Благодійна допомога - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Благодійна допомога


ЖИТЕЛІВ СТАЦІОНАРНОГО ВІДДІЛЕННЯ РАЙОННОГО ТЕРЦЕНТРУ ПРИВІТАЛИ З НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ


27 грудня 2019 року для жителів стаціонарного відділення для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району відбулося справжнє свято. Адже саме цього дня 22-х його постійних мешканців вітали з новорічними та різдвяними святами.
У гості до жителів стаціонарного відділення терцентру, а це одинокі непрацездатні громадяни похилого віку та інваліди, завітали представники від органів влади та місцевого самоврядування району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська.
Спільно з директором територіального центру Людмилою Олексієнко керівники району принагідно привітали мешканців терцентру з прийдешніми святами. Висловили слова підтримки громадянам, що опинилися в складних життєвих обставинах та запевнили у продовженні курсу на соціальне їх забезпечення.
У свою чергу творчий колектив районного Будинку дитячої творчості привітав мешканців стаціонарного відділення терцентру тематичною програмою.
Від імені районної державної адміністрації та депутатського корпусу районної ради підопічним стаціонарного відділення вручені також святкові пакунки.


ПРАЦІВНИКИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ


24 жовтня
2019 року працівники райдержадміністрації взяли участь у благодійній акції на підтримку дев’ятирічного Сашка Ященка з Витязівки.
З липня хлопчик бореться з онкозахворюванням. У нього – лімфома Беркіта 4 стадії – рак ліфмовузлів. Жителі Бобринецького району ініціюють різноманітні акції, аби тільки допомогти зібрати кошти на порятунок Сашка.
Зокрема, напередодні у ПТУ № 32 відбувся благочинний майстер-клас із прикрашання смаколиків. Учасників майстер-класу вчили як правильно зробити глазур, розписувати пряники, прикрашати кекси та посуд для десертів.
За підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста України кекси і печиво було доставлено до організацій, установ та підприємств району, в тому числі й до райдержадміністрації.
Зібрані кошти, які отримають від продажу смаколиків, передадуть на лікування хлопчика.


У ЧАРІВНОМУ СПІЛКУВАЛИСЯ З МАТІР’Ю ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО ТА ВЕТЕРАНОМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ


22 березня
2019 року голова райдержадміністрації Олег Тертичний з робочим візитом побував у Чарівненській громаді.
Разом з Чарівненським сільським головою Миколою Крамаренком очільник району завітав до матері загиблого нашого земляка, учасника АТО Григорія Діанова – Наталії Кирило.
Григорій Діанов проходив військову службу в зоні АТО та отримав тяжкі травми хребта унаслідок вибуху поблизу селища Піски, що під Донецьком. Після поранення деякий час лікувався у шпиталях Харкова та Києва, переніс кілька операцій. Був відправлений на лікування до Німеччини та прооперований у шпиталі Бундесверу в місті Ульм. 31 березня 2015 року відійшов у вічність…
Під час зустрічі голова райдержадміністрації поспілкувався з родиною та близькими загиблого військовослужбовця, обговорив нагальні питання із життя сім’ї, вручив продовольчий пакунок.
Цього ж дня Олег Тертичний завітав до жителя Чарівненської громади, ветерана Другої світової війни Івана Кондратьєва.
22 березня
2019 року Івану Захаровичу виповнилося 94 роки. Голова райдержадміністрації принагідно привітав ветерана з Днем народження. Побажав міцного здоров’я, наснаги, довголіття та висловив щирі слова подяки за внесок у велику перемогу над агресором в роки Другої світової війни. Від імені райдержадміністрації та сільської ради ветерану було вручено продовольчі пакунки.


ОЛЕКСІЇВКА: ПОСПІЛКУВАЛИСЯ З МАТІР’Ю ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО


18 березня
2019 року голова районної державної адміністрації Олег Тертичний з робочим візитом відвідав Олексіївську громаду.
Разом з Олексіївським сільським головою Іваном Кравченком посадовець поспілкувався з матір’ю загиблого учасника АТО Максима Вербового – Аліною Вікторівною.
З початком проведення антитерористичної операції Максим Вербовий, наш земляк, віддав своє життя за територіальну цілісність України – він загинув у результаті мінометного обстрілу поблизу с. Провалля, що на Луганщині влітку 2014 року.
У ході зустрічі з Аліною Вербовою голова райдержадміністрації обговорив актуальні питання із життя родини загиблого учасника АТО та вручив продовольчий пакунок.


ПАМ’ЯТАЄМО. ПІДТРИМУЄМО. ДОПОМАГАЄМО


5 березня
2019 року під час робочої поїздки до Верхньоінгульської громади голова райдержадміністрації Олег Тертичний завітав до матері загиблого нашого земляка, учасника АТО Павла Савлука – Марії Науменко.
Разом з Верхньоінгульським сільським головою Оленою Руденко посадовець поспілкувався з матір’ю загиблого військовослужбовця, обговорив актуальні питання із життя родини та вручив продовольчий пакунок.
Марія Науменко є матір’ю шістьох дітей, один із яких, Павло, відійшов у вічність 9 травня 2017 року від тяжкого поранення, отриманого під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО.
У ході зустрічі Олег Тертичний наголосив, що райдержадміністрація завжди відкрита у сприянні та наданні допомоги родинам загиблих військовослужбовців. Запевнив, що органи влади та місцевого самоврядування району не будуть стояти осторонь від вирішення нагальних питань із життя сімей загиблих учасників АТО.
Зауважимо, що на території району реалізується соціальна акція “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.” Мета акції – забезпечення дієвого механізму реагування на проблемні питання сімей загиблих учасників антитерористичної операції (працевлаштування, покращення житлових умов, оздоровлення, навчання дітей, психологічна і правова допомога, забезпечення земельними ділянками тощо), а також посилення уваги суспільства до потреб таких сімей.

Не забувають про матерів

Пам'ять про подвиг воїнів-афганців, нетерпимі болючі втрати матерів, дітей, дружин, сестер за час війни в Афганістані живуть в наших серцях попри плин часу. На Бобринеччині районна влада постійно допомагає сім’ям, яких не обійшла афганська війна й забрала їх близьких та рідних людей. Вирішення їх проблем, допомога, підтримка, - це звична справа для керівництва району. За такою тісною співпрацею стоять душевні розмови, слова підтримки та конкретні дієві справи. Так, матір зниклого безвісти у роки війни Ігоря Чабанюка, Ганна Дмитрівна знає, що завжди знайде не лише слова-обіцянки, а й реальну допомогу у вирішенні будь-яких життєвих питань, звернувшись до голови Бобринецької районної державної адміністрації Леоніда Кравченка.
Зі сльозами радості та щирими словами вдячності за постійну увагу до неї, зустрічала Ганна Чабанюк гостей й цього разу, які завітали привітати її від імені районного керівництва з новорічними та різдвяними святами, подаривши щедрий пакунок.

Даруємо радість

У Бобринецькому районі й нині у повітрі витають новорічні настрої та продовжуються відбуватися добрі благодійні справи, які дарують бобринчанам радість.
Днями, спеціаліст служби у справах дітей Бобринецької РДА Наталія Телятник, голова профспілки працівників держустанов та місцевого самоврядування Євгеній Кулик з приємною місією та подарунками від райдержадміністрації та керівництва району, відвідали п’ять сімей, в яких проживають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
П’ять родин, до яких завітали гості від Бобринецької РДА проживають на території району (чотири по селах, одна у місті). З ініціативи влади, за фінансової підтримки членів профспілки райдержадміністрації родинам подарували щедрі пакунки, які містили продовольчі, продуктові товари та іграшки для дітлахів.

Подарунки від турботливого депутата

Новорічних та різдвяних свят чекають із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят. А які ж свята без привітань та подарунків?
Понад двісті пакунків із солодощами до новорічних та різдвяних свят для маленьких мешканців Бобринецького району, які виховуються у сім’ях опікунів, прийомних та дитячих будинках сімейного типу, дітей-інвалідів, сиріт, передав народний депутат України Станіслав Березкін.
Святкові пакунки із солодощами від народного депутата мали приємність вручити його довірена особа Лариса Семенюк та начальник служби у справах дітей Бобринецької райдержадміністрації Лілія Неклеса. Напередодні свят вони відвідали Бобринецьку спеціальну школу-інтернат й передали найщиріші вітання, подарунки діткам від Станіслава Семеновича та керівництва району. Побажавши усім здоров’я, радісних, щасливих подій та побільше сюрпризів, приємностей у 2013 році.

Добра справа
Підтримка тим, хто її потребує
 Вже кілька місяців районна влада, спільно з РО Червоного Хреста, в рамках благодійної акції надає допомогу сім’ям, в яких є тяжко хворі дітки або діти-інваліди. Керівництво велику увагу приділяє простому спілкуванню з хворими дітьми, їх родиною. Вислухати, зрозуміти, підтримати, надати реальну допомогу – головні аспекти співпраці з родинами, які спіткнулися з лихом.
 Віточка Клюєнко нині проживає у Чарівному. Днями їй виповнилося вісім років. Любе дівчинка малювати, вишивати, має багато друзів. Але, на жаль, з дитинства має проблеми з мовленням. Батьки, щоб знайти причину хвороби їх дитини неодноразово їздили на обстеження до обласних та столичних лікарів. Результату як такого так і не отримали. Нині дівчинка активно розвивається, спілкується з однолітками, навчається у сільській школі. Мама дівчинки щодня працює з донькою, займаючись різними мовними вправами, які допомагають Вікторії розвивати мовлення.
 За ініціативи голови райдержадміністрації Леоніда Кравченка, його заступник Олексій Різун, голова РО Червоного Хреста Оксана Усата, разом з Ольгою Орінко, Оленою Тімофеєвою привітали дівчинку з днем народження й подарували великого м’якого зайця, якого дівчинка за допомогою гостей із задоволенням замалювала. Приємно, що люди в Бобринці також переймаються життям таких діток, вони небайдужі до їх проблем і всіляко радують дітей. Так, Вікторії підприємець Володимир Осадчий передав настільну гру «Ерудит», Людмила Пуліковська з магазину «Огородник» подарувала квітку. Гарний святковий торт з привітальним надписом отримала дівчинка від райспоживтовариства, - Валентини Татарової.
 Отримавши низку подарунків, дівчинка сором’язливо ховалася за мамою, проте, всі присутні бачили радісні очі Вікторії. Надіємося, що візит керівництва, представників дитячого районного парламенту дійсно порадував дівчинку.
 Відзначимо, що це далеко не останній дружній візит керівництва в цю родину. Розглянувши ситуацію з хворобою дівчинки, влада обіцяє незабаром приємно її здивувати, адже нині готують для неї подарунок-сюрприз.
Інна Онисько.

В гостях у 100-літньої ювілярки
5 травня 2012 року жительці села Новомиколаївка виповнилося 100 років. Привітати  Пелагею Никанорівну Михайленко зійшлася уся рідня. Відвідали ювілярку й керівники району – голова райдержадміністрації Леонід Кравченко, голова районної ради Іван Танасієнко, подарувавши ювілярці килимову доріжку, в якій була необхідність. Гості побажали Пелагеї Никанорівні міцного здоров’я, енергії та благополуччя.
 Під час гостювання Пелагея Никанорівна, разом з донькою Надією, якій вже 73 роки, розповідали про життя жінки-трудівниці. Згадали й роки війни, відбудови, працю в колгоспі… Хоч яких труднощів не пережила ювілярка на своїй життєвій дорозі, проте й до нині порається на городі, допомагає своїм дітям та внукам чим може. Живе своїм тихим буденним життям й щодня дякує долі, що та подарувала їй 100 щасливих років життя, які прожила гідно й чесно, працюючи й живучи для родини.

  В одному з попередніх номерів районки писали про Каріну Куценко з Новоградівки, яка лікується від складної й зовсім не дитячої хвороби, зазначивши, що вона прагне до спілкування з друзями, однокласниками. На жаль, хвороба обмежує 15-річну дівчинку в цьому. Тож, за ініціативи голови райдержадміністрації Леоніда Кравченка, його заступника Олексія Різуна, голови РО Червоного Хреста Оксани Усатої, голови сільської ради Миколи Нечая та фінансової підтримки керівника СФГ ТОВ «Степ» Вадима Темченка Каріні наблизили її мрію – подарували ноутбук з необхідним устаткуванням для підключення до мережі Інтернет. Тепер вона має змогу розширити коло своїх друзів, знайти тих, хто, як і вона, пройшли тяжкі випробовування.
   «Для більшості комп’ютер – це просто оргтехніка, а для цієї дитини – своєрідний місток до спілкування, розвитку, морального та душевного збагачення. Це допоможе їй відволіктися від проблем, що лягли тягарем на її дитячі плечі», - каже Олексій Різун.
  Сім’я Каріни зраділа подарунку, а ще більше – радісним оченятам дівчинки, які світилися від щастя. «Донька змінюється на очах, відчуваючи підтримку, увагу, піклування. Стала більш енергійною, відкритою до спілкування, - каже мама Каріни Ольга Володимирівна. - Ми дуже вдячні за підтримку керівництву району та матеріальну допомогу депутату районної ради Вадиму Темченку, її однокласникам, педагогічному колективу школи, редакції газети «Честь хлібороба» й взагалі всім, хто переймався нашою проблемою й допомагав по силі своїх можливостей».
   «Таких дітей як Каріна Куценко багато на Бобринеччині, - зазначив Леонід Кравченко. -  Зробимо все, аби вони та їх батьки не залишалися сам на сам з хворобою. В наших планах –  надати посильну допомогу таким родинам в межах благодійної акції, яка розпочала свою ходу з допомоги новоградівській сім’ї Куценків. Хоча найкращим подарунком для хворих дітей – здорове та повноцінне життя».

 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню