Запобігання проявам корупції - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Запобігання проявам корупції

Шановні громадяни!


У разі наявності інформації про корупційні прояви в районній державній адміністрації Ви можете повідомити про це голову районної державної адміністрації через офіційний веб-сайт за адресою inbox1@bobr.kr-аdmin.gov.ua, зателефонувати до відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (3-41-31) або до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції: Управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України (096-976-06-04); Бобринецький відділ Новоукраїнської місцевої прокуратури (3-46-01) та Бобринецьке відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області (3-45-84).

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні


Шановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:
1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.
У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).
Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».
На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням у листі,  повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.
Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий ЕЦП.
2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром.
Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифікату сплинув, Ви не зможете користуватись ЕЦП, в тому числі подавали електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі: “АЦСК”.   
Після отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua  і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.
Для перевірки працездатності ЕЦП Ви можете скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».
Якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП.
Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.
Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.
У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:
• направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;
• у темі листа зазначайте суть Вашого питання;
• у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.


Найбільш поширені питання, що виникають під  час подання електронної декларації

З метою забезпечення реалізації Державної програми антикорупційної політики України на 2015/17 роки, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 та на виконання розпорядження голови районної держаної адміністрації від 03 червня  2015 року № 215-р розпорядженням голови районної державної адміністрації   від 01 липня 2015 року № 209-р визначено відповідального за координацію виконання заходів Державної програми щодо реалізації засад Державної антикорупційної політики в Україні (Атнтикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки Сопільняк Л.О. заступника голови районної державної адміністрації.
Районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами забезпечено умови для повідомлень громадянами про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції”, через офіційні веб-сайти, засоби електронного та телефонного зв’язку та зворотній зв'язок щодо інформування громадськості про прийняті рішення за такими повідомленнями.
З метою забезпечення участі з громадськістю у сфері запобігання та протидії корупції районна державна адміністрація співпрацює з громадянами та громадським об’єднаннями, шляхом надання запитуваної інформації,  документів.    
У ІІІ кварталі 2015 року проведено колегії районної державної адміністрації та 11 нарад у голови районної державної адміністрації за участі начальника РВ УМВС України  в Кіровоградській області.
29 липня 2015 року на колегію районної державної адміністрації виносилось питання  про стан кадрової роботи в районній державній адміністрації, виконання чинного законодавства “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”.
З метою взаємодії з правоохоронними органами у сфері запобігання та протидії корупції прокуратурі району щомісяця направляються копії розпоряджень голови районної державної адміністрації для здійснення нагляду за дотриманням вимог законів України.
Прокуратурі району запропоновано направляти інформацію до районної державної адміністрації в разі відкриття кримінального провадження, складення адміністративного протоколу стосовно осіб уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в районній державній адміністрації.  
 Протягом ІІІ кварталу 2015 року в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах проводиться роз’яснювальна робота щодо застосування норм антикорупційного законодавства.
У звітному періоді проведено 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців.
Серед претендентів на заміщення вакантних посад державних службовців проведено роз’яснювальну роботу з дотримання вимог законів України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції”, під розпис проведено ознайомлення з обмеженнями, пов’язаними з прийняттям на державну службу та її проходженням.
В районній державній адміністрації забезпечено функціонування офіційної веб-сторінки з рубриками: нормативно-правові акти РДА; Центр надання адміністративних послуг; запобігання проявам корупції, доступ до публічної інформації; кадрова робота, звернення громадян та інші.


З 1 січня 2014 року набрали чинності в повному обсязі положення постанови Кабінету Міністрів України "Про питання попередження й виявлення корупції" №706 від 4 вересня 2013 року.
Цією постановою передбачено, що Починаючи з нового 2014 року керівники міністерств, інших центральних і місцевих органів державної виконавчої влади повинні створити й забезпечити функціонування підрозділів із боротьби з корупцією, в тому числі й на підприємствах державної та комунальної форм власності.
Ці підрозділи, зокрема, повинні забезпечити здійснення заходів щодо запобігання й виявлення корупції, контроль виконання законодавства стосовно врегулювання конфлікту інтересів, стежити за фактами невчасності подання декларації про майно, доходи, видатки і зобов'язання фінансового характеру (фінансові декларації), перевіряти такі декларації на вірогідність заповнення, виявляти в них арифметичні й логічні помилки.     
Антикорупційний підрозділ або уповноважена особа в разі виявлення на підприємстві фактів, що мають ознаки корупції, має проінформувати керівника підприємства й сповістити про це правоохоронні органи.
Розпорядженнями голови районної державної адміністрації від 30 грудня 2013 року № 156-к та від 11 листопада 2014 року № 97-к затверджено положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Бобринецькій районній державній адміністрації та визначено уповноважену особу – начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Ковбасюк Л.Є.
З метою недопущення тиску та втручання у діяльність уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції підпорядкована виключно голові районної державної адміністрації. Сфера діяльності уповноваженої особи поширюється на апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації.

ГРОМАДСЬКА РАДА В ДІЇ: заслухано Звіт за результатами спільної Громадської експертизи, обговорено проблемні земельні питання та скерована робота над Орієнтовним планом консультацій з громадськістю

3 грудня у районній державній адміністрації відбулося засідання Громадської ради при органу виконавчої влади. Участь у засіданні приймало 16 членів Ради та запрошені: голова райдержадміністрації Леонід Кравченко, доповідачі з винесених на обговорення питань.
Першим питанням було розглянуто звіт за результатами спільної громадської експертизи, проведеної Районним антикорупційним комітетом та громадською радою на предмет діяльності РДА з дотримання встановлених законом обмежень щодо одержання дарунків (пожертв).
Про проведену об’ємну роботу поінформував громадськість Сергій Миколайович Рожкован, голова Районного антикорупційного комітету. У Висновках доповідач вказав, що спільна громадська експертиза вважається, як така, що відбулася. Доповідач, навіть із зазначенням деяких недоліків у роботі РДА, відзначив, що порівнюючи нинішню ситуацію з 2011 роком, очевидним є факт налагодження ефективності співпраці з громадськістю. Це свідчить про відкритість і прозорість діяльності органу виконавчої влади. Сергій Миколайович надав експертні пропозиції райдержадміністрації та звернув увагу на шкалу оцінювання, яка була розроблена ним особисто. Він наголосив, що вона відповідає орієнтовній четвірці. Члени громадської ради висновки спільної Громадської експертизи прийняли до відома.
Найбільше часу громадськість приділила розгляду проблемних питань земельних (орендних) відносин у Бобринецькому районі. Присутні на заході жителі міста звернулися до членів Ради з своїми особистими проблемними питаннями. Звернулися з проханням підтримати їх широким колом громадськості, адже подібні земельні плутанини є досить частим явищем, особливо для сільського населення пенсіонерів. Громадськість уважно заслухавши доповідачів з питань, обговорили конкретні випадки та, спільно з членами Ради вирішили рекомендувати районній газеті “Честь хлібороба” роз’яснити законодавче поле, застерегти населення від ошукування.
Заключним питанням, яке розглянули члени Ради стосувалося підготовки Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2014 рік. Райдержадміністрація очікує від громадськості пропозицій до плану.


 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню