Суспільно політичне становище - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Суспільно політичне становище

Внутрішня політика

НОВИНИ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОГО ЖИТТЯ


У БЛАГОДАТНОМУ ВІДБУЛИСЯ СХОДИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ


14 березня 2019 року жителі Благодатненської сільської ради зібралися на сходи громади.
На зустріч із громадою до Благодатного також завітали голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Вербовий та начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Андрій Синьогуб.
Участь у сходах взяло більше 30 жителів Благодатненської громади. Головувала на зборах Валентина Денисова, Благодатненський сільський голова.
У ході роботи сходів було обговорено декілька тем порядку денного.
Зокрема, Валентина Денисова прозвітувала про виконану роботу за 2018 рік та озвучила перспективи діяльності на поточний рік.
Звітуючи перед громадою, Валентина Миколаївна детально зупинилася на виконані затверджених програм. Наприклад, таких, які стосувалися соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення, підтримки пільгових категорій громадян території тощо.
Окремо сільський голова акцентувала увагу на тому, що Благодатненська громада є однією з активних у плані представлення Бобринеччини у проведені різного роду заходів. Так, в минулому році жителі громади взяли участь у XIII районному фестивалі фольклору “Скарбниця степового краю” та спільно з делегацією від району побували на Покровському ярмарку шостої Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2018”.
Після заслуховування вищезазначеної інформації присутніми було взято до відома звіт сільського голови та порушено нагальні питання із життя мешканців Благодатненської громади.
Одним із таких питань стало обговорення ремонту доріг в межах сільської ради та сусідніх громад. За участі сільських голів Мар’янівки, Кривоносового, Павлогірківки – Анатолія Цидуляка, Людмили Копотій та Віри Мазенко детально обговорено специфіку проведення ремонтних робіт на територіях названих громад, зокрема порушено питання їх грейдерування.
Наостанок сходів виступили Андрій Синьогуб та Юрій Вербовий. Останні поінформували жителів Благодатненської громади відносно специфіки проведення перерахунку пенсій та субсидій у 2019 році.

Ініціатива "Партнерство "Відкритий уряд" реалізується


Ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд», до якої Україна приєдналася минулого року, активно реалізується на місцевому рівні. Так, у районі розроблено проект комплексу заходів, які спрямовані на підвищення відкритості і прозорості діяльності органів влади, широкого доступу громадськості до публічної інформації.
«Партнерство «Відкритий уряд» (ПВУ) - багатостороння міжнародна ініціатива, метою якої є забезпечення прозорості державного управління, залучення громадян до участі у його процесах, боротьба з корупцією та використання нових технологій для покращення державного управління.
Ініціатива започаткована 20 вересня 2011 року під час сесії Генеральної Асамблеї ООН, коли 8 країн-засновниць (Бразилія, Індонезія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, ПАР, Велика Британія та США) підписали Декларацію «Відкритий уряд» та оголосили свої національні плани дій.

Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”: підведені підсумки

27 грудня у райдержадміністрації спільно з членами громадської ради, представниками  громадських організацій району було заслухано й обговорено звіт про реалізацію Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2012-2013 роках та реалізацію останньої у районі.
Учасники засідання заслухавши інформацію прокоментували, що робота районної державної адміністрації з даного напрямку роботи є продуктивною. Діяльність органів виконавчої влади прозора, демократична, триває постійний системний діалог під час вирішення тих, чи інших питань.
Громадськість, яка була ознайомлена з роботою Центра адміністративних послуг, нещодавно відкритого у районі, звернула увагу на покращення системи надання адміністративних послуг.
Намічено перспективу, що й у подальшому громадські організації активно долучатимуться до реалізації важливих пунктів,прописаних у Ініціативі й у цілому сприятимуть розвитку громадянського суспільства, побудови й зміцнення демократичних засад, налагодженні співпраці з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування. 

26 вересня сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації проведено обговорення з головами сільських виконкомів та передано їм відповідні листи, стосовно політичної діяльності районних осередків на території сіл району. З метою поліпшення аналізу, прогнозування, забезпечення стабільності і контрольованості суспільно-політичних процесів, які відбуваються у населених пунктах району, посилення якості інформаційних матеріалів, удосконалення оперативного щоденного та аналітичного щомісячного інформування обласної державної адміністрації про події суспільно-політичного життя, висловили прохання щодо співпраці та надання інформації про події політичного характеру, які відбуваються на їх територіях. А саме: про проведення політичних, соціальних акцій, результати соціологічних опитувань, які б відображали індикатори політичних настроїв, про зібрання, акції, концерти, заходи, приїзд народних депутатів, кандидатів у народні депутати України тощо.

 
 

 До святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у дитячій бібліотеці відбулася книжкова виставка присвячена Державним святам.
 Любов Мельнікова, директор районної дитячої бібліотеки, провела діалог-бесіду з юнацтвом на тему суверенності та незалежності України.

 
 

Обговорили важливі соціальні питання
  В ході проведення сходу громадян Василівської сільської ради перед сільчанами виступили начальники УПСЗН Наталя Сабліна та Управління Пенсійного фонду України у Бобринецькому районі Андрій Синьогуб. Вони поінформували громаду стосовно процесу втілення в життя нових програми та проектів у рамках ініціатив Президента України та регіональних голови ОДА Сергія Ларіна. Зокрема, Наталія Сабліна, Андрій Синьогуб наголосили на важливості легального працевлаштування населення. «Громада одна з найперспективніших, так як є велика кількість працездатного населення і при цьому, половина з нього не працює, принаймні офіційно. Василівська сільрада не забезпечує надходження внесків до пенсійного фонду, тому необхідно думати про перспективи», - наголосили виступаючі.
    Голова РДА Леонід Кравченко додав: «У районі активно втілюються в життя плани з програми «Центральний регіон-2015». Зокрема й на території Василівської сільради. Проте, варто відзначити, що є такі питання, які не врахували раніше. Часто бачимо, що змінилися ті чи інші умови і з’являються нові, більш пріоритетні завдання.  Тому разом з вами будемо переглядати програми і вносити до них відповідні корективи, щоб вона відповідала потребам сьогодення».
   На знімку: під час сходу жителів с.Василівка.

 
 

8 червня о 10.00 год. у актовому залі Новоградівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулась зустріч  за участю спікерів обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації Кравченка Л.Г., заступника голови районної державної адміністрації Мельника В.І., керівників структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств у районі під час якої проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу для жителів територіальної громади з питань  суті соціально-економічних реформ у державі та соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, а також регіональних ініціатив.
  Перед присутніми виступив заступник начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації Стоян А.Г., який зазначив, що соціальні ініціативи Президента України широко впроваджуються в регіонах, зокрема на Кіровоградщині.
  Головний спеціаліст управління освіти обласної державної адміністрації Бугаков С.А. повідомив, що в області збільшено кількість дошкільних закладів, на виконання регіональної ініціативи “Шкільна парта” здійснено модернізацію шкіл на одну третину. Надав роз’яснення щодо програми “Освітній округ”.
  Завідуючий організаційною роботою обласної психіатричної лікарні Денисов С.В. довів до відома присутніх, що у медицині передбачаються зміни: розподіл медицини на 3 рівні, запровадження страхової медицини  та акцентував увагу на тому, що заробітна плата лікаря буде залежати від якості лікування.  
  Головний спеціаліст головного управління Держкомзему у Кіровоградській області Поперешніченко О.В. наголосив, що суть земельної реформи – не порушити права громадян (землевласників), необхідність створення ринку земель та створення спеціалізованого банку земель.
  Із роз’ясненням суті соціальних реформ виступила начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сабліна Н.А.
  Після презентації теми зустрічі та виступів спікери надавали присутнім індивідуальні консультації з питань земельної реформи та реформи в галузі освіти.
  

 
 

2 квітня 2012 року о 9.00 по вул. Шевченка,101 (біля приміщення Бобринецької районної прокуратури) розпочалася безстрокова акція протесту проти протиправних дій та проявів корупції правоохоронних органів Бобринецькому району відносно фермера Чміленка Віктора Івановича, в тому числі голодування. До проведення акції залучено техніку. Учасники акції висунули гасла: “Прокуратура-епіцентр корупції”, “Голодування проти “безпредела”.
28 березня 2012 року міський голова Могиленко А.М. отримав повідомлення від голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Бобринецького району О.Цокалова про початок акції протесту з 2 квітня  2012 року.
Дане питання було розглянуто на виконкомі Бобринецької міської ради 29 березня 2012 року та прийнято рішення про виділення місця для проведення акції в центрі міста, парк ім.М.Л.Кропивницького  (асфальтова площадка біля бувшого літнього кінотеатру).
Рішення міської ради носить рекомендаційний характер, тому акція розпочалася за адресою: м.Бобринець, вул. Шевченка, 101.   

 

20 березня 2012 року відбулося відкрите засідання громадської ради при Бобринецькому міському голові. Участь у засіданні громадської ради взяли: голова районної державної адміністрації Л.Г. Кравченко, заступник голови районної державної адміністрації О.Л. Різун, голова районної ради І.В.Танасієнко, члени громадської ради, мешканці міста, запрошені.
На засіданні громадської ради була присутня депутат Кіровоградської обласної ради О.А.Гранатова.
Розглянуто питання:
1.Організаційні питання.
2.Про актуальність перепрофілювання «Бобринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 під школу – садок».
3.Обрання представників від міської територіальної громади до Громадської ради при голові РДА.
4. Обговорення проекту  «Стратегічного плану розвитку  міста Бобринець».
5.Про реконструкцію та ремонт релігійних споруд на території міста.
6.Про обмеження перебування дітей та молоді на вулицях, у розважальних закладах та громадських місцях міста Бобринець у нічний час.
7.Про створення  громадського формування підтримання правопорядку.
8.Про надання дозволу на розміщення  літніх наметів у центральному парку ім. М.Л.Кропивницького.
Обговорення вищезазначених питань пройшло жваво, активно. По кожному з питань прийнято відповідні рішення.
Участь у роботі громадської ради взяло близько 150 осіб.

16.03.2012 рок
у з нагоди відзначення в районі 68-ї річниці визволення м. Бобринець від фашистських загарбників відбулася урочиста хода центральною вулицею міста та покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, загиблим вчителям у роки війни та до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та воїнам – афганцям. Участь у заході взяли представники трудових колективів ( у тому числі структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальних  органів та відомств України в районі), органи місцевого самоврядування, молодь, громадські об’єднання.
  Після цього в міському центрі дозвілля молоді відбулися урочистості та святковий концерт. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Л.Кравченко, голова районної ради І.Танасієнко, міський голова А.Могиленко, ветеран війни, партизан Жогаль Григорій Семенович.

14 березня
відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради І.Танасієнко. Участь у засіданні взяли міська та сільські ради, які входять до складу Координаційної ради, запрошені: голова РДА Л.Кравченко, керівники установ району, структурних підрозділів РДА.
  Присутні заслухали питання та взяли активну участь в їх обговорені. Зокрема, інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Н.Сабліної про стан ринку праці та діяльності органів місцевого самоврядування і державної виконавчої влади по створенню нових робочих місць.
  Завдання перед головами сільських рад, визначити об’єкти на їх територіях для переобладнання під житло соціального призначення для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, поставила начальник відділу соціальної роботи ЦСССДМ – О.Єгорова.
  Питання про складну ситуацію з поширенням сказу на території району, підняв запрошений на засідання головний лікар санітарно-епідеміологічної станції В.Манько. Зазначив, що район найперший по області з ураження та поширення сказу. Порівняно з попереднім роком, кількість випадків значно зросла.

14 березня
в Бобринецькій районній раді проведено семінар-навчання в школі юридичного та економічного всеобучу з головами сільських рад та їх секретарями. В роботі семінару взяли участь С.Пижова, зав. сектором Бобринецького відділення Долинської МДПІ, яка надала інформацію про умови декларування доходів громадян, ознайомивши, проконсультувавши присутніх з новою формою декларації. При цьому, наголосила на обов’язковості декларування доходів до 1 квітня. Також, Д.Замша, начальник реєстраційної служби РУЮ, провів роз’яснення по практиці застосування ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та вимог згідно закону «Про захист персональних даних». Заслухали інформацію спеціаліста РУЮ І.Дмитрян, про реалізацію прав громадян передбачені законом «Про звернення громадян».
    
14 березня
відбулося засідання спортивного активу Бобринецького району.
    Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Л.Кравченко, заступник голови з соціально-гуманітарних питань О.Різун, голова районної ради І.Танасієнко, перший заступник міського голови В.Музика та представники спортивного активу району.
   Керівництво району наголосило, що це лише початок виконання перспективних планів. Такі зібрання, підтримка та контроль від влади  в подальшому, допоможуть виробити необхідну тактику та стратегію розвитку спорту на Бобринеччині.

           

 

16 лютого 2012 року згідно розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації «Про організацію навчання з цивільного захисту керівних кадрів та фахівців району у 2012 році» були проведені навчання. Учасниками були: педагогічні працівники, які залучаються до проведення заходів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах області та керівники навчальних груп з підготовки працівників підприємств, установ, організацій, сільського господарства з питань захисту і дій у надзвичайних ситуаціях.

 

03 лютого 2012 року в міському центрі дозвілля молоді відбулася конференція районної організації ВО «Батьківщина». В роботі прийняв участь депутат Верховної Ради України Кальченко В.М. Всього було присутніх 35 чоловік. Головою районної організації ВО «Батьківщина» обрано Рибачук Надію Володимирівну.

03 лютого 2012 року о 9.00. в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» молодіжних громадських організацій району. Ініціатором заходу була Бобринецька міська громадська організація «Сильна громада» - голова Яворська Наталія Миколаївна. В засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Кравченко Л.Г., голова районної ради Танасієнко І.В., міський голова Могиленко А.М., керівники громадських організацій району.

На виконання вказівки МНС України від 27 січня 2012 року № 17-4/47  з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей та надання у період низьких температур допомоги населенню на площі біля центрального парку в центрі міста Бобринець встановлено пункт обігріву, який забезпечено продуктами харчування (гарячий чай, хліб, цукор, бутерброди). Особовим складом Бобринецького РВ УМНС України в Кіровоградській області забезпечено цілодобове чергування.

25 січня 2012 року відбулася 11 сесія шостого скликання  Мар’янівської сільської ради по питанню припинення повноважень Мар’янівського сільського голови Іваниці Василя Яковича згідно з поданою ним заявою.
Сесія Мар’янівської  сільської ради прийняла рішення про припинення повноважень сільського голови Іваниці В.Я.   

18 січня 2012 року о 10.00. в сесійній залі районної державної адміністрації до дня Соборності України відбулися урочистості з нагоди презентації вишитої «Карти міста Бобринець». В заході прийняли участь голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, редактор районної газети, керівники організацій, підприємств та установ району, лідери районних політичних партій та громадських організацій, студенти сільськогосподарського технікуму. Після презентації відбувся святковий концерт за участю аматорів міського Будинку культури. Всього в заході взяло участь 120 чоловік.
18 січня 2012 року о 12.00. в приміщенні міського центру дозвілля молоді відбулася зустріч з головою ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком  та кандидатом від даної партії на посаду голови Бобринецької міської ради Віктором Пасікою з жителями міста. У зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, заступник міського голови, керівники політичних та громадських організацій району. Всього було присутніх біля 100 осіб. В своєму виступі О.Тягнибок розповів присутнім бачення політичної партії «Свобода», яка вже існує 20 років, на продаж земель сільськогосподарського призначення, на те, що потрібно заради майбутнього змінювати систему влади, не давати приватним особам скуповувати стратегічні об’єкти, яка користь буде українцям від проведення в Україні Євро-2012, про націоналізм нашої держави. Відповів на запитання присутніх: чи буде їхня політична сила об’єднуватися з «Батьківщиною» та «Фронтом змін»? Як будуть висувати кандидатів у народні депутати на парламентських виборах?
17 січня 2012 року в Свято-вознесенському храмі побував голова політичної партії «ПРАВДА» Дмитро Олександрович Ветвицький, який зустрівся з настоятелем храму о. Володимиром по питанню реставрації будівлі.


 

20 січня 2012 року о 10.00. в міському центрі дозвілля молоді відбулася зустріч громадян з депутатами Верховної, обласної та районної рад від Комуністичної партії України, які звітували про пророблену роботу за 2011 рік та про перспективи їхньої політичної сили на майбутнє. На зустрічі були присутні депутат Верховної Ради України (КПУ) – Дем’янчук Вікторія Олександрівна, депутат обласної ради, голова районного осередку КПУ– Секрет Зоя Федорівна, депутати районної ради. Всього на зустрічі побувало 48 осіб, переважно людей пенсійного віку. В своїй доповіді Дем’янчук В.О. проголосила, що лідери та члени Комуністичної партії України на засіданнях Верховної Ради виступають проти прийняття пенсійної реформи, прийняття житлового та трудового кодексу, прийнятого бюджету на 2012 рік, проти продажу українських земель сільськогосподарського призначення. Наголосила про підвищення тарифів на комунальні послуги та товари повсякденного побуту, про мінімальні заробітні плати, знищення тваринництва по всій Україні, та чому, на думку комуністів
18 січня 2012 року о 10.00. в сесійній залі районної державної адміністрації до дня Соборності України відбулися урочистості з нагоди презентації вишитої «Карти міста Бобринець». В заході прийняли участь голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, редактор районної газети, керівники організацій, підприємств та установ району, лідери районних політичних партій та громадських організацій, студенти сільськогосподарського технікуму. Після презентації відбувся святковий концерт за участю аматорів міського Будинку культури. Всього в заході взяло участь 120 чоловік.
18 січня 2012 року
о 12.00. в приміщенні міського центру дозвілля молоді відбулася зустріч з головою ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком  та кандидатом від даної партії на посаду голови Бобринецької міської ради Віктором Пасікою з жителями міста. У зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, заступник міського голови, керівники політичних та громадських організацій району. Всього було присутніх біля 100 осіб. В своєму виступі О.Тягнибок розповів присутнім бачення політичної партії «Свобода», яка вже існує 20 років, на продаж земель сільськогосподарського призначення, на те, що потрібно заради майбутнього змінювати систему влади, не давати приватним особам скуповувати стратегічні об’єкти, яка користь буде українцям від проведення в Україні Євро-2012, про націоналізм нашої держави. Відповів на запитання присутніх: чи буде їхня політична сила об’єднуватися з «Батьківщиною» та «Фронтом змін»? Як будуть висувати кандидатів у народні депутати на парламентських виборах? Яке ставлення політичної сили до перейменування населених пунктів, вулиць, знищення пам’ятників лідерам комуністичного режиму.
Закликав присутніх громадян вступати до членства в політичній партії «Свобода» та голосувати на позачергових виборах  голови Бобринецької міської ради за кандидата від їхньої політичної сили.
10, 11 січня
 за участю керівництва району: голови районної державної адміністрації Кравченка Л.Г., заступників голови районної державної адміністрації Різуна О.Л., Мельника В.І., голови районної ради Танасієнка І.В., заступника голови районної ради Шевченка С.А. відбулося проведення сесій Чарівненської, Рощахівської, Верхньоінгульської, Новоградівської, Олексіївської, Солонцюватської, Василівської, Свердловської, Сугокліївської, Куйбишевської, Павлогірківської сільських рад по питанню прийняття місцевих бюджетів на 2012 рік.
Бюджети  вищезазначених територій прийнято.
Торік з ініціативи настоятеля Свято-Миколаївської церкви отця Юрія Ониська та за підтримки владики Кіровоградського та Голованіського Марка у владні органи району подано лист про створення у Сороча новому на базі приміщення колишньої сільської школи реабілітаційного центру для людей, залежних від алкоголізму та наркоманії. Вже є рішення районної ради про передачу приміщення на баланс сільської ради.
В рамках проекту «Сталий міський розвиток» бобринчани отримали можливість за кошти Євросоюзу реалізувати дві ініціативи. Одна з них спрямована на активізацію молоді та залучення її до життя Бобринця. Друга має назву «Бобринець – ІКС-тур». Громадська організація, очолювана С.Чорним, вже розпочали реалізацію проекту: випустили інформаційний буклет «Бобринець – колиска українського театру». Готуються нові буклети та розміщення публікацій в Інтернеті про історію, культуру, архітектурні пам’ятки Бобринця. На основі зібраних даних буде розроблено туристичний маршрут.


 

Структура щоденної оперативної інформації про події суспільно-політичного життя  у Бобринецькому районі


                                                                    Інформація за 28.11.2011 року
  
  1.Резонансні суспільно-політичні події.

27-28 листопада 2011 року на перехресті вулиць Комсомольська та Дзержинського було встановлено намет Бобринецької районної організації політичної партії «Фронт змін» та політичної партії «Свобода».
До дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в населених пунктах Бобринецького району відбулися покладання вінків та квітів біля пам’ятних поховань жертв голодомору.
Делегація працівників районної державної адміністрації, районної та міської рад 26 листопада 2010 року о 9.00 вшанували пам'ять жертвам голодомору покладанням квітів біля пам’ятного хреста на Ковалівському кладовищі.
В цей день на всіх адміністративних приміщеннях установ було приспущено Державний Прапор України та обмежено проведення спортивних та розважальних заходів.
  У бібліотеках району, районному музеї історії краю організовано постійно діючі книжкові виставки, експозиції, виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури, які відображають події, пов’язані з геноцидом українського народу.
  Відділом освіти районної державної адміністрації, загальноосвітніми навчальними закладами проведено систематичну навчально-виховну роботу стосовно увічнення жертв голодоморів. Забезпечено проведення різноманітних заходів виховного характеру з учнями всіх вікових категорій: бесіди, лекції, диспути круглі столи, години спілкування, усні журнали, уроки-реквієми, бесіди-диспути, обговорення повідомлень. У більшості навчальних закладів проведено конкурси малюнків для дітей молодшого та середнього віку, підготовлено реферати.
  Голова громадської організації «Спілка української молоді» Вербовий Ю.С. подарував сільськогосподарському технікуму та районній дитячій бібліотеці книжки про страшні часи голодомору 1932-1933 років.


 

19 листопада 2011 року о 13.00. за адресою вул. Дзержинського, 47 перед бобринчанами звітували депутати місцевих рад від політичної партії «Фронт змін». Всього в акції взяло участь біля 30 чоловік. Перед присутніми виступали депутат обласної ради М’ягкий Андрій Вікторович та депутати Долинської районної ради, які зачитали заяву політичної партії «Фронт змін» щодо земельної реформи в Україні, відповіли на запитання присутніх щодо виділення земельних ділянок, підведення водопровідної мережі по деяких сільських радах.
18 листопада 2011 року о 14.00. в міському центрі дозвілля молоді відбулися урочистості та святковий концерт до Дня працівників сільського господарства. В урочистостях брали участь голова районної державної адміністрації Л.Кравченко, голова районної ради І.Танасієнко, керівники агро формувань району. Всього було присутніх 120 осіб. Після закінчення урочистої частини та нагородження працівників сільського господарства відбувся концерт артистів обласної філармоні   «Зоряни».

 

 15 листопада 2011 року на перехресті вулиць Комсомольська та Дзержинського було встановлено намет Бобринецької районної організації політичної партії «Фронт змін». 19 листопада 2011 року о 13.00. за адресою вул. Дзержинського, 47 перед бобринчанами звітуватимуть депутати місцевих рад від політичної партії «Фронт змін».
  Відповідно до доручення заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2010 року № 27-451/4 «Про роботу із забезпечення дотримання законодавства у сфері захисту суспільної моралі» Бобринецька районна державна адміністрація повідомляє.
  В рамках діяльності спеціалізованого формування «Школа волонтерів» з даного питання проведено 6 групових заходів на теми: «конфлікт. Шляхи його подолання», «Організація дозвілля в молодіжному середовищі» та ін.
  З нагоди відзначення річниці Незалежності України було проведено «круглий стіл» спільно з районним управлінням юстиції та розповсюджено буклети «Державні символи Незалежної України».
  В рамках діяльності спеціалізованого формування «Школа сімейного життя» при Бобринецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування проведено 12 групових заходів на теми: «Психологічні аспекти подружнього життя», «Причини та наслідки раннього статевого життя», «Дружба, кохання», «Що таке сім’я?» та інші.
В Бобринецьких загальноосвітніх школах проведено 5 групових заходів для 83 осіб.
  Для учнів Бобринецького професійно-технічного училища №32 проведено 6 групових заходів. Охоплено 143 особи.
 Для студентів Бобринецького сільськогосподарського технікуму ім..В.Порика БНАУ проведено 5 групових заходів. Охоплено 143 особи.
З метою недопущення втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність під час літніх канікул проводяться заходи щодо оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків.
11 листопада 2011 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації на якій було розглянуто питання про стан виконання Законів України «Про реабілітацію інвалідів» та «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні, про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації стосовно впровадження та функціонування системи обліку державних службовців «Картка» єдиної державної комп’ютерної системи «Кадри», про стань надання медичної допомоги дитячому населенню. В роботі колегії взяли участь голва райдержадміністрації, заступники, голова районної ради, голови міської та сільських рад.

В районній дитячій бібліотеці відбувся круглий стіл для семи прийомних сімей району. В засіданні взяли участь заступник голови РДА з соціальних питань, керівники та працівники соціальних служб району, представник громадської жіночої організації «Союз жінок України – за майбутнє дітей».

Жителі села Мар’янівка звернулися до депутатів обласної, районної рад, керівників Бобринецького району, представників громадських організацій, редакції газети «Честь хлібороба» з проханням допомогти скасувати розпорядження колишнього заступника голови райдержадміністрації від 16 червня 2011 року № 631 «Про надання в оренду сільського саду для ведення фермерського господарства». На даний час сад площею 49 га. хочуть розкорчувати та розорати.
9 листопада голова районної державної адміністрації Кравченко Л.Г. за участю начальника відділу Держкомзему у Бобринецькому районі Гончарука О.В. та начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Ковбасюк Л.Є. провів нараду з питання укладення договорів оренди на водойми загальнодержавного значення. На нараду було запрошено орендарів земельних ділянок водного фонд, які розташовані на території району. Було роз’яснено вимоги водного, земельного кодексу України. Укладено 10 договорів оренди водойм загального державного значення.
9 листопада заступник голови районної державної адміністрації Різун О.Л. провів засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Підведено підсумки розгляду звернень громадян за 9 місяців 2011 року, проведено аналіз відповідей на звернення, внесено пропозиції щодо покращення вирішення порушених питань.

 

29 жовтня на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації Гаріним В.М., начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Сопільняк Л.О. Бобринецький район приймав участь у проведенні обласного виставку-продажу власної продукції (павільйон «Експоцентр») та у ярмарку сільськогосподарської продукції (вул. Медвєдєва).
Продукцію представляли ПП «Славутич», ПП «Дирина» та професійно-технічне училище №32. Участь у ярмарку приймав ансамбль «Степівчанка» Кіровського сільського Будинку культури Куйбишевської сільської ради.
   
29 жовтня за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Деморацького Г.К., заступника голови районної ради        Шевченка С.А., депутата обласної ради Секрет З.Ф. та депутата районної ради Плюща В.Г. відбулося свято – День села Федіївки. З вітальним словом виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Деморацький Г.К. та вручив виконкому Федіївської сільської ради принтер. На свято було запрошено жителів громади, місцевих керівників агроформувань, приватних підприємців, бувших працівників сільської ради.
Було проведено козацькі розваги, спортивні конкурси. Вшановано старожилів громади, сімейні пари, які відсвяткували 50-річний ювілей подружнього життя, вручено подарунки. 12 діткам, які народилися у с.Федіївка протягом 2011 року, подаровано м’які іграшки. Також відзначено 5 сімейних пар, які вступили у шлюб у 2011 році.
Всіх присутніх на святі вітали своїми піснями, танцями вихованці колективу Будинку дитячої творчості м. Бобринця. Ввечері для молоді села проведено дискотеку.
Верховна Рада України призначила дату виборів Бобринецького міського голови. Вибори відбудуться 22 січня 2012 року. Міська виборча комісія розпочне свою роботу 5 грудня.

28 жовтня за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Деморацького Г.К., заступника голови районної державної адміністрації Різуна О.Л., голови районної ради Танасієнка І.В., секретаря міської ради Могиленка А.М., ветеранів Великої Вітчизняної війни, районної, міської ветеранських організацій відбулися урочистості та святковий концерт  з нагоди 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. З вітальним словом виступив голова районної ради Танасієнко І.В. Пам'ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни вшановано хвилиною мовчання.  З нагоди 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та за традицією делегації від районної державної адміністрації, районної та міської рад, ветеранських організацій поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату та пам’ятних знаків. У проведенні заходу приймали участь делегації від установ, організацій, підприємств, студенти навчальних закладів міста.

28 жовтня за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Деморацького Г.К., заступника голови районної державної адміністрації Різуна О.Л., голови районної ради Танасієнка І.В., секретаря міської ради Могиленка А.М. проведено урочистості та святковий концерт, присвячені професійним святам жовтня (День юриста, пошти, працівників харчової промисловості, автомобіліста і дорожника). Даний захід проведено вперше та його проведення стане традиційним, щомісяця. Кращих працівників галузей відмічено нагородами: грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. З вітальним словом виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Деморацький Г.К. У проведенні заходу приймали участь делегації від установ, організацій, підприємств міста.

 

26 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Різун О.Л. провів засідання організаційного комітету з питання підготовки проведення урочистостей, присвячених відзначенню 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. Розроблено план заходів.

21 жовтня в Бобринецькій районній раді проведено засідання координаційної ради та семінар-навчання з головами. Секретарями міської та сільських рад по питанню юридичного та економічного всеобучу. В координаційній раді взяв участь голова райдержадміністрації Л.Кравченко. спеціалісти управлінь РДА. обласного управління статистики.

20 жовтня за участю заступника голови районної державної адміністрації  Різуна О.Л., першого заступника голови обласної організації ветеранів  Марченка А.Г. відбулася сьома звітно-виборна конференція ветеранів району з порядком денним:
звіт голови ради районної організації ветеранів за звітний період;
звіт ревізійної комісії;
вибори ради районної організації ветеранів;
вибори ревізійної комісії;
вибори делегатів на сьому обласну звітно-виборну конференцію;
висунення кандидатур до складу виборних органів обласної організації ветеранів;
вибори голови районної організації ветеранів.
На наступний період з 2011 року по 2015 рік переобрано головою районної організації ветеранів нині діючого голову Гребенюк Інну Андріївну.

19 жовтня 2011 року в приміщенні міського центру дозвілля молоді відбулася ХІІІ конференція Бобринецької районної організації Партії регіонів. У її роботі взяли участь як делегати від первинних партійних осередків, так і депутат обласної ради Юрій Крутько, депутати районної ради Н.Рижкова, Л.Цесарська, О.Васільєв, голова райдержадміністрації Л.Кравченко. Всього в залі було присутніх 43 делегата.
  Голова контрольно-ревізійної комісії Кіровоградської обласної організації Партії регіонів Микола Корецький зачитав рішення Ради Бобринецької районної організації Партії регіонів, де зазначалося, що Рада рекомендувала обрати головою члена партії, заступника голови райдержадміністрації з соціальних питань Олексія Різуна, якого одноголосно було обрано головою Бобринецької районної організації Партії регіонів.
  В м.Бобринець розпочала роботу громадська приймальня Бобринецької районної організації політичної партії «Фронт змін». Адреса приймальні м.Бобринець, вул. Кірова 78, тел: 3 51 01.


 

Відповідно до доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 липня 2011 року № 27-233/1 Бобринецька районна державна адміністрація повідомляє, що 26 серпня 2011 року відбулося засідання комісії сприяння контролю за додержанням законодавства про свободу совісті та релігійні організації.   Обговорено всі актуальні питання життєдіяльності релігійних громад та прийнято відповідні рішення.
  Створено комісію по перевірці стану пам’ятників історії, культури, які передані у власність чи користування релігійним громадам.
   Надано консультативну допомогу органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, релігійним організаціям з питань застосування законодавства України про свободу совісті та релігійні організації. Для використання у практичній роботі було надано рекомендації а саме:    всебічно аналізувати стан та тенденції розвитку релігійної ситуації в районах, вжити заходи щодо забезпечення конституційних гарантій світогляду і віросповідання, уніфікованого застосування чинного законодавства про свободу совісті та релігійні організації, створення однакових підходів до забезпечення діяльності різних релігійних конфесій, роз’яснення в реєстрації статутів(положень) релігійних громад.
    Проводиться відповідна робота щодо забезпечення в районі міжконфесійного миру та злагоди, створення рівних можливостей для усіх віросповідань.
         В міській та сільських радах роботу по контролю за дотриманням законодавства про свободу совісті та релігійні організації покладено на голів міської та сільських рад.                                                  
Релігійні організації з політичними і громадськими організаціями не співпрацюють і впливу на політичну ситуацію у районі не мають. Порушень чинного законодавства  про свободу совісті та релігійні організації в районі не встановлено.   Об’єкти церковної власності та предмети культового вжитку передані релігійним громадам і вони не мають претензій з цього питання до місцевої влади.
        Перед відзначенням великих релігійних свят з керівниками релігійних громад проводились наради-зустрічі на яких намічалися відповідні заходи та надавалась необхідна допомога в забезпеченні громадського порядку в місцях проведення богослужінь, організовувалось чергування працівників правоохоронних органів та представників громадськості.
На території району немає соціальних центрів і будинків милосердя, оздоровчих таборів, будинків для інвалідів та престарілих, закладів виправної роботи. З іншими регіонами релігійні організації району зв’язки не підтримують.
  Бобринецька районна лікарня постійно співпрацює з представниками релігійних громад, залучає їх до профілактичної роботи по боротьбі з наркоманією, алкоголізмом. Іншими негативними явищами у молодіжному середовищі. Лікарі – представники релігійних організацій проводять бесіди і лекції в школах. Технікумі. Училищі про здоровий спосіб життя.
У результаті проведеної роботи порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації з боку релігійних громад та державних органів місцевого самоврядування не встановлено.
Друкованих засобів масової інформації релігійні організації у районі не мають.

 

Відповідно до розпорядження голови  Кіровоградської  обласної  державної адміністрації від  1 липня 2010 року № 542-р «Про проведення обласної акції «Зірка пам'яті», з метою забезпечення всенародного вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини, шануючи традиції українського народу зберігати пам'ять про захисників Вітчизни, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб ветеранів війни, поліпшення їх соціального захисту в районі за звітний період реалізовано наступні заходи.
На обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків перебуває 1230 ветеранів війни, в тому числі 74 інваліда війни, 147 учасників бойових дій, 829 учасників війни та 180 сімей померлих (загиблих) ветеранів війни. Складено списки, до яких включено лише осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років. Таких осіб  - 67.
З нагоди відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників трьом інвалідам вручено автомобілі, які придбано за кошти благодійників, що надійшли у ході акції «Милосердя».    
  В районі складено банк даних пам’яток історії, культури та монументального мистецтва.
Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни була надана 1233 особам на суму 288,5 тис.грн.
   Кожній сільській раді, керівнику підприємства, фермерським господарствам направлено лист щодо надання конкретної допомоги кожному учаснику Великої вітчизняної війни працівниками відповідної ради та представниками місцевого бізнесу. Направлено списки учасників та закріплених осіб за кожним ветераном, які брали безпосередню участь у бойових діях.
  Вчителі та учні шкіл приводять в належний стан пам’ятники, обеліски, меморіальні комплекси, місця поховання захисників Батьківщини.   Налагоджено волонтерський рух, діти залучаються до надання допомоги престарілим ветеранам в обробітку присадибних ділянок, заносять воду, здійснюють покупки, виконують інші посильні роботи.
  Ветерани Великої Вітчизняної війни сільської місцевості району протягом 2010-2011 років охоплені постійною волонтерською опікою з боку учнівських волонтерських груп під керівництвом педагогічних працівників. 37 з них надається, по мірі потреби, допомога в наведенні належного санітарного стану, посадці городніх культур, зборі урожаю з присадибної ділянки та саду, прибиранні помешкання тощо.
  Територіальним центром управління праці та соціального захисту населення спільно з організацією ветеранів, відділенням Товариства Червоного Хреста, виконавчими комітетами місцевих рад з метою надання конкретної допомоги ветеранам протягом першого кварталу 2011 року проведено обстеження умов проживання, матеріально-побутового забезпечення ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в кількості 150осіб, із них учасників війни – 140 осіб, учасників бойових дій – 2 особи, інвалідів війни – 7 осіб, вдова загиблого – 1 особа.
З метою вшанування в районі ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та належної організації проведення обласної акції «Зірка пам’яті» виготовлено та розміщено логотип обласної акції «Зірка пам’яті» на помешканнях ветеранів відповідних категорій, які проживають на відповідній території.
Учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років, виплачується щомісячна стипендія, у тому числі й ветеранам війни.
В проекті програми соціального захисту ветеранів на 2011 рік передбачено виплату щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій. Протягом поточного року проведено ремонт житлового будинку 1 ветерану війни та планується до кінця року провести ремонт житлових будинків 3 ветеранам війни.
В загальноосвітніх закладах району нараховується 20 куточків, кімнат та один музей Бойової слави. Вчителі та учні привели в належний стан 25 пам’ятників, 12 братських могил та інші місця поховань захисників Батьківщини.
  Бобринецької районною лікарнею у 2011 році забезпечено першочерговим безоплатним зубопротезуванням ветеранів війни 27 осіб на суму 5640 грн., забезпечено ветеранів війни ліками за пільговими рецептами лікарів 68 осіб на суму 14164 грн. На базі аптеки товариства «Медформ М» створено два соціальних відділи для забезпечення медикаментами населення в тому числі і ветеранів війни.
  У Витязівському стаціонарному відділенні для тимчасового перебування знаходиться 3 ветерана війни, які не мають рідних, знаходяться на повному державному забезпеченні.                      
  Відповідно до потреб в медобслуговуванні учасників бойових дій в амбулаторній карті вклеєна карта ветерана війни, який підлягає комплексному періодичному медичному огляді.
  Забезпечено 1 учасника бойових дій та 1 учасника війни безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування.                                                                                
  Двох інвалідів війни забезпечено засобами пересування.                                                                                                                         
  1 учаснику бойових дій встановлено стаціонарний телефон. За кошти спонсорів 1 інваліду війни, 1 учаснику бойових дій та 2 учасникам війни, які перебувають на черзі для встановлення телефонів, але відсутня технічна можливість їх встановити, вручено мобільні телефони.
  В районній газеті надруковано матеріали щодо проведення акції «Зірка пам’яті» в Бобринецькому районі.

 

16 вересня 2011 року відбулося засідання президії районної ради на якому було вирішено, що восьма сесія шостого скликання відбудеться 28 вересня 2011 року. На сесії планується розглянути питання про обрання заступника голови районної ради та про освітній округ у Бобринецькому районі. Також буде заслухано звіт голови районної ради щодо виконання Конвенції ООН про права дитини.
Збірна району взяла участь в 1-й обласній спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських рад, присвяченій 20-річчю Незалежності України. Бобринецька команда посіла 13-16 місце серед 22 команд. Представники депутатського корпусу, учасники змагань висловили ряд слушних зауважень та побажань на адресу оргкомітету та зійшлися на необхідності проводити районну спартакіаду депутатів місцевих рад, широкої пропаганди фізичної культури і спорту.

 

День соборності

Відповідно до документа голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 січня 2011 року № 9-2 "Про заходи щодо відзначення у 2011 році Дня Соборності України" районна державна адміністрація повідомляє наступне.
Проведено у районному центрі, інших населених пунктах району урочисті збори з нагоди Дня Соборності України за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій.
Організовано покладання квітів до пам'ятників видатним діячам Української держави.
В районному музеї ім. М.Смоленчука пройшли урочисті презентації вишитої "Карти Бобринецького району" присвяченої Дню Соборності України. Цей творчий доробок вишили народні майстрині-вишивальниці Бобринецького району.  
Бібліотеками району організовано книжкові виставки, історико-літературні години, відкриті перегляди літератури:
 "22 січня-День Соборності України", "Свято Соборності-знакове свято", "Україна Соборна держава, сонценосна колиска моя", урок історії "Соборність і воля України".
Дитячою бібліотекою організовано відкритий перегляд літератури "Вона наш витвір, наша мрія, соборна вільна Україна" та літературно-мистецький вернісаж "Єднаймося брати мої".
Загальноосвітніми закладами проведено уроки патріотизму та тематичні виховні години, гуртківці пошукових загонів шкільних музеїв та вихованці історико-краєзнавчих гуртків працювали над збором інформації для підготовки виставок, архівних документів, речових та фотоматеріалів, що ілюструють події Української революції доби 1917-1921 років, життя та діяльність провідних діячів визвольного руху та національного державотворення.
Вчителі історії приготували матеріали, тексти бесід та лекцій з даної тематики для виступів перед учнями, вчителями та батьками.
Газети шкільних органів самоврядування та шкільні газети приділили певну увагу у своїх рубриках драматичному перебігу подій української історії та історії рідного краю часів визвольних подій 1917-1921 років.
Релігійними громадами з нагоди Дня Соборності України проведено молитви за Україну.
Організовано у районній газеті "Честь хлібороба" виступи політичних та громадських діячів, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з роз'ясненням ролі Акта злуки для утворення Української соборної незалежної держави


 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню