Служба у справах дітей - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Служба у справах дітей

Соціально-гуманітарна сфера > Соціальні служби

Служба у справах дітей
Бобринецької районної державної адміністрації


Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації
Неклеса Лілія Анатоліївна


Завідувач сектора з питань опіки, піклування та усиновлення
служби у справах дітей районної державної адміністрації
Піц Юлія Володимирівна


Головний спеціаліст сектора з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації
Безпалко Майя Миколаївна


Головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації
Телятник Наталія ВікторівнаГРАФІК
особистого прийому громадян працівниками служби у справах дітей
Бобринецької районної державної адміністраціїщомісячні дні прийому


Прийоми проводяться з 08.00 до 17.00


Начальник служби у справах дітей державної адміністрації

Неклеса Лілія Анатоліївна

вівторок, четвер

Головний спеціаліст сектора з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації

Безпалко Майя Миколаївна

середа, п’ятниця

Новини

 

Напевно кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи.
Так, 19 грудня
2019 року, за сприяння народного депутата України Ігоря Мурдія, голови районної державної адміністрації Олега Тертичного, спільно з працівниками служби у справах дітей відбулося привітання дітей зі святом та вручення подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Такі подарунки отримали 55 дітей із усіх населених пунктів району.
Вітаючи дітей зі святом, було відзначено, що День Святого Миколая – це символ людської надії і віри у майбутнє українських дітей!

 
 


ДІТИ ШУКАЮТЬ РОДИНУ


Служба у справах дітей районної державної адміністрації здійснює підбір кандидатів в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі для влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які залишились без піклування батьків. На обліку служби у справах дітей перебуває 3 дітей (однієї родинної групи): 1 хлопчик, 2 дівчаток, вік дітей від 1 до 5 років.
В Україні набули поширення такі форми влаштування дітей:
- усиновлення – постійна форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які в результаті усиновлення набувають статусу рідної дитини, отримують прізвище, ім’я, по батькові за бажанням усиновлювачів. Державою гарантується збереження таємниці усиновлення, а також, виплати одноразової соціальної допомоги як при народженні дитини.
- прийомна сім’я – форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яка передбачає влаштування до 4 дітей. При влаштуванні в прийомну сім’ю дитина отримує статус прийомної, зберігає своє прізвище, ім’я та по батькові. Держава гарантує щомісячну виплату державної допомоги.
- дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Шановні мешканці Бобринецького району! Якщо Ви бажаєте взяти на виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, за більш детальною інформацією звертайтеся до служби у справах дітей районної державної адміністрації, телефон для довідок 3-44-98.

ПРАЦЮВАЛА КОМСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


24 жовтня 2019 року
голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
Під час засідання членами комісії були обговорені два питання:
- розгляд рішення виконавчого комітету Олексіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області щодо неналежного стану утримання та виховання дітей у сім’ї батьків, жителів села Олексіївка Бобринецького району (інформувала присутніх головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталія Телятник);
- розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради» про погодження заяви щодо перерахування коштів на рахунок даного закладу, а саме різниці між сумою, призначеної дитині державної соціальної допомоги, яку вона отримує, та сумою державної соціальної допомоги, яка установі виплачується на підставі статті 13 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» для поліпшення умов проживання в установі, де малолітня з інвалідністю перебуває на повному державному утриманні (інформувала присутніх завідувач сектора з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації Юлія Піц).

За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації були прийняті відповідні рішення.

 
 


ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ


В день святих Віри Надії та Любові, а також їхньої матері Софії відзначається День усиновлення в Україні, який згідно з Указом президента України від 27 листопада 2008 року №1088/2008, святкується щорічно 30 вересня
.
Свято встановлено в Україні, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в с сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення.
З нагоди Дня усиновлення Бобринецька районна державна адміністрація висловлює щиру подяку за вагомий внесок у забезпеченні реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, які створили прийомні сім’ї, працівникам з питань усиновлення!
Дуже приємно усвідомлювати, що діти, які залишилися без піклування батьків, оточені турботою і увагою, зігріті родинним теплом і любов’ю. Ми переконані в тому, що вам вистачить життєвої мудрості, душевної сили, батьківського таланту підтримати і виховати дітей, підготувати їх до самостійного життя, зробити їх щасливими.
Глибоко віримо в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання, як у нашому районі так і в усій Україні будуть активно розвиватися і надалі, адже у дитини повинні бути батьки- це закон життя, який не підлягає переглядам і сумнівам.
Від усього серця вітаємо вас з Днем Усиновлення! Нехай щедрість і милосердя вашої душі множаться з кожним днем!

 
 


ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


29 серпня 2019 року
під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході своєї роботи членами комісії було обговорено питання щодо надання висновку органу опіки та піклування Бобринецької районної державної адміністрації про доцільність (недоцільність) спілкування матері, яка позбавлена батьківських прав, з її дітьми. Окремо також порушено питання про взяття районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід сімей, де проживають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації були прийняті відповідні рішення.

 


ПРАЦЮВАЛА ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ З НАДАННЯ СУБВЕНЦІЙ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ


1 серпня
2019 року відбулося засідання комісії з надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Провів засідання голова райдержадміністрації Олег Тертичний.
За підсумками засідання членами профільної комісії прийнято ряд відповідних рішень.
Зокрема, з метою придбання житла для відповідної категорії осіб, визначено напрямок виплати грошової компенсації та житлові приміщення, що належні для отримання.
Крім того, проведено ретельний аналіз обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, з метою попередження порушення черговості при забезпеченні житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Наостанок визначено 40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа віком від 16 до 23 років, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

 
 

З початком літа 1 червня традиційно відзначається свято – День захисту дітей. В усіх куточках Бобринеччини діти святкують і радіють літньому відпочинку.
На базі загальноосвітніх шкіл району відкрито пришкільні табори, проведено ряд заходів щодо відзначення Дня захисту дітей. З великим задоволенням діти приймають участь у розважальних іграх, конкурсах, малюнках на асфальті, театральних виставах, концертних програмах та походах по рідному краю.
Забезпечено участь прийомної сім'ї Царенко у святкових заходах, що відбулися в обласній філармонії та парку "Ковалівський", де діти отримали подарунки та солодощі.

 
 


У РАЙОНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО СИРОТУ ЖИТЛОМ


За ініціативи Президента України, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 “Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа”, районною державною адміністрацією проведено відповідну роботу щодо придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
29 грудня
2018 року напередодні Нового року особа з числа дітей-сиріт Бурдядіна (Пукасенко) Людмила Миколаївна, 1999 року народження, яка потребувала придбання житла, отримала ключі та документи на право власності двокімнатної квартири з ремонтом та усіма необхідними зручностями.

 
 


19 грудня 2018 року
з нагоди святкування Дня Святого Миколая, у районній дитячій школі мистецтв відбулося святкове театралізоване дійство «Наш гість - Святий Миколай», яке підготували вихованці дитячого театралізованого гуртка районного будинку культури. Під час заходу голова районної державної адміністрації Тертичний О.В. та голова районної ради Гадемська О.А., привітали  та вручили подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям учасників антитерористичної операції та дітям, переміщеним із окупованих територій та зони проведення  операції об’єднаних сил.

 
 
 

03.12.2018 року

У рамках проведення районних заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей, з метою профілактики вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів, насильства у сім’ях, зменшення асоціальної поведінки дітей, запобігання проявів негативних явищ в суспільстві, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Бобринецького відділення поліції у загальноосвітніх закладах району проведено  інформаційно–просвітницькі заходи на теми «Права дитини», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Я проти насильства» та інші. Всі учасники заходу переглянули відеофільм та отримали буклети, плакати, настільні ігри.

 
 
 

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Це свято життєвої мудрості і щирості,  свято розуміння,  свято великої душі та великого терпіння. В цей день  вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Але в цей урочистий день ми також повинні думати й про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини. Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати не лише народивши малюка, а і усиновивши його або взявши його на виховання  в прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу.
Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.
28 вересня  служба у справах дітей районної державної адміністрації взяла участь у проведенні Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку , їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.
До флешмобу залучено комунальний заклад «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» та районний центр соціальних служб для сімї дітей та молоді. На території школи проведено флешмоб, під час якого учасники тримали у руках кольорові кульки та зробили велике серце в центрі якого були діти. представники служби у справах дітей та центру служб для сім’ї, дітей та молоді роздавали учасникам акції, школярам, прохожим інформаційні брошурки про усиновлення та сімейні форми виховання.
   

 
 

10 вересня 2018 року у парку «Ковалівський» м. Кропивницький відбувся обласний благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Мама+Я».
17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та сім’ях опікунів (піклувальників) та проживають на території Бобринецького району, взяли участь у даному фестивалі.
Всі учасники фестивалю отримали солодощі та подарунки у вигляді шкільного приладдя.

 
 

За сприяння керівництва районної державної адміністрації, 11 травня 2018 року 25 дітей пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин, діти учасників АТО) безкоштовно відвідали святкову програму Київського цирку «Орбіта», що завітав до м. Бобринець.

 
 

ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


11 травня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Мельника відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході своєї роботи членами комісії було обговорено питання щодо стану утримання та виховання дітей у сім’ї батьків. Інформувала присутніх з даного питання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса.
За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації було прийнято відповідне рішення.


ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


23 квітня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Мельника відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході роботи членами комісії було обговорено питання щодо розгляду заяв про надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна та про надання згоди на підписання договору про поділ спадкового майна.
Інформувала присутніх з даного питання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса.
За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації було прийнято відповідне рішення.Послуга патронату над дитиною - альтернатива закладам інституційного догляду та виховання дітей


Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.
Сім’я патронатного вихователя - це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.
До сім’ї патронатного вихователя можуть бути одночасно влаштовані тільки діти, які є між собою рідними братами та сестрами, або діти, які виховувалися в одній сім’ї.
Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя встановлюється органом опіки та піклування і не може перевищувати трьох місяців
Період між вибуттям дитини із сім’ї патронатного вихователя та влаштуванням у його сім’ю наступної дитини не повинен бути меншим ніж сім календарних днів.

Патронат - "швидка СІМЕЙНА допомога"  дитині та її сім’ї, яка передбачає:


Тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини у сім’ї патронатних вихователів на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Комплексну підтримку  батьків/родичів дитини у вирішенні сімейних проблем та подоланні складних життєвих обставин
Активну підтримку контактів дитини з родиною, у разі неможливості повернення дитини у біологічну родину, сприяння  влаштування до сімейних форм виховання
Діти , які потребують послуг патронату:
діти, які через складні життєві обставини тимчасово не можуть проживати разом з батьками/законними представниками;
діти, які залишилися без батьківського піклування;
покинута чи знайдена дитина;
дитина, яку відмовилися забирати батьки із пологового будинку, закладу охорони здоров’я

 
 

Прийміть дитину у свою родину


День усиновлення
- свято України, яке щороку відзначається 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Тридцятого вересня в Україні відзначається День національного усиновлення. Вперше в календарі він з'явився в 2009-му році – хоча свого «професійного» свята українські усиновителі заслуговували на всі роки незалежності.
Це день поваги прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, всіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства. Мета цього свята полягає в підтримці і розвитку національного усиновлення.
Дитина може залишитись без батьківського піклування внаслідок дії різноманітних обставин: у разі смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, засудження до позбавлення волі, тяжкої хвороби або тривалої відсутності батьків, ухилення батьків від виконання своїх обов’язків, відмови батьків узяти своїх дітей із пологових будинків або інших установ тощо. Якими б не були обставини втрати дитиною батьківського піклування, усі вони мають спільний негативний наслідок – порушується конституційне право дитини на сімейне виховання та батьківське піклування. Не потребує доведення твердження, що виховання в сім’ї за всіма показниками переважає будь-які інші форми опікування над дітьми, що залишилися без батьківського піклування. Єдиною та найкращою формою влаштування долі дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, було й залишається усиновлення, у результаті якого дитина вибуває із системи державної опіки та піклування, позбуваючись статусу дитини-сироти чи такої, що залишилась без батьківського піклування.
В усьому світі дитина – це майбутнє країни. Багата, міцна, розвинена, могутня та країна, яка дбає про своє майбутнє. Тому, для запобігання збільшення сирітства в Україні,  для забезпечення права кожної дитини на виховання в сім'ї, полягає суспільна значущість усиновлення.
Для сімей, що мають бажання усиновити дитину, служба у справах дітей районної державної адміністрації хоче ознайомити, а можливо декому нагадати кроки до усиновлення:
Крок 1 Якщо Ви бажаєте усиновити дитину, необхідно подати заяву та пакет документів, згідно чинного законодавства України, до служби у справах дітей за місцем проживання.
(При зверненні кандидатів в усиновлювачі про постановку їх на облік, спеціалістом  служби у справах дітей районної державної адміністрації роз’яснюється порядок та умови усиновлення, права та обов’язки кандидатів в усиновлювачі, правові наслідки усиновлення, порядок здійснення контролю за умовами проживання та виховання усиновлених дітей, про що заявники підписують відповідний акт. При проведенні бесіди з кандидатами з’ясовуються мотиви звернення з питання усиновлення, звертається увага на наявність власних дітей у родині або досвіду спілкування/роботи з дітьми. В разі відсутності такого досвіду спеціаліст рекомендує пройти навчання за програмою підготовки кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальники, прийомних батьків, батьків-вихователів).
Крок 2 Служба у справах дітей протягом 10 робочих днів після
надходження заяви та всіх документів:
• перевіряє документи на відповідність вимогам законодавства;
проводить бесіду із заявниками, з'ясовує мотиви усиновлення,
ставлення до виховання дітей. У разі коли усиновлення здійснюється
одним із подружжя, з'ясовуються причини, з яких другий з подружжя
не бажає бути усиновлювачем, та його ставлення до намірів дружини
(чоловіка) усиновити дитину;
• складає акт обстеження житлово-побутових умов заявників;
• розглядає питання про можливість заявників бути
усиновлювачами та готує відповідний висновок і в разі надання
позитивного висновку ставить заявників на облік кандидатів в
усиновлювачі
Крок 3 Вас ознайомлять з банком даних дітей, які підлягають усиновленню, перебувають на первинному обліку
Крок 4 Служба у справах дітей за місцем звернення видає направлення на конкретну дитину, яка перебуває в службі у справах дітей на первинному обліку, до служби у справах дітей того міста, де дитина фактично перебуває в дитячому закладі для знайомства та встановлення контакту з дитиною.
Крок 5 Якщо контакт з дитиною встановлено, Ви подаєте заяву про бажання усиновити її до служби у справах дітей за місцем проживання дитини.
Крок 6 Служба у справах дітей за місцем перебування (проживання) дитини протягом 10 робочих днів надає висновок про доцільність усиновлення.
Крок7 Звернення до суду із заявою про усиновлення.
Крок8 Винесення судового рішення про усиновлення.
Крок9 Дитина стає членом Вашої сім’ї.
Головним завданням усиновлення є турбота про дітей, які залишилися без піклування батьків, створення для них сприятливих умов для життя й виховання в сім’ї. Кожна дитина має право жити й виховуватись у сім’ї.
Усиновлення і інші форми родинного виховання на Україні будуть і далі активно розвиватися, адже джерело цього величного руху-усиновлення лежить в українському серці, в українській ментальності. У всі часи для українців дитина була, залишається та буде залишатися вищою життєвою цінністю.

 
 

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики,
малюнка, фантазії, творчості.»
Сухомлинський В.А.


Діти – це майбутнє кожної держави. На планеті живе їх близько 2 мільярдів різних рас та національностей. Але в усіх дітей є спільне: вони потребують особливого захисту і піклування, як найуразливіша, найбеззахисніша частина суспільства.
Дитинсто є основним з найважливіших періодів у становленні особистості. Саме в цей час людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до людей, розуміння їхніх потреб, інтересів, проблем та стану охорони дитинства залежить доля кожної дитини й розвиток суспільства в цілому. Саме тому увага державних органів та недержавних організацій вже не перший рік сконцентрована на тому, як допомогти дітям, які мають право на особливий захист та допомогу з боку держави.

 
 


ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


20 березня
2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Людмили Сопільняк відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході своєї роботи членами комісії було обговорено два питання: Розгляд листа Кетрисанівської сільської ради щодо стану утримання та виховання дітей у сім’ї матері, жительки с. Кетрисанівка, Бобринецького району; Розгляд заяви жительки с. Мирне, Бобринецького району про надання висновку органу опіки та піклування районної державної адміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав жителя с. Мирне, Бобринецького району та відповідність його інтересам дитини.
Інформувала присутніх з названих питань начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса.
За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації було прийнято відповідні рішення.

 


ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


28 грудня
2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник провів засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
Під час засідання членами комісії були обговорені питання: Розгляд клопотання Бобринецької центральної лікарні щодо доцільності вилучення дітей із сім’ї батьків, жителів с. Витязівка; Про стан утримання та виховання дітей у сім’ї матері, жительки с. Витязівка; Розгляд клопотання Миколо-Бабанської сільської ради про залучення до навчання дитини; Про надання згоди на усиновлення дитини.
Інформувала присутніх з даних питань начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса.
За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації було прийнято ряд відповідних рішень.

 

19 грудня 2017 року, за сприяння відділу культури і туризму районної державної адміністрації, у великій залі приміщення адміністративного будинку відбулося святкове дійство “Святий Миколай завітав до нас у гості”. Даний захід підготували вихованці дитячого театру “Чарівна лампа” (керівник Р.Лавренюк), ансамбль “Водограй” районної дитячої школи мистецтв (керівник Н. Матюхіна) та дитячий зразковий хореографічний ансамбль “Світлячок” (керівник О. Чича).
Під час заходу, за сприяння С. Берьозкіна, представник благодійного фонду “Добротвір” привітав  і вручив подарунки учасникам заходу, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях району.

 
 

З нагоди дня святого Миколая працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівниками Бобринецького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області вручено солодкі подарунки дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проживають на території району.

 


ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


24 липня
2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Мельника відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
За участі членів комісії було обговорено наступні питання: Розгляд заяви жительки м. Кропивницький про надання дозволу на повернення її сина з Кіровоградського будинку дитини на її утримання та виховання; Розгляд заяви жительки с. Бобринка про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав громадянки України відносно дитини у зв’язку з невиконанням матір’ю батьківських обов’язків; Розгляд заяви жительки м. Бобринець про надання висновку органу опіки та піклування Бобринецької райдержадміністрації про доцільність (недоцільність) її спілкування з онуками; Розгляд листа Бобринецького районного суду про надання висновку органу опіки та піклування Бобринецької райдержадміністрації щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, інших осіб, які бажають поживати з дитиною, брати участь у її вихованні; Розгляд листа районною центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді про припинення здійснення соціального супроводу сімей, які проживають на території Златопільської, Витязівської та Олексіївської сільських рад.
Інформувала присутніх по названих питаннях начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса.
У кінцевому рахунку підсумком роботи комісії стало прийняття ряду відповідних рішень.

 


ОСОБОВІ СПРАВИ ДІТЕЙ ПЕРЕДАНІ НОВОСТВОРЕНІЙ СТРУКТУРІ МІСЬКОЇ РАДИ


21 липня
2017 року відбулося засідання комісії з питань передачі матеріалів та особових справ дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бобринецької районної держаної адміністрації, до служби у справах дітей Бобринецької міської ради. Головою засідання був перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник.
Відповідно до розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від 14 липня 2017 року № 124-р, у зв’язку із необхідністю розмежуванням повноважень між службою у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації та службою у справах дітей Бобринецької міської ради, було здійснено передачу матеріалів та особових справ дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, до служби у справах дітей міської ради.
Підсумком засідання стало складення відповідного акту приймання-передачі, який підписаний членами комісії.

 

01 червня 2017 року відсвяткувати Міжнародний день захисту дітей до обласної філармонії з’їхалися дітлахи з усіх куточків Кіровоградщини.
Площа перед філармонією нагадувала масштабний дитячий майданчик із тематичними секторами. В одному з них діяла майстерня народних умільців, де діти мали можливість взяти участь у майстер-класах із килимарства, образотворчого мистецтва, орігамі та виготовленні виробів з солоного тіста. В інших секторах малеча вправлялася у конкурсі малюнків на асфальті, із захватом брала участь в розвагах і танцях.

Служба у справах дітей Бобринецької районної адміністрації була делегована разом із прийомними сім’ями Авраменків та Щербанів на святкування, де їх було нагороджено солодкими подарунками крім того дітей вихованців з прийомної сім’ї Авраменків Мокрошову Світлану та Мельник Ілону нагороджено путівками на оздоровлення до "Артеку Боковель".
Цього ж дня з працівником прокуратури Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури було відвідано дитячий будинок сімейного типу Андрєєвих, де проживає п’ятеро дітей, та вручено подарунки та солодощі.

 
 
 


РАЙОННІ ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01 червня 2016 року в загальноосвітніх школах району проведені святкові лінійки з нагоди відкриття пришкільних оздоровчих таборів, проведено розважальні ігри, естафети-розваги, вікторини, конкурси художнього малюнка на асфальті.
У пришкільних таборах проведено конкурс художнього малюнка на асфальті «Моє щасливе дитинство» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених, багатодітних та неблагонадійних сімей, дітей воїнів АТО та дітей учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітали дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та вихованців Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та вручили їм солодкі подарунки.
В дитячих дошкільних закладах району проведено тематичні виховні заходи до Міжнародного Дня захисту дітей (бесіди, вікторини, конкурси, спортивні змагання). Проведено свято «У мирі жити – з усіма дружити», «Барви літніх квітів», «Літо-радісна пора». Працівниками будинку дитячої творчості в Центральному парку ім.М.Л.Кропивницького проведено спортивно-розважальну програму для дітей пільгових категорій.
Районною дитячою бібліотекою проведено святкову програму «Бібліотека – місто веселка, місто творчості і радості». Районними  сільськими бібліотеками проведено ряд заходів: веселі рухливі ігри «Діти наше майбутнє», святкова розважальна програма «Відкриття табору»  та «Дитинства світ», святковий концерт «Ми сонячної країни діти».
В Центральному міському парку ім.М.Л.Кропивницького, де проходила спортивно-розважальна програма для дітей пільгових категорій, діти мали можливість покататися на «осломобілі».
В районних заходах до Дня захисту дітей задіяно 965 дітей різних категорій.
Учасники  заходів до Дня захисту дітей отримали подарунки.

 
 
 

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ
ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

28 січня 2016 року заступником голови  районної державної адміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації, на якому розглянуто питання :
- про надання дозволу на право дарування  частки житлового будинку;
- розгляд клопотання про продовження терміну перебування дитини в комунальному закладі «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу»;
- про внесення змін до розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації;
- про надання дозволу на право дарування житлового будинку;
- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на 2016 рік.
За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

21 січня 2016 року
першим заступником голови районної державної адміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації, на якому розглянуто питання:
- про надання дозволу на право дарування частки житлового будинку, де фактично зареєстровані та проживають неповнолітні діти;
розгляд клопотання про продовження терміну перебування дитини в комунальному закладі «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу»;
За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ
ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

3 вересня відбулося засідання комісії служби у справах дітей районної державної адміністрації. На засіданні були присутні заступник голови РДА Людмила Сопільняк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Неклеса та члени комісії.
На порядку денному розглядалися важливі питання:
- про доцільність позбавлення батьківських прав громадян та стягнення аліментів;
- клопотання Володимиро-Іллінської сільської ради про доцільність позбавлення батьківських прав;
- стан утримання на виховання підопічних дітей.
За результатами засідання було прийнято відповідні рішення.

 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню