Новини - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Новини

інше


В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНИХ СУБВЕНЦІЙ


3 вересня голова райдержадміністрації Олег Тертичний взяв участь в нараді з керівниками РДА, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад області щодо освоєння коштів державних субвенцій. Головував на нараді перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
Учасники наради детально розглянули стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій, які надійшли в область протягом 2017-2019 років, а також використання субвенції на формування інфраструктури ОТГ та коштів інших державних програм.
Сергій Коваленко повідомив, що на сьогодні не освоєно 270 мільйонів гривень, виділених із держбюджету протягом 2017-2019 років на соціально-економічний розвиток територій. Зокрема, не використано понад 3 мільйони гривень зазначеної субвенції, які надійшли на Кіровоградщину в 2017 році, та 55 мільйонів гривень, виділених у 2018 році. Цього року двома відповідними постановами уряду на область передбачено 66 мільйонів гривень, що вже надійшли на рахунки, та ще 180 мільйонів, перша частина яких уже надходить. Цей ресурс території використовуватимуть самостійно на реалізацію проектів.
Кошти субвенції на соцекономрозвиток за 2017 рік не використали 3 території: місто Кропивницький – 1,3 мільйона гривень, Бобринецька міська ОТГ – 1,4 мільйона гривень та Компаніївський район – понад 300 тисяч гривень. За 2018 рік найбільші неосвоєні суми цієї субвенції у міста Кропивницький – 24,3 мільйона гривень, у міста Знам’янка – 3,8 мільйона гривень, у Олексадрівського району – понад 4 мільйона гривень та Онуфріївського району – 3,7 мільйона гривень. Основна причина затримки з освоєнням коштів – неякісна підготовка проектно-кошторисної документації та оскарження результатів тендерів.
Сергій Коваленко дав доручення керівникам територій невідкладно проаналізувати стан використання коштів субвенції на соцекономрозвиток за попередні та за цей рік (врахувати наявність ПКД, експертиз, ситуацію з проведенням тендерів, графіки виконання робіт). У випадку, якщо території не можуть гарантувати цього року стовідсоткового освоєння фінансового ресурсу, облдержадміністрація звертатиметься до уряду щодо перерозподілу коштів на інші проекти.
Керівники об’єднаних територіальних громад під час наради прозвітували про використання коштів субвенції на формування інфраструктури ОТГ. На сьогодні поки що нульовий відсоток освоєння субвенції у Бобринецької, Добровеличківської, Дмитрівської, Катеринівської, Маловисківської, Первозванівської ОТГ. За інформацією очільників громад, кошти на об’єкти розподілено, тривають процедури щодо їх освоєння. Сергій Коваленко наголосив керівникам ОТГ на необхідність стовідсоткового їх використання і недопущення повернення фінансового ресурсу субвенції до державного бюджету.
На нараді також розглянули ситуацію щодо використання коштів з держбюджету на реалізацію проектів у галузях охорони здоров’я та освіти. Зокрема, йшлося про реалізацію програми “Доступна медицина” – придбання телемедичного обладнання та будівництво 4-х нових лікарських амбулаторій, освоєння фінансового ресурсу на закупівлю шкільних автобусів, Нову українську школу (придбання меблів, комп’ютерної техніки та дидактичних матеріалів), а також на забезпечення навчальних закладів у сільській місцевості високошвидкісним Інтернетом.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА


В РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ З ТрО


Із 3 по 5 вересня на базі райдержадміністрації проходять командно-штабні навчання з територіальної оборони.
За організації голови райдержадміністрації Олега Тертичного, його першого заступника Юрія Когадька, військового комісара Миколи Капітоненка відбувається відповідне чергування. До цього за дорученням керівництва району був налаштований зв’язок районного штабу територіальної оборони з обласним штабом та військовим комісаріатом. Районний штаб ТрО функціонує у межах покладених на нього обов’язків.
Зауважимо, що метою командно-штабних навчань з територіальної оборони є підвищення злагодженості у роботі штабу ТрО, рівня взаємодії між місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління.


ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ЩОПОНЕДІЛКОВУ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ


2 вересня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щопонеділкової оперативної наради порушені освітянські питання. Зокрема, обговорено рівень підготовки закладів загальної середньої освіти району до нового навчального року.
Як повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун сьогодні в школах району відбулися урочисті лінійки з нагоди Свята Першого дзвінка, що пройшли у цьому році в новому інноваційному форматі. Наразі навчальний процес розпочався у всіх без виключення закладах середньої освіти району. Крім того, вже завершується освоєння коштів на придбання нових дидактичних матеріалів та активно триває підготовка до прийдешнього опалювального сезону.
Наостанок щопонеділкової оперативної наради обговорені також надзвичайні ситуації в районі за попередній тиждень, особливості придбання житла дітям-сиротам та хід впровадження у медичних закладах Бобринеччини засобів телемедицини.
За підсумками порушених тем у ході щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.


ПРЕЗИДЕНТ ОКРЕСЛИВ ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ У СФЕРІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ


2 вересня Президент окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики
Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики.
«Невідкладне завершення процесу децентралізації, зокрема внесення змін до Конституції України, – передача реальної влади, фінансів та ресурсів на місця, завершення секторальної децентралізації, наближення послуг до кожного мешканця громади, забезпечення їхньої якості», – наголосив Володимир Зеленський.
Також Президент підкреслив необхідність визначити остаточні правила формування державного адміністративно-територіального устрою, закріпити межі кожної адміністративно-територіальної одиниці, завершити об’єднання територіальних громад.
«Реформувати місцеві органи виконавчої влади, які, серед іншого, контролюватимуть законність рішень новоутворених органів місцевого самоврядування. Провести місцеві вибори на новій адміністративно-територіальній основі», – зазначив він.
За словами Президента, термін виконання цих завдань – 2019-2020 роки.
Глава держави також доручив затвердити нову державну стратегію регіонального розвитку на наступні 6 років (2021-2027-й).
Крім того, до кінця 2019 року має бути забезпечено ефективне використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших бюджетних програм розвитку регіонів, а також підвищення спроможності Агенції регіонального розвитку.
Також Володимир Зеленський доручив до 1 грудня 2019 року розробити інформаційну кампанію для роз’яснення реформи житлово-комунального господарства.
Президент визначив відповідальних за виконання кожного зі згаданих завдань.

За матеріалами офіційного
інтернет-представництва
Президента України

Дорогі діти, вчителі, батьки!


Щиро вітаємо всіх Вас із традиційним вересневим Святом Першого дзвоника – Днем знань!
1 вересня – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Він залишається в пам’яті назавжди, бо це період знайомства з новими друзями, збагачення знаннями та невтримного потоку насиченого цікавого на новинки життя.
День знань – початок нового відліку часу, який асоціюється зі шкільними роками для учнів, а для вчителів хвилюючими першими уроками, відповідальністю та невтомною працею на шляху до збагачення знань перспективної учнівської молоді.
Свято, яке ми сьогодні відзначаємо стало по-справжньому всенародним. Воно асоціюється з молодістю і надією.

Дорогі школярі!

Пам’ятайте, навчання – це прихований скарб, це океан знань про людей, і цілий Всесвіт. Вчіться! Щоб знати, вміти і гідно жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен Ваш навчальний день, кожен крок у шкільному житті. Будьте здорові, досягайте високих результатів і пам’ятайте – Ви майбутнє Бобринеччини і всієї України.

Шановні вчителі, батьки!

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки вчителям за щоденну напружену й відповідальну працю, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.
Щиро бажаємо всім Вам міцного здоров’я, наснаги, натхнення та всього найкращого кожній родині. Зі святом!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

Шановні підприємці Бобринеччини!


Напередодні професійного свята – Дня підприємця, прийміть наші найщиріші вітання!
З кожним роком все більше енергійних, ініціативних людей залучаються до створення власного бізнесу. Бути підприємцем – це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати власну справу.
Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Адже підприємці є головною рушійною силою економіки. Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність – все це складові Вашої участі в розвитку Бобринецького району.
Щиро бажаємо успіху у веденні бізнесу, реалізації найсміливіших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!
Дякуємо Вам за високий професіоналізм і сумлінну працю!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ


29 серпня в День пам’яті захисників України представниками від органів влади та місцевого самоврядування вшановано пам’ять військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Зокрема, першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Когадьком та заступником голови районної ради Наталією Сабліною було здійснено покладання квітів до Галереї Слави, яка розташована на першому поверсі адміністративного приміщення.
Цього ж дня в Свято-Миколаївському храмі відбулася поминальна панахида за загиблим у зоні проведення антитерористичної операції нашим земляком Віталієм Волкотрубом.
29 серпня 2014 року 28-ми річний Віталій Волкотруб загинув у бою під Іловайськом під час виходу з оточення до села Червоносільське “зеленим коридором”, який було обстріляно російськими збройними формуваннями. У загиблого героя залишилася дружина та син.
У п’яту річницю непоправної втрати рідні, близькі, друзі, товариші та знайомі Віталія у молитвах згадали військовослужбовця. Поминальну панахиду за Віталієм Волкотрубом та загиблими захисниками на сході України відслужив настоятель храму Володимир Ткаченко спільно з отцем Миколою Ониськом.
Вшанували захисників Вітчизни також покладанням квітів до “Арки пам’яті”, що знаходиться на території Свято-Миколаївського храму. Хвилиною мовчання засвідчено пам’ять про полеглих військовослужбовців.
За дорученням голови райдержадміністрації 29 серпня з метою вшанування пам’яті захисників України на адміністративних будівлях району та міста, спорудах державних підприємств, установ і організацій було приспущено Державний Прапор України.
Зауважимо, що 29 серпня в Україні встановлено День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Відповідний Указ напередодні підписав Президент України, про що повідомив під час урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України.


ПОЗАЧЕРГОВЕ ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ


ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ


29 серпня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході своєї роботи членами комісії було обговорено питання щодо надання висновку органу опіки та піклування Бобринецької районної державної адміністрації про доцільність (недоцільність) спілкування матері, яка позбавлена батьківських прав, з її дітьми. Окремо також порушено питання про взяття районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід сімей, де проживають діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
За підсумками засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бобринецькій районній державній адміністрації були прийняті відповідні рішення.

Шановні жителі Бобринеччини!


Відповідно до Указу Президента України, на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, 29 серпня встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
З початку проведення у 2014 році АТО, операції Об’єднаних сил на сході нашої держави Бобринеччина втратила одинадцять своїх синів. Їх імена: Анатолій Луцко, Максим Вербовий, Віталій Петрович, Андрій Писаренок, Віталій Волкотруб, Юрій Олефіренко, Ігіт Гаспарян, Олег Стороженко, Григорій Діанов, Сергій Косєєв та Павло Савлук.
За покликом серця вони пішли боронити незалежність і територіальну цілісність нашої держави, аби сьогодні всі ми жили під мирним українським небом. Святий обов’язок нашого покоління вшановувати пам’ять про них, всіляко допомагати їхнім родинам та опікуватися ними.
Низький уклін захисникам Вітчизни, за Ваш приклад мужності та відваги. Ми безмежно вдячні кожному військовослужбовцю, кожному волонтеру, кожному герою, який пожертвував своїм життям заради нашої свободи, благополуччя та миру.
Здоров’я всім, шановні, достатку, процвітання та миру!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

П’ЯТЬ РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ
ВОЛКОТРУБ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ

Вогонь життя раптово згас,
печаль і смуток серце ранить
і серце ридає постійно,
хай вітер повідає клену
про тих, хто поліг у бою…
Низький уклін тобі від нас і вічна пам’ять.
Схиляємо голови за твою мужністю,
героїзм, сміливість, патріотизм.

Зі скорботою,
Бобринецька районна державна адміністрація
Бобринецька районна рада


ТРОЄ МОЛОДИХ ВЧИТЕЛІВ РАЙОНУ РОЗПОЧАЛИ ТРУДОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ


28 серпня під час районної конференції педагогічних працівників відбулося вручення трудових книжок молодим вчителям.
Зокрема, цього дня свою офіційну трудову діяльність розпочали троє молодих педагогів Бобринеччини: вчитель початкових класів Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів Ірина Білоконенко, вчитель початкових класів Витязівської ЗШ I-III ступенів Юрій Калугарь та вчитель хімії Олексіївської ЗШ I-III ступенів Аліна Шкрьобка.
Приємну місію здійснили Олег Тертичний, Олена Гадемська, Сергій Німенко, Олексій Різун та Лариса Цесарська, які також принагідно привітали молодих спеціалістів із початком трудової кар’єри.


ОСВІТЯН РАЙОНУ ОБ’ЄДНАЛА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ


28 серпня у приміщенні районного Будинку культури відбулася районна конференція педагогічних працівників.
Цьогорічна серпнева конференція зібрала педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти із всього Бобринецького району. Для її учасників у фойє районного Будинку культури була представлена районна інтерактивна платформа “Заклади освіти в умовах реформування. Події. Факти. Сьогодення.”, яка увібрала в себе навчально-виховні плани та педагогічні практики окремих шкіл району.
Перед початком роботи серпневої конференції із вітальними словами звернулися: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська, депутат райради Сергій Німенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариса Цесарська.
Олег Тертичний у своєму виступі перед делегатами конференції принагідно привітав присутніх із початком нового навчального року. Посадовець висловив сподівання, що налагоджена тісна співпраця органів влади, місцевого самоврядування із працівниками освітньої галузі району буде продовжуватися й надалі. Окремо голова райдержадміністрації наголосив на вирішенні проблемних питань, які проявляються в діяльності навчальних закладів району та закликав до співробітництва у майбутньому.
У ході пленарного засідання було проведено аналіз діяльності освітньої галузі Бобринецького району у формі відеофільму “Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році”. Окреслено основні здобутки та проблемні моменти в освітянській сфері Бобринецького району.
Крім того, під час серпневої конференції працювали чотири методичні локації, де педагоги Бобринеччини обговорювали актуальні питання галузі освіти району. Із тематичними номерами перед присутніми делегатами також виступили учні Василівської ЗШ I-III ступенів.
Підсумком роботи конференції стало затвердження її учасниками ряду рекомендацій для працівників загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району.

ТРИВАЄ ЗБІР ПІДПИСІВ ПЕТИЦІЇ “СТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ МІНІСТЕРСТВА СІМ’Ї ТА ДИТИНСТВА І ВІДПОВІДНОГО КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ”


На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилення захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства, шляхом створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства. Відповідну петицію від 08 серпня 2019 року № 22/069110-еп оприлюднено за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/69110.
У петиції до Президента України йдеться про необхідність підвищення питання сім’ї та дитинства серед пріоритетів державної політики, а також сприяння створенню в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради України, оскільки протягом останніх років бачимо відсутність ідеології формування культури сімейних відносин, потребу у підвищенні відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей, недостатню кількість механізмів підтримки сімей, збільшення кількості випадків сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідацію 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.
Відповідна петиція також підтримана громадською організацією “Всеукраїнська асоціація прийомних батьків”.


Опубліковано 28 серпня 2019 року


ПРАЦЮВАЛА ІНІЦІАТИВНА ГРУПА З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


27 серпня у райдержадміністрації відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства по формуванню нового складу громадської ради при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході засідання членами ініціативної групи було обговорено основні етапи підготовки установчих зборів, затверджено проект порядку денного установчих зборів та розглянуто документи від представників ІГС, які заявили про участь в установчих зборах, подавши у визначений термін відповідний пакет документів до ініціативної групи.
Зауважено, що в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації візьмуть участь шестеро представників громадянського суспільства, які подали необхідний пакет документів на розгляд ініціативно
ю групою. Самі ж установчі збори відбудуться 4 вересня 2019 року о 10 годині в малій залі райдержадміністрації.


ПОМОЛИЛИСЯ ЗА УКРАЇНУ ТА ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ПАТРІОТІВ


24 серпня у Свято-Миколаївському храмі відбулася молебень за Україну.
Помолитися за мир та добробут в Україні до храму прийшли представники від органів влади та місцевого самоврядування, громадські активісти та військовослужбовці. Саму ж молебень відслужив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Володимир Ткаченко.
Після закінчення богослужіння всі бажаючі мали змогу увічнити пам’ять загиблих борців за територіальну цілісність України покладанням квітів до пам’ятного хреста “Арки пам’яті”.
З нагоди Дня Незалежності України від стін Свято-Миколаївського храму відбулася урочиста хода. Під час неї було вшановано пам’ять загиблих вчителів та учнів, воїнів-афганців та чорнобильців. Крім того, здійснено покладання квітів до пам’ятних дошок Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка та полеглих під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців.
Закінчилася хода біля пам’ятника Невідомому солдату. Зі словами до присутніх звернулися заступник голови районної ради Наталія Сабліна та перший заступник міського голови Валентин Висоцький. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих патріотів та борців за незалежність. До підніжжя пам’ятника Невідомому солдату бобринчанами було покладено квіти.


ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПІД ЧАС УРОЧИСТОСТЕЙ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

 


ДО 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИЛИ НАГОРОДАМИ СУМЛІННИХ ЖИТЕЛІВ БОБРИНЕЧЧИНИ


23 серпня у ході урочистостей в районному Будинку культури голова райдержадміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна відзначили нагородами бобринчан з нагоди 28-ї річниці незалежності України.
Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: оператора поштового зв’язку центрального відділення поштового зв’язку № 9 Бобринець Оксану Адаменко, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Віктора Бабенка, лісничого Бобринецького лісництва ДП “Долинське лісове господарство” Дмитра Богданова, диспетчера ДПРЧ-24 Управління ДСНС у Кіровоградській області Наталію Волкову, воїна-інтернаціоналіста Олександра Гичка, директора ПТУ № 32 Андрія Запорожця, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Віктора Ілющенка, учасника АТО Станіслава Коржа, старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Анну Павліченко, викладача Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Галину Пальок, воїна-інтернаціоналіста Володимира Пришву, помічника чергового сектору реагування патрульної поліції № 3 Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Олександра Солодкого, майстра аварійно-диспетчерської служби Бобринецького УЕГГ ВАТ по газопостачанню та газифікації “Кіровоградгаз” Олексія Фоменка, директора Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Олега Чорного, лікаря загальної практики-сімейного лікаря КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Василя Щербанюка та викладача районної дитячої школи мистецтв Наталію Якубську.
Крім того, за сумлінну працю та з нагоди 28-ї річниці незалежності України Подякою обласної державної адміністрації відзначено першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька.
Під час урочистої частини відповідні нагороди бобринчанам також вручили перший заступник міського голови Валентин Висоцький та голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Тосік.

 


У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


24 серпня всі українці відзначатимуть одну із самих вагомих дат в історії нашого державотворення – День Незалежності України. Саме цього дня в 1991 році Верховною Радою було прийнято епохальний документ – Акт проголошення незалежності України. Одвічні мрії українців нарешті здійснилися, і наш народ отримав тоді свою власну, єдину, суверенну, соборну та незалежну державу.
23 серпня у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.
Перед учасниками урочистого заходу виступили: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник міського голови Валентин Висоцький, військовий комісар Микола Капітоненко та голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Тосік. Принагідно привітали із державними святами, побажали бобринчанам миру, злагоди та благополуччя.
Окрім цього, з нагоди прийдешньої 28-ї річниці незалежності України були відзначені нагородами бобринчани, які проявили себе в тих чи інших життєво важливих сферах.
Після закінчення промов та нагороджень, жителям Бобринеччини було представлено тематичну програму, підготовлену творчими колективами від громад району та міста.

 


У БОБРИНЦІ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ


23 серпня на площі Незалежності біля адміністративного приміщення відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.
На святкове зібрання прийшли жителі району та міста, військовослужбовці, представники від органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ Бобринеччини.
До учасників урочистого заходу звернулися голова райдержадміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна. Керівництво району принагідно привітало присутніх з Днем Державного Прапора України, наголосило на його вагомості для суспільства в умовах сьогодення.
Біля адмінприміщення під супровід Державного Гімну України військовослужбовцями було урочисто піднято синьо-жовтий стяг. З нагоди свята працівниками районного Будинку культури представлено тематичні номери.
Державний Прапор України, як національний символ має довгу історію. Однак, лише доволі нещодавно він по справжньому став символом єдності, згуртованості українців, які боряться із військовим агресором на сході нашої держави.
З метою вшанування загиблих земляків-військовослужбовців, які віддали життя відстоюючи територіальну цілісність України, керівниками району та міста здійснено покладання квітів до Галереї Слави, розташованої на першому поверсі адміністративного приміщення. Принагідно засвідчено пам’ять загиблих захисників України.

 

Шановні бобринчани, жителі краю, гості!

Вітаємо Вас з великим та значущим державним святом – Днем Незалежності України!


Становлення України, як суверенної держави стало визначним історичним кроком для нашого народу.
Відзначення 28-ї річниці проголошення незалежності країни обов’язково принесе кожному українцю ще більше впевненості та оптимізму.
Наша країна пройшла декілька етапів оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. 24 серпня – дата, яка уособлює в собі давнє прагнення українців до свободи і незалежності. Нині, у нелегкий військово-політичний час для країни, День Незалежності набуває особливого значення. Ми продовжуємо відстоювати принципи суверенності, неподільності української держави. Об’єднанні любов’ю до рідної Батьківщини, захищаємо її цілісність, незалежність у боях на сході країни.
Нехай наші спільні зусилля щодо розвитку України, як правової і вільної держави, приносять вагомі успіхи, а добрі справи на благо нашої країни будуть міцним підґрунтям для подальшого розвитку демократичного суспільства. А незламність духу борців за незалежність буде одвічною та служить гарним прикладом для нащадків.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Пам’ятаймо, наша сила в єдності, в спільній вірі та конкретних діях на благо української держави.

Бажаємо кожній українській родині міцного здоров’я, благополуччя, процвітання та мирного, спокійного майбутнього!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани, гості району та міста!


Щороку напередодні Дня Незалежності України ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. Повага до Прапора – це повага громадян до своєї історії та культури, запорука збереження громадянського миру та міжнаціональної злагоди.
День Державного Прапора України – це одне з тих свят, яке уособлює почуття гордості українців за свою Батьківщину. Під ним ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях. Під ним сьогодні захищають територію України від агресора військовослужбовці Збройних Сил України.
Нехай наш Прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом для українців!
Бажаємо всім також щастя, стабільності, добробуту та миру!
З Днем Державного Прапора України!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

П’ЯТЬ РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ
ПИСАРЕНОК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Та проти долі не підеш,
земля хай буде тобі пухом
і вічне царство в небесах,
тебе ніколи не забудем,
бо захищав ти нас усіх.
Схиляємо голови перед твоєю мужністю,
героїзмом, сміливістю, патріотизмом.

Зі скорботою,
Бобринецька районна державна адміністрація
Бобринецька районна рада

 


ПРАЦЮВАЛА РАЙОННА РОБОЧА ГРУПА З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ


21 серпня голова райдержадміністрації Олег Тертичний провів чергове засідання районної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територіальних громад району.
Участь в обговорені змін до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградщини взяли делеговані представники від районної та міської рад, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, фахівці територіальних органів міністерств та відомств України в районі, громадськість.
У ході наради голова райдержадміністрації Олег Тертичний поінформував присутніх про те, що днями відбулося засідання профільної обласної робочої групи, де розглядалися пропозиції керівників територій щодо внесення змін до Перспективного плану. Метою ж сьогоднішнього зібрання стало обговорення відповідних змін від району. Посадовець закликав на відкритості діалогу з даного питання та запропонував виступити всім бажаючим.
На думку присутніх наразі об’єднання здійснюється в першу чергу за принципом добровільності відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”. Саме це дає право жителям певної територіальної громади самим вирішувати чи створювати їм нову ОТГ, чи приєднуватися до вже діючої.
Крім того, у поточній редакції Конституції України відсутнє поняття “об’єднана територіальна громада”, як одиниці адміністративно-територіального устрою. Акцентовано увагу на тому, що про створення в районі нових ОТГ згідно Перспективного плану можна буде говорити лише після внесення відповідних змін до Основного Закону України.
У кінцевому рахунку членами районної робочої групи констатовано, так як на даний момент на конституційному рівні відсутня чітка законодавча база відносно функціонування об’єднаних територіальних громад, а жителі переважної більшості сільських рад району виступають проти створення нової або приєднання до діючої Бобринецької міської ОТГ, вирішено не подавати пропозиції змін до Перспективного плану формування територій громад області. При цьому також враховано позицію жителів Витязівської громади, де нещодавно відбулося громадське обговорення щодо створення на базі сільради нової ОТГ. Витязівка готова стати центром об’єднаної територіальної громади, проте наразі суміжні села району виступають проти об’єднання з нею.
За підсумками засідання районної робочої групи відповідні дані буде подано до облдержадміністрації. Узагальнену інформацію по всіх територіях Кіровоградщини з обговорення змін до Перспективного плану планується винести на розгляд чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 17 вересня.


До уваги жителів району!


28 серпня 2019 року з 14.00 до 15.00 відбудеться “Гаряча лінія” з головою Бобринецької районної державної адміністрації Тертичним Олегом Васильовичем за телефоном 3-45-89
.


«Відкритий світ молоді» запрошує!


Громадська організація «Відкритий світ молоді» повідомляє, що з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».
Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства для надання соціальних послуг.
До участі у семінарі запрошуються представники органів влади, місцевого самоврядування, департаментів (управлінь) соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти.
Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 097718767, 0674491341, 0503344092, 0503113280.

Орієнтовна програма перебування української делегації в Угорщині, Сербії, Хорватії

 


ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


19 серпня у райдержадміністрації відбулося чергове засідання організаційного комітету із напрацювання плану заходів з підготовки та відзначення на території району 28-ї річниці незалежності України.
У роботі оргкомітету взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, голова районної ради Олена Гадемська, її заступник Наталія Сабліна, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники структурних підрозділів РДА, представники від установ та громадських організацій району.
Під час засідання оргкомітету було деталізовано й ретельно обговорено наявний план до відзначення заходів до Дня Державного Прапора
України та Дня Незалежності України.
23 серпня о 9 годині за участі керівництва району, військовослужбовців, представників від громадських організацій та установ на площі Незалежності заплановано урочисте підняття Державного Прапора України.
Цього ж дня у приміщенні районного Будинку культури о 14 годині плануються до проведення урочистості, що будуть включати в себе виступи керівників району та міста, вручення почесних нагород. Закінченням заходів стане святковий концерт, підготовлений творчими колективами від району та міста.
24 серпня о 09.30 у Свято-Миколаївському храмі відбудеться молебень за Україну. Після завершення богослужіння заплановано ходу центральною вулицею міста з покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.
Завершиться святкування 28-ї річниці незалежності України дискотекою для молоді у міському парку імені Кропивницького. Дозвілля організовується міською радою та відбудеться 24 серпня о 21 годині.
За безпекою громадян під час проведення заходів будуть слідкувати правоохоронні органи, медики та ДСНС.


ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ ТА МІСТА!


Запрошуємо Вас взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці проголошення незалежності України.
23 СЕРПНЯ:

- урочисте підняття Державного Прапора України на площі Незалежності біля адміністративного приміщення. Початок о 09.00;
- урочиста частина та концертна програма у приміщенні районного Будинку культури. Початок о 14.00.
24 СЕРПНЯ:

- молебень за Україну в Свято-Миколаївському храмі. Початок о 09.30;

- урочиста хода від Свято-Миколаївського храму з покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, що знаходяться на території міста. Початок о 10.00;

- дискотека для молоді у міському парку імені Кропивницького. Початок о 21.00.

Оргкомітет

 


РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАТО З ОПЕРАТИВНОЇ НАРАДИ


19 серпня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради обговорено криміногенні та надзвичайні ситуації в районі за попередній тиждень. Головою райдержадміністрації дано доручення відповідним структурам прослідкувати за належним громадським порядком під час святкування прийдешніх Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
Крім того, порушено питання підготовки закладів загальної середньої освіти району до нового навчального року. Як повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун, урочисті лінійки з нагоди Свята Першого дзвінка відбудуться в школах району 2 вересня. При цьому проведення тематичних заходів займе максимально короткий проміжок часу – 10-15 хвилин. Наразі також здійснюється забезпечення навчальних закладів необхідним обладнанням та триває їх підготовка до опалювального сезону.
Наостанок обговорено особливості функціонування районного терцентру та хід впровадження у медичних закладах району засобів телемедицини.
За підсумками порушених тем у ході щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.

 


ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ НОВОГО АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ СУБРЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ КІРОВОГРАДЩИНИ


13 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Тертичного відбулося засідання районної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територіальних громад району.
Зміни від району до обласного Перспективного плану обговорювалися за участі: заступника голова районної ради Наталії Сабліної, депутатів райради, сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА, представників від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час засідання районної робочої групи обговорено надання пропозицій до проектної моделі Кіровоградської області з її новим адміністративно-територіальним устроєм, яка розроблена міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Інформував з даного питання голова райдержадміністрації Олег Тертичний.
Зокрема, посадовець зауважив, що нова модель передбачає утворення на території Кіровоградської області трьох об’єднаних районів: Кропивницького – 470,4 тис. осіб в т.ч. й м. Кропивницький – 228,6 тис. осіб, Олександрійського – 241,0 тис. осіб та Новоукраїнського – 243,2 тис. осіб. При цьому кількість проектних ОТГ в цілому по області складає 42, з них міських – 12, селищних – 14, сільських – 16.
У свою чергу, Бобринецький район планують розділити на дві ОТГ: Бобринецьку, яка відноситься до Кропивницького району та Витязівську, що має увійти до складу Новоукраїнського району.
У ході обговорення було виголошено декілька думок щодо майбутнього адміністративно-територіального устрою області.
Так, за підсумками засідання районної робочої групи вирішено не змінювати існуючі межі Бобринецького району.
Крім того, запропоновано створення району на основі виборчого округу з урахуванням деяких змін.
Зокрема, на території області пропонується створити Бобринецький район, який включатиме в себе Компаніївський, Устинівський, Долинський та Новгородківський райони. Під час такого об’єднання не повинні порушуватися існуючі межі районів, так як це значно зменшуватиме витрати на розвиток інфраструктури. У свою чергу, народні депутати України від виборчих округів матимуть змогу виконувати свої обов’язки на тих територіях, які їх обирали.
Наостанок, районна робоча група визнала примусове об’єднання передчасним. Запропоновано провести підготовчі роботи з розвитку інфраструктури, матеріальної бази, внести відповідні зміни до законодавства, здійснити передачу влади на місцях для подальшого об’єднання громад.

 


У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА


12 серпня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щопонеділкової оперативної наради розглянуто питання: “Про підсумки роботи районної служби зайнятості, стан дотримання законодавства про працю за І півріччя 2019 року” – інформація директора Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Ірини Виниченко.
Крім того, головний лікар Бобринецької ЦРЛ Лариса Семенюк інформувала присутніх відносно погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам центральної районної лікарні та про хід підготовки до опалювального сезону.
Також начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець поінформував щодо проведеної роботи з питання сплати боргу ФГ “Каспришина А.В.”.
Наостанок щопонеділкової оперативної наради Галина Карпова зупинилася на питанні роботи із зверненнями громадян. Звернула увагу керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі на обов’язкове позитивне вирішення питань, порушених у зверненнях громадян, не допущенні повторних звернень з одних і тих же тем тощо.

 

П’ЯТЬ РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ
ПЕТРОВИЧ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ

Ти в нашій пам’яті живеш
неначе пісня солов’їна,
ніколи з серця не підеш,
бо ти для нас Герой України.
Схиляємо голови перед твоєю мужністю,
героїзмом, сміливістю, патріотизмом.

Зі скорботою,
Бобринецька районна державна адміністрація
Бобринецька районна рада

 

Шановні працівники ветеринарної медицини, ветерани галузі!


Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини, яке традиційно відзначається в Україні у другу неділю серпня.
Завдяки Вашій сумлінній праці, відданості обраній справі в районі забезпечується ветеринарне та епізоотичне благополуччя, ветеринарно-санітарна безпека продуктів тваринництва і охорона довкілля.
Сподіваємося, що Ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед Вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю жителів всієї Бобринеччини.
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, невтомної енергії в служінні людям.
Висловлюємо вдячність за плідну працю та бажаємо нових звершень у професійній сфері.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ПРЕДСТАВЛЕНО ПРОЕКТ НОВОГО АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ СУБРЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ


8 серпня відповідну інформацію розмістив у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Нова модель передбачає: кількість проектних ОТГ – 42, з них міських – 12, селищних – 14, сільських – 16.
Кількість об’єднаних районів – 3 (Кропивницький – 470,4 тис. осіб в т.ч. м. Кропивницький – 228,6 тис. осіб, Олександрійський – 241,0 тис. осіб, Новоукр
аїнський – 243,2 тис. осіб).

 


ГОТУЄМОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


8 серпня у райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету із напрацювання плану заходів з підготовки та відзначення на території району 28-ї річниці незалежності України.
План заходів напрацьовували: перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, голови громадських організацій району, керівники та працівники структурних підрозділів РДА.
Під час засідання оргкомітету обговорено наявний план до відзначення заходів з нагоди прийдешніх Дня Державного Прапор
а України та Дня Незалежності України.
Зокрема, плануються до проведення урочистості, що будуть включати у себе виступи керівників району та вручення почесних нагород. Закінченням заходів стане святковий концерт, підготовлений аматорами та колективами Бобринеччини. За безпекою громадян під час заходів будуть слідкувати правоохоронні органи, медики та ДСНС.
Насамкінець було наголошено, що сьогоднішнє засідання має на меті орієнтовно визначити, як практично буде реалізовано план заходів до прийдешніх свят. У подальшому даний план буде доповнено та скориговано, однак зазначено, що у будь-якому випадку урочистості з нагоди 28-ї річниці незалежності України на території району відбудуться у тематиці прославлення нашої держави, її символів, традицій.

 


У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ


7 серпня у Бобринецькій райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка відбулася нарада щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони.
У нараді взяли участь представники від органів влади, місцевого самоврядування та райвійськкомісаріатів з Бобринецького, Компаніївського, Устинівського та Долинського районів області.
Під час наради детально обговорено вирішення проблемних питань щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони для забезпечення їх належного функціонування на території області під час виконання поставлених завдань.
За підсумками наради вирішено проаналізувати (відкорегувати) програми підтримки рот територіальної оборони та передбачити їх необхідне фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів. Останнє, зокрема, здійснюється із метою забезпечення батальйону територіальної оборони необхідними матеріально-технічними засобами.


ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ТРИМАЄ НА КОНТРОЛІ ВІДНОВЛЕННЯ ЗРУЙНОВАНОЇ ВНАСЛІДОК НЕГОДИ ГРЕБЛІ У ТАРАСІВСЬКІЙ ГРОМАДІ


Про це під час наради щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко.
За словами посадовця, відповідним розпорядженням голови ОДА затверджено об’єкт з проведення аварійних робіт з відновлення водопропускної споруди загальною вартістю 4500,0 тис. грн. Також оголошено тендер на виконання поточного середнього ремонту відповідної автомобільної дороги загального користування місцевого значення та проведення аварійних робіт з відновлення водопропускної споруди. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 19 серпня.
Крім того, обласною радою виділено кошти Бобринецькому району на ліквідацію наслідків стихії у сумі 500 тис. грн., що були компенсовані громадянам, майно яких постраждало під час негоди.
Наразі також відновлено щоденні рейси маршруту Кропивницький-Новоградівка. Автобус курсує до населених пунктів в обхід понівеченої внаслідок негоди греблі.
Перший заступник голови облдержадміністрації зауважив, що після завершення подання тендерних пропозицій, відновлення зруйнованої греблі відбудеться у найкоротші терміни. Райдержадміністрації дано доручення тримати питання на постійному контролі.

 


ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


5 серпня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради головний лікар ЦРЛ Лариса Семенюк та директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ольга Вініченко інформували присутніх відносно особливостей впровадження у медичних закладах району засобів телемедицини.
Крім того, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець поінформував щодо завершення жнивної кампанії та відповідної підготовки до посіву озимих культур.
За підсумками щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації дано ряд відповідних доручень.


До уваги жителів району та зацікавлений осіб!


Із 8 по 18 жовтня 2019 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини (програма додається).
Мета поїздки – ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів.
Взяти участь у міжнародній поїздці запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, громадських організацій, гуманітарної сфери, а також інші зацікавлені спеціалісти.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видаються сертифікати міжнародного зразка у кількості 120 академічних годин. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.
Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 093-214-64-17.


Орієнтовний план міжнародної культурно-освітньої поїздки «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини, 8-18 жовтня 2019 року

 


АПАРАТНА НАРАДА В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


1 серпня керівник апарату районної державної адміністрації Галина Карпова провела планову апаратну нараду.
У її засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час апаратної наради начальником відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Людмилою Ковбасюк було надано роз’яснення щодо доступу до публічної інформації. Зауважено, що кожен структурний підрозділ райдержадміністрації відповідає за вчасне оприлюднення публічної інформації, яка відповідно знаходиться у його володінні.
Крім того, обговорено Інструкцію з діловодства. Детально інформувала з даного питання начальник загального відділу апарату РДА Любов Хоружа.
Наостанок апаратної наради Галина Карпова поінформувала присутніх про проведення 30 серпня засідання колегії райдержадміністрації та чергової 24-тої сесії районної ради. Остання планується до проведення наприкінці вересня поточного року. Наголосила виважено підійти до підготовки відповідних матеріалів та закликала задіяних осіб проконтролювати за своєчасним їх поданням.

 


ПРАЦЮВАЛА ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ З НАДАННЯ СУБВЕНЦІЙ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ


1 серпня відбулося засідання комісії з надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Провів засідання голова райдержадміністрації Олег Тертичний.
За підсумками засідання членами профільної комісії прийнято ряд відповідних рішень.
Зокрема, з метою придбання житла для відповідної категорії осіб, визначено напрямок виплати грошової компенсації та житлові приміщення, що належні для отримання.
Крім того, проведено ретельний аналіз обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, з метою попередження порушення черговості при забезпеченні житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Наостанок визначено 40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа віком від 16 до 23 років, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

 


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ


31 липня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яка діє при районній державній адміністрації.
За участі членів профільної комісії було розглянуто питання щодо усунення недоліків, виявлених в результаті комісійного обстеження свиногосподарств району.  
З детальною інформацією виступив начальник Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Віталій Пітенко.
За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.


ОПЕРАЦІЯ “УРОЖАЙ” ТРИВАЄ


У рамках виконання плану заходів операції “Урожай”, затвердженого розпорядженням ГУ ДФС у Кіровоградській області від 20 травня 2019 року № 232-р “Про організацію проведення операції “Урожай”, відокремленими управліннями ГУ ДФС в Кіровоградській області проводиться робота по відпрацюванню громадян-одноосібників, які обробляють значні площі землі без державної реєстрації підприємницької діяльності.
Головним управлінням ДФС в області проведено у Бобринецькому районі документальну позапланову виїзну перевірку громадянина, який одноосібно обробляє земельні частки (паї) площею понад 50 га, в результаті якої встановлено здійснення підприємницької діяльності на постійній основі без державної реєстрації. За результатами перевірки на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлено для розгляду до суду. В ході судового розгляду 15 червня 2019 року особу визнано винною та накладено адмінштраф у сумі 17,0 тис. гривень.

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області


ДО НОВОГРАДІВКИ ЩОДЕННО БУДЕ КУРСУВАТИ ТРАНСПОРТНИЙ АВТОБУС


Районна державна адміністрація повідомляє, що із 30 липня відновлює щоденні рейси автобус Кропивницький-Новоградівка.
Згідно свого графіку автобус здійснює наступні рейси:
Маршрут Новоградівка-Кропивницький:
Відбуває з Новоградівки о 5:35, прибуває до Кропивницького о 8:05.
Маршрут Кропивницький-Новоградівка:
Відбуває з Кропивницького о 14:20, прибуває до Новоградівки о 16:50.
У разі погіршення погодних умов рейс може бути відмінений. За довідками звертайтеся до Бобринецької автостанції, телефон: 3-51-01.

 


У РАЙОНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ


30 липня головою райдержадміністрації Олегом Тертичним здійснено обстеження ділянок автодороги Мар’янівка-(Бобринець-Витязівка).
Спільно з начальником управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Мариною Кочубей, заступником начальника філії “Кіровоградська дорожньо-експлуатаційна дільниця” Олександром Тотком та жителями прилеглих громад обговорено аспекти здійснення поточного ремонту окремих ділянок названого автошляху.
За підсумками обстеження прийнято відповідне рішення щодо проведення найближчим часом вирівнювання ділянок дорожнього полотна з додаванням біло-щебеневої суміші.

 

Шановні жителі Бобринеччини!


Щиро вітаємо усіх із Днем хрещення Київської Русі-України, яке ми відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності.
Свято хрещення Київської Русі об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.
Сердечно вітаючи жителів району та духовенство, від щирого серця бажаємо, щоб свято хрещення Київської Русі-України зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.
Тож духовної наснаги усім, щедрої Божої благодаті та довголіття!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні працівники торгівлі!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!


Щодня Ви задовольняєте повсякденні потреби наших громадян, тисячі людей користуються Вашими послугами, які є професійними та якісними. Торгівля – це рушійна сила у здійсненні купівлі-продажу та спілкуванні одне з одним.
Впевнені, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого району, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.
Бажаємо Вам, шановні працівники торгівлі, насамперед, здоров’я, щастя, оптимізму, натхнення, успіху та великих прибутків. Удачі Вам у всьому і завжди!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБГОВОРИЛА ПРОЕКТ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В ЧАСТИНІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ


26 липня голова райдержадміністрації Олег Тертичний взяв участь в засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради.
У засіданні також взяли участь: голови сільських рад, депутати районної ради та делеговані представники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Вела засідання Координаційної ради голова районної ради Олена Гадемська.
На порядок денний було винесено одне питання – обговорення проекту змін до Конституції України в частині децентралізації.
Голова райради Олена Гадемська ознайомила присутніх з основними положеннями нового проекту змін до Основного Закону України.
Зокрема, згідно із розробленими Урядом положень виконавчу владу в районах і областях, у Києві та Севастополі будуть здійснювати префекти. Строк перебування на посаді яких не може перевищувати більше трьох років.
Крім того, планується створити нову систему адміністративно-територіального устрою України, яка буде складатися з адміністративно-територіальних одиниць, а саме: з громади, району та регіону.
Проект змін також визначає поняття “територіальна громада” та “орган місцевого самоврядування”, конкретизує їхні права та обов’язки.
Під час обговорення слово мали присутні голови сільських рад та депутати районної ради.
Так, Олексіївський сільський голова Іван Кравченко запропонував замінити поняття “префект” на “виконавчі комітети”. На його думку, саме вони мають здійснювати виконавчу владу на місцях. У підсумку дана пропозиція була підтримана більшістю членів Координаційної ради.
Лунали й інші думки. Зокрема, пропонувалося доповнити проект змін Конституції положеннями відносно здійснення контролю діяльності органів місцевого самоврядування відповідними органами прокуратури, дозволити громадам перейменовувати населені пункти та вулиці, що входять до її складу, тощо.
За підсумками засідання Координаційної ради вирішено здійснити обговорення проекту змін у сільських радах району з подальшим інформуванням районної та обласної рад.

 


СПІВПРАЦЮЄМО З ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД РАЙОНУ


26 липня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів планову інформаційну нараду з головами сільських рад району.
Зокрема, з головами сільських рад обговорено особливості підготовки до опалювального та осінньо-зимового періоду 2019/2020 років, порушено питання надходжень від плати за землю та дослідження джерел формування доходів місцевих бюджетів, їх аналіз з метою виявлення недоліків та резервів їх збільшення.
Крім того, наголошено на попереджені виникнення африканської чуми свиней та здійсненні дотацій на молодняк великої рогатої худоби населенню.
Також обговорено аспекти проведення в районі операції “Урожай”, порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Наостанок планової інформаційної наради присутніх поінформовано відносно благодійних внесків до Товариства Червоного Хреста України, співпрацю голів сільських рад з фельдшерсько-акушерськими пунктами, пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом, функціонування ЦРЛ та виділення сільськими радами додаткових коштів для забезпечення препаратами інсуліну жителів їхніх громад.


ПАСАЖИРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ ЗВ’ЯЗОК З НОВОГРАДІВКОЮ ВІДНОВЛЕНО


Про це під час інформаційної наради з головами сільських рад району повідомив голова райдержадміністрації Олег Тертичний.
За словами керівника району до сіл Тарасівка, Мирне і Новоградівка вже цієї неділі буде курсувати автобус Кропивницький-Новоградівка згідно графіку маршруту. Автоперевізник погодився здійснювати маршрут в обхід понівеченої внаслідок негоди греблі.
Тимчасово автобус буде курсувати також в середу і п’ятницю щотижня до відновлення повноцінного сполучення на відрізку автошляху Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14.

 


ПРАЦЮВАЛА КОЛЕГІЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


26 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Тертичного відбулося засідання колегії РДА.
У роботі колегії райдержадміністрації взяли участь її члени: голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, начальник фінансового управління РДА Людмила Нестеренко, начальник загального відділу апарату РДА Любов Хоружа, голова Златопільської сільської ради Віктор Поліщук, головний лікар Бобринецької ЦРЛ Лариса Семенюк та голова громадської ради при РДА Наталія Яворська.
Також на засіданні колегії РДА були присутні: керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та секретарі сільських рад, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
На розгляд членів колегії райдержадміністрації були винесені два питання: Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2019 року – інформація начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Кочубей; Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування району за І півріччя 2019 року – інформація провідного спеціаліста загального відділу апарату РДА Людмили Кобилянської.
За підсумками засідання членами колегії райдержадміністрації було прийнято відповідні рішення.

 


СТАРТУВАВ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


18 липня у райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства по формуванню нового складу громадської ради при Бобринецькій районній державній адміністрації.
У ході засідання присутніми було обрано голову та секретаря ініціативної групи. Ними відповідно стали: голова районної жіночої громадської організації “Сучасниця” Любов Павелко та провідний спеціаліст відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Володимир Тесля.
Крім того, членами ініціативної групи визначено дату та місце проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради, погоджено зміст повідомлення про проведення установчих зборів.
Так, установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації відбудуться 4 вересня 2019 року о 10 годині. Надання консультацій з питань участі в установчих зборах та прийом документів для участі в установчих зборах здійснюються ініціативною групою з 26 липня по 25 серпня 2019 року.
Також присутніми обговорено основні етапи підготовки установчих зборів, погоджено зразки та формат заяви від інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах, формати додатків до заяви та затверджено порядок прийняття документів від інститутів громадянського суспільства.
Наостанок засідання було наголошено, що ініціативна група має приймати активну участь в інформаційній кампанії по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації.


До уваги жителів Бобринецького району!


Бобринецька ДПІ Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що 31 липня 2019 року є останнім терміном сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування за 2018 рік.

ВІДНОВЛЕННЯ ЗРУЙНОВАНОЇ ТАРАСІВСЬКОЇ ГРЕБЛІ НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ


З метою відновлення зруйнованої внаслідок негоди греблі на території Тарасівської громади здійснено ряд відповідних заходів.
Розпорядженням голови Кіровоградської облдержадміністрації від 16 липня 2019 року № 898-р “Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року № 687-р” затверджено об’єкт з проведення аварійних робіт з відновлення водопропускної споруди на автодорозі Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14 на ділянці км 6+385 – км 6+435 загальною вартістю 4500,0 тис. грн.
Станом на 22 липня укладено договір на виконання проектної документації на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14 на ділянці км 6+385 – км 6+435 (проведення аварійних робіт з відновлення водопропускної споруди) з ТОВ “Проектна фірма “Мостопроект”.
19 липня оголошено тендер на виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14 на ділянці км 6+385 – км 6+435 (проведення аварійних робіт з відновлення водопропускної споруди). Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 19 серпня.
Крім того, 23 липня головою райдержадміністрації Олегом Тертичним проведено робочу зустріч із автоперевізником Віталієм Слютою.
У ході зустрічі обговорено питання відновлення транспортного сполучення із селами Мирне, Новоградівка і Тарасівка. Попередньо домовлено, що найближчим часом до названих сіл тимчасово буде курсувати автобус в обхід зруйнованої греблі, а саме через територію Бобринківської громади.
Про конкретний графік руху автобусу буде повідомлено додатково.

102 РАЙОНИ ЗАМІСТЬ 490: У МІНРЕГІОНІ ПОКАЗАЛИ НОВУ МОДЕЛЬ АДМІНТЕРУСТРОЮ

 

Шановні жителі району та міста!

16 липня – День проголошення Декларації про державний суверенітет України!


16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був перший самостійний крок нашої держави на шляху відновлення історичної справедливості, відродження втраченої державності як ідеї соборності українського народу та його земель.
Декларація стала тією цінністю, яка об’єднала суспільство у непростий час визначення свого майбутнього.
Сьогодні, коли для нашої держави настали важкі часи, вона надзвичайно потребує об’єднання, згуртованості та єднання. І разом ми обов’язково відстоїмо незалежну, вільну, соборну та демократичну Україну.
Щиросердечно вітаємо Вас із 29-ю річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України.
Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, злагоди і порозуміння Вашим родинам, успіхів та наснаги в усіх добрих справах і непохитної віри у гідне майбуття нашої Української держави.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бухгалтери Бобринеччини!

16 липня – День бухгалтера!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!


Професія бухгалтера завжди визнавалася однією з пріоритетних та вкрай потрібних для реалізації та розвитку фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій.
Щодня працівники цієї сфери, дотримуючись вимог чинного законодавства, ведуть бухгалтерський облік і складають звітність, здійснюють чіткий контроль за використанням коштів та активно запроваджують у практику сучасні фінансові стандарти різночинних установ та організацій району.
Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації, де б не використовувались Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.
Тож, у день сьогоднішнього свята зичимо працівникам бухгалтерської сфери здоров’я, оптимізму, благополуччя у родинах, злагодженої і продуктивної роботи у трудових колективах задля досягнення вагомих здобутків у професійній сфері.
Зі святом!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА


16 липня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щотижневу оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щотижневої оперативної наради обговорено декілька питань із життя району.
Зокрема, як повідомив начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, наразі в районі зібрано 88% ранніх зернових. Поки що погодні умови не дозволяють повністю завершити збирання ранніх зернових, проте найближчим часом це стане можливим. Урожайність в цілому ж у районі тримається на рівні середньої.
Крім того, учасники нарада обговорили особливості виплати компенсації постраждалим внаслідок стихійного лиха, криміногенну ситуацію за попередній тиждень, впровадження у медичних закладах району засобів телемедицини та аспекти освоєння субвенції у рамках програми “Нова українська школа”.
Наостанок порушено питання відновлення зруйнованої внаслідок негоди греблі на території Тарасівської громади. Зауважено, що найближчим часом буде проведений відповідний тендер, який визначить підрядника з відновлення зруйнованого об’єкта інфраструктури.

 

П’ЯТЬ РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ
ВЕРБОВИЙ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ

Та проти долі не підеш,
земля хай буде тобі пухом
і вічне царство в небесах,
тебе ніколи не забудемо,
бо захищав ти нас усіх.
Схиляємо голови перед твоєю мужністю,
героїзмом, сміливістю, патріотизмом.

Зі скорботою,
Бобринецька районна державна адміністрація
Бобринецька районна рада

 

П’ЯТЬ РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ
ЛУЦКО АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ

Вогонь життя раптово згас,
печаль і смуток серце ранить
і серце ридає постійно,
хай вітер повідає клену
про тих, хто поліг у бою…
Низький уклін тобі від нас
і вічна пам’ять.
Схиляємо голови за твою мужність,
героїзм, сміливість, патріотизм.

Зі скорботою,
Бобринецька районна державна адміністрація
Бобринецька районна рада

 


НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РЕМОНТУЮТЬ ТРАСУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Н-14


Одним із пріоритетних завдань обласної та районної влади завжди були ремонт, утримання і будівництво нових доріг на території Кіровоградщини. Так, наразі триває капітальний ремонт траси державного значення Н-14 (Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв).
10 липня розпочалися ремонтні роботи по експлуатаційному утриманню автомобільної дороги місцевого значення а/д Н-14 – Бобринець – вихід на а/д Н-14, яка проходить через місто Бобринець.
Цього ж дня головою райдержадміністрації Олегом Тертичним спільно із заступником начальника філії “Кіровоградська дорожньо-експлуатаційна дільниця” Олександром Тотком було оглянуто хід виконання робіт з ремонту покриття по вулиці Незалежності. Дано відповідні доручення щодо проведення належної роботи з утримання автошляхів району.
Зауважимо, що днями на відрізку дороги Н-14 (км 107-111) вже влаштували верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Наразі також влаштовують два з’їзди на село Полум’яне та один – на Златопілля Бобринецького району. Загалом сполучити якісними дорожним покриттям Кропивницький та Миколаївщину планують до середини вересня поточного року.

 


ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


8 липня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації Олегом Тертичним порушено декілька тем порядку денного.
Так, принагідно присутнім представлено новопризначеного директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ольгу Вініченко. Обговорено особливості впровадження у медичних закладах району засобів телемедицини. Доручено тримати дане питання на контролі.
Крім того, порушено питання виплати компенсації постраждалим внаслідок стихійного лиха, яке сталося у районі на початку червня. Окремо акцентовано на механізмі надання одноразової матеріальної допомоги жителям постраждалих населених пунктів.
Наостанок наради обговорено освітні питання, а саме: підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання та аспекти освоєння субвенції у рамках програми “Нова українська школа”. Остання, зокрема, передбачає придбання на потреби закладів загальної середньої освіти району відповідної оргтехніки, дидактичного обладнання, підручників тощо.

 

Шановні члени, працівники та ветерани кооперативного руху району!

6 липня в Україні святкується Міжнародний день кооперативів!


Сьогодні для нашого району кооперативний рух відіграє вагому роль, так як дозволяє забезпечити зайнятість людей, задовольнити різноманітні соціально-економічні потреби населення. Він забезпечує використання наших місцевих ресурсів на найбільш оптимальному рівні.
Сподіваємося, що в майбутньому кооперативний рух, утверджуючись, виходитиме все на нові й нові горизонти та дозволить оптимізувати наявні різноманітні споживацькі сфери для населення Бобринеччини.
Зичимо Вам успіхів у професійній діяльності та нових звершень у кооперативній галузі.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК НЕГОДИ


5 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги.
За участі членів профільної комісії, голів сільських рад були деталізовані аспекти надання одноразової матеріальної допомоги жителям населених пунктів, що постраждали внаслідок стихійного лиха, яке сталося у районі на початку червня.
Як відомо, на минулому пленарному засіданні обласної ради депутати підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо виділення коштів Бобринецькому району на ліквідацію наслідків стихії у сумі 500 тис. грн.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 1 липня 2019 року № 155-р затверджено відповідний Порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха.
Сьогодні ж профільна комісія розглянула подані від сільських рад заяви про надання матеріальної допомоги від жителів постраждалих громад та обговорила механізм виплати компенсації. Сама матеріальна допомога надається громадянам у яких знищенні плодово-ягідні насадження, посіви, велика рогата худоба, пошкоджене житло тощо.
За підсумками роботи районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги вирішено на наступному засіданні затвердити суму та громадян, яким буде компенсовано збитки внаслідок негоди.

 

Шановні працівники Національної поліції України, ветерани правоохоронних органів!

4 липня відзначається День Національної поліції України!


Сьогодні завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та всебічній підтримці з боку суспільства, працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.
На Ваші плечі покладено виключно відповідальне і благородне завдання – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки.
Переконані, що Ваша відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, уміння долати труднощі і перешкоди й надалі будуть надійними оберегами українського народу.
З нагоди професійного свята, прийміть наші щирі вітання й побажання успіху в роботі та особистому житті.
Хай доброю буде до Вас доля і все вдається у Ваших службових справах!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ПРЕДСТАВЛЕНО ДИРЕКТОРА КНП “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОБРИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ”


2 липня трудовому колективу комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” було представлено нового директора установи Ольгу Вініченко.
Приємну місію здійснили керівники району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська. Принагідно привітали із призначенням, побажали гідних трудових успіхів та всебічних звершень у медичній сфері на благо всієї Бобринеччини.
Нагадаємо, що Ольгу Вініченко призначено на посаду директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” рішенням чергової двадцять третьої сесії районної ради терміном на 3 роки. До цього вона пройшла конкурс на зайняття вакантної посади і наразі із нею вже укладено відповідний контракт.

 

Дорогі друзі, молодь!

Останньої неділі червня ми відзначаємо День молоді. Тож, щиро вітаємо зі святом молодь нашого району!


Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.
Це прекрасний період у житті, який є своєрідним фундаментом майбутнього. Саме тому, шановне молоде покоління, важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, домагайтеся перемоги у всьому!
Молодь Бобринеччини – сьогодення і майбутнє нашого краю. Друзі, бажаємо Вам енергії, наполегливості, оптимізму, реалізації у вибраних Вами сферах. Пам’ятайте, сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, віра в майбутнє і прагнення до кращого.
Будьте здоровими та щасливими! Нехай здійснюються Ваші мрії та бажання! Миру, добра, веселощів та благополуччя Вам, шановні!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани, жителі району та міста!

Щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!


28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини і громадянина.
Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру і стабільності.
Усі ми прагнемо жити у квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати та відпочивати, але ніхто, крім нас самих, не зробить Україну суверенною, міцною, вільною державою. Саме тому, сьогодні, свідомі небайдужі українці долучаються до обговорення змін, які запропоновано внести в Конституцію України, приймають активну роль у формуванні майбутнього своєї держави.
У день свята щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і достатку, успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України. Миру всім та благополуччя!
Нехай в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


МАЙБУТНЄ КІРОВОГРАДЩИНИ – ТАЛАНОВИТІ ДІТИ


26 червня у Кропивницькому в приміщенні обласної філармонії відбулася презентація книги «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти», яка видана видавничим центром «Перлина».
До книги потрапили й діти Бобринеччини, зокрема вихованці районного Будинку дитячої творчості.
Презентація супроводжувалась цікавим концертом та урочистою церемонією нагородження талановитих дітей області.
До книги увійшли досягнення і перемоги, найяскравіші миті дитинства та юності підростаючої молоді, представлені численні здобутки колоритного краю. Вона відкрила нові імена дітей та їх наставників з усієї області.
У номінації «Педагогічна еліта Кіровоградщини» були відзначені: керівник закладу Тетяна Шишко та керівники гуртків КЗ «Бобринецький районний Будинок дитячої творчості»: Юлія Шишко, Зоя Секрет, Людмила Твердоступ, Олена Шкробіт.
У номінації «Майбутнє України – талановиті діти» відзначені вихованці закладу: Тетяна Вагнер, Катерина Сорочан, Крістіна Ковальчук, Нікіта Секрет, Аврора Асатрян, Анастасія Кравчна, Давіт Алеян та Ольга Кареліна.

Районний БДТ

 


ДЕПУТАТИ ПРАЦЮВАЛИ НА ЧЕРГОВІЙ 23-тій СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ


26 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько взяв участь в роботі чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.
На засіданні також були присутні: голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі, доповідачі з питань порядку денного сесії.
Під керівництвом голови районної ради Олени Гадемської обговорено низку актуальних питань із життя району.
Зокрема, депутатами було призначено Ольгу Вініченко на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради терміном на 3 роки.
Крім того, депутати реорганізували Бобринецьку центральну районну лікарню шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство “Бобринецька центральна районна лікарня Бобринецької районної ради”. Реорганізація здійснена з метою запровадження нової моделі фінансування медзакладу, що передбачає кращий бюджетний захист громадян у випадку хвороби, ефективний та справедливий розподіл публічних коштів тощо.
Також депутати внесли зміни до ряду рішень районної ради та заслухали звіт Олени Гадемської за період повноважень 2018 року. Окремо під час сесії районними обранцями обговорено й хід ліквідації наслідків негоди, що пройшла територією району на початку червня 2019 року.
За підсумками роботи депутатів та порушених тем у рамках чергової двадцять третьої сесії районної ради було прийнято ряд відповідних рішень.

 


ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ПРИЙДЕШНІМ ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ


25 червня у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня державної служби та прийдешнього Дня Конституції України.
Принагідно привітали присутніх із святами представники від органів влади та місцевого самоврядування: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько та заступник голови районної ради Наталія Сабліна.
У ході урочистостей за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені: начальник відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення РДА Олена Баклан, викладач Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Григорій Дромашко, бухгалтер Бобринецького управління по експлуатації газового господарства Надія Гавриленко, реєстратор медичний КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Світлана Екштейн, завідуюча виробництвом хлібокомбінату Бобринецького райспоживтовариства Ольга Куркула, сестра медична старша терапевтичного відділення ЦРЛ Наталія Ніколенко, начальник служби захисту інформації районного військового комісаріату Олександр Тосік.
Крім того, оголошено Подяки райдержадміністрації та районної ради: художньому керівнику КЗ “Бобринецький районний Будинок культури” Марії Вознюк, приватному підприємцю Олександру Вороному, начальнику Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Валерію Григорчуку, колективу Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, провідному фахівцю з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Світлані Сендзюк, завідувачу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району Сергію Хоружому, фольклорному колективу “Степівчанка” Грузького сільського клубу та фольклорному колективу “Горлиця” Благодатненського сільського Будинку культури.
Також вручено Подяку особового складу військової частини А3283 за надану допомогу та співпрацю на благо Батьківщини України Сергію Телятникову.
У свою чергу, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації за сумлінну довгорічну працю, вагомий внесок у формування системи державного управління та з нагоди професійного свята Дня державної служби Подякою Кіровоградської облдержадміністрації відзначено начальника відділу культури та туризму РДА Ларису Гребень.
За сумлінну працю, вагомий внесок у формування системи державного управління та з нагоди професійного свята Дня державної служби спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: головного спеціаліста Бобринецького районного відділу державного реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Наталію Ащепу, головного державного ревізора-інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Новоукраїнського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області Ірину Дяченко, головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Віту Мельник, судового розпорядника Бобринецького районного суду Дмитра Муляву, провідного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення РДА Олену Рибачук.
Після завершення урочистої частини з тематичними номерами перед присутніми виступили аматори сцени. Прекрасні, змістовні творчі номери: пісні й танці, подарували глядачам чудовий святковий настрій. Присутні ж не шкодували оплесків талановитим виконавцям.

 

Шановні колеги!

23 червня – День державної служби!


Щиро вітаємо усі енергійні, цілеспрямовані, кваліфіковані колективи району з Днем державної служби!


Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.
Ви, кожен на своєму місці, виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.
Закликаємо діяти з не меншою енергійністю, самовіддачею, результативністю. Адже нині в державі особливо відповідальний період змін. Усі зусилля держслужбовців мають бути спрямовані на забезпечення стабільності життя, надійного соціального захисту громадян, вирішення найважливіших народногосподарських завдань.
Шановні колеги! Дякуємо за Вашу щоденну наполегливу працю! Бажаємо усім благополуччя, витримки, гідного шанування Ваших зусиль і праці, міцного здоров’я, родинного затишку, миру та впевненості у майбутньому.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!


У цей день 1941 року гітлерівські війська віроломно вторглися на територію нашої країни, таким чином розпочавши новий, кровопролитний, етап Другої світової війни.
Сто дев’яносто дивізій Німеччини та її союзників розгорнули бойові дії. О четвертій годині ранку німецька авіація розпочала скидати бомби на Київ та інші міста України… Наші війська чинили героїчний опір. Захисники мужньо тримали оборону.
Страшне слово “війна” увірвалося в життя людей.
Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді Батьківщину. З кожним роком, на жаль, їх невблаганно стає все менше і менше…
Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
Доземний уклін безсмертному подвигу, звитягі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників. Дяка усім тим, хто піднявся на священний бій з нацистами, хто кував перемогу в тилу!
На жаль, сьогодні ми знову говоримо про війну… Війну, яку розпочав наш східний сусід.
Ми є свідками ворожості, агресії та жорстокості. Впевнені, що в пам’ять про героїв Другої світової війни, задля світлого й мирного майбутнього української нації, ми дамо гідну відсіч нашим ворогам й в Україні запанують мир, злагода та добробут.
В цей день, згадаймо усіх, хто поліг за наші з Вами мир і свободу. Пам’ятаймо надвисоку ціну перемоги у Другій світовій війні.
Шановні бобринчани! Бажаємо усім добробуту, міцного здоров’я, і самого головного – встановлення миру на всій території України.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ


22 червня 1941 року гітлерівські війська віроломно, без оголошення війни та, порушивши договір про ненапад, вторглися на територію сучасної України.
Наш народ в тій війні поніс одні із найбільших втрат та разом із іншими націями Європи здобув у ній довгоочікувану перемогу 9 травня 1945 року.
Пройшли десятиріччя і ми, нащадки, продовжуємо пам’ятати та шанувати ціну, яку принесли наші співвітчизники на жертовник спільної перемоги.
21 червня представники від органів влади та місцевого самоврядування району долучилися до заходів в рамках пам’ятної дати – Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих у Другій світовій війні та здійснено покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдатові, що знаходиться на території міста Бобринець.
З кожним роком стає все менше свідків тієї страшної війни, однак ми, наше покоління, повинні завжди пам’ятати та віддавати шану її учасникам, полеглим у ній. Страшна дата 22 червня назавжди залишиться в пам’яті українського народу!
Герої не забуті!

 


УЧАСТЬ В РОБОТІ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ


18 червня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний взяв участь у роботі засідання Президії районної ради.
Під головуванням голови райради Олени Гадемської члени Президії затвердили порядок денний чергової сесії районної ради, час та місце її проведення.
Так, засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 26 червня о
9 годині у малій залі адміністративного приміщення. На розгляд депутатів буде винесено 22 питання.
Наостанок члени Президії визначилися із датами та часом проведення засідань постійних комісій районної ради. Під час роботи останніх депутати комісійно вивчатимуть подані виконавцями-розробниками проекти рішень.

 


ПРИВІТАЛИ З СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ


Хай Дух Святий наповнить Вас сьогодні,
Дасть сили і наснаги Вам добро творити.
А гілочка зелена, що є символом життя,
Святковий настрій допоможе Вам створити!


Напередодні одного з найвеличніших християнських православних днів – свята Святої Трійці, ієрей Свято-Миколаївського храму отець Микола Онисько разом з вихованцями районного Будинку дитячої творчості завітали та привітали із світлим прийдешнім святом мешканців стаціонарного відділення для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району.
Отець Микола святою молитвою благословив усіх присутніх на мир, здоров’я, добробут, процвітання народу України, подарував присутнім іконки, а закладу ікону Святої Трійці, щоб всі завжди мали можливість із молитвою звернутися до Бога.
У свою чергу вихованці районного БДТ піснями та віршами привітали мешканців із Святою Трійцею та подарували їм “зелені обереги”.


Районний БДТ


Шановні виборці Бобринецького району!


Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року на сьогоднішній день виборчий процес вже розпочався. Бобринецький район відноситься до одномандатного виборчого округу №100, центр якого знаходиться за адресою м.Бобринець, вул.Незалежності,80.
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бобринецької районної державної адміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.
З метою покращення якості списків виборців, які будуть використовуватись в день проведення позачергових виборів народних депутатів України, просимо громадян, які мали проблеми голосування пов’язані з неправильностями у списках виборців під час попередніх виборчих кампаній, звернутися до відповідних органів ведення Державного реєстру виборців (адреси та контактні телефони розміщені на сайті Центральної виборчої комісії у розділі «Державний реєстр виборців»).
Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця».
Звертаємо увагу, що відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.
Для виборців, які проживають або тимчасово перебувають за межами України, Службою розпорядника Державного реєстру виборців підготовлено загальну роз’яснювальну інформацію з найбільш актуальних питань, що стосується включення їх до списку виборців під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
Зазначена інформація розміщена у відповідному розділі сайту.
Одночасно звертаємо Вашу увагу:
-  на дотримання правил реєстрації у он-лайн сервісі «Особистий кабінет виборця», зокрема на те, що поля Прізвище, Ім’я, По батькові заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті;
- мотивоване звернення виборця, який має право голосу на відповідних виборах про зміну місця голосування без зміни його виборчої адреси подається до органу ведення Реєстру за місцем знаходження зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою з 24 травня та не пізніше 15 липня 2019 року.
Уточнити свої персональні дані виборці Бобринецького району можуть щодня з 8-00 до 17-15 години у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за адресою м.
Бобринець, вул. Незалежності, 80, кабінет 308.
Перелік необхідних документів:

-
паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України;
-
доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу);
-
свідоцтво про смерть (для виключення виборця, який помер).
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном відділу: (0257) 3 40 73

 


У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КУЩОВА НАРАДА-СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ З ЧОТИРЬОХ РАЙОНІВ ОБЛАСТІ


18 червня на базі Бобринецької райдержадміністрації відбулася кущова нарада-семінар з питань державної підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році.
Участь в заході взяли: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, сільські голови, представники від фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, банківських установ та страхових компаній з Бобринецького, Долинського, Устинівського та Компаніївського районів.
Під час наради-семінару проаналізовано особливості державної підтримки сільськогосподарських виробників у 2019 році та ліцензування права зберігання пального на сільськогосподарських підприємствах.
Крім того, охарактеризовано бюджетні субсидії для фермерських господарств та програму державної підтримки агробізнесу у 2019 році через банківські установи.
Наостанок учасники кущової наради-семінару обговорили організацію страхового захисту в аграрному підприємстві та порушили питання специфіки роботи з аграрними розписками.


СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО ДОРУЧИВ ОПЕРАТИВНО ВИКОРИСТАТИ КОШТИ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ НА ЛІКВІДАЦІЮ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ


Минулого тижня на пленарному засіданні обласної ради депутати підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо виділення коштів Бобринецькому, Гайворонському та Благовіщенському районам на ліквідацію наслідків стихії і ухвалили рішення про внесення відповідних змін до обласного бюджету. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко під час щотижневої апаратної наради.
Благовіщенський район отримає 700 тис. грн. для проведення робіт з відновлення адміністративної будівлі районної ради. Розпорядник коштів – управління капітального будівництва ОДА. Сергій Коваленко доручив начальнику управління провести відповідну організаційну роботу щодо виготовлення ПКД та подальшого виконання робіт.
Допомога постраждалим від негоди мешканцям Бобринецького та Гайворонського районів виділена у сумі 500 тис. грн. і 400 тис. грн. відповідно. Перший заступник голови ОДА наголосив керівникам зазначених територій на необхідності оперативно прийняти ці кошти і забезпечити їх видачу у співфінансуванні з районного та місцевих бюджетів. Головний розпорядник коштів – департамент соцзахисту населення ОДА.
Сергій Коваленко повідомив, що відбувся також перерозподіл коштів по департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. 2 млн. 800 тис. грн. буде направлено на співфінансування придбання діагностичного і лікувального обладнання для обласного онкологічного центру за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА

 

Шановні жителі Бобринеччини!

16 червня – День Святої Трійці!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!
У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.
Різні народні обряди супроводжують свято Трійці зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Тож нехай це свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні медичні працівники Бобринеччини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани галузі охорони здоров’я!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника, яке цього року відзначається 16 червня!


Традиційно третьої неділі червня відзначають своє професійне свято не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.
Шановні, професія, яку Ви обрали, якій присвятили життя, заслуговує найвищої похвали. Ваша щоденна праця на благо людей в усі часи користується надвисокими повагою й шаною.
Усі медичні ланки, як одна нерозривна система націлена на збереження, порятунок найціннішого – здоров’я та життя.
Ви милосердні, Ви професіонали своєї справи. Недарма її вважають самовідданою, наймилосерднішою. Ви власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Впевнені, у кожного з бобринчан знайдеться немало теплих слів подяки Вам, шановні медики району, за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.
Щиро вітаючи Вас зі святом, бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, благополуччя, миру і сімейного затишку. І нехай доброта, небайдужість і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна і нелегка праця повернуться до Вас сторицею.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани!


У третю неділю червня в Україні на державному рівні відзначається День батька. Це свято народилося з безмежної любові та вдячності до батьків.
Тато – це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама. Батько – найрідніша людина, яка разом з матір’ю кожному з нас дарують життя.
Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави, патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Бути справжнім батьком – не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.
Тож вітаємо зі святом всіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком.
Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Бажаємо Вам чистого неба, яскравого сонця і великих успіхів у всьому!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


МЕДИКІВ БОБРИНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


14 червня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який відзначатиметься у неділю.
Напередодні професійного свята в стінах РБК зібралися лікарі, фельдшери, медсестри та ветерани галузі охорони здоров’я із всієї Бобринеччини. Вітали медиків представники від органів влади та місцевого самоврядування.
Так, із щирими слова-вітаннями до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступники міського голови Валентин Висоцький та Людмила Кривошея.
У ході урочистостей за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, особисту професійну майстерність та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені: сестра медична старша поліклініки ЦРЛ Валентина Годованик та головна медична сестра ЦРЛ Алла Деморацька.
Крім того, спільні Грамоти райдержадміністрації та районної ради отримали: лікар загальної практики-сімейний лікар Бобринецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ірина Антонінко, заступник головного лікаря з медичної частини ЦРЛ Ірина Миргородська, фельдшер Новоградівського фельдшерсько-акушерського пункту КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Інна Нечай, сестра медична загальної практики сімейної медицини Бобринецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Валентина Пижова, сестра медична загальної практики сімейної медицини Витязівської сільської лікарської амбулаторії КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Світлана Погосян, сестра медична палатна інфекційного відділення ЦРЛ Любов Стоян та сестра медична старша об’єднаного відділення хірургічного профілю ЦРЛ Світлана Торіна.
Під час урочистих заходів слово тримали й представники від медзакладів району: головний лікар центральної районної лікарні Лариса Семенюк, голова трудового колективу КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Василь Щербанюк та головна медична сестра ЦРЛ, голова районної профспілкової організації профспілки працівників охорони здоров’я України Алла Деморацька. Принагідно привітали колег з професійним святом, а також відзначили сумлінний працівників та ветеранів галузі медицини Бобринеччини.
Наостанок перед присутніми із тематичними номерами виступили аматори, які подарували медикам району чудовий настрій та неповторні емоції напередодні професійного свята.

 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню