РЦСССДМ - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

РЦСССДМ

Соціально-гуманітарна сфера > Соціальні служби

Міжнародний день захисту дітей заснований у 1949 році за рішенням сесії Міжнародної демократичної  федерації жінок, а почали його святкувати в 1950 році в 51 країні світу. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримування прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці.
Працівниками Бобринецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з Бобринецьким районним центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді, службою у справах дітей при Бобринецькій міській раді та працівниками Бобринецької районної бібліотеки привітали неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку  Бобринецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації»  з цим святом.  Під час відзначення цього свята  дітям  роз'яснено не тільки про їх права, а й обов’язки, яких потрібно дотримуватись.
Наприкінці зустрічі неповнолітніх пригостили морозивом.

31 травня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівники Бобринецького районого центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  привітали вихованців Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат зі святом та пригостили морозивом.

«Насильство в сім'ї» - тема бесіди з клієнтами Бобринецького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області.
Під час планової реєстрації засуджених працівники Бобринецького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області, спільно з Бобринецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційну бесіду для підоблікових на тему: “Насильство в сім'ї”.
         Дана тема бесіди для зазначеної категорії осіб є досить актуальною, адже засуджені часто відчувають на собі, або самі вчиняють насильство по відношенню до своїх рідних.
          В ході бесіди було надано правові консультації в контексті теми заходу, роз’яснено права та обов’язки, які вони повинні знати та виконувати у ставленні до членів своєї родини. Особливу увагу наголошували на наслідках фізичного та психологічного насильства.
         Під час бесіди клієнтам пробації роз’яснили відповідні норми кримінального та адміністративного законодавства, а також негативні наслідки, які настають за вчинення насильства.
Кожному суб’єкту пробації було надано буклети соціально – довідкового характеру.


 5 грудня 2018 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Бобринецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно  з службою у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації провели бесіду на тему: “ВІЛ/СНІД і суспільство” в рамках спеціалізованого формування “Школа самостійного життя”.   Під час бесіди були обговорені шляхи попередження інфікування вірусом імунодефіциту людини, роздані буклети відповідної тематики.
01 серпня 2018 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним сектором з питань пробації філії державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області серед умовно засудженої молоді проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу, яка спрямована на попередження скоєння повторних злочинів, дотримання здорового способу життя та інше.
В ході проведення роботи засудженим було надано буклети соціально – довідкового характеру та засоби індивідуального захисту.

Профілактика наркоманії та злочинності, популяризація здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді є одним з напрямків діяльності Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
6 лютого 2018 року
Бобринецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України  для учнів Бобринецького  професійно-технічного училища № 32 було проведено захід на тему: “Профілактика правопорушень”, “Обери здоровий спосіб життя”.

1 червня 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Бобринецький районий центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно  з Бобринецьким районним відділом пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції привітали вихованців Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат зі святом та пригостили дітей морозивом.

1 червня працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім’ю Мішкової Наталії Анатоліївни, в якій виховується 5 малолітніх дітей, яка мешкає в с. Федіївка, та на даний час знаходиться на стаціонарному лікуванні в центральній районній лікарні. Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, привітали дітей зі святом та пригостили їх фруктами (полуниця, яблука).

Бобринецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує ВАМ створити прийомну сім’ю!

За довідками звертайтесь за адресою:
м. Бобринець вул. Незалежност
і, каб. 415 або за тел. 3 45 07

Що таке прийомна сім’я ?

Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі , що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей – сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування.

Прийомні батьки
– подружжя або окрема особа , яка не перебуває у шлюбі , які взяли на виховання та для спільного проживання  дітей – сиріт  та/або дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні діти
– діти–сироти  і діти, позбавлені батьківського піклування влаштовані до прийомної сім’ї.  

Прийомними батьками можуть бути працездатні особи, які перебувають чи не перебувають у шлюбі, крім випадків, коли хоча б одна з них:
- не пройшла курс підготовки потенційних кандидатів у прийомні батьки (навчання для кандидатів у прийомні батьки є обов’язковим );
визнана в установленому порядку недієздатною або обмеженою дієздатністю;
позбавлена батьківських прав;
колишній опікун ( піклувальник, усиновитель),позбавлений відповідних прав за неналежне виконання покладених на нього обов’язків ;
за станом здоров’я не може виконувати обов’язки щодо виховання дітей (інваліди І і ІІ групи, які за висновком медико – соціальної експертної комісії потребують стороннього догляду, особи, які мають глибокі органічні ураження нервової системи, алкогольну та наркотичну залежність, хворі на СНІД ,відкриту форму туберкульозу, психічні розлади ,в яких офіційно зареєстровані асоціальні прояви, нахили до насильства );
особи, з якими на спільній житловій площі проживають члени сім’ї, які мають глибокі органічні ураження нервової системи, хворі на СНІД ( крім сімей ,які беруть на виховання дітей, уражених віл – інфекцією ), відкриту форму туберкульозу, психічні розлади, в яких офіційно  зареєстровані асоціальні прояви, нахили до насильства;
середньомісячний сукупний дохід на кожного члена сім’ї, обчислений за останні шість календарних місяців, що передували місяцю звернення із заявою про утворення прийомної сім’ї, не може бути менший ніж рівень забезпечення прожиткового мінімуму ( гарантований мінімум ), встановлений законодавством.  
  
Фінансування прийомних сімей здійснюється за рахунок державного бюджету.
Розмір щомісячної державної соціальної допомоги на дітей – сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих у прийомну сім’ю , становить два прожиткових  мінімуми для дітей відповідного віку.
Одному з прийомних батьків виплачується грошове забезпечення, розмір якого становить 35  відсотків розміру соціальної допомоги на кожну прийомну дитину, але не більше ніж півтора прожиткових мінімуми  для працездатної особи. Кошти, що виділяються на утримання дітей у прийомній сім’ї , перераховуються на особистий рахунок  одного з прийомних батьків, відкритий  в установі  банку  за місцем проживання прийомної сім’ї .
У разі утворення прийомної сім’ї прийомні батьки беруть дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

Над прийомними сім’ями  здійснюється соціальне супроводження спеціалістом  районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, яке передбачає  надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї.
Один раз на два роки прийомні батьки повинні пройти навчання з метою підвищення їх виховного потенціалу.
Контроль за умовами проживання , виховання прийомних дітей здійснюють місцеві служби у справах дітей.
Прийомні батьки є законними представниками прийомних дітей на підприємствах, в установах та організаціях без спеціальних на те повноважень, несуть персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомних дітей та дотримання принципу конфіденційності  інформації щодо  ураження прийомних дітей ВІЛ – інфекцією.


Гаряча лінія “Телефон Довіри”
Бобринецького районного центру
соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

3-45-07

Якщо Ви потребуєте кваліфікованої, екстреної, анонімної, безкоштовної, психологічної, педагогічної, юридичної та медичної допомоги, щоб подолати кризову ситуацію чи потребуєте довідкової інформації з різних питань, звертайтесь,     
наші фахівці допоможуть Вам!


Понеділок -  юрист з 16.00 до 17.00      
 
Вівторок -  психолог з 16.00 до 17.00      
 
Середа -  психолог з 16.00 до 17.00  
 
Четвер -  юрист  з 16.00 до 17.00                  

Всеукраїнська дитяча лінія
“Телефон Довіри”     8-800-500-21-80
 з 9.00 до 21.00 щодня (безкоштовно).

Роз’яснювальна робота

В Україні запроваджено здійснення патронату над дитиною (дітьми), які опинилась у складних життєвих обставинах, дітей, залишених без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання


Кожна дитина має право на виховання і розвиток в сім’ї, адже сім’я є природним середовищем первинної соціаліза¬ції дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтрим¬ки, засобом збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління.
Виховання дітей у сім'ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Духовний вплив батьківського дому на формування її особистості створюється завдяки домашньому теплу, піклуванню, затишку і захисту, родинній злагоді.
З метою реалізації в Україні права виховання дитини в сім’ї затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 148 “Деякі питання здійснення патронату над дитиною” в Україні запроваджено здійснення патронату над дитиною (дітьми), які опинилась у складних життєвих обставинах, дітей, залишених без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання
Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.
Патронатним вихователем не може бути особа, зазначена в статті 212 Сімейного кодексу України.
Соціальна допомога та грошове забезпечення призначаються і виплачуються з дня влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя до дня її вибуття з такої сім’ї та поновлюються у разі наступного влаштуванні дитини в сім’ю патронатного вихователя.
Грошове забезпечення виплачується патронатному вихователю протягом семи календарних днів після вибуття дитини із сім’ї за надання батькам/законному представнику дитини підтримки та консультацій щодо її догляду, виховання та реабілітації.
Розмір грошового забезпечення становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.
У разі коли в сім’ї патронатного вихователя перебуває дитина віком до одного року, дитина з інвалідністю, малолітня або неповнолітня вагітна, ВІЛ-інфікована дитина та одночасно двоє і більше дітей, розмір грошового забезпечення збільшується на 10 відсотків за кожну дитину, але сумарно не більш як на 50 відсотків.
У разі встановлення законом іншого прожиткового мінімуму розмір соціальної допомоги та грошового забезпечення перераховується без додаткового звернення патронатного вихователя.
За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. 415, тел. 3 45 07.


З 9 березня по 9 квітня 2017 року завдяки зусиллям волонтерів у Бобринецькому районі відбулася ХII Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» під гаслом – «Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!», метою якої є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень. Мешканці району об’єдналися навколо ідеї благодійності, даруючи надію дітям, віру дорослим, гуртуючи молодь навколо благородних ідей та вічних цінностей. Цього року в акції прийняли участь волонтери із 22 навчальних заклади. Учні-волонтери та мешканці району зібрали 8706,6 гривень.
Список волонтерів, які брали участь у акції “Серце до серця”

Навчальний заклад Сума
Верхньоінгульська ЗОШ 101,05
Федіївська ЗОШ 577,4
Кіровська ЗОШ 141
Мар’янівська ЗОШ 119
Тарасівська ЗОШ 461,15
Витязівська ЗОШ 176,45
Куйбишевська ЗОШ 80
Сугокліївська ЗОШ 120,95
Кетрисанівська ЗОШ 1160
Червонопільська ЗОШ 502
Свердлівська ЗОШ 738
Павлогірківська ЗОШ 153
Бобринецька ЗОШ №5 1185,1
Бобринецька НВК гімназія ЗОШ №1 680,9
Василівська ЗОШ 241
Буховецька ЗОШ 150
Червонозоріївська ЗОШ 850
Бобринецька ЗОШ № 4 494
Чарівнянська ЗОШ 112,6
Олексіївська ЗОШ 353
Миколо Бабанська ЗОШ 156
Новоградівська ЗОШ 154
Загалом 8706,6

Ми дякуємо  жителям району, які активно долучилися до участі у акції.

27 лютого 2017 року в Бобринецькому професійно технічному училищі спільно з Бобринецьким районним відділом пробації Південного міжрегіонального
управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено захід спрямований на попередження правопорушень в молодіжному середовищі.
Учасникам заходу було надано буклети соціально – довідкового характеру.

1 червня 2016 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівники Бобринецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Мельником Валентином Івановичем привітали вихованців Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату зі святом та пригостили дітей морозивом.


З нагоди відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей працівниками Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області для неповнолітніх, які перебувають на обліку було проведено ряд заходів з метою підвищення обізнаності серед дітей стосовно їх прав та обов’язків, ознайомлено з основними статтями Конвенції ООН про права дітей.
Крім того, було проведено культурно-просвітницький захід по основних історичних куточках м. Бобринець з метою підняття патріотичного духу, обізнаності дітей з основних історичних гілок з історії м. Бобринець та України в цілому.


З 04 квітня по 24 квітня 2016 року завдяки зусиллям волонтерів в Бобринецькому районі відбулася ХІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини». Мешканці району та діти шкіл району об’єдналися навколо ідеї благодійності, даруючи надію дітям, віру дорослим, гуртуючи молодь навколо благородних ідей та вічних цінностей.
Зібрані під час акції кошти підуть на закупівлю реанімаційного обладнання. Цього року волонтери та мешканці району зібрали 13164,15 гривень.
Список волонтерів, які брали участь у акції “Серце до серця”.

Ми дякуємо  жителям району, які активно долучилися до участі у акції.

12 квітня 2016 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області, службою в справах дітей, відділом поліції Головного Управління Національної поліції в Кіровоградській області в рамках діяльності мобільного консультативного пункту соціальної роботи було проведено захід для учнів Свердлівської загальноосвітньої школи.
Основною метою заходу було підвищення обізнаності дітей про свої права та обов’язки, попередження правопорушень в підлітковому середовищі та популяризація здорового способу життя.

04 квітня 2016 року Бобринецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу серед студентів І курсу Бобринецького сільськогосподарського технікуму ім. В. Порика Білоцерківського Національного аграрного університету стосовно профілактики захворювання на ВІЛ/СНІД та наголошено про основні статті Кримінального Кодексу України та відповідальність за порушення норм закону.
Надано буклети соціально – довідкового характеру та засоби контрацепції.

01 квітня 2016 року, працівниками Бобринецького ВП ГУНП в Кіровоградській області, організовано та проведено для учнів Бобринецької ЗОШ № 5 день відкритих дверей.
До зазначеного заходу залучились спеціалісти Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалісти Бобринецького районного підрозділу кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області.
Під час проведення екскурсії, дітям розповіли про основні завдання та принципи діяльності працівників поліції.
В актовому залі, було проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил поведінки в суспільстві,  проведено профілактичні бесіді щодо попередження негативних явищ в суспільстві та недопущення скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень.
Найбільше захоплення у дітей викликала, демонстрація вогнепальної зброї та спеціальних засобів, проведена заступником начальника відділу поліції майором поліції Лужецьким Е.К. В ході неї, кожен учень зміг потримати пістолет та бронежилет, а також дізнатись про особливості справжньої зброї.

29 березня 2016 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області було проведено захід для учнів навчально-виховного комплексу "Бобринецька гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1".
Основною метою заходу була популяризація здорового способу життя, попередження негативних явищ у суспільстві та попередження правопорушень в підлітковому середовищі.
Розповсюджено буклети соціально – довідкового характеру.

11 березня 2016 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області було прийнято участь у загальних батьківських зборах, які відбулися в Бобринецькому професійно – технічному училищі № 32.
Серед батьків та учнів закладу, було проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу, яка спрямована на формування відповідального батьківства, наголошено про основні статті Конвенціїї ООН про права дітей; здійснено роботу, яка спрямована на попередження правопорушень та наголошено про відповідальність дітей та батьків за скоєння злочинів.
Розповсюджено буклети соціально – довідкового характеру.

02 березня 2016 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким районним підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області серед умовно засудженої молоді проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу, яка спрямована на попередження скоєння повторних злочинів, дотримання здорового способу життя.
В ході проведення роботи засудженим було надано буклети соціально – довідкового характеру та засоби індивідуального захисту.

Роз'яснювальна робота

01 березня 2016 року Бобринецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бобринецьким підрозділом кримінально виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу серед студентів Бобринецького сільськогосподарського технікуму  ім. В. Порика Білоцерківського Національного аграрного університету стосовно попередження негативних явищ в суспільстві (профілактика вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних засобів, ВІЛ/СНІДу). Наголошено про основні статті Кримінального Кодексу України та відповідальність за порушення за скоєні злочини.
Надано буклети соціально – довідкового характеру та засоби контрацепції.

17 листопада 2015 року першим заступником голови Бобринецької районної державної адміністрації Мельником В.І. було проведено засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів  при районній державній адміністрації. На цьому засіданні розглянуто наступні питання:
1. Про здійснення профілактичної роботи з дітьми та молоддю, які перебувають на обліку Бобринецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області з питання профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
2. Про стан первинної профілактичної роботи з попередження поширення наркоманії серед дітей та підлітків в навчальних закладах;
Члени координаційної ради заслухали інформації Ткаченка Ю.М., начальника Бобринецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Кіровоградській області; Різуна О.Л., начальника відділу освіти районної державної адміністрації.

За результатами проведеного засідання членами координаційної ради інформації доповідачів прийнято до відома, взято до уваги пропозиції по покращенню роботи у даному напрямку та прийнято відповідні рішення.Одними із важливих напрямків діяльності Бобринецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є надання соціальних послуг та соціальний патронаж неповнолітніх і молоді, які перебувають у конфлікті з законом. Це молоді люди, які звільняються з місць позбавлення волі, неповнолітні та молодь, засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.
Протягом 2015 року в Бобринецькому міжрайонному відділенні кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області соціальними працівниками та волонтерами проводилась робота з молоддю, засудженою до покарань не пов’язаних з позбавленням  волі. З 14 особами була проведена профілактична робота та надано 28 послуг різного соціального спрямування. Також було розповсюджено буклети щодо профілактики тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотиків, профілактики ВІЛ
07 серпня 2015 року працівниками Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з інспектором кримінально-виконавчої інспекції було проведено бесіди з умовно засудженими громадянами на теми: “Попередження насильства в сім’ї”, “Правова відповідальність за вчинення насильства в сім’ї”. Також було надано буклети « Правила щасливої сім’ї»
Багато невдач та зневіри в умовно засуджених. Молоді люди вже покарані. А попереду – все життя. Чи вдасться прожити його гідно,  залежить не лише від самого засудженого, а й від суспільства, територіальної громади. Адже саме українське суспільство через кожного з нас, соціальних працівників, волонтерів, має простягнути руку допомоги тим, хто колись схибив, завинив перед ним.

Щороку 1 червня, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
01 червня 2015 року працівники Бобринецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із координатором Благодійного фонду Бобринеччини Сабліною Н.А., координатором Бобринецького районного парламенту дітей Щіченко Н.І., представниками Бобринецького районного парламенту дітей (квартет “Мальви” вихованців будинку дитячої творчості, керівник Телих Н.В.) відвідали та привітали вихованців Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату зі святом. Гості запропонували дітям чудовий концерт, веселі конкурси та ігри, пригостили малюків морозивом. Діти активно брали участь у конкусах, а учениця 7 класу Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Латанюк Сніжана подарувала всім присутнім гарну пісню.
Щирі побажання гостей, весела ведуча, чудові українські пісні, доброзичлива атмосфера в залі перетворили зустріч на справжнє свято, сприяли тому, що всі учасники дійства отримали позитивні емоції та веселий піднесений настрій.
Хочеться ще раз сказати спасибі всім, хто допоміг провести це свято: депутатам районної ради В. Татаровій, Н. Сабліній, координатору Бобринецького районного парламенту дітей Щіченко Н.І., представникам Бобринецького районного парламенту дітей (квартет “Мальви” вихованців будинку дитячої творчості): Валентині Фроловій, Каріні Пановій, Єлизаветі Сікач, Вікторії Щіченко, керівнику квартету “Мальви” Телих Н.В.
День захисту дітей - особливе свято не лише для підростаючого покоління, але й для нас із вами – дорослих. Це нагадування про відповідальність за виховання та розвиток юні. Від нас залежить, як складеться доля кожної маленької людини. Ми - будівничі майбутнього дітей, вони – нашого.
Діти сподіваються на нас, довіряють нам, потребують нашої уваги та підтримки. На те, аби дати це не потрібні кошти чи надзусилля.
Тож, робімо все, аби підростаюче покоління зростало в атмосфері любові та турботи, взаємоповаги та взаєморозуміння.26 травня 2015 року заступником голови Бобринецької районної державної адміністрації Сопільняк Л.О. було проведено засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів  при районній державній адміністрації. На цьому засіданні розглянуто наступні питання:
1. Про результати роботи по боротьбі зі злочинністю, пов’язаної із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів протягом І кварталу 2015 року.
2. Про стан виконання програми замісної підтримуючої терапії для лікування і соціальної реабілітації наркозалежних осіб.
Члени координаційної ради заслухали інформації Чепеля О.М., оперуповноваженого кримінальної міліції в справах дітей районного відділу УМВС України в Кіровоградській області; Цикорської А.І. – заступника головного лікаря по поліклінічній роботі Бобринецької центральної районної лікарні, з даних питань.
За результатами проведенного засідання членами координаційної ради інформації доповідачів прийнято до відома, взято до уваги пропозиції по покращенню роботи у даному напрямку та прийнято відповідні рішення.


28 травня  2015 року заступником голови Бобринецької районної державної адміністрації Сопільняк Л.О. було проведено засідання ради з питань молодіжної політики при районній державній адміністрації, на якому розглянуто питання про роботу органів учнівського та студентського самоврядування в 2014 – 2015 навчальному році щодо патріотичного виховання молоді; пропозиції щодо участі молоді в громадському житті району та досягнення молоді Бобринецького району в галузі спорту у 2014 - 2015 році
Члени ради з питань молодіжної політики заслухали інформації  координатора Бобринецького районного парламенту дітей Щіченко Н.І.,
заступника голови учнівського самоврядування «Лідер» професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець Семенчук Катерину, голову студентського парламенту Бобринецького технікуму імені В.Порика БНАУ Скорика Олександра, методиста районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Пасічник Т.С. з вищевказаних питань.
Члени ради проаналізували та обговорили інформації представників органів студентського та учнівського самоврядування, ознайомились з напрямами проведеної роботи та цілями на майбутнє, досягненнями представників учнівського та студентського самоврядування протягом останніх років та роллю, яку відіграє учнівське та студентське самоврядування серед дітей та молоді району; про можливість впровадження Всеукраїнської дитячо -юнацької  військово - патріотичної гри  “Сокіл” (“Джура”) в навчальних закладах району;     ознайомились з напрямами діяльності дитячо–юнацької спортивної школи “Чемпіон” та з досягненнями молоді Бобринецького району в галузі спорту у 2014 – 2015 році. За результатами засідання прийнято відповідні рішення. 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню