Благодійна допомога - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Благодійна допомога

Не забувають про матерів

Пам'ять про подвиг воїнів-афганців, нетерпимі болючі втрати матерів, дітей, дружин, сестер за час війни в Афганістані живуть в наших серцях попри плин часу. На Бобринеччині районна влада постійно допомагає сім’ям, яких не обійшла афганська війна й забрала їх близьких та рідних людей. Вирішення їх проблем, допомога, підтримка, - це звична справа для керівництва району. За такою тісною співпрацею стоять душевні розмови, слова підтримки та конкретні дієві справи. Так, матір зниклого безвісти у роки війни Ігоря Чабанюка, Ганна Дмитрівна знає, що завжди знайде не лише слова-обіцянки, а й реальну допомогу у вирішенні будь-яких життєвих питань, звернувшись до голови Бобринецької районної державної адміністрації Леоніда Кравченка.
Зі сльозами радості та щирими словами вдячності за постійну увагу до неї, зустрічала Ганна Чабанюк гостей й цього разу, які завітали привітати її від імені районного керівництва з новорічними та різдвяними святами, подаривши щедрий пакунок.

Даруємо радість

У Бобринецькому районі й нині у повітрі витають новорічні настрої та продовжуються відбуватися добрі благодійні справи, які дарують бобринчанам радість.
Днями, спеціаліст служби у справах дітей Бобринецької РДА Наталія Телятник, голова профспілки працівників держустанов та місцевого самоврядування Євгеній Кулик з приємною місією та подарунками від райдержадміністрації та керівництва району, відвідали п’ять сімей, в яких проживають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
П’ять родин, до яких завітали гості від Бобринецької РДА проживають на території району (чотири по селах, одна у місті). З ініціативи влади, за фінансової підтримки членів профспілки райдержадміністрації родинам подарували щедрі пакунки, які містили продовольчі, продуктові товари та іграшки для дітлахів.

Подарунки від турботливого депутата

Новорічних та різдвяних свят чекають із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят. А які ж свята без привітань та подарунків?
Понад двісті пакунків із солодощами до новорічних та різдвяних свят для маленьких мешканців Бобринецького району, які виховуються у сім’ях опікунів, прийомних та дитячих будинках сімейного типу, дітей-інвалідів, сиріт, передав народний депутат України Станіслав Березкін.
Святкові пакунки із солодощами від народного депутата мали приємність вручити його довірена особа Лариса Семенюк та начальник служби у справах дітей Бобринецької райдержадміністрації Лілія Неклеса. Напередодні свят вони відвідали Бобринецьку спеціальну школу-інтернат й передали найщиріші вітання, подарунки діткам від Станіслава Семеновича та керівництва району. Побажавши усім здоров’я, радісних, щасливих подій та побільше сюрпризів, приємностей у 2013 році.

Добра справа
Підтримка тим, хто її потребує
 Вже кілька місяців районна влада, спільно з РО Червоного Хреста, в рамках благодійної акції надає допомогу сім’ям, в яких є тяжко хворі дітки або діти-інваліди. Керівництво велику увагу приділяє простому спілкуванню з хворими дітьми, їх родиною. Вислухати, зрозуміти, підтримати, надати реальну допомогу – головні аспекти співпраці з родинами, які спіткнулися з лихом.
 Віточка Клюєнко нині проживає у Чарівному. Днями їй виповнилося вісім років. Любе дівчинка малювати, вишивати, має багато друзів. Але, на жаль, з дитинства має проблеми з мовленням. Батьки, щоб знайти причину хвороби їх дитини неодноразово їздили на обстеження до обласних та столичних лікарів. Результату як такого так і не отримали. Нині дівчинка активно розвивається, спілкується з однолітками, навчається у сільській школі. Мама дівчинки щодня працює з донькою, займаючись різними мовними вправами, які допомагають Вікторії розвивати мовлення.
 За ініціативи голови райдержадміністрації Леоніда Кравченка, його заступник Олексій Різун, голова РО Червоного Хреста Оксана Усата, разом з Ольгою Орінко, Оленою Тімофеєвою привітали дівчинку з днем народження й подарували великого м’якого зайця, якого дівчинка за допомогою гостей із задоволенням замалювала. Приємно, що люди в Бобринці також переймаються життям таких діток, вони небайдужі до їх проблем і всіляко радують дітей. Так, Вікторії підприємець Володимир Осадчий передав настільну гру «Ерудит», Людмила Пуліковська з магазину «Огородник» подарувала квітку. Гарний святковий торт з привітальним надписом отримала дівчинка від райспоживтовариства, - Валентини Татарової.
 Отримавши низку подарунків, дівчинка сором’язливо ховалася за мамою, проте, всі присутні бачили радісні очі Вікторії. Надіємося, що візит керівництва, представників дитячого районного парламенту дійсно порадував дівчинку.
 Відзначимо, що це далеко не останній дружній візит керівництва в цю родину. Розглянувши ситуацію з хворобою дівчинки, влада обіцяє незабаром приємно її здивувати, адже нині готують для неї подарунок-сюрприз.
Інна Онисько.

В гостях у 100-літньої ювілярки
5 травня 2012 року жительці села Новомиколаївка виповнилося 100 років. Привітати  Пелагею Никанорівну Михайленко зійшлася уся рідня. Відвідали ювілярку й керівники району – голова райдержадміністрації Леонід Кравченко, голова районної ради Іван Танасієнко, подарувавши ювілярці килимову доріжку, в якій була необхідність. Гості побажали Пелагеї Никанорівні міцного здоров’я, енергії та благополуччя.
 Під час гостювання Пелагея Никанорівна, разом з донькою Надією, якій вже 73 роки, розповідали про життя жінки-трудівниці. Згадали й роки війни, відбудови, працю в колгоспі… Хоч яких труднощів не пережила ювілярка на своїй життєвій дорозі, проте й до нині порається на городі, допомагає своїм дітям та внукам чим може. Живе своїм тихим буденним життям й щодня дякує долі, що та подарувала їй 100 щасливих років життя, які прожила гідно й чесно, працюючи й живучи для родини.

  В одному з попередніх номерів районки писали про Каріну Куценко з Новоградівки, яка лікується від складної й зовсім не дитячої хвороби, зазначивши, що вона прагне до спілкування з друзями, однокласниками. На жаль, хвороба обмежує 15-річну дівчинку в цьому. Тож, за ініціативи голови райдержадміністрації Леоніда Кравченка, його заступника Олексія Різуна, голови РО Червоного Хреста Оксани Усатої, голови сільської ради Миколи Нечая та фінансової підтримки керівника СФГ ТОВ «Степ» Вадима Темченка Каріні наблизили її мрію – подарували ноутбук з необхідним устаткуванням для підключення до мережі Інтернет. Тепер вона має змогу розширити коло своїх друзів, знайти тих, хто, як і вона, пройшли тяжкі випробовування.
   «Для більшості комп’ютер – це просто оргтехніка, а для цієї дитини – своєрідний місток до спілкування, розвитку, морального та душевного збагачення. Це допоможе їй відволіктися від проблем, що лягли тягарем на її дитячі плечі», - каже Олексій Різун.
  Сім’я Каріни зраділа подарунку, а ще більше – радісним оченятам дівчинки, які світилися від щастя. «Донька змінюється на очах, відчуваючи підтримку, увагу, піклування. Стала більш енергійною, відкритою до спілкування, - каже мама Каріни Ольга Володимирівна. - Ми дуже вдячні за підтримку керівництву району та матеріальну допомогу депутату районної ради Вадиму Темченку, її однокласникам, педагогічному колективу школи, редакції газети «Честь хлібороба» й взагалі всім, хто переймався нашою проблемою й допомагав по силі своїх можливостей».
   «Таких дітей як Каріна Куценко багато на Бобринеччині, - зазначив Леонід Кравченко. -  Зробимо все, аби вони та їх батьки не залишалися сам на сам з хворобою. В наших планах –  надати посильну допомогу таким родинам в межах благодійної акції, яка розпочала свою ходу з допомоги новоградівській сім’ї Куценків. Хоча найкращим подарунком для хворих дітей – здорове та повноцінне життя».

Прохання про допомогу     

     В минулому році наша родина зверталася до жителів Бобринеччини з проханням допомогти зібрати кошти на операцію для Катерини Кожокарь (14 років) вона хворіє на фосфат-діабет. Ротаторно-варусная деформація стеген, гомілок.
   Чимало бобринчан відгукнулося і 10.09.2010 року зроблена операція(монтаж стержневого АФВ с/з - н/з правого стегна), яка пройшла успішно.
   Пройшов рік реабілітації і мені навіть не віриться, що я можу бути повноцінною людиною завдяки Вам, добрі люди, які не відвернулися від мого горя. Дуже вдячна за допомогу усім людям,які допомогли матеріально. Ваше милосердя зробило диво, низький Вам уклін.
  Сьогодні я змушена знову звертатися по допомогу, щоб стати на обидві ніжки потрібно зробити операцію (монтаж стержневого АФВ с/з - н/з лівого стегна). Звертаюся до всіх, хто не байдужий,  будь-ласка,  допоможіть. Кожна Ваша гривня дасть мені надію,що колись я зможу не тільки ходити , а й танцювати.  Хочу подякувати Фонду "Милосердя" та голові обласної державної адміністрації С.Ларіну, які надали допомогу першими.
    Ще раз дякую Вам, добрі люди. Хай Бог дає здоров’я Вам та Вашим родинам.

  
Потрібно 30 тис.грн на операцію. Станом на 16.12.2011 зібрано всю потрібну суму. Останні 2 тис.грн надані районною Партією регіонів. Операцію буде проведено за планом.


Катерина Кожокарь
(14 років)

    Реквізити банку, куди можна переказати кошти для Катерини Кожокарь: ПАТ “Укрсоцбанк”, МФО 300023, ОКПО 00039019, транз.рахунок629247660000025, у призначенні платежу вказати “Для поповнення СКР №26259435001961.

До операції

Після операції

 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Система управління якістю | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню