Головна - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Головна

Економіка


До уваги жителів району та міста!


У разі виявлення фактів з реалізації контрафактних нафтопродуктів і роботи заправних станцій, що не мають відповідних дозвільних документів просимо повідомляти районну державну адміністрацію за тел.: 3-40-83 та 3-47-38 або Бобринецьке відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області за тел. 102.


Роз’яснення щодо ліцензування діяльності АЗС


ЗАСІДАЛА РАЙОННА МІЖВІДОМЧА РОБОЧА ГРУПА З ПРОТИДІЇ НЕЛЕГАЛЬНОМУ ОБІГУ ПАЛЬНОГО


23 січня
2020 року головою райдержадміністрації Олегом Тертичним проведено чергове засідання районної міжвідомчої робочої групи для проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в районі.
У ході засідання було опрацьовано питання про вжиття спільних заходів щодо недопущення функціонування об’єктів нелегального виробництва, обігу та роздрібної торгівлі пальним та визначено подальший порядок роботи робочої групи.
Крім того, органам місцевого самоврядування рекомендовано на підвідомчих територіях надавати у разі виявлення порушень щодо нелегального обігу та роздрібної торгівлі пальним, випадків “тіньової” зайнятості населення невідкладно повідомляти районну державну адміністрацію для проведення районною робочою групою перевірки для подальшого вжиття відповідних заходів.
Цього ж дня проведено перевірку діяльності автоматичної заправної станції № 15, яка знаходиться за адресою: с. Кетрисанівка, вул. Центральна, 3. Під час проведення перевірки визначено, що діяльність названої автозаправної станції, власником якої є ЗАТ “РУР ГРУП С.А.”, здійснюється відповідно до документів передбачених чинним законодавством.
Наразі райдержадміністрацією продовжується збір оперативних даних від громадськості щодо виявлення фактів з реалізації контрафактних нафтопродуктів і роботи заправних станцій, що не мають відповідних дозвільних документів.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У СОТНІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА ВИРОБНИЦТВО, ЗБЕРІГАННЯ, ОПТОВУ ТА РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ ПАЛЬНИМ БЕЗ НАЯВНОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ


Районна державна адміністрація повідомляє, що відповідно до ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” (далі – Закон № 481) до суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів, зокрема:
- виробництва пального без наявності ліцензії – 1000000 грн;
- оптової торгівлі пальним або зберігання пального без наявності ліцензії – 500000 грн;
- роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії – 250000 грн;
- надання послуг із зберігання пального іншим суб’єктам господарювання та/або реалізація пального іншим особам на підставі ліцензії на зберігання пального, отриманої відповідно до абзацу другого частини сорок першої ст. 15 Закону № 481 – 500000 грн.
Статтею 18 Закону № 481 передбачено, що до суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) не застосовується фінансова санкція у вигляді штрафу, передбачена ст. 17 Закону № 481, при зберіганні пального до 31 березня 2020 року без наявності відповідної ліцензії.


До уваги керівників підприємств сфери торгівлі, суб’єктів підприємницької діяльності та інших зацікавлених осіб!


До уваги жителів району та міста!


З 01 червня 2019 року у зв'язку з підвищенням температури повітря заплановано введення обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування з 10 години ранку до 22 години включно.
Відстій великовагового автотранспорту на період різкого підвищення температури атмосферного повітря від 28° С і вище здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об'єктів сервісу. Ознайомитися з місцями вiдстою можна
за посиланням.


ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СФЕРИ ТОРГІВЛІ ТА ПОСЛУГ


4 червня
2019 року в рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели виїзний навчальний семінар для суб’єктів господарювання сфери торгівлі та послуг.
Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала підприємців про їх права і обов’язки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) та ознайомила з основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів», які визначають права споживача у разі придбання товару належної чи неналежної якості.
Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт звернув увагу суб’єктів господарювання на дотримання законодавства в сфері безпечності харчових продуктів та вимоги до оформлення супровідних документів на продукцію.
Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Сергій Горовой зосередив увагу на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимоги щодо оформлення маркування до товару, супровідних документів тощо.
Зібрання пройшли в інтерактивній формі, присутні мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання. Активну участь в організації семінару взяли працівники управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації та Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

22 травня 2019 року на території району під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Бобринецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області за темою: "Дії органів управління та сил цивільного захисту Бобринецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період".
У ході навчань перевірялися повнота і реальність розроблених планів реагування та злагодженість дій органів управління цивільного захисту району при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногеного характеру, а також підвищення виучки виконавчих органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій району в управлінні підпорядкованими органами управління і силами, організація взаємодії та всебічного забезпечення у ході виконання завдань по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Теггаsoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і СRМ, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов'язкова попередня онлайн реєстрація).
На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM i  CRM-систем.
Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Теггаsoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум.


Запрошуємо з 28 по 29 травня 2019 року пройти курс навчання для членів
тендерних комітетів, а також постачальникам товарів, робіт та послуг.

Мета семінарів -  забезпечення належного рівня знань спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення публічних закупівель, достатнього для кваліфікованого здійснення процедур закупівель відповідно до вимог законодавства.
Пропонуємо всім учасникам ринку закупівель, набути теоретичний та практичний досвід з питань проведення публічних закупівель, поглянути на чинне законодавство під іншим кутом зору та оцінити наявні ризики і досвід на прикладах проведення закупівель іншими суб'єктами господарювання.
Протягом навчання будуть розглянуті такі основні теми:
1. Організація закупівель тендерним комітетом, уповноваженою особою.
2. Планування закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі практичні поради.
3. Практика проведення відкритих та допорогових торгів. Судова практика.
4. Тендерна документація. Кваліфікаційні вимоги до учасників.
5. Відкриті торги як основна процедура закупівлі.
6. Процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.
7. Порядок організації та проведення переговорної процедури закупівлі.
8. Оскарження процедур закупівель.
9. Відповідальність у сфері закупівель.
Семінар проводиться за адресою: вул. Преображенська, 79-А.
Вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає - 1380,00 грн. з урахуванням методичних матеріалів, консультацій, кава-брейків.
За результатами успішного закінчення та складання тестів, слухачі отримають сертифікати.
Для участі необхідно:
- заповнити реєстраційну форму – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiwNasxVjX7M4qujqRF5uqB56BxdC4jfKQoxy5V0l2rJcEPw/viewform?c=0&w=1
Проведення семінарів залежить від наповнення групи (не менше 15 осіб).
Додатково організовуються виїзні тренінги. За додатковою інформацією
просимо звертатись до навчального центру за телефоном (0522) 35-18-56.
Початок занять о 10.00 год. 28 травня 2019 р.

 
 


СТАРТУВАВ КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» 2019 РОКУ


Бобринецькою районною державною адміністрацією 15 березня 2019 року проведено робочу нараду-навчання з членами комітетів конкурсних торгів головних розпорядників бюджетних коштів у районі. На нараді були присутні представники відділу освіти, молоді та спорту РДА; центральної районної лікарні; комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” районної ради; фінансового управління РДА; відділу фінансово-господарської діяльності апарату РДА; територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району; малого комунального підприємства “Дім Бобринець”; комунального підприємства "Інженерний центр" районної ради.
Всім присутнім було надано роз’яснювальну інформацію з приводу проведення процедури публічних закупівель у межах дії Закону України “Про публічні закупівлі” Особливу увагу слід звернути на статті
11, 16, 28 вищевказаного закону. З метою цільового використання бюджетних коштів, попередження їх розкрадання та привласнення районною державною адміністрацією рекомендовано всім розпорядникам бюджетних коштів не допускати формального підходу з боку членів тендерних комітетів з конкурсних торгів до вивчення матеріалів тендерних пропозицій та перевірок на предмет підтвердження достовірності поданої учасниками інформації. Неодноразово наголошувалось, що бездіяльність та недбалість членів конкурсного комітету призводить до нанесення інтересам держави економічних збитків та використання фінансової підтримки терористичної, сепаратистської та диверсійної діяльності.
З метою мінімізації загроз по визнанню переможцями тендерів неблагонадійних учасників, в тому числі і можливо причетних до фінансування терористичної діяльності, районна державна адміністрація довела до відома учасників, що після розкриття тендерних пропозицій і до оголошення акцептів (протягом 20 діб) є необхідність перевіряти допущених до участі в конкурсі суб’єктів господарювання та пов’язаних з ними осіб через можливості Долинського МРВ Управління СБ України у Кіровоградській області. Це максимально ефективно надасть змогу не допустити фактів адміністративної та кримінальної корупції при проведенні конкурсних торгів.

 
 

Доводимо до відома, що 21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, проспект Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" (далі - Форум).
Метою Форуму є організація зустрічей новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно - фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.
На виставковій зоні Форуму будуть продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки в різних сферах.
Заходи Форуму відбудуться на платформі для сталого розвитку GREEN MIND - 2018, зокрема:
1) 21 листопада 2018 року - "Обговорення реформ".
Засідання за "круглим столом" на теми:
"Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ)";
"Державна підтримка зеленої модернізації виробництва та реформування екологічного податку";
2) 22 листопада 2018 року - "Конкурентність та публічні закупівлі".
Тренінги на теми:
"Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції";
"Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при
здійсненні публічних закупівель";
3) 23 листопада 2018 року - "Освіта для сталого розвитку".
Тренінги на теми:
"Фінансові можливості муніципалітетів для реалізації природоохоронних заходів";
"Зелений клас - інновації для сталого розвитку закладів освіти".
Кожен учасник тренінгів отримає сертифікати.
Участь у заходах безкоштовна для представників бюджетних та неприбуткових організацій (по спискам за попередньою реєстрацією).
Крім того, 22 листопада 2018 року, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №292-р "Деякі питання реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року" та з метою розширення доступу малого і середнього підприємництва до публічних закупівель і нових ринків через його екологізацію (завдання 5, 28 та 30), відбудуться заходи для суб'єктів підприємницької діяльності за участю міжнародних експертів Програми ООН з навколишнього середовища, представників Мінекономрозвитку, Мінприроди, органів екологічної стандартизації, сертифікації та маркування.
Детальна інформація про кожен із заходів ділової програми розміщені в анонсах на сайтах http://innovationmarket.com.ua та www.greenmind.com.ua.
А також з інформацією про Форум можна ознайомитися у новинах на головній сторінці веб-сайту департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та теки "Центральноукраїнський інвестиційний портал".
Бажаючі можуть взяти участь у роботі заходів Форуму, попередньо зареєструвавшись до 12 листопада 2018 року у форматі online на сайті www.greenmind.com.ua.
Телефони для довідок організаторів Форуму: +38 (067) 753-43-77; (067) 886-31-93; (099) 642-81-57; (067) 354-72-88.


 

Розвиток України через інвестиційні проекти

Бізнес-фест “Разом до успіху”


Оголошення про проведення семінар-навчання на тему “Електронна  торгова система ProZorro.Продажі.
Приватизація комунального майна: нові правила для органів місцевого самоврядування”.


13 червня 2018 року об 10ͦ годині
ранку у малому залі облдержадміністрації, за участі керівника проекту "Електронні аукціони Ргогогго. Продажі", оператора торгів E-Tender.UA Аліни Близнюк, відбудеться семінар-навчання щодо впровадження електронної торгової системи "Ргогогго.Продажі" (програма навчання додається).
Семінар відбудеться в режимі он-лайн, трансляція якого буде здійснюватися через систему відеоконференцій "ОреnМееtings" (мала зала Бобринецької райдержадміністрації).

ДИВИТИСЯ ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ

 

До уваги мешканців району!


З 6 по 8 листопада 2018 року
у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».
Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».
У форматі Форуму:
• Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу
• XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2018» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.
• ІП Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY EXPO — 2018» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості.
• III Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2018»
презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.
• Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів») створить умови для фахового обговорення та функціонування та розвитку ПЕК.


Оголошення!

Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (СЕАSC) у травні 2018 року запрошує до участі у тренінгах з написання проектів, а саме:
11-12 травня 2018 року
, м. Київ - тренінг "Написання проектів. Фонди ЄС".
Навчання спрямоване на формування цілісного розуміння принципів роботи з фондами та програмами Єврокомісії. По завершенню навчання учасники отримають: алгоритм підготовки якісної проектної заявки для отримання фінансування проектів з європейських донорських інструментів; перелік діючих грантових програм та покроковий алгоритм роботи з ними; розуміння специфіки реалізації проектів, підтриманих фондами ЄС (від моменту підписання грантової угоди до завершення періоду підтримки проекту), тощо.
17-19 травня 2018 року, м. Київ - тренінг "Інвестиційні проекти. Фонди ЄС".
Навчання дозволить докладно розібратися із тим, як залучати для реалізації "твердих проектів" значні інвестиції з фондів Єврокомісії. По завершенню навчання учасники: отримають вміння та навики ідентифікації проектів, що можуть бути дофінансовані з Фондів ЄС; ознайомляться з базовими поняттями, що дасть можливість готувати коректні та успішні заявки для отримання інвестиційних дотацій; отримають навички оцінки потенціалу підприємства/інституції стосовно можливого рівня дофінансування з фондів ЄС – "Чи моя ідея має шанс на дотацію?";
навчаться практично підходити до мистецтва "написання проектів" та до оцінки проектів.
Тренінги організовуються для представників громадських організацій, спілок, асоціацій, бізнес-структур, освітніх закладів, представників об'єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, консалтингових фірм, фізичних осіб, що планують займатися наданням консалтингових послуг у сфері проектного менеджменту.

За додатковою інформацією та у разі виявлення зацікавлених осіб, просимо звертатись в управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА на електронну адресу: inbox3@bobr.kr-admin.gov.ua та за телефоном 3-40-83

 

УВАГА! Обмеження руху

З метою збереження дорожнього покриття та забезпечення безпеки дорожнього руху та у зв’язку з різким підвищенням температури атмосферного повітря з 01 червня 2018 року введено обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування

з 10 години ранку до 22 години включно.
ПИТАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ


11 квітня
2018 року в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо необхідності проведення поточних середніх ремонтів автомобільних доріг на території району.
Під час робочої зустрічі з представниками від управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації й спеціалістами Кіровоградського відділу комплексного проектування державного підприємства інституту “Укрдіпродор” спілкувалися: перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марина Кузьмічова, начальник філії “Бобринецький райавтодор” Сергій Бичков.
У ході зустрічі було обговорено необхідність та види робіт (середній і поточний) ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району, що заплановані до реалізації у 2018 році за рахунок Державного бюджету.
Передусім маються на увазі шість критичних об’єктів дорожньої інфраструктури району, які вимагають негайного ремонту або реконструкції. Зокрема, це відрізки автошляхів: Новоградівка-Апрелівка; Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14; Бредихине-Павлогірківка-Мар’янівка; а/д Н-14-Новомиколаївка-Степівка; Бобринець-Олексіївка-Верхньоінгульське; Мар’янівка-(Бобринець-Витязівка). Загальний обсяг фінансування ремонту названих автомобільних доріг загального користування місцевого значення складає понад 16 млн. грн.
В підсумку робочої зустрічі було домовлено, що найближчим часом на дані шість об’єктів дорожньої інфраструктури буде виготовлено проектну-кошторисну документацію. Тим часом в планах проектантів виїзд на вищезазначені об’єкти інфраструктури заради наочної оцінки поточної ситуації та вироблення першочергових кроків націлених на початок ремонтів відповідних автошляхів.


ОБГОВОРИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО ОБЛАСНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ


14 березня
2018 року заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк зустрілася з начальником філії “Бобринецький райавтодор” Сергієм Бичковим.
На робочій зустрічі також були присутні: голова районної ради Олена Гадемська й начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марина Кузьмічова.
У ході засідання присутніми були сформовані пропозиції щодо необхідності проведення капітальних та поточних середніх ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення для розробки відповідної обласної Стратегії розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та безпеки дорожнього руху на 2018-2022 роки. Названі пропозиції будуть подані на розгляд департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації.
До слова нагадаємо, що ремонт і будівництво нових доріг на Кіровоградщині є одним із ключових завдань обласної влади на 2018 рік. Про це керівникам територій області заявив голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час наради з питань мобілізаційної роботи, що відбулася на початку року в Кропивницькому.

 
 

Оголошення про проведення семінару
«Курс навчання для членів тендерних комітетів
(замовникам тендерів)»

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата пропонує всім учасникам ринку закупівель за державні кошти, згідно Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VІІІ від 25.12.2015 р., з метою попередження порушень при здійснені закупівель, набути теоретичний та практичний досвід з питань проведення публічних закупівель, поглянути на чинне законодавство під іншим кутом зору та оцінити наявні ризики і досвід на прикладах організації і проведення закупівель іншими суб'єктами господарювання.
Пропонуємо відвідати семінар Курс навчання для членів тендерних комітетів (замовникам тендерів), по Закону «Про публічні закупівлі»), а також постачальникам товарів, робіт та послуг (учасникам). Семінар проводиться за адресою: вул. Преображенська, 79-А.
Семінар відбудеться з 21 по 22 березня 2018 р.
Вартість для одного учасника з урахуванням ПДВ складає - 1380,00 грн.
По результатах успішного закінчення та складання тестів, слухачі отримають сертифікати.
Для участі необхідно:
- заповнити реєстраційну форму - https://goo.gl/forms/8RoAUfBpzWyQePi02
За додатковою інформацією просимо звертатись до навчального центру за телефоном (0522) 35-18-56.
Початок занять о 10.00 год. 21 березня 2018 р.

 

До уваги сільськогосподарських виробників району!


27 лютого 2018 року з 9:30 до 14:00
в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбудеться тренінг «Заходи із сприяння торгівлі», який реалізується Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій за підтримки проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» та за фінансової підтримки Європейського Союзу.
У першій половині заходу учасники дізнаються про державну підтримку
сільського господарства та про урядові програми 2018 року. Експерти проекту
розкажуть про інструменти захисту від недобросовісної конкуренції (антидемпінгові, компенсаційні та спеціальні заходи) та про механізми їх застосування.
Друга половина тренінгу буде присвячена кооперації виробників часнику. Голова СОК «Часниковий кооператив УКрАп» Анна Морозова детально розповість учасникам заходу про переваги кооперації виробників часнику, про можливості та переваги експорту часнику.
Тренінг відбудеться за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Преображенська, 79-А, кімната 214. Участь у заході безкоштовна.
Довідки за тел. 3-40-83


Гаряча лінія

з питань захисту прав споживачів                                                   3 40 83
з питань розвитку підприємництва 

До уваги мешканців району!

АБ «УКРГАЗБАНК», дотримуючись стратегії еко-банкінгу, завжди брав активну участь в розробці та впровадженні для населення енергоефективних банківських програм. На початку II кварталу 2017 року банк анонсував запуск нового унікального кредитного продукту «Еко-енергія», який надає можливість домогосподарствам придбати та встановити «під ключ» сонячну енергетичну станцію, тепловий насос або сонячний колектор від акредитованих банком компаній шляхом оформлення кредиту розміром до 1 млн. грн. терміном на 5 років та з мінімальним власним внеском 15%. Це дасть можливість домогосподарству забезпечувати себе електроенергією та/або теплом, поступово зробити себе енергетично незалежними від видобувних джерел енергії і тепла.


 
 
 

Заробітна плата
у листопаді 2017 року


Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ, організацій Кіровоградської області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у листопаді 2017р. становила 6060 грн, що у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн). Порівняно з листопадом 2016р. розмір номінальної заробітної плати збільшився на 44,6%.
Рівень заробітної плати в області у листопаді 2017р. становив 81% середнього рівня в Україні (7479 грн).
Індекс реальної заробітної плати у листопаді 2017р. порівняно з жовтнем 2017р. становив 98,4%, з листопадом 2016р. – 126,3%.

Головне управління статистики у Кіровоградській області


Заборгованість із виплати
заробітної плати
на 1 грудня 2017 року


Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Кіровоградської області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) впродовж січня–листопада 2017р. зменшилася на  41,7% і на 1 грудня 2017р. становила 17,4 млн.грн або 0,7% загальної суми боргу в Україні.
Обсяг невиплаченої заробітної плати на початок грудня 2017р. становив 1,6% фонду оплати праці, нарахованого за листопад 2017р.
Сума боргу працівникам економічно активних підприємств на 1 грудня 2017р. становила 10,7 млн.грн або 61,5% загальної суми боргу по області.
На початок грудня 2017р. вчасно не отримали заробітну плату   1342 працівника, кожному з яких не виплачено в середньому по 8 тис.грн.                    

Головне управління статистики у Кіровоградській області


Обсяг реалізованої промислової продукції
підприємствами Кіровоградської області
у січні–листопаді 2017 року


Підприємствами Кіровоградської області у січні–листопаді 2017р. реалізовано промислової продукції на суму 22,6 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 15,9 млрд.грн або 70,6% загальнообласного обсягу.
У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 33,9% на суму
7,7 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 3,8 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 1,1 млрд.грн.
Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму
4,8 млрд.грн або 21,2% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області


До уваги жителів району!


Проблема розкрадання енергетичного та комунального майна була й залишається в нашій країні надзвичайно актуальною. Без електропостачання залишаються сотні будинків, медичні заклади, школи, дитячі садочки… Кошти, які могли б бути залучені на розвиток об’єктів соціальної, комунальної інфрастуктури, спрямовуються на відновлення пошкодженого або викраденого майна.
Співробітниками районного відділу поліції головного управління Національної поліції у Кіровоградській області та Бобринецьким РЕМ ПАТ “Кіровоградобленерго” розроблено графік проведення рейдів по недопущенню розкрадання енергомайна.
Бобринецька районна державна адміністрація звертається до мешканців району з проханням невідкладно повідомляти про підозрілих осіб, які здійснюють роботи в безпосередній близькості від металевих опор високовольтних ліній електропередачі чи трансформаторних підстанцій, випадки крадіжок з інших електроенергетичних об`єктів, інформувати про діяльність скупників викраденого майна енергокомпанії за телефонами: 3-44-89  або 2-09-69
Головам сільських рад рекомендовано:
- проводити роз’яснювальну роботу щодо дотримання населенням Правил охорони ліній електрозв’язку та умов проведення робіт у межах охоронних зон кабельних і повітряних ліній електрозв’язку;
- повідомляти правоохоронні органи щодо факту розкрадання або знищення енергетичного майна;
- сприяти виявленню викрадачів, повідомляти про них за телефонами довіри.
Лише заручившись допомогою небайдужих та законослухняних громадян ми зможемо зупинити зловмисників.

 


РОБОЧА ГРУПА ОБСТЕЖИЛА ОБ’ЄКТИ ТОРГІВЛІ НА ТЕРИТОРІЇ ВИТЯЗІВСЬКОЇ ТА ФЕДІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ


28 липня
2017 року за участю головного державного інспектора Управління Держпраці в Кіровоградській області, начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, завідуючого сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Бобринецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області працювала робоча група з організації та координації роботи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації заробітної плати та “тіньової” зайнятості населення у Бобринецькому районі.
З метою легалізації трудових відносин, ліквідації прихованої зайнятості і заробітної плати даною робочою групою здійснено обстеження об’єктів торгівлі на території Витязівської та Федіївської сільської ради.
В ході проведеної роботи були відмічені підприємці, які дотримуються вимог чинного законодавства.
Так, зокрема, ФОП Погосян А.А. (Витязівська сільська рада) та Бобринецьке районне споживче товариство (Федіївська сільська рада) здійснюють торговельну діяльність згідно з Порядком провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування населення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №833 від 15 червня 2006 року. В магазинах є в наявності Куточки споживача, будівлі мають належний санітарно-технічний стан та освітлення. Фасади магазинів оснащені інформаційними табличками про режим роботи та назву магазина. Прилегла територія біля об’єктів торгівлі має належний вигляд та періодично проводиться робота по її впорядкуванню. Дотримано вимоги трудового законодавства.
Ціни в даних магазинах на основні продукти харчування знаходяться на рівні середньорайоних. Забезпечено належну викладку продукції з дотриманням товарного сусідства, цінники в наявності. Швидкопсувна продукція знаходиться в холодильниках, термін реалізації продуктів не прострочений. Продовольчі товари, які реалізуються в магазинах мають відповідну супровідну документацію.
Але, на жаль, є ряд підприємців, що мають значні порушення у веденні торговельної діяльності та легалізації зайнятості.
На обстежуваних територіях було виявлено: Факт роботи за прилавком неповнолітньої особи без відповідних документів; Відсутність на робочих місцях трудових договорів з найманими працівниками; Ведення відеоспостереження без відповідних табличок, а згідно із законодавством України забороненою є прихована (неузгоджена) зйомка камерами відеоспостереження; Відсутність Куточків споживача; Патент на торговельну діяльність із закінченим терміном дії; Графік роботи, що не відповідає фактично встановленому.
Та найбільше вразило членів робочої групи грубі порушення санітарного законодавства: Молочна продукція зберігається разом з копченою рибою, яка втратила товарний вигляд в непрацюючому холодильнику; Термін реалізації деяких продуктів прострочений та не має супровідної документації.
Після проведення обстеження суб’єктам господарювання рекомендовано усунути виявлені випадки порушень у найкоротші терміни.
В подальшому комісія націлена на максимальне обстеження суб’єктів господарювання району.

На виконання доручення голови облдержадміністрації до листа Благодійного фонду "Європейський міст" (далі - благодійний фонд) щодо співпраці у частині надання благодійної допомоги особам та організаціям, які її потребують.
На даний час робота благодійного фонду сконцентрована на програмах: "Сім’я солдата", "Здоров’я сім’ї - майбутнє країни", "Реабілітаційний центр", "Чисте довкілля".
Детальна інформація про діяльність благодійного фонду, перелік гуманітарної допомоги, яку він надає, та реквізити зазначені у листі благодійного фонду.

ЛИСТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ!

 

Для зацікавлених підприємств, установ і організацій!


Китайська компанія Hangzhou GeEr Energy Co. Ltd. (далі Компанія) зацікавлена у пошуку українських партнерів з метою подальшої співпраці в сфері переробки відходів.
Компанія пропонує забезпечення технічним обладнанням для переробки твердих побутових відходів та обладнанням для переробки біомаси. Детальна інформація про Компанію знаходиться за посиланням: http:// www.egth.net.
Контактною особою від Компанії є генеральний директор: Пан Бін Ванг (Bin Wang), e-mail: eczjst@yeah.net, bing_wang@egth.net, eczjst@163.com.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва

Конкурс проводиться
з 01 лютого до 30 листопада 2017 року


Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва, у т. ч. з числа учасників АТО, надається:
безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;
на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах повної, або часткової компенсації суми відсотків по кредиту.

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, та, зокрема:
створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;

створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо);

створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

розвиток овочівництва, садівництва;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо;
інше.

З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та в Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, (електронна адреса: rfpp@email.ua).

 

До уваги споживачів скрапленого газу!

За ініціативи обласної державної адміністрації ДП "Пропан" розпочато діяльність із забезпечення населення Кіровоградської області скрапленим газом для побутових потреб.
Однією з умов постачання скрапленого газу є одноразове замовлення не менше 40 балонів.
При наявності зазначеної кількості бажаючих пропонуємо зателефонувати за номером 0674052607 та зробити замовлення.
Звертаємо увагу на недопустимість заправлення побутових газових балонів на АЗС.

 


В РАМКАХ ІНВЕСТИЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА РАЙОН ВІДВІДАЛА КИТАЙСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ


4 жовтня в рамках 3-х денного візиту до області Бобринеччину відвідала делегація із міста Сюйчжоу провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки.
Метою візиту делегації із КНР є реалізація намірів інвестування в галузь сільського господарства Кіровоградщини. В рамках чого китайські представники відвідали декілька приватних підприємств і фермерських господарств області.
В нашому районі китайська делегація разом із заступником голови обласної державної адміністрації Андрієм Коломійцевим, директором департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ніною Рахубою, директором департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергієм Коренюком та заступником директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Марією Чорною завітала до ПП АФ “Славутич”.
Зустрічали й супроводжували шанованих гостей представники від органів влади району: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, перший заступник голови РДА Валентин Мельник, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марина Кузьмічова, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, а також депутат районної ради, директор ПП АФ “Славутич” Юрій Крутько.
Під час свого візиту делегація із КНР в складі голови комітету сільського господарства Сюйчжоу Чень Цзаньлін, начальника управління сільгосптехніки Сюйчжоу Чжан Вей і представників приватних китайських сільськогосподарських фірм ознайомилися із функціонуванням ПП АФ “Славутич” та оглянули демонстраційні поля приватного підприємства.
Слід зазначити, що співробітництво Сюйчжоу та Кіровоградської області триває з 1995 року і засвідчене відповідним Протоколом. Представники провінції вже неодноразово приїжджали з робочими візитами. Нині вони заявляють про свій намір вкладати кошти в аграрний сектор нашо
ї області, зокрема, у рослинництво та тваринництво. Саме з цією метою делегація завітала з робочими візитами до декількох приватних підприємств й фермерських господарств Бобринецького, Компаніївського та Знам’янського районів.

 
 


ТРИ ДИПЛОМИ, СХВАЛЬНІ ВІДГУКИ ТА ГІДНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ РАЙОНУ, – РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ БОБРИНЧАН У ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ МІЖНАРОДНОЇ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ВИСТАВКИ “АГРОЕКСПО”


Із 29 вересня по 1 жовтня в Кропивницькому відбувалася Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо”. Традиційно в її рамках розпочав свою роботу й Покровський ярмарок, у якому вже 4 рік поспіль приймає участь Бобринецький район.
Над представленням на Покровському ярмарку Бобринеччини працював цілий ряд працівників райдержадміністрації, що в кінцевому рахунку забезпечило гідний та позитивний результат участі в ньому районної делегації.
За організації, допомоги та задіянні голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка, першого заступника голови РДА Валентина Мельника, заступника голови РДА Людмили Сопільняк, начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Кузьмічової, начальника управління агропромислового розвитку РДА Петра Панібратця, начальника відділу культури та туризму РДА Лариси Гребень було представлено широкий асортимент
товарів кращих виробників сільськогосподарської та харчової продукції району. Звичайно ж все це супроводжувалося в найкращих українських традиціях з частуваннями і піснями.
Так, цього року на Покровському ярмарку щедру на врожаї Бобринецьку землю представляли: ТОВ “Бобринецький завод продтоварів”, ФОП “Кізіль Ю.М.”, ФОП “Ломакін О.Г.”, ФОП “Піднебесний Д.Д”, ПП “Агрофірма “Славутич” та приватний підприємець з Тарасівки, що забезпечив своєю рибною продукцією відвідувачів.
Також, свою допомогу для організації участі в ярмарку надали: ПП “Грановіт”, ПрАТ “Асоціація “Південна”, Татарова В.І., ПТУ №32, Бобринецький технікум ім. В. Порика БНАУ, ФОП “Молокоєдова А.М.”, Супрун В.Ф., МКП “Дім Бобринець”, ФГ “Романюк В.А.”, ФГ “Івашина О.В.”, СФГ “Б
ілоконенко С.А.”, СФГ “Мамине озеро”, СТОВ “Червонопілля”, ТОВ “Богунівське”, СФГ “Мирошниченка С.В.”, ПАТ “Бобринецька сільгосптехніка”, ПП Кравченко Р.Л., ПП “Дирина С.П.”, “Агрофірма Рось”, СФГ “Даманське”, СФГ “Галина”, СФГ “Обрій”, ПП Рижков О.М., СФГ “Косенко С.О.”, СФГ “Габорця В.А.”, ПП Вишневецький О.В., ПП Іванов В.М., ПП Бобух А.Г. й Бобух В.Г.
Велика подяка головам сільських рад Костомарівки, Златопілля (Свердлово), Благодатного (Куйбишево) – Галині Ільчишиній, Віктору Поліщуку,  Валентині Денисовій, які знайшли час та змогу й представили власні території на Покровському ярмарку. Посприяли в допомозі участі сільських рад району ФГ “Гранат-2014” та рада сільгоспвиробників Свердловської сільради.
Слід відзначити й роботу наший аматорів та працівників сфери культури, які надали святу свого незабутнього естетичного та мистецького дійства. Серед них: Сергій Плющевський, Олександр Ковальчук, Андрій та Світлана Гордубей, Микола Негрієнко, Руслана Ісакова, Валентина Мишакіна, Тетяна Базилевич. Патріотичний пісенно-вокальний номер представив ансамбль районної школи мистецтв у складі Анастасії Кузьмічової, Юстини Гіцу та Данила Чутори (Керівник Ніна Матюхіна).
Делегація від району доклала максимум зусиль, щоб якнайкраще презентувати рідний край. Учасники ярмарку дотримувалися патріотичного та народно-тематичного оформлення торгівельних точок. Особливо впадали в око два величезних банера на яких були представлені районні здобутки й два стенда із зображенням бобрів у народних костюмах – своєрідного неофіційного символу Бобринеччини.
В підсумку комісія організаційного комітету виставки високо оцінила рівень підготовки та гідне представлення району. Бобринчани здобули три дипломи: 1 місце за кращу експозицію, 2 місце за кращу презентацію району й отримали 2 місце в конкурсі короваїв “Сонце в тісті” серед інших представлених територій області.
Користуючись нагодою, після здобуття почесних дипломів, голова райдержадміністрації Сергій Шевченко подякував всім, хто долучився й допоміг отримати високу оцінку комісії за представлення та участь Бобринеччини у Покровському ярмарку, що проходила в рамках Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо”. Висловив впевненість, що такими здобутками наш район вкотре зарекомендував себе як один із провідних у області.

 
 

Про результати перевірки об'єктів торгівлі та
громадського харчування (14-15.09.2016 р.)


На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05 серпня 2016 року №01-26/145/2 з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими гострими кишковими інфекціями серед населення, робочою групою, склад якої затверджено першим заступником голови РДА 09.08.2016 р., продовжено перевірки об'єктів торгівлі та громадського харчування.
Всього проведено перевірку 23 об'єктів, в т.ч. торгівлі — 18, громадського харчування — 5.
Виявленні порушення по 23 об'єктах, в т.ч. по об'єктах торгівлі — 18, громадського харчування — 5.
Характерні порушення:
 загальним недоліком  для всіх об'єктів є порушення термінів проходження медичних оглядів, крім 3-х об'єктів ТДВ “Мясокомбінат “Ятрань” ,  ФОП Кошлецької та магазину “Фаворит”
 мають місце порушення термінів реалізації  харчових продуктів. При вибірковій перевірці встановлено, що із 23 перевірених об'єктів у 8 випадках продаж товарів з вичерпним терміном придатності, що становить 34,7%. А саме:
• магазин “Тютюнок” - пиво, соки на суму 244,8 грн., загальною вагою 15,25 л.
• Магазин “Центральний” ФОП Маціонової С.С. - молочні продукти, кондитерські вироби на суму 206,75 грн, вагою 5,570 кг.
• Магазин “Смак” ФОП Кеуш В. П. - харчові концентрати, молочні продукти на суму 148,2 грн., загальною вагою 4,870 кг.
• Магазин “Настьона” ФОП Дмитрук М.М. - кондитерські вироби на суму 451,5 грн, вагою 3,816 кг.
• Кафе “Чумацький шлях” ФОП  Бутенко В.П. - заморожені соки, кондвироби на суму 398 грн., вагою 5,430 кг.
• Магазин “Вікторія плюс” на суму 14,85 грн.
• Магазин “Стоп” ФОП Книш В.Б. - снеки, консерви на суму 89,9 грн., вагою 1,240 кг.
• Магазин “Океан” ФОП Харченко І.І. - рибопродукти, спеції на суму 396,5 грн. Вагою 3,3 кг.
Практично на всіх обєктах  громадського харчування, крім кафе “Огонек” ФОП Волошинова С.А., відсутні  затверджені асортиментні переліки.
Незадовільний санітарно-технічний стан продкіоску “Хліб” ФОП Бондаренко С. В. (приміщення потребує ремонту, відсутні умови для миття рук, не надані супровідні документи на хлібобулочні вироби, прибирання проводиться несвоєчасно та ін.)
Виявлена продукція (кондвироби) без ознак маркування в кавярні “Теплі історії...”, продкіоск ФОП Кошлецької.
В магазині “Міні-опт” ФОП Книш В. Б. проблемне питання -  підключення до мережі електропостачання, а  отже заморожені мясопродукти птиці зберігаються в магазині без холодильного обладнання, відсутні умови для дотримання правил особистої гігієни, ємкість для запасу води, тощо.
Практично по всіх магазинах не заключені договори на проведення профілактичної дезінфекції та  дератизації, хоча в процесі перевірок не було виявлено мишовидних гризунів.
В кафе “Чумацький шлях” відсутній рукомийник для персоналу, порушується товарне сусідство в холодильнику, відсутні супровідні документи на продтовари, відсутні маркувальні ярлики на готові страви.
В кафе “Фазан” ФОП Бойчук Л. А. На вхідних дверях розміщено оголошення про ремонт, але разом з тим в холодильнику зберігаються готові страви без ознак маркування, відсутні супровідні документи на наявні продтовари, напої, недостатньо розробного інвентарю.
В магазині “Мандарин” реалізуються борошняні кулінарні вироби, виготовлені в пекарні ФОП Ведмеденко без ознак маркування, без супровідних документів, на приготування яких умови на  виробництві відсутні. Відсутні деззасоби.
В магазині “Фаворит” відсутні деззасоби, порушується товарне сусідство при зберіганні товару.
На всіх перевірених об'єктах надані пропозиції в актах  перевірок, проведена роз'яснювальна робота по профілактиці гострих кишкових інфекцій  та  харчових отруєнь,  дотриманню санітарно-протиепідемічних, санітарно-технологічних вимог, правил проходження медичних олядів.


Держпродспоживслужба  в Бобринецькому районі                                                        

 

Про перевірки закладів торгівлі
та громадського харчування


26 серпня 2016 року робочою групою з проведення перевірки закладів торгівлі реалізації продовольчих товарів та закладів громадського харчування, в складі представників управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, районного відділу управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, комунально-лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бобринецької районної ради, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, управління Держпродспоживслужби у Бобринецькому районі та об’єднаної територіальної громади, проведено обстеження 7 об’єктів господарювання: 5 магазинів (магазин “Жовтень” ФОП Сокуренко О.В. по вул. Базарна,130Р; магазин “Файно маркет” ТОВ “Вересень плюс” по вул. Вознесенська,45; магазин “Файно маркет” ТОВ “Вересень плюс” по вул. Миколаївська,11А; магазин “Копілка” ТОВ “ДНК ГРУПП” по вул. Базарна,169; магазин “Маркет” ФОП Кірілової Т.В. по вул. Миколаївська,39) і 2 заклади громадського харчування (кафе “Ольга” ФОП Ляшенко Н.П. по вул. Незалежності,77А; кафе “Гарячі пиріжки” ФОП Вагнер Л.В. по вул. Базарна,132Г).
Магазин “Жовтень” ФОП Сокуренко О.В. по вул. Базарна,130Р – виявлено продукти з вичерпними термінами придатності (снеки, заправки, спеції та ін.) загальною вагою 2,67 кг на суму 182,1 грн., порушуються терміни проходження медичного огляду, відсутній договір на проведення дератизації приміщень. Всього працюючих 4 чоловіка. Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Магазин “ФайноМаркет” №122 ТОВ “Вересень плюс” по вул. Вознесенська,45 – відсутній договір на проведення дератизації приміщень. Всього працюючих 8 чоловік. Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Магазин “ФайноМаркет” №129ТОВ “Вересень плюс” по вул. Миколаївська,11А – не представлено особові медичні книжки для контролю проходження медогляду, відсутній договір на проведення дератизації приміщень. Всього працюючих 8 чоловік. Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Магазин “Копілка” ТОВ “ДНК ГРУПП” по вул. Базарна,169 – не представлено особові медичні книжки для контролю проходження медогляду 9 осіб, відсутній договір на проведення дератизації приміщень. Всього працюючих 14 чоловік.(по штату 16). Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Магазин “Маркет” ФОП Кірілової Т.В. по вул. Миколаївська,39 – виявлено продукти з вичерпними термінами придатності (морозиво, напої, продукти дитячого харчування та ін.) загальною вагою 3,89 на суму 348,7 грн., відсутній договір на проведення дератизації приміщень, не представлено особові медичні книжки для контролю проходження медогляду, відсутні маркувальні ярлики на заморожених напівфабрикатах, представлено супровідні документи про якість на молочні  продукти в нечитабельній формі, відсутні деззасоби. Всього працюючих 8 чоловік. Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Кафе “Гарячі пиріжки” ФОП Вагнер Л. В. по вул. Базарна,130 – відсутні деззасоби, медогляд пройдено не в повному обсязі, не проводиться маркування ємкостей з напівфабрикатами, не витримується товарне сусідство при зберіганні напівфабрикатів і готової продукції, відсутні деззасоби, відсутні супровідні документи про якість на м’ясо та печінку. Всього працюючих 6 чоловік. Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Кафе “Ольга” ФОП Ляшенко Н.П по вул. Незалежності,77А – виявлено продукти з вичерпними термінами придатності (пиво, напої, соки, кондитерські вироби) загальною вагою 36,55 кг, на суму 1051 грн., смітєзбірник переповнений, що може сприяти розмноженню гризунів, недостатньо миючих і дезінфікуючих засобів, відсутні супровідні документи про якість на товар, що є в реалізації, порушуються терміни проходження медичного огляду, відсутній договір на проведення дератизації приміщень, незадовільний санітарно-гігієнічний стан підсобних приміщень. Всього працюючих 2 чоловіка та 1 людина на випробувальному терміні. Заробітна плата виплачується вчасно не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів згідно ст..115 КЗпП України.
Дане кафе працює цілодобово на території Бобринецької об’єднаної територіальної громади без відповідного погодження та здійснює торгівлю підакцизними товарами без наявності ліцензії.
На протязі 2013-2016 років до Бобринецької міської ради надходили численні звернення громадян, щодо закриття даного закладу. Бобринецька міська рада неодноразово зверталась із клопотаннями до правоохоронних органів стосовно небезпечної і протиправної ситуації, що склалась навколо кафе “Ольга” (копії додаються), проте безрезультатно.
З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з діяльністю вищевказаного закладу громадського харчування просимо Вашого сприяння, щодо залучення відповідних правоохоронних органів для закриття даного кафе.
За результатами обстеження, виявлені порушення можуть сприяти виникненню та розповсюдженню інфекційних захворювань серед споживачів, що користуються послугами вказаних об’єктів та персоналу закладів.
Власникам об’єктів надані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків, проведена саносвітня робота з питань попередження інфекційних захворювань, дотримання санітарних та технологічних правил при виготовленні та реалізації продуктів харчування. 

Для зацікавлених суб’єктів  господарювання
у бурінні нових артезіанських свердловинКазенне підприємство “Кіровгеологія” виконує роботи з пошуку питних підземних вод та буріння розвідувально - експлуатаційних свердловин. Підприємство має кваліфікованих фахівців, достатній науковий та технічний потенціал і необхідний досвід роботи. З метою забезпечення населення якісною питною водою про наявність потреби зацікавлених суб’єктів господарювання звертатись до управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації за адресою: м.Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб.№ 417, або за телефоном 3-40-83.


 

ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ

30 червня в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи із розгляду першочергових заходів щодо забезпечення позитивної динаміки показників соціально-економічного розвитку району.
Над питанням працювали: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник голови РДА Людмила Сопільняк, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від окремих територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
На початку наради голова райдержадміністрації Сергій Шевченко проінформував присутніх про те, що відбулося засідання обласної робочої групи з проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики. На даному засіданні було розглянуто питання про показники щоквартальної оцінки соціально-економічного розвитку Бобринецького району за січень-березень 2016 року та першочергові заходи щодо забезпечення їх позитивної динаміки у червні 2016 року.
За результатами засідання обласної робочої групи була зроблена оцінка вищезазначеного питання та дано доручення щодо покращення показників соціально-економічного розвитку району.
Голова РДА сказав, що дане доручення було адресовано безпосередньо всім профільним структурним підрозділам райдержадміністрації на основі оцінки їх діяльності. Також, Сергій Шевченко наголосив, що районна державна адміністрація повинна працювати разом на спільний результат та благо жителів району.
Разом із тим було дане доручення працювати в напрямку покращення показників соціально-економічного розвитку району керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.
Зокрема, начальнику відділу освіту РДА Олексію Різуну доручено прозвітувати до 1 липня управлінню освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації щодо показників та надбань освітянської сфери району. Так, серед даних показників: 4 місце по області в плані якості наданої освіти та 5 місце серед районів Кіровоградщини по перемогах в олімпіадах.
Провідному спеціалісту сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА Майї Безпалко було доручено дослідити та проаналізувати кількість дітей із району, які виховуються в інтернатних закладах області. Також, було дане доручення працювати в напрямку усиновлення та роботою із малозабезпеченими сім’ями.
Начальнику управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марині Кузьмічовій було дане доручення спільно із управлінням агропромислового розвитку РДА слідкувати та тримати на контролі питання щодо заходів забезпечення реалізації спільного українсько-канадського проекту “Розвиток обслуговуючого кооперативу зі зберіганням та маркетингу зерна”. Відповідне доручення стосувалося й роботи по покращенню показників й по всій соціально-економічні галузі району, загалом, та, зокрема, стосувалося і залучення додаткових інвестицій.
Загалом, під час наради були обговорено стан справ у головних та вагомих галузях, що впливають на рівень соціально-економічного розвитку району. Керівники структурних підрозділів РДА отримали відповідні розпорядження та за словами першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Мельника повинні максимально швидко слідкувати за їх виконанням й реалізацією на практиці.

 
 

УЧАСТЬ У РОБОТІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

13 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник та заступник голови РДА Людмила Сопільняк взяли участь у роботі постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.
Члени комісії, депутати: Сергій Косенко, Володимир Івашина, Ірина Скрипник, Іван Литвиненко, Віктор Романюк розглянули питання: Про хід виконання Програми енергоефективності Бобринецького району на 2015 рік та Про продовження на 2016 рік терміну дії Програми енергоефективності Бобринецького району на період до 2015 року (Інформації Марини Кузьмічової, начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА); Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок (Інформація Олега Гончарука, начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі); Про звернення депутатів Бобринецької районної ради Кіровоградської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження строку дії мораторію на продаж чи відчуження іншим способом земель сільськогосподарського призначення до 2020 року (Інформація Олени Гадемської, голови районної ради).
Після обговорення, члени комісії прийняли рішення включити питання до порядку денного четвертої сесії та, відповідно, винести проекти рішень на розгляд сесії, яка відбудеться 22 квітня.

 
 

ЗАСІДАЛА СПЕЦІАЛЬНА КОМІСІЯ ІЗ ПИТАНЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ

25 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), виплати пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засіданні комісії були присутні: заступник голови РДА Людмила Сопільняк, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марина Кузьмічова, начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю РДА Людмила Ковбасюк, начальник Бобринецького відділення Долинської МДПІ Юрій Когадько, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Юрій Вербовий, заступник начальника управління Пенсійного фонду району Світлана Щербина, головний спеціаліст сектору із питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Рибачук.
На порядку денному були розглянуті наступні питання: Про стан виплати середньомісячної заробітної плати підприємств, організацій, установ облікового кола статистики за 2015 рік; Про погашення заборгованості до Пенсійного фонду України; Про заробітну плату меншу мінімального розміру; Про недопущення виникнення заборгованості по заробітній платі та сплаті податків та зборів.
В ході засідання комісією прийнято рішення відповідно до розподілу обов’язків керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації постійно проводити роботу з керівниками підприємств щодо підвищення середньомісячної заробітної плати на підприємствах району.
Також, було вирішено продовжити заслуховування на засіданнях районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), виплати пенсій, стипендій та інших соціальних виплат – боржників до бюджету Пенсійного фонду України.
Наостанок, комісія доручила управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювати моніторинг рівня середньомісячної заробітної плати та про виконання даного рішення інформувати голову РДА в термін щомісячно до 20 числа.


ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ РАЙОНУ ЗА 2015 РІК

24 лютого у адмінприміщенні під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій району за 2015 рік.
У нараді взяли участь: голова районної ради Олена Гадемська, начальник відділу персоналу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області Олег Гаркуша, начальник районного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області Олександр Кошик, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марина Кузьмічова.
До роботи були залучені начальники відділів, управлінь, фахівці з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, керівник районних служб цивільного захисту, підприємств, організацій, особовий склад ДПРЧ-24 Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області.
Відкриваючи засідання Сергій Шевченко зауважив, що за весь час співпраці із районним відділом ДСНС України в області склалася конструктивна, ділова співпраця. Більше того, на думку голови райдержадміністрації, даний підрозділ є повноцінно фахово підготовлений для успішного виконання серйозних завдань в системі цивільного захисту району.
Про підсумки діяльності системи цивільного захисту району щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у 2015 році інформував учасників наради Олександр Кошик. Так, згідно його доповіді, протягом минулого року чергові караули пожежно-рятувального підрозділу району здійснили 72 виїздів, з яких 56 – гасіння пожеж. Останні, були виконані вірно із залученням достатньої кількості сил та засобів, що підтверджено перевірками. Для підвищення боєздатності підрозділів з особовим складом проведено 15 тактичних та 48 нічних перевірочних занять. Підрозділ взяв участь у 521 командно-штабному навчанні та тренуванні. Йшлося у доповіді Олександра Олександровича й про обсяг робіт, які виконані керівництвом для підтримки особового складу та підрозділу у бойовій готовності, забезпечення речовим та бойовим одягом, утримання автотранспортних засобів тощо.
Окремо доповідач зупинився, що підрозділ продовжує активну роботу в напрямку виконання комплексу заходів з профілактики протипожежного захисту об’єктів району.
Підсумовуючи Олександр Кошик запевнив, що пожежно-рятувальний підрозділ району й надалі буде якісно виконувати свої обов’язки, будучи на варті безпеки жителів району.
Про підсумки діяльності роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту у 2015 році інформувала під час підведення підсумків й Марина Кузьмічова. Доповідач докладно зупинилася на взаємозв’язок та співпрацю усіх сторін у контексті цивільного захисту району.  
Із докладною доповіддю виступив Олег Гаркуша. Він поінформував про основні результати реалізації державної політики у сфері цивільного захисту за 2015 рік, рейтингові показники району та висвітлив основні пріоритети у цій сфері у 2016 році.
Окремо зупинився на потребі у прийнятті районної програми цивільного захисту району та передбаченні фінансування місцевого підрозділу. На що була дана відповідь, що відповідний проект програми подано на затвердження чергової сесії районної ради.
Йшла мова й про подальшу співпрацю із органами місцевого самоврядування на предмет підтримки останніми райвідділу.
Окремо зупинялися на питаннях роботи із особами тимчасово переміщеними із зони АТО та питаннях цивільного захисту мирного населення в умовах проведення антитерористичної операції на сході України, внутрішньої міграції та допомоги переселенцям.
Детально розглянуто й питання готовності захисних споруд цивільного захисту, резерву матеріальних засобів, навчання керівного складу та населення.
Як про перспективи, Олег Гаркуша розповів про методи підвищення функціонування державної системи цивільного захисту. Останні передбачають реформування системи ДСНС, побудова ефективної системи ЦЗ під час здійснення реформування місцевого самоврядування тощо.
За словами Олега Михайловича для ДСНС вже є чітко окреслені головні й пріоритетні завдання на поточний рік. В свою чергу, підсумовуючи діяльність районної Державної служби з надзвичайних ситуацій Олег Гаркуша відзначив, що по підсумкам виконаної роботи за минулий рік вона увійшла в п’ятірку найкращих у області.
Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації Сергій Шевченко висловив сподівання, що подальша плідна діяльність буде продовжена: “У нас спільне із Вами завдання – захищати людей від будь-якої біди”. Подякував усім службам системи цивільного захисту району за злагоджену роботу щодо запобігання надзвичайних ситуацій та вирішення нагальних питань, пов`язаних із цивільним захистом населення. Окремо голова РДА відзначив ефективну спільну роботу особового складу районного відділу Управління ДСНС, медиків, енергетиків, землекористувачів у ліквідації наслідків зимової негоди.

 

Витрати і ресурси домогосподарств
Кіровоградської області у ІІ кварталі 2015 року


За підсумками вибіркового обстеження домогосподарств, середньомісячні загальні доходи одного домогосподарства у ІІ кварталі 2015р. склали 4051 грн. і зросли на 14,5% проти відповідного періоду 2014р. У середньому на одного члена домогосподарства еквівалентні загальні доходи становили 2132 грн. на місяць. Рівень середньомісячних загальних доходів однієї особи в 1,8 раза перевищив рівень встановленого на цей період прожиткового мінімуму в розрахунку на місяць (1176 грн.).                    
Середньомісячні сукупні витрати одного домогосподарства у ІІ кварталі 2015р. склали 4145 грн., що в 1,3 раза більше, ніж у відповідному періоді 2014р. У середньому на одного члена домогосподарства еквівалентні сукупні  витрати становили 2182 грн.
Головне управління статистики у Кіровоградській області


 

ПОТОЧНІ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМ

16 жовтня відбулося тридцять дев’яте засідання Бобринецької районної ради шостого скликання. Під час розгляду порядку денного депутатами було затверджено рішення щодо внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року №505 “Про районний бюджет на 2015 рік”. Зміни в основному, як поінформувала Людмила Нестеренко, начальник фінансового управління РДА, стосувалися збільшення  доходів районного бюджету на 10 486 878 грн., в тому числі по загальному фонду - на 10 486 878 грн; збільшення видатків районного бюджету  на 10 693 478 грн. (загальний фонд - на 10 543 478  грн., спеціальний фонд – на 150 000 грн.), у тому числі за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету в сумі 206 600 грн., що склався станом на 01 січня 2015 року.
Депутати також підтримали внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Бобринецькому районі на 2006-2010 роки та на період до 2015 року. А саме затвердити обсяг видатків на запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків (подій) в сумі 50,0 тис.грн. 

ПЕРЕВІРКА ОБ’ЄКТІВ: СТАН ГОТОВНОСТІ  

З метою аналізу стану підготовки об’єктів, які реалізуються у рамках проекту Українського Фонду Соціальних Інвестицій, 6 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марина Кузьмічова здійснили виїзну перевірку та огляд ремонтних робіт наступних об’єктів: ФАПу у с. Куйбишеве та Чарівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

КУЙБИШЕВСЬКИЙ ФЕЛЬДШЕРСЬКО-АКУШЕРСЬКИЙ ПУНКТ

Маючи чітко поставлені завдання від голови райдержадміністрації щодо перевірки стану готовності об’єктів, перший заступник та начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА разом із головним лікарем КЛЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району» Наталією Кубенко та старшою медичною сестрою Оксаною Світловою оглянули результати капітального ремонту Куйбишевського ФАПу.
Стан будівлі після закінчення ремонту задовільний. Такого висновку дійшли члени делегації. Ще є потреба в усуненню ряду недоліків. Про це наголосив Валентин Мельник. Перший заступник акцентував, що за використані кошти та відповідно якісно та у повному обсязі виконані роботи необхідно буде звітувати перед громадою. Крім того, що є найважливішим аспектом, всі роботи здійснюються для того, аби забезпечити якісне надання медичних послуг населенню.

ЧАРІВНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

Ще одним об’єктом, який перевірили перший заступник та начальник профільного управління стала Чарівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
На об’єкті замінено дах, який зроблений з металочерепиці. Також здійснено повну заміну старих вікон на металопластикові, що дозволить зберігати оптимальний температурний режим.
У рамках проекту відремонтовано сходи біля центрального входу. Нині продовжуються ремонтні роботи у спортивному залі Чарівнянської школи.
Сторони, оглянувши стан виконання робіт, спілкуючись, ще раз акцентували, що балансоутримувачі приймуть об’єкт у тому разі, коли він буде якісно відремонтований. А усі пункти Угоди будуть виконанні вчасно та у повному обсязі.   
 
 
 

Управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації доводить до відома суб’єктів підприємницької діяльності інформацію щодо можливості отримання ними кредитів у рамках спільної із Європейським інвестиційним банком Програми кредитування малих і середніх підприємств та установ із середньою капіталізацією через філії ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України».

Довідка:


Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.

З метою запобігання негативного впливу наслідків світової фінансової кризи на розвиток бізнесу, філія ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» надає фінансову підтримку підприємствам та пропонує ряд програм кредитування суб’єктів господарської діяльності сегменту малого та середнього бізнесу, спрямованих на енергозбереження.
 

ЗУСТРІЧ З ПЕРЕВІЗНИКОМ: НАЛАГОДЖЕННЯ АВТОБУСНОГО ЗВ’ЯЗКУ

За дорученням та ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Анатолійовича Шевченка 4 вересня в управлінні економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА відбулася зустріч голови Бобринківської сільської ради Наталії Михайлівни Притули з перевізником Віталієм Дмитровичем Слютою за участі начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Сергіївни Кузьмічової стосовно забезпечення автобусним сполученням жителів села Бобринка з районним та обласним центром.
За результатами активного обговорення можливих варіантів та вигідних умов для обох сторін було вирішено забезпечити автобусним сполученням жителів села Бобринка з районним та обласним центром за маршрутом Новоградівка – Бобринець із заїздом в с. Бобринка відповідно до розкладу руху цього автобуса щоденно.
Відповідно до договору на організацію перевезення пасажирів рух даного автобуса за новим маршрутом здіснюватиметься з 7 вересня 2015 року.


 

ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ ТА ДЕТІНІЗАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ – ПИТАННЯ НОМЕР ОДИН

29 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, за участі заступника голови РДА Людмили Сопільняк, начальника управління соціального захисту населення РДА Наталії Сабліної, начальника управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі Андрія Синьогуба, начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Кузьмічової, заступника начальника агропромислового розвитку РДА Сергія Ратушного провів нараду з розгляду питань підвищення рівня заробітних плат та детінізації робочих місць. На порядок денний виносилася також тема надходжень до Пенсійного фонду.
Валентин Мельник розпочавши нараду, наголосив, що питання порядку денного перебувають на особистому контролі голови облдержадміністрації. Підвищення розміру середньомісячної заробітної плати найманим працівникам, у тому числі у галузі сільського господарства, - це спільна робота як органів влади, так і керівників господарств, підприємств.
Питання детінізації робочої сили, легалізація праці – актуальне питання сьогодення, яке впливає на загальні показники району. Нелегальні робочі місця – це відсутність вкладу в соціальне та забезпечення майбутнього для громадянина.
Учасники засідання, обговоривши питання, вирішили продовжити роботу та з детальним аналізом провести згодом розширену нараду.
Перший заступник доручив відповідальним особам ґрунтовно вивчити стан питань по галузевих робочих групах та комісіях й бути готовими надати конкретні дієві пропозиції з покращення загальних показників.

 

РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

З інформацією по питанню стану впровадження на території району проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», виступила начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марина Кузьмічова.
Начальник управління поінформувала про роботу на території району Українського фонду соціальних інвестицій та введення в експлуатацію об’єктів, на яких виконуються ремонтно-будівельні роботи в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Визначена орієнтовна дата завершення робіт по проекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади села Кетрисанівка» - 18 вересня 2015 року. Здійснено першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності закладу. Також, Марина Кузьмічова поінформувала, що по проекту «Покращення якості умов надання освітніх послуг для громади міста Бобринець виконано першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності НВК «Бобринецька гімназія ЗШ І-ІІІ ступенів. Орієнтовно встановлено вікна завершення робіт по проекту вересень-жовтень 2015 року, у повному обсязі.
Проекти Буховецької, Олексіївської, Куйбишевської та Бобринецької громад роботи виконані на 100%, триває підготовка декларації по завершенню робіт. Наприклад, у Чарівненської арівненськійї громаді проведено заміну вікон, дверей, здійснюється монтаж відкосів, облаштовано покрівлю та ганок. Продовжується встановлення блискавозахисту. Відсоток виконання робіт склав 77%. У місті Бобринець здійснено заміну вікон, дверей, систем опалення та електропостачання, водопостачання, каналізації, монтаж відкосів, облаштовано ганки та готується декларація в ГАСК.


 

10 квітня 2015 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації було проведено засідання районної комісії з безпеки дорожнього руху, де розглядались питання організації пасажирських автобусних перевезень на території міста; результатів комплексної перевірки виконання вимог чинного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху КП “Комунальник” Бобринецької міської ради; врегулювання проблемних питань, пов’язаних з проведенням контролю технічного стану транспортних засобів.
Кузьмічова М.С. - начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації — проінформувала про перевізників, які здійснюють автобусні перевезення між населеними пунктами на території району.
Діє приміський автобусний маршрут “Бобринець – залізнична станція - Дібрівка”, замовником перевезень якого є Бобринецька міська рада, перевізник – КП “Комунальник”. Перевезення здійснюються згідно з укладеним договором від 25 травня 2013 року №70 про перевезення пасажирів на приміських внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування у Бобринецькому районі. Дія вищезазначеного договору закінчується 25 травня 2016 року. Автобусні перевезення між населеними пунктами, районним та обласним центрами забезпечують перевізники – приватні підприємці. Всі маршрути відкрито з обласного центру.
Цимбалюк С.О. – інспектор з технічного нагляду віділення дорожньої автомобільної інспекції з обслуговування Бобринецького району, лейтенант міліції, зазначив, що 08 квітня 2015 року ним було проведено комплексну перевірку виконання вимог нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху КП “Комунальник” Бобринецької міської ради. За результатами перевірки було встановлено, що підприємством експлуатується 1 власний автобус (СПВ “РУТА” А0482 СПГ д.н. ВА8994АХ), який є технічно справним. Проте не в повній мірі укомплектована аптечка та не поновлено вогнегасник. Посада фахівця з безпеки дорожнього руху відсутня, обов’язки для перевірки технічного стану перед виїздом транспортних засобів покладено на Торіна С. О. (механіка КП “Комінальник”). На підприємстві в наявності одна оглядова канава та естакада.
Для зберігання транспортних засобів територія огороджена, забезпечена охороною та нічним освітленням. Фактів позагаражного зберігання не виявлено. Для підтримання належного технічного стану рухомого складу КП “Комунальник” в наявності слюсарний, токарний та моторний відділ. Роботи з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів здійснюються власними силами.
Фактів виїзду транспортного засобу без проведення передрейсового контролю технічного стану не виявлено. Журнал обліку дорожньо-транспортних пригод та порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями під час роботи на лінії не оформлено. Відповідно до трудового законодавства, у разі порушення водіями Правил дорожнього руху, до них застосовуються заходи дисциплінарного впливу, а саме — зняття премії. У разі допущення водієм дорожньо-транспортної пригоди з потерпілим — звільнення.
Повідомлень Державтоінспекції МВС стосовно порушень  транспортного законодавства, які одночасно є порушенням ліцензійних умов, або порушень договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті не надсилались.
Організація роботи з контролю за станом здоров’я водіїв транспортних засобів забезпечується штатним медичним працівником Кучінкою Т.І. Перевірки здійснюються перед кожним відправленням автобусу, фактів відсторонення водіїв не виявлено.
Мельник В.І. - заступник голови районної державної адміністрації, зазначив, що технічний стан транспортного засобу ГАЗ “РУТА” А0482
КП “Комунальник” є задовільним. Під час перевірки проведено профілактичну бесіду з посадовими особами та водіями (у загальній кількості 5 чоловік).
Голик А.П. – директор комунального підприємства “Комунальник”, проінформував, що у зв’язку з незначними несправностями транспортного засобу було вжито заходи щодо винних осіб, зокрема, проведено бесіду з водієм та механіком підприємства.
ВИРІШИЛИ:
       1. Інформацію прийняти до відома
2. Голику А. П. забезпечити невідкладне усунення основних несправностей транспортного засобу ГАЗ “РУТА” А0482 (укомплектувати в повній мірі  аптечку та поновити вогнегасник).  Оформити журнал обліку дорожньо-транспортних пригод та порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями під час роботи на лінії.
3. Бобринецькій міській раді, управлінню економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації тримати дане питання на контролі.


 

Механізм фінансової підтримки
впровадження енергозберігаючих заходів

З метою інформування широких верств населення щодо механізмів державної та недержавної підтримки підвищення еяергоефективності управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації інформує про наступне.
З жовтня 2014 року Дсрженергоефективності започатковано програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення (постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056). Цей механізм передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в  ПАТ "Ощадбанк" на придбання твердопаливних та електричних котлів.
Станом на 10 січня 2015 року механізмом пільгового кредитування скористалися 1629 сімей на загальну суму більше 28 млн, грн.
У 2015 роді Агентством заплановано розширення переліку заходів, нa які надаватиметься державна підтримка населенню. Так, ініціюється впровадження механізму відшкодування населенню частини тіла кредиту до 30% на встановлення склопакетів, придбання енергозберігаючих матеріалів, встановлення приладів обліку тощо.
Також механізм державної' підтримки розроблено і для ОСББ. Проектом запропоновано відшкодування 40% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування тощо. Окрім надання співфінансування для підвищення енергоефективиості в будівлях, проект сприятиме також збільшенню кількості ОСББ в країні.
Загалом, у 2015 році на реалізацію вказаних програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 млн. грн. державних інвестицій.
Крім того, у грудні 2014 року компанія «Греса-Групп» спільно з  ПАТ "Укргазбанк" розробили кредитну програму на придбання енергозберігаючого обладнання та утеплення будівель.
Кредитна програма призначена для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), юридичних та фізичних осіб-підприємців малого і середнього бізнесу та передбачає надання кредитів на термін до  3-х років під 3-11% річних. До товарів, на які надається кредит згідно з акційними умовами, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне та кліматичне обладнання, а також системи теплоізоляції.


 

Конкурс проводиться з 01 лютого по 30 листопада 2015 року

Фінансова підтримка суб’єктів малого та середнього підприємництва для впровадження бізнес-проектів здійснюється за пріоритетними напрямками регіонального розвитку, у рамках реалізації обласних цільових програм, регіональних ініціатив, зокрема:


впровадження нових сучасних технологій, у першу чергу, енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;

виробництво та переробка сільськогосподарської продукції;

підтримка власного виробника, зокрема, щодо:

виробництва продукції для потреб обороноздатності країни;

виробництва будівельних матеріалів і конструкцій;

розширення випуску товарів народного споживання, сфери платних послуг та покращення їх якості тощо;

розвиток та підтримка підприємницької діяльності малозахищених верств населення, у першу чергу, у сільській місцевості;

відродження народних промислів та ремісництва.


З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися:
в регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області
на сайті “Кіровоградщина бізнесова”.

Документи на розгляд приймаються за адресою :
25006, м. Кіровоград, вул. Тімірязєва, 84, кім. 417, 418;
регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області;
телефон: 24-58-30, факс :24 08 86.

 
 

Станом на 01 січня 2014 року до управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації надійшло 25 звернень. Всі питання порушені у зверненнях розглянуто та надано відповіді заявникам в зазначені терміни.
Начальником управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації на особистому прийомі прийнято 3 громадян, яким надано консультації з питань захисту прав споживачів.

 

Український Фонд Соціальних Інвестицій продовжує впровадження проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" у Бобринецькому р-ні Кіровоградськох області.  7 березня 2014 року у с.Олексіївка відбувся захід на тему " Профорієнтація: як обрати майбутню професію".   У заході брали  участь учні 5-11 класів та їх батьки.  В рамках заходу були розглянуті питання  вибору майбутньої професії, а саме:
1. Як вибрати професію;
2. Які професії відповідають твоєму темпераменту;
3. Професії, які користуватимуться попитом на ринку праці через 5-10 років;
4. Моніторинг найнесподіваніших професійних захворювань.
Також у заході приймала участь головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Бобринецького районного центру зайнятості  Заболотня Тетяна Анатоліївна, яка провела для учнів профорієнтаційну гру під назвою «Даугалпілс».  В процесі гри було створено дві команди, і так як захід проходив напередодні  міжнародного жіночого дня, то  команда дівчаток змагалась з  командою хлопчиків. В результаті гри рахунок був 1:1 так звана «нічия». Нагородою було задоволення від участі. В подальшому планується провести такі заходи у школах с.Буховецьке та с.Куйбишеве.

 
 

11 грудня 2013 року відбулась робоча нарада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Червоняк І.Г., метою якої була обговорення підготовки матеріалів до проекту  програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2014 рік. На нараді були присутні начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Кузьмічова М.С., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники територіальних органів міністерств та відомств України в Бобринецькому районі.
На засідання розглянуто питання виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2013 року №511-р “Про розробку програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2014 рік”.
З метою забезпечення реалізації стратегічних напрямків та завдань стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013 — 2020 роки, завдань і заходів програми “Центральний регіон — 2015” та розробки проекту програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2014 рік прийнято рішення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та представникам територіальних органів міністерств та відомств України в Бобринецькому районі надати управлінню економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації проекти відповідних розділів програми та інші аналітичні матеріали і додаткові розрахунки щодо формування відповідних розділів проекту програми (за запитом).

 

Конкурс про надання мікрокредитів суб’єктам малого підприємництва

Український фонд підтримки підприємництва оголошує конкурс про надання мікрокредитів суб’єктам малого підприємництва шляхом проведення конкурсу бізнес-планів.
В конкурсі беруть участь проекти пов’язані з виробництвом, переробкою і збутом виробленої продукції, придбанням техніки, обладнання, новітніх технологій, будівництвом і реконструкцією виробничих приміщень.
Мікрокредити надаються на поворотній основі, за умови забезпечення виконання зобов’язання щодо їх повернення та сплати відсотків за користування коштами на рівні 1,5 облікової ставки Національного банку України, яка діє на дату укладення договору про мікрокредитування в розмірі:
від 50000 до 100000 гривень на строк до одного року;
від 100001 до 250000 гривень на строк до трьох років з відстроченням повернення основної суми зобов’язання до одного року.
Для участі в конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати заявку та пакет документів не пізніше 20 грудня 2013 року.
Документи приймаються за адресою:
м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, к.311, пн-пт: 9:00-17:00.
Всі питання по конкурсу ви можете ставити за телефоном: (044) 286-11-81

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ  ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА  У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Оголошує конкурс  бізнес - проектів малого та середнього підприємництва на 2013 рік
Фінансова підтримка  проектів здійснюється за такими напрямками:
1.  Реалізація суб»єктами малого та середнього підприємництва інвестиційних проектів, спрямованих на виконання обласної програми "Центральний регіон-2015".
2. Реалізація бізнес-проектів  за  пріоритетними напрямками регіонального розвитку у рамках реалізації обласних цільових програм, регіональних ініціатив, проекту «Купуй Кіровоградське»:
* впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;
* створення нових підприємств (виробництв) по випуску товарів,  розширення сфери послуг та покращення їх якості;
* виробництво та переробка  сільськогосподарської продукції;
*створення мереж і підтримка діяльності об'єктів торгівлі і послуг для  малозахищених верств населення ( соціальні магазини, соціальні аптеки, тощо);
* розвиток туристичного бізнесу, у першу чергу зеленого туризму;
* відродження народних промислів та ремісництва.
Конкурс проводиться  з 01 лютого по 30 листопада 2013  року на постійно діючій основі.
З умовами конкурсу можна ознайомитися в регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області (далі РФПП), на сайті облдержадміністрації "Кіровоградщина бізнесова".

Перелік документів для участі у конкурсі:
  заявка про надання фінансової допомоги (за формою РФПП);
  бізнес-план проекту ( за формою РФПП);
  копії статутних та реєстраційних документів;
  лист - рекомендація   голови  райдержадміністрації  (міськвиконкому)  щодо   підтримки впровадження інвестиційного проекту та участі у співфінансуванні;
 лист - рекомендація галузевого управління облдержадміністрації.

Документи на розгляд приймаються за адресою:
25006,  м. Кіровоград, вул. Тімірязєва, 84, кім. 417, 418, РФПП
тел. / факс 24-08-86,  тел. 24-58-30.  
 

Порядок звернення громадян
Розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до вимог Закону Укращни "Про звернення громадян" та Інструкціщ з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві економіки Укращни.


Стаття 5 Закону України "Про звернення громадян":
Вимоги до звернення
Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Стаття 8 Закону України "Про звернення громадян":
Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню
Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.
Рішення про припинення розгляду такого звернення приймає керівник органу, про що повідомляється особі, яка подала звернення.

 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню