Молодь та спорт - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Молодь та спорт


ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ


19 квітня
2019 року в м. Олександрія відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді.
Участь у спортивному заході взяло 28 команд (140 учасників) із всієї області.
До програми спартакіади входили наступні види змагань: біг на 100 м, біг на 1500 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільба з пневматичної гвинтівки.
Команду від Бобринецького району представляли учні Кетрисанівської та Костомарівської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів.
За загальнокомандними результатами команда від району зайняла 19 місце.
За особистими результатами учень з Костомарівської ЗШ – Ярослав Туменко посів 1 місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки.


УЧАСТЬ РАЙОНУ В ЗМАГАННЯХ З ФУТБОЛУ НА ПРИЗИ КЛУБУ “ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ”


13 квітня
2019 року в смт. Новгородка відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” серед учнів закладів загальної середньої освіти 2006 року народження.
Участь в змаганнях взяли команди з 5 територій області (Устинівський, Долинський, Новгородківський, Компаніївський та Бобринецький райони).
За результатами змагань команда від Бобринецького району посіла 2 місце.
Крім того, у змаганнях з елементів футболу в жонглюванні Денис Харжевський (КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”) зайняв третє місце. В ударах на точність Богдан Бельницький (Кетрисанівська ЗШ) посів третє місце, а в ударах на дальність Олександр Бакал (Кетрисанівська ЗШ) виборов перше місце.
Вітаємо наших футболістів із гідним представленням району та бажаємо нових спортивних звершень.


ВІДСТОЯЛИ ЧЕСТЬ РАЙОНУ НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ


6 квітня
2019 року в Кропивницькому було проведено чемпіонат області з гирьового спорту.
За загальнокомандними результатами у двоборстві та естафеті команда від Бобринецького району посіла 3 місце.
Крім того:
Микола Загнибіда зайняв 1 місце у категорії +95 кг.
Олег Філіпенко посів 3 місце у ваговій категорії +95 кг. Також він став чемпіоном серед чоловіків-ветеранів (50-60 років).
Олексій Виник зайняв 2 місце у ваговій категорії 63 кг.


ПРОВЕДЕНО ТУРНІР “ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ” СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ


5 квітня
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено турнір “Шкіряний м’яч” серед учнів закладів загальної середньої освіти району та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.
Участь в турнірі взяли 9 команд (41 учасник).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”, 2 місце – Кетрисанівська ЗШ, 3 місце – Новоградівська ЗШ.


СПОРТИВНІ НОВИНИ: 3 МІСЦЕ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ


27 березня
2019 року в Долинській було проведено обласну Спартакіаду з волейболу (хлопці) серед учнів закладів загальної середньої освіти.
Участь прийняли 6 команд.
За результатами зональних змагань команда від Бобринецького району посіла 3 місце.


УЧАСТЬ РАЙОНУ В ОБЛАСНИХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГРАХ


23 березня
2019 року в Кропивницькому відбувся I етап змагань обласних сільських спортивних ігор серед спортсменів збірних команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області.
Участь в спортивному заході взяли представники з 13 територій області.
Змагання проведено з чотирьох видів спорту, а саме: теніс настільний, гирьовий спорт, шахи і шашки.

Бобринецький район представляли: з тенісу настільного – Віталій Линець та Олена Кецман, гирьовий спорт – Микола Загнибіда, шашки – Тетяна Ткаченко та Ярослав Томенко, шахи – Людмила Ковбасюк та Андрій Ракуленко.
Перше місце з гирьового спорту у ваговій категорії понад 90 кг. зайняв Микола Загнибіда. Третє місце з шашок серед жінок зайняла Тетяна Ткаченко.


ЗМАГАЛИСЯ В РАМКАХ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ”


22 березня
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено спортивно-патріотичну гру “Козацький гарт” серед учнів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.
Участь в змаганнях взяли 10 команд (121 учасник).
Змагання проводилися з таких видів: “човниковий біг” 4х9, стрибок у довжину з місця, перетягування канату та стрибки через скакалку.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ, 2 місце – Василівська ЗШ, 3 місце – Олексіївська ЗШ.


ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З ВОЛЕЙБОЛУ


17 березня
2019 року в Долинській було проведено обласну Спартакіаду з волейболу (дівчата) серед учнів закладів загальної середньої освіти Кіровоградщини.
Участь в Спартакіаді взяли команди від 7 територій області.
За підсумками змагань команда від Бобринецького району посіла 4 місце.


ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ РАЙОНУ


15 березня
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з волейболу (хлопці) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти району (56 учасників).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Федіївська ЗШ, 2 місце – збірна команда з Олексіївської ЗШ та Костомарівської ЗШ, 3 місце – Кетрисанівська ЗШ.
Також головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації було вручено Подяки за участь в обласних змаганнях.


ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ


1 березня
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з волейболу (дівчата) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти району (52 учасника).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Новоградівська ЗШ, 2 місце – Кетрисанівська ЗШ, 3 місце – Витязівська ЗШ.


УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО


23 лютого
2019 року на базі с. Мар’янівка Маловисківського району Кіровоградської області було проведено обласну Спартакіаду з тенісу настільного серед учнів закладів загальної середньої освіти.
Участь в змаганнях взяли 23 команди із усієї області (92 учасники).
За загальнокомандними результатами команда від Бобринецького району посіла 5 місце.
За особистими результатами учениця із Тарасівської ЗШ – Анна Біденко зайняла 3 місце серед дівчат.


СПІЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ ТА ХЛОПЦІВ ШКІЛ БОБРИНЕЧЧИНИ


22 лютого
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з футзалу серед дівчат та хлопців загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь 20 команд закладів загальної середньої освіти району (95 учасників).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів:
ХЛОПЦІ:

1 місце – Кетрисанівська ЗШ;
2 місце – Златопільська ЗШ;
3 місце – Павлогірківська ЗШ.
ДІВЧАТА:

1 місце – Кетрисанівська ЗШ;
2 місце – Василівська ЗШ;
3 місце – Витязівська ЗШ.


СПОРТИВНІ НОВИНИ: ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ


16 лютого
2019 року у Кропивницькому відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2002 року народження та молодших.
В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 12 районів Кіровоградської області. Прийняла участь у змаганнях також збірна команда від Бобринецького району.
Наші спортсмени вкотре гідно себе представила у рамках проведеного обласного чемпіонату.


ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД УЧЕНИЦЬ ШКІЛ РАЙОНУ


13 лютого
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з настільного тенісу (дівчата) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях, що були присвячені прийдешньому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 11 територій району (20 учасниць).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Тарасівська ЗШ, 2 місце – Олексіївська ЗШ, 3 місце – збірна команда з Федіївської ЗШ та Рощахівської ЗШ.


ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ


8 лютого
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з футзалу серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 8 територій району (28 учасників).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”, 2 місце – Павлогірківська ЗШ, 3 місце – Олексіївська ЗШ.


ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ


1 лютого
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з настільного тенісу (хлопці) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 14 територій району (35 учасників).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Олексіївська ЗШ I-III ступенів, 2 місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів, 3 місце – КЗ “Кривоносівська ЗШ I-II ступенів”.


ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД УЧЕНИЦЬ ШКІЛ РАЙОНУ


18 січня
2019 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з баскетболу (дівчата) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь 5 команд із 4 територій (28 учасників). Змагалися дві команди із Витязівки та по одній з Кетрисанівки, Олексіївки та Костомарівки.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів (старша група), 2 місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, 3 місце – Олексіївська ЗШ I-III ступенів, 4 місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів (молодша група), 5 місце – Костомарівська ЗШ I-III ступенів.


ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В СПАРТАКІАДІ “ЗДОРОВ’Я”


10 січня
2019 року на базі комунального закладу “Бобринецьке навчально-виховне об’єднання “Навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1” у рамках спартакіади “Здоров’я” відбулися змагання між вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерами-викладачами дитячо-юнацьких спортивних шкіл району і міста.
Участь у спартакіаді “Здоров’я” взяли 12 вчителів фізичного виховання відділу освіти, молоді та спорту міської ради й 8 вчителів відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Змагання проведено з восьми видів спорту: стрільба кульова, теніс настільний, дартс, баскетбол, волейбол, футзал, шахи і шашки.
За підсумками змагань перемогу здобула команда вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерів-викладачів КЗ “ДЮСШ” Бобринецької міської ради.


ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ШКІЛ РАЙОНУ


7 грудня
2018 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з футзалу серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 10 територій району (55 учасників).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Новоградівська ЗШ I-III ступенів, 2 місце – КЗ “Златопільська ЗШ I-II ступенів”, 3 місце – Червонопільська ЗШ I-II ступенів.


ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ РАЙОНУ


23 листопада
2018 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з волейболу (хлопці) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 10 територій району (65 учасника).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів, 2 місце – Федіївська ЗШ I-III ступенів, 3 місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів.


РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗМАГАННЯ “ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ”


16 листопада
2018 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено районний етап Всеукраїнського змагання “Шкіряний м’яч”.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 7 територій району (38 учасників). Зокрема, це спортсмени з Буховецького, Костомарівки, Тарасівки, Кетрисанівки, Олексіївки, Чарівного та Червонопілля.
За підсумками змагань призові місця у старшій віковій категорії здобули: I місце – Тарасівська ЗШ I-III ступенів, II місце – КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”, III місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів.
У середній віковій категорії: I місце – Олексіївська ЗШ I-III ступенів, II місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, III місце – Костомарівська ЗШ I-III ступенів.
У молодшій віковій категорії: I місце – Червонопільська ЗШ I-II ступенів, II місце – Буховецька ЗШ I-III ступенів, III місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів.
За допомогу та всебічну підтримку висловлюємо подяки головам сільських рад та директорам шкіл району.


ПРОВЕДЕНО ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД УЧЕНИЦЬ ШКІЛ РАЙОНУ


9 листопада
2018 року на базі ПТУ № 32 проведено відкриту першість з настільного тенісу (дівчата) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи “Чемпіон”.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 9 територій району (32 учасника).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – КЗ “Благодатненська ЗШ I-III ступенів”, 2 місце – Олексіївська ЗШ I-III ступенів, 3 місце – Тарасівська ЗШ I-III ступенів.


УЧАСТЬ РАЙОНУ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ДВОБОРСТВА


3 листопада
2018 року в смт. Олександрівка відбувся відкритий чемпіонат області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат.
Бобринецький район представили учні Кетрисанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів – Богдан Смук, Юлія Гаряча та В’ячеслав Семененко.
У віковій категорії 2004 року народження на дистанції 60-200 метрів Богдан Смук зайняв 6 місце.
У віковій категорії 2005 року народження на дистанції 60-200 метрів В’ячеслав Семененко зайняв 4 місце, а Юлія Гаряча – 9 місце.


ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД УЧЕНИЦЬ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ РАЙОНУ


26 жовтня
2018 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з волейболу (дівчата) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 8 територій району (57 учасника). Зокрема, це спортсмени з Буховецького, Витязівки, Верхньоінгульського, Костомарівки, Кетрисанівки, Новоградівки, Федіївки та Олексіївки.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, 2 місце – Новоградівська ЗШ I-III ступенів, 3 місце – Федіївська ЗШ I-III ступенів.


ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ


12 жовтня
2018 року на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з футзалу серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 10 територій району (52 учасника).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів; 2 місце – Рощахівська ЗШ I-III ступенів; 3 місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів.


У КЕТРИСАНІВЦІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ ІМЕНІ МИКОЛИ СМОЛЕНЧУКА


21 вересня
2018 року на території Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів відбувся відкритий турніру з футболу імені М.К. Смоленчука серед учнів загальноосвітніх шкіл району.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 15 територій району.
Зокрема, це спортсмени з Буховецького, Благодатного, Веселівки, Витязівки, Верхньо-Інгульського, Костомарівки, Тарасівки, Златопілля, Рощахівки, Кривоносового, Кетрисанівки, Олексіївки, Чарівного, Червонопілля, Миколо-Бабанки.
За підсумками змагань призові місця у старшій віковій категорії здобули: I місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, II місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів, III місце – збірна команди Рощахівська ЗШ I-III ступенів та Миколо-Бабанська ЗШ I-II ступенів.
У молодшій віковій категорії призові місця вибороли: I місце – КОЗ “Чарівненський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів”, II місце – Олексіївська ЗШ I-III ступенів, III місце – Тарасівська ЗШ I-III ступенів.
В організації та проведені турніру висловлюємо вдячність голові Кетрисанівської сільської ради – Червоняку О.В., директору Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів – Качан Н.П., вчителю фізичного виховання Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів – Ткаченку М.Г. За фінансову підтримку та допомогу дякуємо депутату районної ради Бергеру С.В.


ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ “ОЛІМПІАДА КІРОВОГРАДЩИНИ”


7 вересня
2018 року команди Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів (вчитель фізичного виховання – Ткаченко М.Г.) та комунального опорного закладу “Чарівненський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів (вчитель фізичного виховання – Попейчук О.В.) прийняли участь в обласних змагання серед дітей та юнацтва “Олімпіада Кіровоградщини”.
Загалом в фінальному етапі, що проходив у Кропивницькому на стадіоні “Зірка” прийняло участь 20 команд з усієї області.
У ході обласних змагань ученик Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів Богдан Смук зайняв третє місце в естафеті з елементами баскетболу.
Висловлюємо вдячність за фінансову підтримку та допомогу в організації поїздки делегації від Бобринеччини депутатам районної ради Сергію Бергеру й Сергію Німенку.


ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ПРОВЕДЕНО РАЙОННІ ЗМАГАННЯ


7 вересня
2018 року в дитячо-юнацькій спортивній школі “Чемпіон” відбулися районні змагання з нагоди прийдешнього Дня фізичної культури і спорту.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 10 територій району. Зокрема, це спортсмени з Василівки, Веселівки, Витязівки, Костомарівки, Тарасівки, Златопілля, Рощахівки, Федіївки, Кривоносового та Олексіївки.
Відкрив районні змагання голова райдержадміністрації Олег Тертичний, який принагідно привітав школярів з початком нового навчального року та побажав командам успіхів у спортивній боротьбі.
У рамках заходу спортсмени проявляли свої навички у п’яти видах змагань: вправи з елементами футболу та баскетболу, стрибки в довжину з місця, човниковий біг і дартс.
За підсумками змагань призові місця здобули: I місце – Витязівська ЗШ, II місце – Рощахівська ЗШ і III місце – Веселівська ЗШ.
Переможці змагань отримали Грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з грошовою винагородою.
Районна державна адміністрація завдячує у сприянні проведенню змагань до Дня фізичної культури і спорту депутатам районної ради Сергію Бергеру й Сергію Німенку, а також головам задіяних сільських рад та директорам шкіл району.


“ОЛІМПІАДА КІРОВОГРАДЩИНИ” НА СК “ОЛІМПІЄЦЬ”


23 серпня 2018 року на спортивному комплексі “Олімпієць” були проведенні комплексні змагання серед дітей та юнацтва “Олімпіада Кіровоградщини”. Переможцем змагань стала команда із с. Кетрисанівка, яка також прийме участь в обласних змаганнях.

БОРОТЬБА УЧНІВ ШКІЛ БОБРИНЕЧЧИНИ ЗА КУБОК ПІНЬКОВСЬКОГО


1 червня
2018 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей на спортивному комплексі “Олімпієць” відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений Герою Соціалістичної Праці Олександру Степановичу Піньковському.
У цьогорічних змаганнях призові місця у двох вікових категоріях виборювали представники 6 територій: Бобринецької міської ОТГ, Буховецької, Верхньоінгульської, Златопільської, Олексіївської й Чарівненської сільських рад. Загальна кількість учасників сягнула понад 70 задіяних осіб.
Відкривали урочисті змагання представники від органів влади й місцевого самоврядування району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна, які спільно із сином Олександра Піньковського – Віталієм Олександровичем принагідно привітали учасників турніру й побажали їм успіхів у спортивній боротьбі.
За підсумками змагань серед старшої вікової категорії перше місце виборола команда Бобринецької міської ОТГ, друге – жителі Верхньоінгульської громади, третє місце здобули спортсмени з Чарівного.
У свою чергу в молодшій віковій групі перше місце посіла команда Бобринецької міської ОТГ, друге – представники Чарівненської громади, третє місце отримали Олексіївські футболісти.
Переможці отримали Грамоти районної державної адміністрації та комплекти спортивних м’ячів від Олега Тертичного й Віталія Піньковського.
Районна державна адміністрація завдячує у сприянні проведення відкритого турніру з міні-футболу: депутатам районної ради Сергію Бергеру й Сергію Німенку, голові правління Бобринецького райспоживтовариства Валентині Татаровій та директору ПТУ № 32 Андрію Запорожцю.


УЧНІ ШКІЛ БОБРИНЕЧЧИНИ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ СТРІЛЬБ


25 травня
2018 року учні загальноосвітніх закладів району прийняли участь в стрільбах, що відбулися на території військової частини А0680 (с. Сасівка Компаніївського району).
Так, від площі Незалежності покращувати свої навички володіння вогнепальною зброєю відправилися юнаки старших класів від загальноосвітніх шкіл громад Бобринецького району.
Відповідні дії були організовані спільно із районним військовим комісаріатом й відбулися в рамках національно-патріотичного виховання молоді та з метою якісної підготовки юнаків до служби в Збройних силах України.


“ЗАХИСНИК КІРОВОГРАДЩИНИ”: БОБРИНЕЧЧИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТУ


16 травня
2018 року на базі СК “Олімпієць” відбувся районний етап обласного проекту “Захисник Кіровоградщини”.
У змаганнях взяли участь 32 учні 10-11 класів, а саме п’ять збірних команд із дев’яти закладів загальної середньої освіти району. Зокрема – це: “Сапсан”, “Борці за волю”, “Запорожці”, “БЧ” та “Козацька сила” (Василівської, Верхньоінгульської, Веселівської, Костомарівської, Кетрисанівської, Олексіївської, Федіївської, Чарівненської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів й КЗ “Благодатненська ЗШ І-ІІІ ступенів”).
На змаганнях були присутні: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун та працівники районного військового комісаріату.
Юнаки продемонстрували свої знання та вміння у конкурсах: стрільба з пневматичної гвинтівки, розбір та збір АКМ-74, підйом переворотом на перекладині, перетягування канату, смуга перешкод.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: І місце – “Сапсан” (Веселівська, Костомарівська ЗШ І-ІІІ ступенів), “БЧ” (Чарівненської ЗШ І-ІІІ ступенів, КЗ “Благодатненська ЗШ І-ІІІ ступенів”), “Запорожці” (Олексіївська, Федіївська ЗШ І-ІІІ ступенів), ІІ місце - “Борці за волю” (Верхньоінгульська ЗШ І-ІІ ступенів), ІІІ місце - “Козацька сила” (Василівська, Верхньоінгульська, Кетрисанівська ЗШ І-ІІІ ступенів).
Команди-переможці були нагороджені Грамотами відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації. Вручення нагород здійснив голова райдержадміністрації Олег Тертичний.
За сприяння в організації проведення районного етапу обласного проекту “Захисник Кіровоградщини” виносимо слова подяки спонсорам та задіяним особам: Сергію Бергеру, Валентині Татаровій, Олексію Рижкову, Віктору Романюку, Володимиру Панасюку, Сергію Німенку, Миколі Капітоненку, Андрію Запорожцю, Олегу Чорному, районній організації Товариства сприяння обороні України та районному військовому комісаріату.


ВІДБУЛАСЯ СПОРТИВНА ГРА “СТАРТИ НАДІЙ” СЕРЕД ШКОЛЯРІВ РАЙОНУ


4 травня 2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” на базі ПТУ № 32 проведено спортивну гру “Старти надій” серед школярів загальноосвітніх шкіл району.
У змаганнях взяли участь 6 команд з 6 шкіл району, всього 48 учасників.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ; 2 місце – Витязівська ЗШ; 3 місце – Василівська ЗШ; 4 місце – Олексіївська ЗШ; 5 місце – Костомарівська ЗШ; 6 місце – КЗ “Златопільська ЗШ”.
Команди-переможці та кращі гравці нагороджені Грамотами дирекції КЗ ДЮСШ “Чемпіон”.

ШКОЛЯРІ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ У ФУТБОЛІ


27 квітня 2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” на базі ПТУ № 32 відбулася відкрита першість з футболу серед команд шкіл району та ДЮСШ.
У змаганнях взяли участь 5 команд з 5 шкіл району, всього 51 учасник.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ; 2 місце – Витязівська ЗШ; 3 місце – КЗ “Златопільська ЗШ”; 4 місце – Костомарівська ЗШ; 5 місце – Олексіївська ЗШ.
Команди-переможці та кращі гравці нагороджені Грамотами дирекції КЗ ДЮСШ “Чемпіон”.

У ЧАРІВНОМУ ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)


20 квітня 2018 року на базі Черівненської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
У рамках національно-патріотичного виховання молоді участь в грі взяли рої Чарівненської, Кетрисанівської, Благодатненської, Костомарівської, Новоградівської, Витязівської, Олексіївської, Верхньоінгульської, Тарасівської, Василівської, Федіївської та Буховецької загальноосвітніх шкіл району.
На початку змагань із вітальним словом до присутніх звернулися представники від органів влади та місцевого самоврядування району: перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, голова районної ради Олена Гадемська, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун, військовий комісар Микола Капітоненко, сільські голови Чарівного та Веселівки – Микола Крамаренко і Костянтин Секрет. Останні, принагідно, привітали учасників дійства із сьогоднішнім заходом та побажали успіхів у боротьбі в рамках військово-патріотичної гри.
У ході змагань учасники роїв показали свої вміння в таких видах та конкурсах: “Впоряд”, “Перетягування линви”, “Туристсько-спортивна смуга перешкод”, “Стрільба”, “Рятівник”, “Інтелектуальна гра-вікторина “Відун”, змагання “Пластун”, “Бівак”, творчо-мистецький звіт “Ватра”, конкурс звітів “Добре діло”.
Підсумком гри стало нагородження роїв Грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з грошовим заохоченням. Так, задіяні команди учнів досягли наступних результатів:
Молодша вікова категорія:
1 місце – Олексіївська ЗШ (рій “Хортиця”); 2 місце – Новоградівська ЗШ (рій “Вітрик”); 3 місце – КЗ “Благодатненська ЗШ” (рій “Соколи”); 4 місце – Буховецька ЗШ (рій “Патріот”).
Старша вікова категорія:
1 місце – Костомарівська ЗШ (рій “Сапсан”); 2 місце – Кетрисанівська ЗШ (рій “Козацька сила”); 3 місце – Тарасівська ЗШ (рій “Хоробрі серцем”); 4 місце – Федіївська ЗШ (рій “Борці за волю”); 5 місце – Чарівненська ЗШ (рій “Чарівненський дозор”); 6 місце – Витязівська ЗШ (рій “Витязівські козаки”); 7 місце – Василівська ЗШ (рій “Запорожці”); 8 місце – Верхньоінгульська ЗШ (рій “Чайки”).
Висловлюємо щирі слова подяки задіяним особам та спонсорам, які допомогли в організації районного етапу військово-патріотичної гри, а саме: депутатам районної ради Сергію Бергеру, Олексію Рижкову та Віктору Романюку, голові правління Бобринецького райспоживтовариства Валентині Татаровій, начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексію Різуну, директору Чарівненської ЗШ І-ІІІ ступенів Артему Панібратцю та голові СФГ “Панасюка М.В.” – Миколі Панасюку.


ЗМАГАЛИСЯ В РАМКАХ “КОЗАЦЬКОГО ГАРТУ”


13 квітня
2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” у приміщенні спортивного залу школи було проведено фізкультурно-спортивну гру “Козацький гарт” серед команд шкіл району.
Участь в змаганнях прийняло 9 шкіл, а саме 9 команд у загальній кількості 98 учасників.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів:
I група:
1 місце – Кетрисанівська ЗШ; 2 місце – Василівська ЗШ; 3 місце – Веселівська ЗШ; 4 місце – Витязівська ЗШ; 5 місце – Костомарівська ЗШ.
II група:
6 місце – Златопільська ЗШ; 7 місце – Червонопільська ЗШ; 8 місце – Червонопільська ЗШ; 9 місце – Олексіївська ЗШ.


НА БАЗІ РБК ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ


31 березня
2018 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся чемпіонат Кіровоградської області з гирьового спорту серед чоловіків, жінок та ветеранів.
Участь в обласних змаганнях взяли спортсмени з Бобринецького, Голованівського, Долинського, Олександрівського, Петрівського, Компаніївського районів, а також команди від міста Кропивницький, Бобринецької та Новоукраїнської ОТГ.
Учасники змагалися в таких вагових категоріях: 63 кг., 68 кг.,73 кг., 78 кг., 85 кг., 95 кг. та понад 95 кг. Програма змагань складалася з двоборства й естафети (чоловіки, ветерани), ривок (жінки ветерани).
За підсумками змагань призові місця здобули: I місце – команда Бобринецької ОТГ, II місце – команда від Бобринецького району та III місце – команда від Голованівського району.


ПРЕДСТАВЛЯЛИ БОБРИНЕЧЧИНУ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ


26 березня
2018 року в місті Долинська згідно календаря проведення обласної спартакіади школярів відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат.
Команду Бобринецького району на обласних змаганнях представляли учні Новоградівської ЗШ (вчитель Фросіняк В.В.), Василівської ЗШ (вчитель Пряніков О.В.) та Федіївської ЗШ (вчитель Діденко Ю.О.).
В підсумку обласних змагань команда від Бобринеччини посіла 3 місце у своїй групі.

ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ХЛОПЦІВ


23 березня
2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” у приміщенні спортивного залу школи було проведено відкриту першість з волейболу серед хлопців.
Участь в змаганнях прийняло 8 шкіл, а саме 8 команд у загальній кількості 62 учасників. Змагання були присвячені прийдешній 80-тій річниці утворення Кіровоградської області.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів:
1 місце – Федіївська ЗШ; 2 місце – Витязівська ЗШ; 3 місце – Костомарівська ЗШ; 4 місце – Тарасівська ЗШ; 5 місце – Павлогірківська ЗШ; 6 місце – Василівська ЗШ; 7 місце – Кетрисанівська ЗШ; 8 місце – Олексіївська ЗШ.
Команди-переможці та кращі гравці нагороджені Грамотами КЗ ДЮСШ “Чемпіон”.


ЗМАГАЛИСЯ У ВОЛЕЙБОЛІ


16 березня
2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” у приміщенні спортивного залу школи було проведено відкриту першість з волейболу серед дівчат.
Участь в змаганнях прийняло 8 шкіл, а саме 7 команд у загальній кількості 69 учасників. Змагання були присвячені двом датам: прийдешній 80-тій річниці утворення Кіровоградської області та Дню визволення Бобринця від нацистських загарбників.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів:
1 місце – Василівська ЗШ; 2 місце – Новоградівська/Апрелівська ЗШ; 3 місце – Костомарівська ЗШ; 4 місце – Витязівська ЗШ; 5 місце – Федіївська ЗШ; 6 місце – Кетрисанівська ЗШ; 7 місце – Буховецька ЗШ.
Команди-переможці та кращі гравці нагороджені Грамотами КЗ ДЮСШ “Чемпіон”.


ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО


16 лютого
2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” на базі ПТУ № 32 відбулася відкрита першість з тенісу настільного серед команд шкіл району та ДЮСШ.
У змаганнях взяли участь 14 команд з 14 шкіл району, всього 45 учасників.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів:
I група:
1 місце – Федіївська ЗШ; 2 місце – Тарасівська ЗШ; 3 місце – Витязівська ЗШ; 4 місце – Олексіївська ЗШ; 5 місце – Буховецька ЗШ.
II група:
1 місце – Благодатненська ЗШ; 2 місце – Веселівська ЗШ; 3 місце – Василівська ЗШ; 4 місце – Кривоносівська ЗШ; 5 місце – Кетрисанівська ЗШ; 6 місце – Златопільська ЗШ; 7 місце – Чарівненська ЗШ; 8 місце – Костомарівська ЗШ; 9 місце – Червонопільська ЗШ.
Команди-переможці та кращі гравці нагороджені Грамотами КЗ ДЮСШ “Чемпіон”.

ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З ФУТЗАЛУ


9 лютого
2018 року згідно календаря проведення спортивно-масових заходів КЗ ДЮСШ “Чемпіон” на базі школи була проведена відкрита першість з футзалу серед команд шкіл району та ДЮСШ.
У змаганнях взяли участь 10 команд з 10 шкіл району, всього 58 учасників.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів:
1 місце – Кетрисанівська ЗШ (команда № 1); 2 місце – Тарасівська ЗШ; 3 місце – Буховецька ЗШ; 4 місце – Кетрисанівська ЗШ (команда № 2); 5 місце – Олексіївська ЗШ; 6 місце – Чарівненська ЗШ; 7 місце – Златопільська ЗШ; 8 місце – Витязівська ЗШ; 9 місце – Костомарівська ЗШ; 10 місце – Червонопільська-Мирнівська ЗШ.
Команди-переможці та кращі гравці нагороджені цінними подарунками й Грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Система управління якістю | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню