Місцеве самоврядування - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Місцеве самоврядування


ВЕСЕЛІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


14 жовтня
2018 року у Веселівці святкували День захисника України.
Так, в приміщенні сільського Будинку культури за участі першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулися урочистості та святковий концерт для жителів Веселівської громади.
У сільському Будинку культури, до слова, нещодавно силами сільською ради та спонсорів був здійснений частковий ремонт, що дозволило зорганізувати гідну урочисту програму для мешканців села.
Також до свята сільською радою на чолі із Веселівським сільським головою Костянтином Секретом було здійснено підвіз жителів окремих сіл громади. В ході урочистостей учасники операції Об’єднаних сил від території отримали матеріальну допомогу.
Після закінчення святкової програми в приміщенні СБК для веселівців було організовано виставку-продаж різноманітних товарів та проведено тематичні конкурси. Переможці останніх отримали відповідні призи.


СПІВПРАЦЮЄМО З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РАЙОНУ


15 серпня
2018 року голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів засідання Ради регіонального розвитку Бобринецького району.
За участі голови районної ради Олени Гадемської, першого заступника міського голови Валентина Висоцького, голів сільських рад
було порушено питання підготовки закладів медицини первинної ланки до опалювального періоду 2018-2019 років та обговорено стан проведення медичної реформи первинної ланки на території району. Інформувала з названих питань головний лікар КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталії Кубенко.
Окрім цього, в категорії питань “Різне” з членами Ради регіонального розвитку Бобринецького району детально обговорено аспекти реалізації заходів програми будівництва, реконструкції, купівлі житла на селі для молоді та підтримки галузі молочного скотарства – інформація начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Панібратця.
Насамкінець засідання Олег Тертичний закликав донести теми сьогоднішнього обговорення до жителів громад району та подякував присутнім членам за плідну роботу і налагоджену співпрацю.


ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРОВІВ ІНФОРМАЦІЙНУ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД


15 грудня в райдержадміністрації відбулася планова інформаційна нарада із головами та секретарями сільських рад, яка була організована районним військовим комісаріатом.
Основною метою зустрічі стало інформування Бобринецьким районним військовим комісаріатом присутніх про хід проведення призовної кампанії, приписки юнаків 2001 року народження, поновлення на військовому обліку громадян відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”.
Наостанок було обговорено питання організації пункту збору у сільських радах району, як одного із елементів мобілізаційного розгортання. Заступником військового комісара Ігорем Каліщуком було наочно представлено перелік матеріалів, в тому числі необхідної документації, що потрібні для належного функціонування пункту збору на базі сільських рад.


СПІВПРАЦЮЄМО ІЗ ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД РАЙОНУ


28 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник провів планову інформаційну нараду із головами сільських рад району.
Так, із головами сільських рад обговорили наступні питання: Про неуспадковані земельні ділянки – інформація начальника відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Людмили Ковбасюк; Про роботу з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах в осінньо-зимовий період – інформація начальника служби у справах дітей РДА Лілії Неклеси; Про закупівлю додаткового обладнання та медикаментів на баланс центральної районної лікарні – інформація головного лікаря Бобринецької ЦРЛ Лариси Семенюк; Про проведення заходів на територіях сільських рад та реагування на виникнення надзвичайних ситуацій в районі – інформація керівника апарату РДА Галини Карпової; Різне.
Після заслуховування вищезазначених питань Валентин Мельник закликав голів сільських рад донести теми сьогоднішнього обговорення до жителів підпорядкованих територій.


СВЯТО ІВАНА КУПАЛА В КОСТОМАРІВЦІ


6 та 7 липня свято Івана Купала відзначали на території сільських рад району.
Так, у Костомарівці вчителями та учнями сільської школи було підготовлено та репрезентовано тематичну програма з нагоди стародавнього містичного свята.
Остання також була приурочена й до Всесвітнього дня поцілунків, який відзначався у світі та Україні 6 липня.

АМАТОРІВ БОБРИНЕЧЧИНИ ОБ’ЄДНАВ XII РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФОЛЬКЛОРУ “СКАРБНИЦЯ СТЕПОВОГО КРАЮ”


24 травня в Благодатному (колишнє Куйбишеве) відбувся XII районний фестиваль фольклору “Скарбниця степового краю”.
До Благодатненської громади з’їхалися представники з усієї Бобринеччини та запрошені поважні гості із сусідніх районів. Зокрема, це: голова Маловисківської районної державної адміністрації Павло Сорока та голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська, які також приєдналися до святкування районного фестивалю.
Відкривали урочистий фольклорний захід керівники Бобринецького району: голова райдержадміністрації Сергій Шевченко й голова райради Олена Гадемська, які побажали успіхів учасникам фестивалю та відзначили вагому роль свята, яка, безсумнівно, сприятиме надбанню культурної, історичної спадщини нашого рідного краю.
Традиційно на учасників фестивалю чекало багато різноманітних конкурсних програм. Одним із таких був міні-фестиваль “Наша смакота!”. Колориту свята надавала надзвичайна багата, різноманітна, творча, талановита виставка робіт майстрів ужитково-прикладного мистецтва.
По закінченню міні-фестивалю “Наша смакота” керівники району вручили кожній сільській території, а таких було 20 – спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради за участь в ньому. Окремо головою Благодатненської громади Валентиною Денисовою призерам міні-фестивалю також були вручені сувеніри, виготовлені місцевим майстром гончарства Олександром Гавриленком.
Ну і звісно, головним атрибутом фестивалю стали виступи-презентації творчих колективів. Зокрема, це викладачі та вихованці районної дитячої школи мистецтв, аматори районного Будинку культури, Благодатненського СБК, Новогригорівського СБК Маловисківського району, Златопільського СБК, Грузького СБК, Федіївського СБК, Олексіївського СБК, Костомарівського СК, Бобринківського СБК, Веселівського СБК, Новоградівського СБК, Чарівненського СБК, Буховецького СБК, Верхньоінгульського СБК, Павлогірківського СБК, Миколо-Бабанського СБК й Тарасівського СБК.
Усна художня, прикладна фольклорна тематика заполонила сцену фестивалю, а гості отримали неймовірні відчуття веселощів, радості від танців та співів учасників свята.
Висловлюємо щирі слова подяки за організацію XII районного фестивалю фольклору “Скарбниця степового краю” відділу культури та туризму РДА, голові Благодатненської сільської ради Валентині Денисовій та сільгоспвиробнику Володимиру Івашині.
Наступного року естафету проведення районного заходу від Благодатненської громади отримали жителі Солонцюватки, де відповідно й відбудеться свято фольклору.

СПІВПРАЦЮЄМО ІЗ ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД РАЙОНУ


17 травня у малому залі РДА під головуванням Сергія Шевченка, голови райдержадміністрації, відбулася планова інформаційна нарада із головами сільських рад району.
На засіданні також були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник голови РДА Людмила Сопільняк, керівник апарату РДА Галина Карпова, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Перший питанням обговореним під час наради став стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року. Інформували голів сільрад із даного питання: заступник голови райради Наталія Сабліна, начальник управління соціального захисту населення РДА Катерина Матягіна та методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірини Остапенко.
Зокрема, було наголошено, що на даний момент заплановано два заїзди дітей району до оздоровчо-спортивного табору “Лісотехніка”, що знаходиться у селі Рибаківка Миколаївської області. Перший із заїздів стартує вже 1 червня, а участь в ньому приймуть діти віком від 6 до 18 років. Окремо, було наголошено, що голови сільрад мають проконтролювати за доставкою дітей до Бобринця, звідки відповідно відбудеться їх відправлення в літній табір.
Другим питанням розглянутим під час наради стало обговорення ходу призову громадян на строкову військову службу та відбір на військову службу за контрактом – інформація першого заступника голови РДА Валентина Мельника й спеціаліста відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Олександра Іваниці.
Так, в ході наради Валентин Мельник нагадав присутнім за відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо невиконання повноважень у галузі оборонної роботи та закликав до тісної співпраці спільно із правоохоронними органами й районним військовим комісаріатом.
В свою чергу Олександр Іваниця акцентував увагу голів сільрад на активізації роботи щодо залучення громадян до військової служби за контрактом та розповів про категорії осіб, які мають право приймати участь в ній.
По третьому питанню інформував присутніх т.в.о. начальника Бобринецького районного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області Руслан Алексєєнко. Останній освідомив учасників наради про доцільність надання субвенцій на придбання пожежно-технічного озброєння та закликав голів сільрад посприяти у даному питанні.
У категорії “Різне” були зачеплені наступні питання: про особливості регуляторної політики (Інформація начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Кузьмічової); про документальне оформлення незапитаних паїв (Інформація начальника відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю апарату РДА Людмили Ковбасюк); про особливості проведення річного плану закупівель у системі “ProZorro” (Інформація експерта із державних електронних закупівель Володимира Тадеуша); про підготовку та відзначення на території району прийдешнього Дня пам’яті жертв політичних репресій (Інформація керівника апарату РДА Галини Карпової).
Після заслуховування вищезазначених питань Сергій Шевченко подякував присутнім за плідну роботу та оголосив сьогоднішню нараду завершеною.

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЕЛІВ РОЩАХІВСЬКОЇ ГРОМАДИ


17 травня голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко провів робочу зустріч із головою Рощахівської сільської ради Світланою Дубчак.
Метою зустрічі стало обговорення стану надання швидкою допомогою медичних послуг жителям Рощахівської громади. Передумовою до підняття зазначеного питання стало звернення народного депутата України Костянтина Яриніча до райдержадміністрації. Відповідні пояснення у ході обговорення надавала запрошена на зустріч головний лікар КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталія Кубенко.
Під час наради Наталія Володимирівна наголосила, що КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” у повній мірі забезпечено надання відповідних медичних послуг жителям Рощахівської громади й занепокоєння з даного питання у майбутньому очікувати не слід.
Голова РДА дав доручення тримати на контролі стан надання швидкою допомогою медичних послуг жителям Рощахівської сільради та проінформувати нардепа про розгляд звернення.

У РОЩАХІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЛІКВІДОВАНО 8 БОЄПРИПАСІВ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ


15 травня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводили роботи по знищенню боєприпасів, які було виявлено у лісосмузі біля с. Рощахівка Бобринецького району.
Напередодні жителем Буховецької громади на території Рощахівської сільради було знайдено предмети, схожі на боєприпаси часів Другої світової війни.
За сприяння районної державної адміністрації, допомоги районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області, голови Рощахівської сільської ради Світлани Дубчак до місця виявлення боєприпасів прибула відповідна саперна група. Забезпечили під’їзд піротехніків місцеві сільгоспвиробники, за що останнім окрема подяка.
Після ретельного обстеження території з міношукачами саперами було вилучено та знищено на підривному майданчику 3 артилерійські снаряди 75 мм, 1 мінометну міну 82 мм та 4 протитанкові гранати 30 мм часів Другої світової війни.

БОБРИНЕЧЧИНА ПРОЩАЛАСЯ ІЗ ПАВЛОМ САВЛУКОМ


11 травня у Верхньоінгульському бобринчани провели в останню путь 26-річного морського піхотинця, нашого земляка Павла Валентиновича Савлука, який помер 9 травня в Дніпрі у обласній клінічній лікарні імені Мечникова від тяжкого поранення, отриманого у зоні АТО 30 квітня.
Попрощатися з героєм до його рідного дому прийшли близько півтори сотні людей, серед них односельці, керівники району, товариші по зброї, рідні та близькі. Відспівування тіла загиблого здійснив настоятель Свято-Миколаївського храму о. Олександр Роскаленко.
Після завершення відспівування під звуки духового оркестру траурна процесія рушила від батьківської хати вулицями рідного села у напрямку кладовища. Жителі і бойові побратими Павла, проводжаючи його в останню путь, розгорнули кількаметровий український прапор.
На сільському кладовищі відбувся траурний мітинг. Слова співчуття родині загиблого бійця висловили: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, голова районної ради Олена Гадемська, сільський голова Верхньоінгульського Олена Руденко, друзі та товариші по зброї.
Учасники процесії хвилиною мовчання засвідчили пам’ять про Павла та віддали його тіло землі. На честь загиблого пролунав військовий салют.
Поховали Павла Савлука неподалік Сергія Косєєва – бійця 17-тої окремої танкової Криворізької бригади, що загинув 15 січня 2017 року від кульового поранення у грудну клітку, несумісного із життям неподалік смт. Сіверськ на Луганщині.

З ПОКЛОНОМ КОБЗАРЕВІ

З нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня у селі Костомарівка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника видатного діяча, поета, митця, художника, українського Кобзаря – Тараса Шевченка.
Актив на чолі з головою сільської ради Галиною Ільчишиною, за участі представників депкорпусу сільради, педагогічного складу зібрався біля пам’ятника, щоб проголосити важливі для нашої держави слова – “соборність”,  “консолідація”, “єдність”.
У своєму слові-зверненні до учасників мітингу, Галина Петрівна акцентувала на важливих засадах, які являє собою Соборність України.
Наголосила, що Соборність є нероздільним символом консолідації, об’єднання усього українського народу. Сьогодні, у світлі останніх подій, тема єдності нашого суспільства є як ніколи актуальною.
Для присутніх також було донесено історичну суть підписання Акта Злуки, вагомість цього документа та його історичне значення в процесі державотворення.
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Система управління якістю | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню