Новини - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Новини

інше


ІГОР МУРДІЙ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН


19 листопада у малому залі райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Ігорем Мурдієм.
У ході особистого прийому до нардепа від виборчого округу № 100 звернулося 13 осіб з різних питань. Останні стосувалися тем, які хвилюють жителів району в сферах пенсійного забезпечення, соціального захисту, дотримання прав громадянина, земельних відносин тощо.
Ігорем Мурдієм розглянуто всі задані питання під час особистого прийому громадян та надано необхідні роз’яснення на них. Відповідний захід відбувся у рамках тижня роботи з виборцями згідно календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України IX скликання.


ДЕНЬ РИТМІКИ


19 листопада в районному Будинку дитячої творчості керівником хореографічного гуртка Ковальчук О.Л. був проведений хореографічний урок з ритміки.
Основною метою заняття було викликати інтерес дітей до танцю та сприяти формуванню психофізичного розвитку завдяки музичним засобам та ритмічним рухам.
Завдання уроку: розвивати почуття ритму; вчити слухати і чути музику; сприяти формуванню виразності рухів, образності у виконанні.
Під час уроку ритміки вихованці провели обов’язкову розминку та розтяжку, виконали хореографічні рухи для формування постановки корпусу, рук, ніг, голови й інші вправи.
Уроки ритміки стимулюють прагнення дітей до свого особистісного вдосконалення, підвищують активність, радісність від занять фізичними вправами під музичний супровід.
Головними компонентами таких уроків є: якість виконання вправ, краса та виразність, почуття ритму, естетичність та регулярність занять, інтерес дітей до таких занять, потреба займатися самостійно.

Районний БДТ


РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАТО З ОПЕРАТИВНОЇ НАРАДИ


18 листопада голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, міський голова Валерій Сніжко, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради порушено питання стану проходження опалювального сезону в районі. Зокрема, наявний температурний режим у закладах загальної середньої освіти та охорони здоров’я району наразі коливається в рамках показників норми.
Крім того, обговорено надзвичайні ситуації за попередній тиждень, особливості придбання житла дітям-сиротам та хід проведення на території району призовної кампанії до лав Збройних Сил України протягом жовтня-грудня 2019 року.
Наостанок щопонеділкової оперативної наради присутнім повідомлено щодо проведення районних заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи й Дня пам’яті жертв голодоморів. Також наголошено про прийдешній робочий візит до району голови облдержадміністрації Андрія Балоня. Відповідна зустріч за участі керівництва району та міста, громадськості відбудеться 19 листопада у великій залі адміністративного приміщення. Початок заходу о 13.30.


До уваги жителів Бобринецького району!


19 листопада 2019 року з 13.30 до 15.30 у малому залі районної державної адміністрації (ІІІ поверх адміністративного приміщення) відбудеться прийом громадян народним депутатом України Мурдієм Ігорем Юрійовичем.


УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З БАСКЕТБОЛУ


16 листопада в Кропивницькому на базі комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4” було проведено обласну Спартакіаду з баскетболу 3х3 серед хлопців закладів загальної середньої освіти.
Участь в Спартакіаді взяли 18 команд із усієї області (108 учасників).
За загальнокомандними результатами команда від Бобринецького району зайняла 11 місце.

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!


Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська земля.
Щиро вітаємо Вас з професійним святом та бажаємо хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, втілюються в життя усі плани, задуми, сподівання, обходять стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, мирі, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Зі святом!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

Шановні студенти, молодь Бобринеччини!

Щиро вітаємо Вас із Днем студента – святом молодості, краси та завзяття!


Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
Бажаємо Вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. І нехай у Ваших серцях назавжди збережуться найяскравіші моменти студентського життя!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


АГРАРІЇ БОБРИНЕЧЧИНИ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО


Традиційно у третю неділю листопада вітаємо аграріїв, керівників фермерських та сільськогосподарських підприємств та усіх, хто своєю нелегкою працею вирощує продукцію на українських родючих чорноземах.
15 листопада в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди прийдешнього Дня працівників сільського господарства.
Привітали сільгоспвиробників очільники району: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська. Наголосили на значущості прийдешньої дати, адже як відомо Бобринеччина – це передусім сільськогосподарський край. Подякували аграріям за тісну співпрацю та виголосили надію на проводження налагодженого співробітництва у майбутньому.
Також, принагідно привітали сільгоспвиробників району: заступники міського голови Валентин Висоцький та Людмила Кривошея, депутати районної ради Сергій Бергер та Сергій Німенко.
Після завершення урочистої частини для працівників сільського господарства Бобринеччини була представлена святкова концертна програма.


ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ


Під час урочистих заходів з нагоди Дня працівників сільського господарства Олег Тертичний та Олена Гадемська за сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх посадових обов’язків, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району та з нагоди професійного свята відзначили нагородами провідних фахівців галузі.
Зокрема, Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджені: колектив управління агропромислового розвитку РДА (начальник Петро Панібратець), викладач Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Олександр Піднебесний, фізичні особи-підприємці Олег Ємельянов та Геннадій Штурко.
Крім того, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району та з нагоди Дня працівників сільського господарства Подяки райдержадміністрації та районної ради були оголошені: голові СФГ “Даманське” Сергію Бергеру, водію ПП “Агрофірма “Славутич” Віктору Гурову, слюсарю ПрАТ “Бобринецька сільгосптехніка” Олександру Іллющенку, колективу приватного сільськогосподарського підприємства “Велес” (директор Василь Плющ), трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва ПП “Агрофірма “Славутич” Олександру Непику та керуючому СФГ “Галина” Сергію Німенку.


НАПРАЦЬОВУЄМО ПЛАНИ ЗАХОДІВ ДО ПРИЙДЕШНІХ ПАМ’ЯТНИХ ДАТ


15 листопада у райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня Гідності та Свободи й Дня пам’яті жертв голодоморів.
Визначалися із заходами до пам’ятних дат: керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, делеговані представники від структурних підрозділів РДА, закладів культури та громадських організацій району.
Так, 21 листопада об 11 годині у великій залі адміністративного приміщення заплановано проведення тематичного заходу до Дня Гідності та Свободи. Після його завершення відбудеться покладання квітів до пам’ятних дошок на честь Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка, а також до підніжжя пам’ятного хреста “Арки пам’яті”, який розміщений на території Свято-Миколаївського храму. Цього ж дня керівництвом району буде здійснено відвідування місця поховання Віктора Чміленка, що знаходиться в селі Борисівка Сугокліївської громади.
Щодо Дня пам’яті жертв голодоморів, то за участі представників від органів влади та місцевого самоврядування, громадськості району заплановано проведення мітингу-реквієму на площі Незалежності біля адмінбудинку. Керівництвом району також буде здійснено покладання траурних композиції до пам’ятного знаку “Жертвам Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій”.
З нагоди прийдешніх пам’ятних дат відповідні заходи відбудуться в закладах освіти та культури району. Зокрема, це тематичні лінійки, перегляди документальних фільмів, диспути, круглі столи, бесіди тощо.
У подальшому плани заходів до названих пам’ятних дат будуть коригуватися та доповнюватися.


УЧАСТЬ РАЙОННОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ В ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


14 листопада у Кропивницькому в приміщенні Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Л. Кропивницького відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Із вітальними словами до фахівців агропромислового комплексу Кіровоградщини звернулися голова облдержадміністрації Андрій Балонь та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, які принагідно привітали аграріїв із прийдешнім професійним святом.
Відвідали обласні урочистості також представники від Бобринецького району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, директор Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Олег Чорний та сільгоспвиробник Олексій Цокалов.
З нагоди професійного свята керівництвом області нагороджено кращих фахівців аграрної галузі Кіровоградщини відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.
Завершилися урочисті обласні заходи святковим концертом відомих творчих колективів Кіровоградщини.


ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ


13 листопада в районному Будинку дитячої творчості керівником гуртка Гончар О.М. разом з вихованцями «Школи лідера» було проведено розважально-пізнавальний захід з нагоди Всесвітнього дня доброти: «Добро починається з тебе».
Мета заходу: розвивати вміння розрізняти добре й погане; формувати у вихованців навички культурної поведінки; виховувати в дітей ціннісні орієнтири, здатність формувати правильні моральні судження; виховувати доброзичливість, чуйність, милосердя, товариськість.
Також вихованцями було створено буклет, роздано смайлики: «Передай добро» і прикрашено підлогу коридору закладу висловами про добро.
Веселі конкурси прийшлись гуртківцям до вподоби. Вихованці та гості заходу весело та з користю провели час.

Районний БДТ

ПАРЛАМЕНТ ПРИЙНЯВ ЗА ОСНОВУ ЗАКОНОПРОЄКТ, ЩО СПРОЩУЄ ПРОЦЕДУРУ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ ПЛАНІВ ФОРМУВАННЯ ГРОМАД


12 листопада Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» № 2189 від 30 вересня 2019 року.
Важливою новацією законопроєкту є норма, якою встановлено, що об’єднання громад має відбуватися виключно за перспективним планом формування громад області. Це означає, що будь-яке хаотичне об’єднання тепер буде недопустиме.
Також у проєкті закону йдеться, що перспективні плани, як і тепер, розроблятимуть обласні державні адміністрації і затверджуватиме Уряд. Але процедура створення перспективних планів більше не передбачатиме етапу схвалення цих документів обласними радами.
Зауважимо, що за останніми даними моніторингу Мінрегіону, за 2015-2019 роки перспективними планами вдалося покрити 87,6% території України. При цьому, в Одеській області перспективний план охоплює лише 40% території, в Київській – 54%, Вінницькій – 76%, Черкаській – 75% території. Закарпатська область схвалила перспективний план місяць тому і ще не подала його на розгляд Кабміну.

За матеріалами decentralization.gov.ua

 


ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ОЧІЛЬНИКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


Днями Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Балоня головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.
11 листопада Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив новопризначеного голову ОДА громаді області.
У представленні взяли участь народні депутати України, керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України в області, голови РДА та райрад, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ, керівники підприємств, представники громадськості. На урочистому заході був також присутній голова Бобринецької райдержадміністрації Олег Тертичний.
Характеризуючи нового керівника області, Сергій Трофімов відзначив, що Президент довірив область ефективному та досвідченому фахівцю з вольовим характером.
Сергій Трофімов вручив голові Кіровоградської облдержадміністрації Указ Президента з посвідченням і побажав успіхів на новій посаді.
У свою чергу Андрій Балонь подякував Главі держави та його команді за довіру.
“Хочу запевнити
Вас, що в повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію і те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з Вами, щоб ми могли давати додану вартість цьому регіону”, - наголосив голова облдержадміністрації.
Насамкінець Андрій Балонь підкреслив, що разом із командою продовжуватиме в регіоні вкрай важливі реформи, розпочаті Президентом і Урядом у всіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, більш якісному адмініструванню податків, створенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області тощо.


До уваги громадськості!


З 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.
Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, гуманітарної та соціальної сфер й інші зацікавлені спеціалісти.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видається сертифікат міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.
Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами: 044-400-43-01, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 093-214-64-17.

Орієнтовна програма культурно-освітньої поїздки з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії


До уваги зацікавлений осіб!


З 4 до 10 січня 2020 року відбудеться міжнародна культурно-просвітницька поїздка «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини.
Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної політики, у справах молоді та спорту, служб у справах дітей, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, учні, студенти закладів освіти, громадських організацій тощо.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Учасникам поїздки необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон. Кількість місць обмежена.
Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за тел.: (044) 501-01-15, (063) 147-43-10, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.


Орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини

 


ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З БАСКЕТБОЛУ


9 листопада в Кропивницькому на базі комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4” було проведено обласну Спартакіаду з баскетболу 3х3 серед дівчат закладів загальної середньої освіти.
Участь в Спартакіаді взяли 19 команд із усієї області (95 учасників).
За загальнокомандними результатами команда від Бобринецького району зайняла 9 місце.

 


БЕЗ МОВИ НЕМАЄ КРАЇНИ

«Мова – державна перлина,
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни –
Мову, як матір, любіть!»


З 4 по 9 листопада в районному Будинку дитячої творчості відбувся тиждень присвячений Дня української писемності та мови.
Під керівництвом заступника директора Секрет З.Ф., з ініціативи учнівського парламенту дітей закладу, куратором яких є Гончар О.М. пройшли такі заходи: знято челендж з однойменною назвою «Без мови немає країни» (куратор Гончар О.М.); проведено вікторину «Знавці української мови» (куратор Гончар О.М.); відвідано районний краєзнавчий музей імені М. Смоленчука (заступник директора Секрет З.Ф.); проведено годину спілкування «Треба, щоб мову Ви вчили і знали, правильно нею усі розмовляли» (керівник гуртка Шишко Ю.С.); під гаслом «Мова – коштовний скарб народу» відбувся конкурс читців української поезії (керівник гуртка Ковальчук О.Л.).
Метою заходів було: донести до вихованців красу і багатство української мови; формувати відчуття рідної мови; розвивати мовленнєві здібності гуртківців; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її необхідності для нашого життя.
І щоб кожен з нас міг з гордістю сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!

Переглянути тематичне відео

Районний БДТ

 


ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ МІЖ ДІВЧАТАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ


8 листопада на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” було проведено відкриту першість з волейболу між дівчатами закладів загальної середньої освіти району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди з 9 територій району (59 учасників). Зокрема, це спортсменки з громад Витязівки, Василівки, Верхньоінгульського, Новоградівки, Кетрисанівки, Костомарівки, Олексіївки, Миколо-Бабанки та Рощахівки.
За підсумками змагань перемогу здобули: 1 місце – Василівська ЗШ І-ІІІ ступенів, 2 місце – Кетрисанівська ЗШ І-ІІІ ступенів, 3 місце – Олексіївська ЗШ І-ІІІ ступенів.

 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого професійного свята, яке відзначається разом із Днем української писемності та мови!


Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!
Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!
Сподіваємось і віримо, що це свято подарує Вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси!
Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним й дарує нові перемоги.
Миру, щастя Вам, усіляких життєвих гараздів та примноження здобутків!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


8 листопада керівництво району принагідно вітало працівників сфери культури з нагоди прийдешнього професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Так, за внесок у розвиток аматорського мистецтва та з нагоди професійного свята Подяки райдержадміністрації та районної ради були оголошені колективам: районної дитячої школи мистецтв (директор Володимир Димченко), районного Будинку дитячої творчості (директор Тетяна Шишко) та районного Будинку культури (директор Сергій Плющевський).
Крім того, за багаторічну плідну працю по розвитку і вдосконаленню соціального діалогу, відстоювання соціально-економічних прав і гарантій працівників культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотою Центрального комітету профспілки працівників культури України відзначено начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Ларису Гребень.
Приємну місію здійснили голова райдержадміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна, які також відзначили особливу та вагому роль працівників галузі культури у суспільному житті району. Подякували за виважену, самовіддану та професійну роботу, побажали нових творчих здобутків у майбутньому.

 


РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК ОМБУДСМЕНА В ОБЛАСТІ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН


8 листопада в райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Кіровоградській області Олегом Кошовим.
У ході особистого прийому до регіонального представника омбудсмена в області звернулося 12 осіб з різних питань. Зокрема, були розглянуті питання, які пов’язані з реформуванням галузей освіти та медицини району, захисту прав дитини та пільгових категорій, обговорено інші теми, що турбують жителів Бобринеччини.
Усі задані питання у рамках особистого прийому громадян розглянуто та надано необхідні роз’яснення на них.

 


ПІДБИТІ ПІДСУМКИ РОБОТИ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ РАЙОНУ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ


7 листопада до Бобринецького районного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області для підбиття підсумків службової діяльності за 9 місяців 2019 року завітав закріплений за підрозділом, полковник служби цивільного захисту Олег Гаркуша.
Так, відбулася відповідна зустріч з головою райдержадміністрації Олегом Тертичним. У ході робочої зустрічі посадовець зазначив, що протягом 2019 року велика увага приділялася питанням захисту населення і території району від надзвичайних ситуацій і подій техногенного і природного характеру, популяризації серед дітей та молоді безпечних умов діяльності та підготовки їх до дій в умовах надзвичайних ситуацій.
Крім того, під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці райдержадміністрації та райвідділу щодо надання допомоги шляхом субвенцій на матеріально-технічне забезпечення.
Цього ж дня в райвідділі відбулася підсумкова нарада, під час якої Олег Гаркуша націлив особовий склад на своєчасне виконання поставлених завдань, оперативне реагування на надзвичайні ситуації та вжиття комплексу заходів спрямованих на зменшення виникнення пожеж та загибелі людей, а також на пріоритетні напрямки та невідкладні завдання для особового складу на найближчий період, а саме: забезпечення постійної готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2019-2020 року, поліпшення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів і недопущення правопорушень серед особового складу.
Також подякував райдержадміністрації та міській раді за надання суттєвої підтримки Службі порятунку Бобринецького районного відділу.

 


У ЗЛАТОПІЛЛІ РОЗПОЧИНАЮТЬ БУДУВАТИ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК


Нещодавно обласна комісія з відбору проєктів з будівництва мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту погодила будівництво відповідного спортивного об’єкта на території Златопільської сільської ради.
6 листопада перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко з робочим візитом відвідав Бобринеччину та завітав до Златопілля.
Спільно з головою райдержадміністрації Олегом Тертичним та Златопільським сільським головою Віктором Поліщуком посадовець ознайомився з ходом будівельних робіт та перспективами реалізації проєкту. Окремо також поспілкувався з працівниками та вихованцями сільської школи, які вже з нетерпінням чекають завершення будівництва спортивного об’єкта.
Відповідний проєкт споруджується за рахунок співфінансування: 50% коштів надає держава, не менше 50% виділяє місцевий бюджет. Останньому, зокрема, посприяло місцеве СФГ “Галина” (голова Сергій Німенко), яке на будівництво мультифункціонального майданчика виділило суму у розмірі 750 тис. грн.
Зауважимо, що це вже сьомий подібний проєкт, що наразі реалізується в області. На спорудженому майданчику можна буде займатися шістьома ігровими видами спорту: футболом, волейболом, баскетболом, гандболом, тенісом та бадмінтоном. Саме ж поле майданчика матиме площу 42 м х 22 м і буде покрите відповідним синтетичним покриттям.


До уваги громадян!


З 25 жовтня 2019 року Національний банк України ввів в грошовий обіг нову банкноту номіналом в 1000 гривень. Більше інформації про банкноту, її зовнішній вигляд та елементи захисту за посиланням: https://1000uah.bank.gov.ua/


До уваги жителів Бобринецького району!


8 листопада 2019 року о 10 годині у малому залі районної державної адміністрації (ІІІ поверх адміністративного приміщення) відбудеться особистий прийом громадян регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Кіровоградській області – Кошовим Олегом Олександровичем.
Попередній запис громадян буде здійснюватися за тел. 3-45-36.

 


ПИТАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЗРУЙНОВАНОЇ ГРЕБЛІ НА КОНТРОЛІ РАЙОННОГО КЕРІВНИЦТВА


5 листопада голова райдержадміністрації Олег Тертичний оглянув хід будівельних робіт з відновлення зруйнованої внаслідок негоди греблі, що знаходиться на території Тарасівської сільської ради.
На даний момент на об’єкті активно тривають ремонтні роботи: вже завершено заливку монолітно-бетонного фундаменту та продовжується встановлення секцій труб водопропускної споруди.
За словами підрядника, після повноцінного встановлення спецтехнікою секцій труб, будуть здійсненні відповідні земельні роботи, після чого також буде виконано поточний середній ремонт автомобільної дороги, яка пролягає через зруйновану гідроспоруду.
Наразі виконано 47% від запланованих робіт, що відповідає графіку відновлення зруйнованого внаслідок негоди об’єкта інфраструктури.


До уваги жителів району та зацікавлений осіб!


З 23 квітня до 1 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.
Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.
Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.
Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093-214-64-17.

Орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу


ЯК ЗАКІНЧИТИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ У 2020 РОЦІ: ПЛАН «А» І ПЛАН «Б»


ДІТИ ШУКАЮТЬ РОДИНУ


Служба у справах дітей районної державної адміністрації здійснює підбір кандидатів в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі для влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які залишились без піклування батьків. На обліку служби у справах дітей перебуває 3 дітей (однієї родинної групи): 1 хлопчик, 2 дівчаток, вік дітей від 1 до 5 років.
В Україні набули поширення такі форми влаштування дітей:
- усиновлення – постійна форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які в результаті усиновлення набувають статусу рідної дитини, отримують прізвище, ім’я, по батькові за бажанням усиновлювачів. Державою гарантується збереження таємниці усиновлення, а також, виплати одноразової соціальної допомоги як при народженні дитини.
- прийомна сім’я – форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яка передбачає влаштування до 4 дітей. При влаштуванні в прийомну сім’ю дитина отримує статус прийомної, зберігає своє прізвище, ім’я та по батькові. Держава гарантує щомісячну виплату державної допомоги.
- дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Шановні мешканці Бобринецького району! Якщо Ви бажаєте взяти на виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, за більш детальною інформацією звертайтеся до служби у справах дітей районної державної адміністрації, телефон для довідок 3-44-98.

 

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!


Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті та не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час.
Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.
Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії, заслуженої вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ


Щорічно у першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери України.
1 листопада керівництво району відвідало ряд закладів із надання соціальних послуг населенню Бобринеччини, щоб принагідно привітати їх працівників напередодні професійного свята.
Так, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна та керівник апарату РДА, голова райкому профспілки працівників державних установ Галина Карпова завітали до колективу працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Після щирих слів-вітань за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток соціальної сфери району та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери Грамотою райдержадміністрації та районної ради було відзначено головного спеціаліста сектору з питань праці та соціально-трудових відносин Наталію Пірнак. Подяку РДА та райради оголошено головному спеціалісту відділу нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій та координації роботи суб’єктів, що надають соціальні послуги Інні Вітряк.
У свою чергу, Галина Карпова, як голова райкому профспілки працівників державних установ, від імені обласної профспілкової організації відзначила Грамотами обкому профспілки начальника відділу бухгалтерського обліку Тетяну Ксензову та начальника відділу державних допомог та компенсації Олену Баклан. Грамотами райкому профспілки також нагороджено провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Ірину Атанову та провідного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій Оксану Олексієнко.
Цього ж дня, керівники району завітали до колективу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району. Нагороджено Грамотою ОДА директора терцентру Людмилу Олексієнко, Подяками РДА та райради відзначено соціального працівника відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Олександру Криворучко, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Ларису Пушкарь та колектив працівників відділення стаціонарного догляду для постійного проживання районного терцентру.
Представники від органів влади та місцевого самоврядування побували й в районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Відзначено Подякою РДА та райради провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Тетяну Петрову. Від імені профспілки Галина Карпова нагородила Грамотою обкому профспілкової організації заступника начальника відділу надання соціальних послуг Світлану Сендзюк, Грамотою райкому відзначила провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Вікторію Джегалюк.
З нагоди професійного свята керівниками району також відзначено Грамотою райдержадміністрації та районної ради начальника відділу з питань перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Марину Назаренко. Подяки РДА та райради оголошено директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлані Плющевській та колективу служби у справах дітей райдержадміністрації.

 


УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ ВІД РАЙОНУ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ І ГРОМАДИ


30 жовтня у Кропивницькому в приміщенні Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Л. Кропивницького відбувся регіональний форум “Співпраця влади і громади: регіональний вимір”.
Мета проведення форуму: консолідація зусилля громади та влади щодо просування реформ на території Кіровоградської області шляхом налагодження конструктивної співпраці з громадськими радами та громадськими організаціями.
Участь у форумі взяли представники від органів влади, місцевого самоврядування та громадських рад Кіровоградщини, активісти громадських організацій з області. Від Бобринецького району на заході були присутні: провідний спеціаліст відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Володимир Тесля, голова районної громадської організації “Мистецька Бобринеччина” Тетяна Ткаченко та голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Усата.
Учасників форуму принагідно привітали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова громадської ради при облдержадміністрації Тігран Хачатурян та заступник голови ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Андрій Крупник (м. Одеса).
На обговорення учасників форуму було винесено три питання: Про можливості для шкіл у рамках реформи освіти (один із спікерів – начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський); Про рівень співпраці влади та громади у рамках реформи децентралізації (одна із спікерів – начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Кулікова); Про позитивні напрацювання та проблемні моменти у співпраці громадських активістів та громадських рад області (один із спікерів – начальник управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Віталій Останній).
Насамкінець роботи регіонального форуму було обговорено текст Меморандуму про співпрацю між громадськими радами та громадськими активістами Кіровоградської області.

 


УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ


26 жовтня у селі Мар’янівка Маловисківського району Кіровоградщини відбулася обласна Спартакіада з тенісу настільного серед учнів закладів загальної середньої освіти.
Участь в Спартакіаді взяли 25 команд із усієї області (100 учасників).
За загальнокомандними результатами команда від Бобринецького району посіла 10 місце.

 


У ДЮСШ “ЧЕМПІОН” БУЛО ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З БАСКЕТБОЛУ 3x3


2
5 жовтня на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” було вперше проведено відкриту першість з баскетболу 3x3 (стрітбол) між дівчатами та хлопцями закладів загальної середньої освіти району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди з 8 територій району (56 учасників).
Перемогу серед команди дівчат здобули: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ І-ІІІ ступенів, 2 місце – Витязівська ЗШ І-ІІІ ступенів, 3 місце – Олексіївська ЗШ І-ІІІ ступенів.
Серед команди хлопців перемогу вибороли: 1 місце – КОЗ “Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, 2 місце – Витязівська ЗШ І-ІІІ ступенів, 3 місце – Олексіївська ЗШ І-ІІІ ступенів.

 


В ОЛЕКСІЇВЦІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ


28 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний оглянув хід виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Бобринець-Олексіївка-Верхньоінгульське.
Спільно із заступником начальника філії “Кіровоградська дорожньо-експлуатаційна дільниця” Олександром Тотком посадовець поспілкувався із працівниками районної дорожньої служби. Окремо обговорено поточний хід виконання відповідних ремонтних робіт, що в цілому складає протяжність у 2,3 км. За підсумками робочої поїздки головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.
Зауважимо, що одним із пріоритетних завдань обласної та районної влади завжди були ремонт, утримання і будівництво нових доріг на території Кіровоградщини. Про це неодноразово під час робочих зустрічей та поїздок наголошує, як і керівництво області, так і району.

 

Шановні жителі Бобринеччини!

Вітаємо з Днем визволення України від фашистських загарбників!


28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. Це воістинну національне свято в Україні, яке присвячене остаточному вигнанню військ окупантів.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що й до сьогодні людство із жахом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожної родини.
Сьогодні ми доземно вклоняємося творцям Великої Перемоги. Вклоняємося за вільну рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – ветерани, воїни Другої світової війни. Дякуємо всім, хто боровся з ворогом на фронтах, на окупованих територіях та в підпіллі.
Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.
Мирного неба усім, щастя, добра і довгих щасливих років життя!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ВШАНУВАЛИ ВИЗВОЛИТЕЛІВ УКРАЇНИ


28 жовтня з нагоди 75-тої річниці визволення України від нацистських загарбників у роки Другої світової війни представниками від органів влади та місцевого самоврядування району було вшановано пам’ять воїнів-визволителів.
Зокрема, делегаціями на чолі з головою райдержадміністрації Олегом Тертичним та заступником голови районної ради Наталією Сабліною здійснено покладання квітів до пам’ятників Невідомому солдату, загиблим вчителям та учням. Хвилиною мовчання вшановано світлу пам’ять про визволителів України.
Зауважимо, що під час Другої світової війни 1939-1945 років саме на території сучасної України відбулися одні із ключових битв за визволення Європи від нацистських окупантів. У ході звільнення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій. Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. Вже 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, а 28 жовтня визволителі вийшли на сучасний кордон нашої держави.

 

Шановні працівники автотранспорту та автодорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!


Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста та села. З року в рік у нашому районі зростає численний колектив автомобілістів – професіоналів та просто любителів. Ми завдячуємо Вам комфортабельним проїздом та своєчасною доставкою вантажів.
У день Вашого професійного свята прийміть побажання щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, “залізний кінь” – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ЗГАДАЛИ ПАМ’ЯТНУ ДАТУ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ


Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Саме цього дня в 1944 році територію України покинув останній солдат нацистського рейху.
25 жовтня напередодні свята у районній дитячій бібліотеці працівниками сфери культури був підготовлений відповідний тематичний захід для учнів ПТУ № 32, на який також завітали представники від органів влади та місцевого самоврядування району.
Зокрема, з нагоди 75-тої річниці визволення України від нацистських загарбників принагідно привітали гостей районної дитячої бібліотеки: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова та військовий комісар Микола Капітоненко. Акцентували увагу на значущості прийдешньої дати та тої ціни, яку заплатили визволителі заради досягнення омріяної перемоги. Провели паралелі між тою війною та сучасною неоголошеною, що йде сьогодні на сході України.
Крім того, під час тематичного заходу керівник апарату районної державної адміністрації Галина Карпова передала голові районної організації ветеранів України Інні Гребенюк спеціально виготовлену за підтримки райдержадміністрації книгу “Жителі Бобринецького району, які були призвані до лав радянської армії 1941-1945 рр.”. Книга, над формуванням якої працювала декілька років районна організація ветеранів України, містить у собі більше трьох тисяч імен наших земляків, що були призвані до лав Червоної армії в роки німецько-радянської війни. Також книга, яка виготовлена за сприяння благодійників із Кропивницького, буде слугувати яскравим свідченням мужності та героїзму бобринчан у Другій світовій війні та стане нагадуванням про їх подвиг для прийдешніх поколінь.
Закінчився відповідний захід тематичними номерами, що були підготовлені та представлені працівниками районного Будинку культури та аматорами. Чудові, змістовні номери створили незабутню атмосферу напередодні пам’ятної дати визволення України від нацистів у роки Другої світової війни.

 


ПРАЦІВНИКИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ


24 жовтня працівники райдержадміністрації взяли участь у благодійній акції на підтримку дев’ятирічного Сашка Ященка з Витязівки.
З липня хлопчик бореться з онкозахворюванням. У нього – лімфома Беркіта 4 стадії – рак ліфмовузлів. Жителі Бобринецького району ініціюють різноманітні акції, аби тільки допомогти зібрати кошти на порятунок Сашка.
Зокрема, напередодні у ПТУ № 32 відбувся благочинний майстер-клас із прикрашання смаколиків. Учасників майстер-класу вчили як правильно зробити глазур, розписувати пряники, прикрашати кекси та посуд для десертів.
За підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста України кекси і печиво було доставлено до організацій, установ та підприємств району, в тому числі й до райдержадміністрації.
Зібрані кошти, які отримають від продажу смаколиків, передадуть на лікування хлопчика.

 


АПАРАТНА НАРАДА В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


24 жовтня керівник апарату районної державної адміністрації Галина Карпова провела планову апаратну нараду.
У її засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході апаратної наради обговорено результати щорічної оцінки державних службовців райдержадміністрації. Зокрема, начальник відділу управління персоналом апарату РДА Альона Почтар поінформувала присутніх про те, що за результатами проведеної оцінки державні службовці повинні скласти індивідуальну програму підвищення рівня професійної компетентності.
Крім того, начальником відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Людмилою Ковбасюк було надано роз’яснення щодо дотримання посадовими особами райдержадміністрації основних принципів Законів України “Про місцеві державні адміністрації” та “Про державну службу”. Наголошено на дотриманні обмежень, що встановлені відповідними Законами України.
Наостанок апаратної наради також обговорено здійснення працівниками райдержадміністрації благоустрою території довкола адміністративного приміщення та участі в благодійній акції “Милосердя”. Мета останньої полягає у приверненні уваги суспільства до інтересів найбільш вразливих верст населення – інвалідів, людей похилого віку, малозабезпечених сімей.

 


І СЕСІЯ XІІІ СКЛИКАННЯ РАЙОННОГО ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ


23 жовтня у малому залі адміністративного приміщення відбулася виборча І сесія XІІІ скликання районного парламенту дітей
Вихованці районного Будинку дитячої творчості: Карина Рудік, Тетяна Демецька, Катерина Сорочан разом з керівником гуртка «Школа лідера» Гончар О.М. взяли участь в даному заході.
Сесія відбулася з наступним порядком денним: звіт про обсяг роботи виконаної за міжсесійний період, ознайомлення з виборчими програмами кандидатів на посаду голови парламенту та комісій, дебати, вибори керівного складу парламенту дітей, робота в комісіях, напрацювання проекту рішення та планування роботи на наступний міжсесійний період.
На засідання прибуло 36 делегатів з 13 навчальних закладів. Також в роботі сесії взяли участь вчителі та гості.
Головуючою сесії була Карина Рудік, Катерина Сорочан балотувалася на посаду голови парламенту, а Тетяна Демецька звітувала за міжсесійний період. Гончар О.М. провела з делегацією депутатів профорієнтаційний квест «Вдало обрана професія – щаслива доля».
На передвиборчій кампанії головою районного парламенту дітей було обрано Катерину Сергеєву, заступником – Марину Цветік.
Після завершення сесії юні парламентарі зробили спільне фото на згадку та взяли участь у профорієнтаційному квесті «Вдало обрана професія – щаслива доля».

Районний БДТ


БЕЗ РАЙОНІВ І ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ, АЛЕ З ОКРУГАМИ І ПРЕФЕКТАМИ, – ЩО ПЕРЕДБАЧАТИМУТЬ ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ

 


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТОЧНО ПРОДОВЖУВАТИМЕТЬСЯ, – ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК


22 жовтня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив з представниками Асоціації міст України проблеми громад.
«Від ефективної співпраці Уряду та місцевих органів влади залежить якість життя українців. Для людини не має значення, з якої кишені буде профінансовано вирішення її проблем. Ми з вами в одному човні та маємо разом вирішувати проблеми людей», – сказав Олексій Гончарук.
Він додав, що Уряд відкритий до співпраці, а наради з представниками територіальних громад будуть проводитися постійно. Голова Уряду не виключає створення спеціальної служби підтримки, куди можна буде звернутися не лише з конкретними питаннями, але й з пропозиціями.
«Реформа децентралізації точно продовжуватиметься! І в її рамках громади отримають більше повноважень», – наголосив Прем’єр-міністр.
Олексій Гончарук також поінформував міських голів про стратегічні напрямки роботи Уряду. Зокрема, зараз йде робота над створенням функціональної інфраструктурної мережі по всій Україні.
«Що таке функціональна мережа? Це освітня мережа, медична, безпека, юстиція. У нас в Програмі дій Уряду є чіткі стандарти, які держава гарантуватиме українцям – «швидка» має приїжджати за 10 хвилин в місті, лікар має бути не далі ніж за 7 км у сільській місцевості, кожна дитина має ходити в дитячий садок і так далі. Ми зібрали по міністерствах інформацію по об’єктах, які належать до цих мереж, і нанесли її на інфраструктурну карту. Зараз на ній більше 110 тис. об’єктів по всій країні. Минулого тижня ми направили карту в області, щоб вони додали всі інфраструктурні об’єкти, яких не вистачає: в якому районі потрібна школа, в якому садочок, а в якому – лікарня», – сказав Прем’єр-міністр.


За матеріалами Урядового веб-порталу

 


ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ


18 жовтня на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з настільного тенісу (дівчата та хлопці) серед школярів закладів загальної середньої освіти району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої освіти з 12 територій району (21 учасник).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Веселівська ЗШ, 2 місце – КЗ “Благодатненська ЗШ”, 3 місце – Олексіївська ЗШ.

 

20 жовтня – День працівників харчової промисловості!

Шановні працівники харчової промисловості Бобринеччини!


Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості, який щорічно відзначається у третю неділю жовтня.
Від Вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Переконані, що Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку й нових трудових звершень на благо Бобринеччини та всієї України. Миру Вам і Вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці та втілення всіх Ваших задумів та мрій!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


У ТАРАСІВЦІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЗРУЙНОВАНУ ГРЕБЛЮ


17 жовтня голова райдержадміністрації Олег Тертичний оглянув хід ремонтних робіт на території Тарасівської громади із відновлення зруйнованої внаслідок негоди греблі.
Як вже повідомлялося, минулого місяця було завершено період оскарження тендерної процедури та підписано відповідний договір між ДП “Агентство місцевих автомобільних доріг” та ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” щодо виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14 на ділянці км 6+385 – км 6+435 (проведення аварійних робіт з відновлення водопропускної споруди).
Сьогодні ж спільно із заступником директора з виробничих питань ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” Олександром Костюкевичом посадовець обстежив об’єкт та обговорив подальші етапи будівництва.
Наразі, після підготовчих робіт, триває заливка монолітно-бетонного фундаменту, на якому незабаром будуть монтувати труби.
За словами Олександра Костюкевича, всі необхідні секції труб вже прибули на будівництво й тільки-но підмурок буде готовий, їх почнуть встановлювати.
На даний момент виконано понад 30% від запланованих робіт. Повністю відновити зруйновану гідроспоруду підрядник обіцяє до кінця року.


ЩО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НЕЗВОРОТНІСТЬ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ? НА РАДІ ДОНОРІВ ПРЕДСТАВИЛИ КОНЦЕПЦІЮ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ

 

Шановні військовослужбовці, захисники України, бобринчани!


Відповідно до Указу Президента України, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, 14 жовтня встановлено День захисника України.
Сама назва свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа.
Події нещодавніх років змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Символічно є й те, що свято вшанування усіх захисників держави співпадає із Днем Українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці. Історично відомо, що козаки вірували, що свята Покрова Пресвятої Богородиці охороняє їх, а Богоматір вважали своєю заступницею і покровителькою. Сподіваємося, й враховуючи наше сьогодення Пресвята Богородиця вбереже усіх, хто гідно служить захисту нашої Батьківщини.
14 жовтня – день з міцним історичним підґрунтям. Цього дня прийнято згадувати і віддавати належне козацькій доблесті, адже саме 14 жовтня на Січі обирали нового отамана і влаштовували свято козацької мужності та відваги.
Варто відзначити, що захисники України – це не лише військовослужбовці, бо ж нині на захист власної землі постав практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі небайдужі, свідомі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Всі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях.
З нагоди свята, шановні, прийміть найщиріші побажання.
Бажаємо благополуччя, сил, здоров’я і щастя! Мирного неба усім та щира вдячність! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


«МИ – ДІТИ КОЗАЦЬКОГО РОДУ»


Улюблена Богом перлина
Для всіх українців одна —
Козацька моя Україна,
Хлібів золотих сторона.
Негодами лютими бита,
Віками ти йшла до мети,
Тобі в небі зорею світити,
І волю, і долю знайти.


12 жовтня у районному Будинку дитячої творчості була проведена виховна година на тему «Ми – діти козацького роду», присвячена прийдешнім Дню захисника України та Дню українського козацтва. Захід підготувала та провела керівник гуртка англійської мови Юлія Шишко.
Мета заходу: виховувати повагу до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

Під час виховної години вихованці ознайомилися з історією свята Дня захисника України, почули цікаву та повчальну інформацію з історії козаків та пригадали традиції славного українського козацтва.
Вихованці весело провели час відгадуючи загадки про козаків, їх символіку та історію.
Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», тож маємо обов’язково шанувати тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею. Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорозькій Січі, так і сьогодні захищати рідну землю – це почесний обов’язок для наших юнаків.

Де про славу козацьку згадаємо.
А би не забути історію роду,
Аби бути гідними свого народу!


Районний БДТ


«СЛАВА ЗАХИСНИКАМ»


10 жовтня у районному Будинку дитячої творчості за ініціативи учнівського парламенту дітей та під керівництвом куратора Гончар О.М. було проведено відкритий захід на тему: «Слава захисникам».
Головною метою заходу була подяка воїнам, дякуючи яким ми живемо під мирним небом, вітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.
На даному заході вихованці привітали захисників з прийдешнім святом та отримали знання про історію його виникнення. Також вихованці висловили свою мрію: «Щоб ніколи не було війни, а усі жили в мирі та злагоді. Адже ми – діти майбутнього – повинні поважати один одного, допомагати, не руйнувати, а будувати світ».
Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері.


Переглянути тематичне відео

Районний БДТ

 


ТАНЕЦЬ – ОСНОВА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ


З 7 по 11 жовтня у районному Будинку дитячої творчості керівником хореографічного гуртка Ковальчук О.Л. був проведений тиждень хореографії.
Метою даної роботи є залучення дітей до хореографічної діяльності.
Танець – є основою хореографічної діяльності, джерелом естетичних вражень дитини, формує її «художнє я». Танцювальне мистецтво включає в себе розвиток відчуття ритму, вміння чути і розуміти музику та погоджувати з нею свої рухи; розвиває і тренує м’язову силу корпусу ніг, пластику рук, грацію, виразність.
На заняттях із хореографії діти виконують вправи, спрямовані на розвиток координації рухів, гнучкості, музичного слуху і почуття ритму, м’язової та зорової пам’яті. Вони вивчають і відпрацьовують основні танцювальні рухи та гімнастичні елементи. І, звичайно ж, отримують позитивні емоції! Хореографія вчить дитину відчувати своє тіло і висловлювати свої емоції за допомогою рухів. Вона допоможе їй стати впевненою у собі, перебороти страх перед виступами на публіці, усунувши фізичну і психологічну сором’язливість і скутість.
Майстерність хореографа полягає в тому, щоб орієнтуватися на особливості дітей групи і знайти певний метод, крім показу, щоб полегшити їх сприймання даного завдання, допоможе зорієнтуватися в просторі, швидко знайти своє місце у фігурі, в залі.
Танець – це надзвичайно красиво і захопливо, регулярні заняття хореографією приносять відчутну користь для здоров’я дитини!

Районний БДТ

 


ВІТАЛИ З ПРИЙДЕШНІМ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


11 жовтня в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Дня захисника України.
Напередодні державного свята до військовослужбовців, жителів району та міста з вітальними словами звернулися: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська та військовий комісар Микола Капітоненко.
У ході урочистостей за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня захисника України спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради відзначено: учасника антитерористичної операції Івана Верло, заступника військового комісара-начальника відділення комплектування районного військового комісаріату Сергія Костецького та інспектора з режиму секретності Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Ірину Міроненко.
Крім того, оголошено спільну Подяку райдержадміністрації та районної ради: провідному спеціалісту управління районного військового комісаріату Олександру Косенку та провідному інспектору з інформаційної підтримки Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Тетяні Семанчук.
Хвилиною мовчання присутніми бул
о вшановано пам’ять про загиблих бобринчан – захисників Вітчизни, що віддали своє життя під час воєнних конфліктів та відстоюючи територіальну цілісність України на сході нашої держави.
Після завершення урочистої частини перед присутніми виступили вихованці районної дитячої школи мистецтв, районного Будинку дитячої творчості та працівники районного Будинку культури. Аматори подарували гарний настрій та створили чудове дозвілля гостям РБК напередодні свята.
Нагадаємо, що 14 жовтня українці відзначають День захисника України. Державне свято встановлено Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

 


ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗЕМЛЯКІВ


11 жовтня напередодні Дня захисника України делегацією від органів влади та місцевого самоврядування району вшановано пам’ять полеглих земляків та патріотів Батьківщини.
У складі делегацій були присутні: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.
Делегацією здійснено покладання квітів до Галереї Слави на першому поверсі адміністративного приміщення, пам’ятника Невідомому солдату, пам’ятників воїнам-афганцям та чорнобильцям, загиблим вчителям та учням, а також до підніжжя пам’ятного хреста “Арки пам’яті”, який розміщений на території Свято-Миколаївського храму.
Хвилиною мовчання вшановано світлу пам’ять про полеглих бобринчан.

 


УЧАСТЬ БОБРИНЧАН В ХI СВЯТІ ДУХОВНОГО СПІВУ “МОЛЮСЬ ЗА ТЕБЕ, УКРАЇНО”


10 жовтня у Благовіщенському храмі Пресвятої Богородиці міста Кропивницького відбулося ХI свято духовного співу “Молюсь за тебе, Україно”.
Цьогоріч у святі взяли участь близько 20 світських та церковних вокально-хорових колективів Кіровоградщини. Від Бобринецького району участь в ХI святі взяли народна аматорська хорова капела районного Будинку культури (керівник Людмила Голик) та народний аматорський жіночий вокальний ансамбль “Росинка” районного Будинку культури (керівник Наталія Якубська).
Творчі колективи Бобринеччини, що представили сучасні та класичні вокальні духовні твори нагороджені відповідними Дипломами департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, а також цінними подарунками.

 


УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ ВІД РАЙОНУ У ФОРУМІ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ


В Україні розпочали проведення земельних форумів з питань впровадження ринку землі.
10 жовтня перший такий форум відбувся в Кропивницькому за участі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького та Уповноваженого Президента України з земельних питань Романа Лещенка.
У обговоренні взяли участь власники земельних паїв, представники аграрної спільноти, керівники райдержадміністрацій, депутати районних та обласних рад, голови сільських рад та представники Головного управління Держгеокадастру в області. Від Бобринецького району участь у форумі взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, сільгоспвиробники Сергій Німенко, Сергій Косенко та Олексій Цокалов.
На початку форуму заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський обґрунтував необхідність його проведення, зазначивши, що у Верховній Раді України зареєстровано низку законопроектів, що передбачають процедуру продажу землі. Посадовець підкреслив, що це важливе питання для всієї країни, тому потрібно врахувати інтереси всіх, починаючи від власників земельних паїв. Особливо актуальним є це питання для Кіровоградщини, оскільки область є аграрною і 30 відсотків усієї виробленої продукції наш регіон отримує саме із земель сільськогосподарського призначення.
Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький повідомив, що в державі буде проведено 18 земельних форумів, які охоплять представників усіх областей. Оскільки єдиної думки в суспільстві щодо впровадження реформи немає, під час таких дискусій необхідно узгодити спільну позицію щодо впровадження ринку землі. Відповідно до законопроектів, обіг земель в Україні має стартувати з 1 жовтня 2020 року, проте якщо певні підготовчі процедури не буде проведено, початок реформи буде відтерміновано. За словами заступника Міністра, головним на підготовчому етапі є зведення до нуля можливості маніпуляцій і корупції.
Окрім ключових моментів щодо обігу земель, Тарас Висоцький звернув увагу і на питання концентрації земель агрокомпаніями, реєстрації ціни на землю, придбання паїв у розстрочку, вартості кредитів. Посадовець наголосив, що незмінною залишиться норма стосовно заборони будь-яких інвестицій і капіталовкладень від країни-агресора.
Уповноважений Президента України із земельних питань Романа Лещенко поінформував учасників щодо запобігання рейдерству при впровадженні ринку землі. Посадовець, зокрема, наголосив, що основна ідея земельної реформи полягає у виведенні вже існуючого ринку землі із тіні, тому на підготовчому етапі необхідно провести аудит та вивести Держгеокадастр із розпорядників землями, залишивши за його підрозділами лише сервісну функцію. Розпорядниками нерозподілених земель мають стати громади.
На форумі також було розглянуто питання дерегуляції землеустрою, запровадження електронних земельних торгів. Діалог було продовжено у форматі "питання – відповідь", під час якого представники аграрної спільноти отримали коментарі від експертів урядового законопроекту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА

 


ПРОФІЛЬНА РОБОЧА ГРУПА ІНІЦІЮЄ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРОЄКТУ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ


9 жовтня голова райдержадміністрації Олег Тертичний провів чергове засідання районної робочої групи з підготовки проєкту Перспективного плану формування територіальних громад району.
У обговорені змін до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградщини взяли участь делеговані представники від районної та міської рад, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, фахівці територіальних органів міністерств та відомств України в районі, громадськість.
На початку засідання голова райдержадміністрації Олег Тертичний поінформував присутніх про те, що на офіційному веб-сайті Верховної Ради України вже опублікований текст урядового законопроєкту “Про внесення змін до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад області)”. У разі прийняття даного законопроєкту громади створюватимуться виключно за Перспективним планом який, як і тепер, розроблятиметься облдержадміністрацією і затверджуватиметься Кабінетом Міністрів України. Але процедура більше не передбачатиме етапу схвалення перспективних планів обласними радами.
Посадовець також нагадав, що в
поточній редакції Перспективного плану формування територіальних громад Кіровоградської області на території Бобринецького району пропонується сформувати три об’єднані територіальні громади: Бобринецьку, Кетрисанівську та Витязівську. Голова райдержадміністрації вкотре наголосив на відкритості діалогу з даного питання та запропонував виступити всім бажаючим.
На думку членів районної робочої групи та присутніх представників громадськості наразі створення трьох об’єднаних громад на території району є недоцільним. Однак, пролунала
ідея утворення з наявних 24 сільський рад району єдиної сільської ОТГ, яка буде функціонувати окремо від вже діючої Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.
У кінцевому рахунку, після тривалого обговорення, вирішено рекомендувати обласній раді внести відповідні зміни до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградщини, а саме створити на території району нову сільську ОТГ, що буде включати у себе 24 сільські ради, які наразі не входять до складу Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.
За відповідне рішення проголосувала більшість членів районної робочої групи.

 


ПРИВІТАЛИ ЮРИСТІВ БОБРИНЕЧЧИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


Щорічно 8 жовтня в Україні відзначається День юриста – свято усіх фахівців, які займаються професійною юридичною діяльністю.
З нагоди професійного свята головою райдержадміністрації Олегом Тертичним та головою районної ради Оленою Гадемською відзначено кращих працівників юридичної сфери району.
Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм в наданні юридичних послуг населенню та з нагоди професійного свята Дня юриста спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг-державного реєстратора апарату РДА Тетяну Демецьку, начальника відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Людмилу Ковбасюк, начальника Бобринецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Миколу Почкая.
Вітаючи юристів керівництво району відзначило їх вагому роль у забезпечені якісної правової допомоги жителям Бобринеччини. Подякували за виважену працю та побажали нових професійних здобутків.

 

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня пошти!


Сьогодні важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти та повідомлень, але все ж, традиційний поштовий зв’язок продовжує життя. Багато до цього докладено Ваших старань, шановні працівники поштових відділень.
Ваша професія цікава та неординарна. Ви, спільно з усіма поштовиками світу, єднаєте людей у різних куточках області, держави, ближніх та далеких країнах. З далеких часів Ваше головне завдання забезпечувати найважливіше благо цивілізації – можливість спілкування. Й до нині Ваша праця забезпечує створення мостів дружби, взаємовідносин між людьми.
Щиросердечно дякуємо Вам, шановні працівники Бобринецького поштового відділення, за Вашу наполегливу працю, за те, що Ви щодня робите надзвичайно багато для того, щоб поштове відділення району працювало на високому рівні.
Дякуємо за сумлінну роботу, відданість професії. Бажаємо міцного здоров’я, миру, достатку, наснаги та добробуту!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні юристи, служителі закону!

Щорічно 8 жовтня в Україні відзначається професійне свято – День юриста!


Професія юриста почесна й відповідальна. Служителі Феміди на варті законності, втілення та верховенства права повсякчас утверджують принципи чесності, неупередженості, справедливості, об’єктивності.
Своєю багатогранною діяльністю Ви, шановні юристи, щодня сприяєте удосконаленню правової галузі. Разом з тим відстоюєте законні інтереси громадян, захищаєте їх права в судах, що забезпечує відновлення справедливості.
Діючи в правовому полі, розвиваєте рух України на шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав та свобод людини.
У день Вашого професійного свята віддаємо Вам свої шану, повагу за проявлені у роботі професіоналізм, натхнення та енергію.
Щиро бажаємо Вам плідної роботи, подальших професійних й особистих успіхів, міцного здоров’я, родинного добробуту, миру та примноження традицій на шляху до встановлення законності й справедливості!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ВІДБУЛАСЯ ЩОПОНЕДІЛКОВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА


7 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щопонеділкової оперативної наради обговорено поточний стан підготовки закладів охорони здоров’я району до опалюваного сезону, хід впровадження та функціонування у них засобів телемедицини. Інформували з даних питань директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ольга Вініченко та директор КНП “Бобринецька ЦРЛ” Лариса Семенюк.
Крім того, обговорено також особливості придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа – інформація начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Катерини Матягіної.
За підсумками порушених тем у ході щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

 

Шановні вчителі, трудівники освітянської ниви Бобринецького району!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти або Днем вчителя!


Освітянська галузь Бобринеччини численна та славиться досвідченими професіоналами, які щодня докладають максимум зусиль у вихованні та навчанні підростаючого покоління.
Шана, повага та щира вдячність Вам за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання.
Бажаємо Вам, дорогі вчителі, працівники освіти, натхнення, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпної творчої наснаги, щастя й людської шани, нових педагогічних звершень заради рідного краю та Незалежної України!
Нехай у всіх Ваших починаннях буде супутником успіх!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ОСВІТЯН БОБРИНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


4 жовтня у великій залі адміністративного приміщення відбулися урочистості, присвячені прийдешньому Дню працівників освіти.
Напередодні професійного свята із щирими словами-вітаннями до присутніх освітян Бобринеччини звернулися голова райдержадміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська. Побажали миру, злагоди, нових професійних успіхів на тяжкій педагогічній ниві.
У ході урочистостей за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток освіти району, високі творчі здобутки у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені: заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ “Златопільська ЗШ I-II ступенів” Ірина Басенко, вчитель фізичної культури Тарасівської ЗШ I-III ступенів Володимир Луценко та директор Василівської ЗШ I-III ступенів Тетяна Прянікова.
Також принагідно привітали та відзначили присутніх педагогів: начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун, депутат районної ради Сергій Бергер, Бобринецьке райспоживтовариство та районна організація профспілки працівників освіти і науки України.
Після завершення урочистих заходів перед присутніми із тематичними номерами виступили вчителі та учні від шкіл району, вихованці районного Будинку дитячої творчості. Прекрасні, змістовні творчі номери: пісні й танці, подарували глядачам гарний настрій напередодні професійного свята. Глядачі ж не шкодували оплесків талановитим виконавцям.

 


«СВІЙ ГОЛОС ВІДДАЮ НА ЗАХИСТ ПРИРОДИ» В НОМІНАЦІЇ «ЛІТЕРАТУРНИЙ ТВІР»


Ні для кого не секрет, скільки шкоди завдають люди природі. Щороку вирубуються сотні гектарів лісу, у воду зливаються тонни відходів, повітря забруднюється викидами з заводів. На планеті майже не залишилося місць, де б природа поставала б перед нами в своїй первісній красі. Скільки видів рослин і тварин назавжди зникли на нашій Землі! Не менше їх знаходиться на межі вимирання і потребує охорони.
Всеукраїнська екологічна ліга спільно з Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта», Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» проводить щорічний Всеукраїнський конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи».
Мета конкурсу:
– виховання у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи рідного краю;
– популяризація засад енергоефективного споживання серед дітей та молоді;
– залучення широких верств населення до навчально-практичної діяльності в сфері ефективного використання енергетичних ресурсів;
– привернення уваги громадськості до вивчення та розв’язання екологічних проблем;
– узагальнення освітнього, виховного та публіцистичного матеріалу з питань охорони довкілля.
1 жовтня в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний зліт юних екологів Кіровоградщини, де відбулася презентація робіт переможців обласного конкурсу «Свій голос віддаю на захист природи» в номінації «Літературний твір».
Учасниця гуртка «Чари рідного слова» районного Будинку дитячої творчості Анастасія Стеценко презентувала вірш «Мандрівка рідним краєм», з яким учениця 7-ого класу зайняла ІІ місце. Керівник гуртка української мови Аліна Шитель вважає, що вивчення української мови – це необхідно та престижно, а у своїй роботі сприяє вихованню творчої особистості.
Учениця 9-ого класу КЗ «Благодатненська ЗШ І-ІІІ ступенів» Тетяна Хмелик зайняла ІІІ місце з власною поезією. Вчитель біології Наталія Шевченко активно підвищує екологічну грамотність власних учнів.
Саме обласний конкурс дає можливість дітям висвітлити екологічні проблеми та привернути увагу людей до збереження природи у своїх віршах, казках, оповіданнях та малюнках.

На Землі, у домі вселюдському –
Протиріч і негараздів тьма.
Будьте, люди, обережні в ньому!
Іншої домівки в нас нема.


Тож оберігайте природу, любіть її – це наш святий і непорушний обов’язок.

Районний БДТ

 


ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 24-тої СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ


30 вересня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний взяв участь в роботі чергової двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.
На пленарному засіданні також були присутні: перший заступник міського голови Валентин Висоцький, голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі, доповідачі з питань порядку денного сесії.
Під головуванням заступника голови районної ради Наталії Сабліної було обговорено низку актуальних тем із життя району.
Зокрема, депутатами порушені кадрові питання: звільнення та тимчасові призначення директорів КОЗ “Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” та Мирнівської ЗШ І-ІІ ступенів, звільнення з посади директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” – інформація начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексія Різуна.
Крім того, депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Олега Тертичного про здійснення делегованих повноважень Бобринецькою районною радою Бобринецькій районній державній адміністрації. За підсумками обговорення звіту було вирішено взяти інформацію голови РДА до відома, рекомендувати райдержадміністрації та її структурним підрозділам, керівникам підприємств, установ та організацій району спрямувати зусилля на виконання делегованих повноважень з метою забезпечення економічного, соціального та культурного розвитку Бобринецького району в 2019 році.
У ході чергової сесії депутати також затвердили зміни до районного бюджету на 2019 рік, обговорили аспекти створення КНП “Бобринецька центральна районна лікарня” та Спостережної ради при КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”, затвердили Статути закладів культури району, внесли зміни до ряду рішень районної ради тощо.
За підсумками роботи депутатів та порушених тем у рамках чергової двадцять четвертої сесії районної ради були прийняті відповідні рішення.


МОНЕТАМИ 1, 2 ТА 5 КОПІЙОК НЕ МОЖНА РОЗРАХОВУВАТИСЯ З 1 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

 

Шановні ветерани, люди похилого віку!


Щороку, тепла золота осінь приносить нам свято – День людей похилого віку та День ветерана. Відзначення цього дня засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників району.
День людей похилого віку – це гарна нагода ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Шановні ветерани, бобринчани похилого віку!

Ваша праця, Ваше ставлення до людей та надбання духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи Ваше життя, вона будує своє.
Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок кожного у розбудову нашої держави та Бобринеччини.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і, звісно, миру.
Хай виповнюються Ваші бажання, хай Вас люблять, цінують і піклуються про Вас – Ви того варті!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бібліотекарі Бобринеччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!


Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє у державі така поважна інституція, як бібліотека.
Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.
Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.
У день Вашого професійного свята щиро вітаємо Вас і висловлюємо подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі. Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній Вашій сім’ї.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Дорогі бобринчани!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня міста!


Сьогоднішнє свято завжди хвилююча подія для його мешканців. Воно є улюбленим і шанованим всіма бобринчанами. Його святкує кожен, хто вважає Бобринець своєю рідною домівкою: хто народився і виріс, хто приїхав і залишився тут жити.
В історії нашого міста є багато яскравих сторінок. Воно славиться великими культурними, історичними надбаннями, але головний його скарб – це люди, адже саме Ви створюєте його матеріальні й духовні багатства. Саме завдяки Вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці воно розвивається та існує.
Тож вітаємо Вас із 252-ю річницею заснування міста!
Нехай мир, щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі та в кожній родині нашого всіма любимого Бобринця.
Благополуччя Вам, здоров’я та нових здобутків!
Із святом Вас бобринчани, з Днем міста!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


У КЕТРИСАНІВЦІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ ІМЕНІ МИКОЛИ СМОЛЕНЧУКА


27 вересня на території Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів відбувся відкритий турніру з футболу імені М.К. Смоленчука серед учнів закладів загальної середньої освіти району.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 10 територій району (98 учасників).
Зокрема, це спортсмени з Благодатного, Веселівки, Верхньоінгульського, Костомарівки, Тарасівки, Рощахівки, Кетрисанівки, Олексіївки, Новоградівки та Чарівного.
За підсумками змагань призові місця у старшій віковій категорії здобули: I місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, II місце – збірна команди Олексіївської ЗШ I-III ступенів й Тарасівської ЗШ I-III ступенів, III місце – збірна команди Новоградівської ЗШ I-III ступенів та Веселівської ЗШ I-III ступенів.

У молодшій віковій категорії: I місце – Верхньоінгульська ЗШ I-III ступенів, II місце – КОЗ “Чарівнянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів”, III місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів.

 


БОБРИНЕЧЧИНА НА “АГРОЕКСПО-2019”


Із 25 по 28 вересня у Кропивницькому проходила Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо”. Традиційно в її рамках працював й Покровський ярмарок, у якому сьомий рік поспіль активну участь приймає Бобринецький район.
Над презентацією на виставці-ярмарку Бобринеччини працював цілий ряд працівників райдержадміністрації, що у кінцевому рахунку дозволило досягнутий гідний та позитивний результат представлення районної делегації на “АгроЕкспо-2019”.
Зокрема, за ініціативи голови райдержадміністрації Олега Тертичного, організації управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА, управління агропромислового розвитку РДА було представлено широкий асортимент товарів кращих виробників сільськогосподарської та харчової продукції району. Звичайно ж все це супроводжувалося в найкращих українських традиціях з частуваннями і піснями.
Так, цього року на Покровському ярмарку щедру на врожаї Бобринецьку землю представляли: ФОП “Кізіль Ю.М.”, ФОП “Ломакін О.Г.”, СФГ “Жовтенка Ю.Д.”, СТОВ “Червонопілля” та хлібокомбінат Бобринецького райспоживтовариства. Окремо були представленні й сільські ради району Новоградівська та Костомарівська, а також Бобринецький коледж імені В. Порика БНАУ, районний Будинок дитячої творчості та районний краєзнавчий музей імені М. Смоленчука.
Окрім цього, свою допомогу для організації участі в ярмарку надали: голова правління Бобринецького райспоживтовариства Валентина Татарова, депутат
и районної ради Сергій Бергер та Віктор Іванов, начальник Бобринецького УЕГГ Руслан Охремов, ПрАТ ВДО “Асоціація Південна”, СФГ “Мірошніченка С.В.”, Бобринківська, Веселівська та Костомарівська сільські ради.
Районна державна адміністрація висловлює щирі слова подяки всім задіяним учасникам у цьогорічній виставці-ярмарку та всім тим, хто допоміг у представленні Бобринеччини.
Наостанок слід згадати аматорів Бобринеччини, які за організації відділу культури та туризму райдержадміністрації представляли рідний край із сцени “АгроЕкспо-2019”. Зокрема, забезпечили гарне дозвілля учасникам та відвідувачам Покровського ярмарку: народний аматорський музично-драматичний театр “Спадкоємці” районного Будинку культури (керівник Раїса Лавренюк) та колектив народного аматорського фольклорного ансамблю “Свердлівчанка” Златопільського СБК (керівник Тетяна Маменко). За участь у Міжнародній агропромисловій виставці “АгроЕкспо-2019” творча делегація Бобринецького району була відзначена відповідною Грамотою облдержадміністрації.


ЗЕКОНОМЛЕНІ КОШТИ ДЕРЖБЮДЖЕТУ СПРЯМУЮТЬ НА ВІДНОВЛЕННЯ ЗРУЙНОВАНИХ ГІДРОСПОРУД У БОБРИНЕЦЬКОМУ ТА УСТИНІВСЬКОМУ РАЙОНАХ


27 вересня питання перерозподілу коштів субвенції з державного бюджету на будівництво, ремонт і утримання місцевих і комунальних автомобільних доріг області розглянули на засіданні відповідної обласної робочої групи. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський. Цього року ремонти виконуються по 79 об’єктах: 12 доріг комунальної власності та 67 доріг місцевого значення.
За інформацією директора ДП "Агентство місцевих автомобільних доріг" Анатолія Зорькіна, загальний обсяг фінансування будівництва, ремонту і утримання місцевих і комунальних автомобільних доріг області цього року складає близько 476 млн 138 тис грн. По 56 об’єктах проведені тендери та укладено договори на виконання робіт з підрядниками. 13 тендерних процедур нині заблоковано однією із фірм, справи на розгляді в Антимонопольному комітеті.
За результатами конку рентних торгів у системі "ProZorro" на виконання робіт, утворилася економія коштів субвенції у розмірі понад 23 мільйона 123 тис. грн, яку необхідно перерозподілити між об’єктами, що потребують додаткового фінансування. Зміни запропоновано внести до 63 об’єктів поточного і середнього ремонту – зменшити обсяг їх фінансування на суму економії. Вивільнені кошти є можливість спрямувати на 8 інших об’єктів, 2 з яких – зруйновані внаслідок стихії гідротехнічні споруди в Бобринецькому та Устинівському районах.
Члени обласної робочої групи підтримали пропозиції. 4,5 млн грн буде направлено місцевим бюджетам за вже проведені ремонтні роботи на гідротехнічній споруді у Бобринецькому районі, 8,5 млн грн – спрямують на відновлення гідроспоруди в Устинівському районі. Решту зекономлених коштів направлять на об’єкти в Новоукраїнському, Устинівському, Новомиргородському, Новоархангельському районах та місті Олександрії.
Вказані зміни потребують погодження із Укавтодором та Бюджетним комітетом Верховної Ради України.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА

 


ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ – ЦЕ ЖИТТЯ БЕЗ КОНФЛІКТУ


24 вересня саме під таким гаслом у районному Будинку дитячої творчості було проведено тематичний захід в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу, який відбувся за ініціативи учнівського парламенту дітей закладу та під керівництвом куратора Гончар О.М. й практичного психолога Сорочан Т.В.
Мета заходу: вивчення факторів булінгу і протистояння йому в учнівському середовищі. Також навчитися відрізняти конфлікти від дій при булінгу.
Для вихованців було проведено ряд пізнавальних тренінгів та продемонстровано відеоролик, знятий вихованцями гуртка “Школа лідера”.
Програма була цікава та пізнавальна, а учасники були активними.

Районний БДТ

 


БОБРИНЕЧЧИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО КОМАНДНО-ШТАБНОГО НАВЧАННЯ “КОЗАЦЬКА ВОЛЯ – 2019”


Із 24 по 27 вересня на базі Бобринецького районного військового комісаріату проводиться стратегічне командно-штабне навчання “Козацька воля – 2019”.
Головною метою навчань “Козацька воля – 2019” є перевірка спроможності органів військового управління в нових організаційно-штатних структурах (за НАТО класифікацією) здійснювати управління військами (силами) у ході підготовки і ведення операцій (бойових дій) в разі широкомасштабної збройної агресії.
Комплекс заходів стратегічного командно-штабного навчання “Козацька воля – 2019” проходить на всій території держави. До відповідних навчань залучаються структурні підрозділи Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, інші органи військового управління оперативно-стратегічного та оперативного рівнів та органи управління інших військових формувань, правоохоронних органів тощо.


У ЗЛАТОПІЛЛІ ЗБУДУЮТЬ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК


24 вересня обласна комісія з відбору проектів з будівництва мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, засідання якої провів перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, погодила будівництво майданчика на території Златопільської ЗШ (Бобринецький район).
Поле матиме площу 42
м х 22 м і буде покрите синтетичним покриттям. На майданчику можна буде займатися шістьома ігровими видами спорту: футболом, волейболом, баскетболом, гандболом, тенісом, бадмінтоном.
Це вже шостий проект мультифункціонального майданчика, погоджений обласною комісією. Повністю готові до початку будівельних робіт майданчиків у Соколівській та Помічнянській ОТГ, у місті Олександрія та селі Козацьке Петрівського району. Загалом на будівництво нових спортивних майданчиків область отримала майже 4,5 млн. грн. субвенції з державного бюджету. Відповідно до урядової постанови, однією з головних умов отримання коштів є готовність до співфінансування: 50% коштів надає держава, не менше 50% виділяє місцевий бюджет.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА

ЕКСПЕРТИ З РЕФОРМУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО РАЙОННОГО ПОДІЛУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 


«СКІЛЬКИ МОВ ТИ ЗНАЄШ СТІЛЬКИ РАЗІВ ТИ ЛЮДИНА», – СТВЕРДЖУЄ НАРОДНА МУДРІСТЬ


У сучасному суспільстві все більшого поширення набуває думка, що опановувати іноземну мову варто починати з дитинства.
Керівник гуртка англійської мови районного БДТ Юлія Шишко вважає, що вивчення англійської мови – це корисно, вигідно та престижно, а у своїй роботі дотримується принципу: «Учити дивуючи, радуючи, забавляючи».
Юлія Станіславівна вважає головним завданням в роботі з гуртківцями – переконати їх у тому, що вивчати англійську мову можна граючись. На її думку, вивчення англійської мови не лише розвине індивідуальні мовленнєві здібності гуртківців, створить передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, а й виховує толерантне ставлення до носіїв інших культур.
Невимушена атмосфера, цікавість занять, ігрова форма та залучення всіх гуртківців у англомовну розмову є запорукою позитивного результату гуртка, формує позитивні емоції у вихованців та розкриває її творчий потенціал.
Головне пам’ятати, що кожна дитина унікальна, зі закладеними здібностями та талантами.

Районний БДТ

 

Шановні ветерани, учасники партизансько-підпільного руху!

Щиро вітаємо Вас з Днем партизанської слави!


Щороку, 22 вересня, ми відзначаємо, як День партизанської слави – свято, яке є визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


“ВЕРЕСНЕВІ САМОЦВІТИ” ОБ’ЄДНАЛИ ТЕАТРАЛІВ БОБРИНЕЧЧИНИ


20 вересня у районному Будинку культури відбулося 49-те районне свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”.
У ході заходу з тематичними номерами виступили: народний аматорський музично-драматичний театр “Спадкоємці” РБК, аматорський фольклорний колектив “Горлиця” Благодатненського СБК, театральний колектив “Мельпомена” Витязівського СБК, театральний колектив “Свічадо” Бобринківського СБК, театр малих форм “Радість” Василівського СБК, дует у складі Катерини та Олександри Новосьолових Кривоносівського СБК, театр малих форм “Передзвін” Мар’янівського СБК, театральний колектив “Забава” Олексіївського СБК, театр малих форм “Пролісок” Костомарівського СК, театральний колектив “Берізка” Веселівського СБК, театр малих форм “Заграва” Павлогірківського СБК, театральний колектив “Сміхотеранія” Тарасівського СБК, дитячий театр малих форм “Мозаїка” Новоградівського СБК, театр малих форм “Сучасні настрої” РБК.
Щирі оплески, що слідували після завершення кожного із театральних виступів у стінах районного Будинку культури, є найкращим доказом професіоналізму й повної віддачі у виступах аматорів Бобринеччини перед публікою. З нагоди районного свята театралів та учасників мистецького заходу було також відзначено Подяками відділу культури та туризму райдержадміністрації.

 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню