Новини - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Новини

інше


ОБГОВОРЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ


29 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району прийдешнього Дня працівника соціальної сфери.
План заходів обговорювали: заступники голови районної державної адміністрації Юрій Когадько і Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділ
ів РДА, представники від закладів соціальної сфери району.
Під час засідання оргкомітету зазначено, що 2 листопада у великій залі адміністративного приміщення відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. До участі в заході запрошуються працівники соціальних установ та організацій району. Початок об 11 годині.
Після завершення роботи оргкомітету відбулося засідання комісії по нагородженню Бобринецької райдержадміністрації, де обговорено та визначено кандидатури до нагородження в ході районних урочистостей з нагоди Дня працівника соціальної сфери.


СВЯТКУВАЛИ ЧЕРГОВУ РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ


Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Саме цього дня в 1944 році територію України покинув останній солдат нацистського рейху.
26 жовтня в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.
Напередодні свята до присутніх в залі звернулися: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна. Керівники району акцентували увагу на значущості прийдешньої дати та тої ціни, яку заплатили визволителі заради досягнення омріяної перемоги. Провели паралелі між тою війною та сучасною неоголошеною, що йде сьогодні на сході України.
Після завершення привітань для жителів району та міста, гостей районного Будинку культури місцевими аматорами було представлено святкову концертну програму.
Також під час урочистостей делегаціями від органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району здійснено покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста. Хвилиною мовчання вшановано світлу пам’ять про визволителів України.
Наголосимо, що під час Другої світової війни 1939-1945 років саме на території сучасної України відбулися одні із ключових битв за визволення Європи від нацистських окупантів. У ході звільнення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій. Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. Вже 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, а 28 жовтня визволителі вийшли на сучасний кордон нашої держави.


ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД УЧЕНИЦЬ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ РАЙОНУ


26 жовтня на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з волейболу (дівчата) серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 8 територій району (57 учасника). Зокрема, це спортсмени з Буховецького, Витязівки, Верхньоінгульського, Костомарівки, Кетрисанівки, Новоградівки, Федіївки та Олексіївки.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, 2 місце – Новоградівська ЗШ I-III ступенів, 3 місце – Федіївська ЗШ I-III ступенів.

Шановні жителі Бобринеччини!

Вітаємо з Днем визволення України від фашистських загарбників!


28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. Це воістинну національне свято в Україні, яке присвячене остаточному вигнанню військ окупантів.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що й до сьогодні людство із жахом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожної родини.
Сьогодні ми доземно вклоняємося творцям Великої Перемоги. Вклоняємося за вільну рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – ветерани, воїни Другої світової війни. Дякуємо всім, хто боровся з ворогом на фронтах, на окупованих територіях та в підпіллі.
Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.
Мирного неба усім, щастя, добра і довгих щасливих років життя!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

Шановні працівники автотранспорту та автодорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!


Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста та села. З року в рік у нашому районі зростає численний колектив автомобілістів – професіоналів та просто любителів. Ми завдячуємо Вам комфортабельним проїздом та своєчасною доставкою вантажів.
У день Вашого професійного свята прийміть побажання щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, “залізний кінь” – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


НА БОБРИНЕЧЧИНІ ВІДБУЛИСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ


З 23 по 25 жовтня в райдержадміністрації, де було розгорнуто пункт управління голови РДА, відбулися командно-штабні навчання з територіальної оборони.
Як відомо в даний період на території Кіровоградської області під керівництвом командувача оперативного командування “Південь” проходили командно-штабні навчання з територіальної оборони на тему: “Уточнення плану територіальної оборони зони територіальної оборони 17 та управління силами і засобами в ході ведення територіальної оборони”.
Під час навчань відпрацьовувалося питання спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загону територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань. Крім того, перевірялася система зв’язку всіх ланок, пунктів управління обласної та районних державних адміністрацій.
Не виключенням став й Бобринецький район. За організації голови райдержадміністрації Олега Тертичного, його першого заступника Юрія Когадька, військового комісара Миколи Капітоненка в пункті управління відбувалося відповідне чергування. До цього за дорученням керівництва району було організовано зв’язок районного штабу територіальної оборони з обласним штабом та військовим комісаріатом. Районний штаб ТРО функціонував у межах покладених на нього обов’язків.


РАЙОННА РОБОЧА ГРУПА ВІДВІДАЛА МИКОЛО-БАБАНКУ


25 жовтня за участі першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька, заступника голови районної ради Наталії Сабліної, представника Бобринецької державної податкової інспекції Новоукраїнського управління Головного управління Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області Ігоря Ісупова, членів робочої групи з надання методичної та практичної допомоги з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади відбувся виїзд до Миколо-Бабанки. Робочу групу на території зустріла голова сільської ради Олена Карась.
Представниками робочої групи було обговорено питання по галузях бюджету, фінансів, освіти, культури, регулювання земельних відносин та соціального захисту.
Окрім цього, відбулася зустріч із жителями села, одноосібниками. Було обговорено та надано роз’яснення з питання подання декларацій, своєчасності сплати податків на доходи фізичних осіб від оренди земельних часток (паїв) до бюджету.
Голові виконавчого комітету було також надано методичну та практичну допомогу з питань, що стосуються виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.


ЕСТАФЕТУ ПРИЙНЯЛИ ЖИТЕЛІ КЕТРИСАНІВКИ


23 жовтня в Кетрисанівці відбулися урочистості з нагоди передачі естафети пам’яті “Слава визволителям України”.
Кетрисанівцям альбом пам’яті передала делегація від Василівської громади на чолі з сільським головою Валентином Курачом. Приймав естафету від імені жителів громади Кетрисанівський сільський голова Олександр Червоняк.
Зі словом виступили: заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, голова районної організації ветеранів України Інна Гребенюк та Кетрисанівський сільський голова Олександр Червоняк.
Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих у роки Другої світової війни, Афганського конфлікту та під час проведення антитерористичної операції на сході України.
У ході урочистостей учні Кетрисанівської сільської школи виступили з тематичною програмою.


ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


22 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні наради взяли: голова районної ради Олена Гадемська, заступники голови районної державної адміністрації Юрій Когадько і Людмила Сопільняк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники й працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради було розглянуто питання “Про виконання місцевих бюджетів за січень-вересень 2018 року (Інформація Людмили Нестеренко, начальника фінансового управління районної державної адміністрації).
З інформаціями також виступили:
Валерій Григорчук, начальник Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, про криміногенну ситуацію в районі за попередній тиждень;
Наталія Кубенко, представник КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”, про підготовку до опалювального періоду закладів медицини первинної ланки та про стан укладення декларацій з надання медичних послуг із лікарями первинної ланки району;
Олексій Різун, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, про підготовку до опалювального періоду закладів освіти та про використання субвенції з державного бюджету.

21 жовтня – День працівників харчової промисловості!

Шановні працівники харчової промисловості Бобринеччини!


Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості, який щорічно відзначається у третю неділю жовтня.
Від Вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Переконані, що Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку й нових трудових звершень на благо Бобринеччини та всієї України. Миру Вам і Вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці та втілення всіх Ваших задумів та мрій!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


Шановні жителі району, міста Бобринець!


26 жовтня 2018 року о 14 годині в приміщенні районного Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди прийдешнього Дня визволення України від фашистських загарбників. Під час проведення урочистостей делегаціями від підприємств, установ та організаці
й району буде здійснено покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста. Запрошуємо всіх бажаючих до участі у святковому заході.


ЕСТАФЕТА ПРОДОВЖУЄ КРОКУВАТИ БОБРИНЕЧЧИНОЮ: ВІД СУГОКЛІЇВКИ-ВАСИЛІВЦІ


19 жовтня у Василівському сільському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди передачі естафети пам’яті “Слава визволителям України” від Сугокліївської громади до Василівської.
З нагоди святкової події до Василівської громади завітали: заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна та голова районної організації ветеранів України Інна Гребенюк.
Передавала альбом пам’яті василівцям делегація від Сугокліївської громади на чолі з секретарем сільської ради Валентиною Деркач. Приймав естафету від імені жителів громади сільський голова Валентин Курач.
Зауважимо, що у Василівці захороненні партизани, які діяли на території району в роки Другої світової війни. Серед них відома Леніна Топор, яка спільно із своїми побратимами у мовах підпілля боролася із нацистськими окупантами.
Групою партизан, в якій перебувала Леніна Топор, за короткий час було знищено 15 нацистів, 5 автомобілів, звільнено з концтаборів 67 військовополонених. На жаль підпільна група перед самим визволенням Бобринеччини була заарештована і 12 лютого 1944 року розстріляна.
Присутніми хвилиною мовчання вшановано світлу пам’ять полеглих воїнів у роки Другої світової війни, Афганської кампанії та під час проведення операції Об’єднаних сил на сході України.
У ході урочистостей з тематичними номерами виступили аматори СБК та учні Василівської сільської школи. Жителі села та запрошені гості залишилися задоволеними проведеним святковим заходом. Наступною прийматиме естафету буде Кетрисанівська сільська рада.


ВЕСЕЛІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


14 жовтня у Веселівці святкували День захисника України.
Так, в приміщенні сільського Будинку культури за участі першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулися урочистості та святковий концерт для жителів Веселівської громади.
У сільському Будинку культури, до слова, нещодавно силами сільською ради та спонсорів був здійснений частковий ремонт, що дозволило зорганізувати гідну урочисту програму для мешканців села.
Також до свята сільською радою на чолі із Веселівським сільським головою Костянтином Секретом було здійснено підвіз жителів окремих сіл громади. В ході урочистостей учасники операції Об’єднаних сил від території отримали матеріальну допомогу.
Після закінчення святкової програми в приміщенні СБК для веселівців було організовано виставку-продаж різноманітних товарів та проведено тематичні конкурси. Переможці останніх отримали відповідні призи.


ГОТУЄМОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ


18 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району прийдешнього Дня визволення України від фашистських загарбників.
Наявний план заходів обговорювали: заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, голова громадської ради при РДА Наталія Яворська, військовий комісар Микола Капітоненко, керівники та працівники структурних підрозділ РДА.
У ході роботи оргкомітету було визначено, що 26 жовтня в приміщенні районного Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди прийдешнього Дня визволення України від фашистських загарбників. До участі в заходах запрошуються представники громадських організацій, працівники установ, жителів району та міста. Початок о 14 годині.
Окрім цього, під час проведення урочистостей в РБК делегаціями від підприємств, установ та організаці
й району буде здійснено покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста. В закладах освіти та культури району також заплановані до проведення відповідні тематичні заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників.
Насамкінець керівництвом райдержадміністрації наголошено на значущості організації урочистих та святкових заходів напередодні пам’ятної дати.

 


В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРЕНО ШЛЯХИ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ


18 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з питання проведення інформаційної кампанії до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Участь в засіданні круглого столу взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від правоохоронних органів, громадських організацій та установ району.
Під роботи круглого столу було зазначено, що метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, вилучення органів, сексуальна експлуатація чи створення порнографічної продукції, народження дитини примусово чи за замовленням, втягнення у злочинну діяльність чи жебракування тощо.
При цьому способи втягнення людей у процес торгівлі людьми різні – злочинці шукають все нові і нові методи вербування, але завжди це відбувається шляхом використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини, із застосуванням чи погрозою застосування насильства, із використанням службового становища, матеріальної чи іншої залежності від другої особи.
Також торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, та відповідно до Кримінального кодексу України визнається тяжким злочином, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.
За підсумками роботи круглого столу було взято до відомо озвучену інформацію та напрацьовано ряд відповідних рекомендацій з протидії торгівлі людьми.
Насамкінець зауважимо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня
2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

 


ФОРМУЄМО ПРОЕКТ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА 2019 РІК


17 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько за участі начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марини Кузьмічової, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників окремих установ, організацій та підприємств району провів нараду по виконанню програми соціально-економічного розвитку за 9 місяців та розробки проекту програми соціально-економічного розвитку Бобринецького району на 2019 рік. Обговорено основні показники по сферах розвитку району, які увійдуть до формування проекту Програми на 2019 рік.

 


ПРАЦЮВАЛА РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОСТІ І ПОВНОТИ СПЛАТИ ПОДАТКІВ


17 жовтня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Тертичного відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків.
У роботі районної комісії взяли участь: голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівники та працівники структурних підрозділ райдержадміністрації, представники від підприємств, установ та організації району.
За підсумками обговорення районною комісією було прийнято ряд відповідних рішень.
Зокрема, фінансовому управлінню райдержадміністрації та Бобринецькому відділенню Новоукраїнської ОДПІ рекомендовано забезпечити контроль з погашення податкового боргу зі сплати податків та зборів до державного і місцевих бюджетів ДП ДГ “Червоний землероб”, що утворився станом на 1 жовтня 2018 року. Також Бобринецькому відділенню Новоукраїнської ОДПІ рекомендовано посилити контроль щодо своєчасності розрахунків по даним суб’єктам господарювання з бюджетами усіх рівнів з метою недопущення зростання податкового боргу. Насамкінець голові Чарівненської сільської ради рекомендовано активізувати роботу з платником податків на відповідній території з метою виконання дохідної частини місцевого бюджету до кінця 2018 року та пошуку резервів збільшення надходжень до нього.

 


ОБГОВОРЕНО ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ НОВОГО ЦНАПу


17 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів робочу зустріч з представниками Кіровоградської регіональної програми покращення якості надання адміністративних послуг для населення “U-LEAD з Європою”.
За участі голови районної ради Олени Гадемської та міського голови Валерія Сніжка були обговорені аспекти створення нового Центру надання адміністративних послуг Бобринецької міської ОТГ.
Як відомо, на території Бобринецького району з 2013 року вже діє ЦНАП. Останній обслуговує як мешканців району, так і міста. З метою покращення обслуговування жителів, що проживають на території Бобринецької міської ОТГ, міською радою було вирішено за сприяння фахівців Програми “U-LEAD з Європою” створити власний Центр надання адміністративних послуг.
За словами регіонального координатора Програми Петра Макаренка наразі існує дві моделі створення нового ЦНАПу міської ОТГ. Перша передбачає функціонування двох окремих ЦНАПів – міського та районного, друга ж визначає створення єдиного об’єднаного Центру надання адміністративних послуг. Названі дві моделі є представленими в новостворених ОТГ по всій Україні.
На думку районного керівництва слід передбачити всі можливі наслідки створення нового ЦНАПу в обох випадках. Невдовзі відбудуться нові робочі зустрічі керівників району і міста з фахівцями Програми “U-LEAD з Європою” стосовно втілення даного питання в життя.
Наостанок наголошено на тому, що в будь-якому випадку слід спільно працювати над наданням якісних послуг жителям як району, так і міста. Останнє є одним з ключових завдань влади на місцях.

 


ЕСТАФЕТУ ПРИЙНЯЛА СУГОКЛІЇВСЬКА ГРОМАДА


16 жовтня за участі заступника голови райдержадміністрації Людмили Сопільняк, заступника голови районної ради Наталії Сабліної, голови районної організації ветеранів України Інни Гребенюк, учнів та вчителів Сугокліївської ЗШ І-ІІ ступенів у приміщенні Сугокліївського сільського Будинку культури відбулася урочиста церемонія передачі жителям Сугокліївської громади символу естафети пам’яті “Слава визволителям України” – альбому.
Передавали альбом пам’яті жителі Олексіївки на чолі з сільським головою Іваном Кравченком. Прийняла символ естафети Сугокліївський сільський голова Галина Кулікович.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни.
З тематичною програмою виступили учні Сугокліївської сільської школи.

 


СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


З нагоди Дня захисника України у громадах району відбулися тематичні святкові заходи.
Зокрема, у Кривоносовому пройшли козацькі розваги серед жителів громади та учнів сільської школи. Також у рамках заходу був зорганізований осінній ярмарок із приготуванням козацької каші та частуванням.
Подібні заходи відбулися також і на території інших сільських рад району.

 


ВШАНУВАЛИ ПОЛЕГЛИХ ЗЕМЛЯКІВ


14 жовтня в День захисника України біля “Арки пам’яті”, яка розташована на території Свято-Миколаївського храму, було проведено молебень за мир в Україні. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять про полеглих наших земляків, які віддали своє життя за мир та спокій в Україні.
Після завершення богослужіння за участі представників від органів влади та місцевого самоврядування, військовослужбовців та громадських активістів відбулася хода з покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, які знаходяться на території міста.
Зауважимо, що за весь час проведення антитерористичної операції 11 наших земляків поклали своє життя за територіальну цілісність та суверенітет України, це: Анатолій Луцко, Максим Вербовий, Віталій Петрович, Андрій Писаренок, Віталій Волкотруб, Юрій Олефіренко, Ігіт Гаспарян, Олег Стороженко, Григорій Діанов, Сергій Косєєв та Павло Савлук.
Вічна пам’ять полеглим захисникам України!

 


ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МОЛИТОВНОГО ЗАХОДУ


14 жовтня в Києві на Софійські площі відбувся всеукраїнський молитовний захід.
Цього дня до столиці з’їхалися представники від різних релігійних конфесій та громадських організацій. Молилися за Україну, її армію та єдину помісну православну церкву також керівники держави на сановники вищого духовенства.
Взяла участь у всеукраїнському молитовному заході й делегація від Бобринецького району на чолі із заступником голови райдержадміністрації Людмилою Сопільняк.
Наголосимо, що незабаром наша держава отримає свою єдину, від нікого незалежну православну церкву. Попереднє рішення Вселенського патріархату тільки підтвердило намір надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні. Остаточно це стане можливим після того, як Православні Церкви України: УПЦ КП, УАПЦ та частина єпископату УПЦ (МП) проведуть об’єднавчий Собор та оберуть Предстоятеля. Тоді новоутворена православна церква в Україні увійде в повноцінне спілкування зі Вселенським православ’ям.

 

Шановні військовослужбовці, захисники України, бобринчани!


Відповідно до Указу Президента України, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, 14 жовтня встановлено День захисника України.
Сама назва свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа.
Події нещодавніх років змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Символічно є й те, що свято вшанування усіх захисників держави співпадає із Днем Українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці. Історично відомо, що козаки вірували, що свята Покрова Пресвятої Богородиці охороняє їх, а Богоматір вважали своєю заступницею і покровителькою. Сподіваємося, й враховуючи наше сьогодення Пресвята Богородиця вбереже усіх, хто гідно служить захисту нашої Батьківщини.
14 жовтня – день з міцним історичним підґрунтям. Цього дня прийнято згадувати і віддавати належне козацькій доблесті, адже саме 14 жовтня на Січі обирали нового отамана і влаштовували свято козацької мужності та відваги.
Варто відзначити, що захисники України – це не лише військовослужбовці, бо ж нині на захист власної землі постав практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі небайдужі, свідомі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Всі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях.
З нагоди свята, шановні, прийміть найщиріші побажання.
Бажаємо благополуччя, сил, здоров’я і щастя! Мирного неба усім та щира вдячність! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


НА БОБРИНЕЧЧИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


14 жовтня в Україні відзначають християнське і народне свято – Покрову Пресвятої Богородиці. А у 2014 році Президент України Петро Порошенко своїм Указом встановив в цей день щорічно відзначати День захисника України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності нашої держави, військових традицій і звитяг українського народу. Водночас він скасував святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого.
Також свято Покрови в Україні відзначають як День козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. І, до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.
12 жовтня на СК “Олімпієць” відбулись районні урочистості з нагоди прийдешнього Дня захисника України.
З вітальним словом до бобринчан звернулися голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська.
Олег Тертичний у своєму виступі висловив подяку українським військовослужбовцям, які стоять на захисті Вітчизни й обороняють країну від східного агресора.
Голова РДА побажав бобринчанам миру, міцного здоров’я, добра та достатку.
Також присутніх привітала Олена Гадемська. Вона відмітила, що найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність.
“Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми на Бобринеччині спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє”, – сказала Олена Антонівна.
Голова райради побажала нашим героям міцного здоров’я, добра, щастя, а також сили і незламної віри у перемогу.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув, захищаючи нашу країну на сході.
З нагоди Дня захисника України очільники району нагородили бобринчан Грамотами та Подяками Бобринецької районної державної адміністрації та районної ради. Відзнаки отримали: військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату, полковник Микола Капітоненко, начальник сектору кримінальної поліції Бобринецького відділення поліції Новоукраїнского ВП Головного управління національної поліції в Кіровоградській області, майор поліції Олексій Безрученко, провідний спеціаліст відділення комплектування Бобринецького військового комісаріату Інна Григорчук, заступний військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Бобринецького районного військового комісаріату Ігор Каліщук, учасники Антитерористичної операції Олександр Жуков, Віктор Квашенко та Володимир Пріхно, воїн-інтернаціоналіст Василь Стасюк, водій відділення забезпечення Бобринецького районного комісаріату Андрій Лаврусенко і учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Василь Сенецький.
Після урочистої частини Солонцюватська, Новоградівська, Василівська, Костомарівська, Апрелівська, Новомиколаївська, Чарівненська й Олексіївська сільські ради, а також Бобринецька міська ОТГ презентували свої козацькі курені. Представники громад в національних українських костюмах вітали гостей піснями і частували всіх охочих традиційними козацькими стравами. Компетентне журі гідно оцінило кожен курінь.
Так, перемогу в номінації “Найпоетичніший козацький курінь” здобула Новомиколаївська сільська рада. За “Найкраще оформлення козацького куреня” нагороду отримала Василівська сільська рада. В номінації “Найбільш історичний козацький курінь” кращою виявилась Олексіївська сільська рада. В категоріях “Найбільш досвідчений козацький курінь” перемогу здобула Костомарівська сільська рада, “Найчарівніший козацький курінь” – Новоградівська сільська рада, “Найкращий козацький десерт” – Апрелівська сільська рада, “Краща презентація козацької страви” – Солонцюватська сільська рада. За “Краще оформлення козацької страви” нагородили Бобринецьку міську ОТГ, а за “Краще оформлення короваю” – Чарівненську сільську раду.
Також для гостей свята була організована виставка сучасної зброї. Бобринчани змогли переглянути зразки сучасного озброєння і військового обладнання. Експонати були представлені Знам’янським міським спортивним технічним клубом, який очолює Володимир Колебіденко.
ГО “Міський спортивний клуб ТСО України” з Кропивницького провів для бобринчан показовий виступ службових та декоративних собак, які продемонстрували навички по загальному курсу дресирування.
Громадська організація “Центр оперативно-тактичної підготовки “Цитадель” провела навчальні виступи з надання першої медичної допомоги. Бобринчанам розказали і показали на прикладі, що робити, якщо у людини виникла кровотеча, а також як діяти при переломах кінцівок.
Святкування продовжилось виставкою раритетної козацької зброї. До експозиції увійшли шаблі, кинджали, ножі, ятагани, шестопери і багато іншого. Про озброєння козаків розказав наказний отаман Олександр Зобенко. Усі охочі могли сфотографуватися з цінними експонатами.
Окрім того, в рамках святкування гостей пригощали козацькою кашею та гарячим чаєм з солодощами.
Святкування Дня захисника України на СК “Олімпієць” завершилось врученням подяк представникам Знам’янського міського спортивного технічного клубу, ГО “Козаки Інгулу”, ГО “Міський спортивний клуб “Товариство сприяння обороні України” і Центра оперативної тактичної підготовки “Цитадель”.
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний подякував учасникам і гостям свята. Окрема вдячність також була виголошена голові районної організації Товариства сприяння обороні України Володимиру Волкотрубу за сприяння і допомоги якого стало можливим проведення цього дня на СК “Олімпієць” заходів національно-патріотичного спрямування.

 


ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ


12 жовтня на базі комунального закладу ДЮСШ “Чемпіон” проведено відкриту першість з футзалу серед школярів загальноосвітніх шкіл району та вихованців дитячої-юнацької спортивної школи.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 10 територій району (52 учасника).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів; 2 місце – Рощахівська ЗШ I-III ступенів; 3 місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів.


“ЗАВДЯКИ ТОБІ”


Напередодні Дня захисника України, вихованці та викладачі КЗ “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради долучилися до національної кампанії “Завдяки тобі” – руху вдячності військовим та ветеранам, знявши відео подяки героям.
Вже сьогодні, зустрівши когось із них на вулиці, у кафе, на роботі чи у транспорті, прикладіть руку до серця на знак вдячності. Це можливість без слів сказати: “Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України – все це можливе завдяки тобі”.


Переглянути тематичне відео


Районний БДТ

 


В РАЙОНІ АКТИВНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПРОГРАМА ВИДАЧІ “ПАКУНКІВ МАЛЮКА”


З 1 вересня в Україні стартувала ініційована урядом програма видачі пакетів з необхідним для новонароджених малюків. Не виключенням став й наш район, який з початку вересня отримав вже 31 “пакунок малюка” (“бебі-бокс”).
11 жовтня голова райдержадміністрації Олег Тертичний завітав до управління соціального захисту РДА
, щоб особисто пересвідчитися у ході реалізації в районі програми видачі “пакунків малюка”.
Так, за участі начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Катерини Матягіної сьогодні чергову партію “пакунків малюка” отримали сім’ї району з новонародженими.
Олег Тертичний та Катерина Матягіна принагідно привітали із поповненнями у родинах, виголосили слова підтримки та побажали усім міцного здоров’я.
Зауважимо, що “бебі-бокс” складається з найнеобхіднішого для немовляти на першому місяці життя. Вага одного пакунку – 14 кілограмів, а сама коробка може слугувати переносним ліжечком.
Всього в пакунку близько 30 товарів: підгузки, засоби для догляду за новонародженими, пелюшки, термометри для тіла та води, бавовняні шапочки, повзунки, комбінезончик, ковдра, рушник, іграшка-брязкальце тощо.

 


ОЛЕКСІЇВКА: ОГЛЯНУЛИ СІЛЬСЬКУ ШКОЛУ ТА ПОБУВАЛИ В СБК


11 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний в рамках робочого візиту до Олексіївської сільської ради оглянув заклади освіти та культури громади.
Спільно з Олексіївським сільським головою Іваном Кравченком та за участі директора Олексіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Валентини Гури очільник району оглянув навчальні класи та їдальню сільської школи. Окремо також поспілкувався з учнями та педагогічним колективом закладу.
Окрім цього, Олег Тертичний побував у сільському Будинку культури. Наразі в приміщенні СБК проходить частковий ремонт. Останнє здійснюється за рахунок коштів сільської ради та меценатів.
Наостанок голова райдержадміністрації завітав до сільської ради, де за участі Івана Кравченка й працівників сільради були обговорені актуальні питання із життя території.

 


ЕСТАФЕТА КРОКУЄ РАЙОНОМ: ВІД ЗЛАТОПІЛЛЯ-ОЛЕКСІЇВЦІ


11 жовтня в Олексіївській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста церемонія передачі естафети пам’яті “Слава визволителям України” від Златопільської громади до Олексіївської.
На святковому заході були присутні: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної організації ветеранів України Інна Гребенюк, педколектив та учні сільської школи, мешканці Олексіївки. Передавали символічний альбом пам’яті олексіївцям жителі Златопілля на чолі з сільським головою Віктором Поліщуком.
З нагоди урочистостей слово мав голова райдержадміністрації Олег Тертичний. Посадовець відзначив вагомий внесок у національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, що дає проведення в районі естафети пам’яті “Слава визволителям України”. Наголосив на символічності сьогоднішнього заходу та щиро подякував його організаторам.
У свою чергу Олексіївський сільський голова Іван Кравченко приймаючи естафету від сусіднього села розповів, що за роки Другої світової війни з фронтів не повернулося 132 односільчанина, а останній ветеран, який проживав на території громади відійшов у вічність два роки тому… Хвилиною мовчання вшановано пам’яті загиблих воїнів тієї страшної, лихої та жорстокої війни.
Під час урочистого заходу з тематичною програмою виступили учні та вчителі Олексіївської сільської школи, місцеві аматори. Змістовні номери не залишили байдужим нікого з присутніх.
Наступною приймати естафету пам’яті “Слава визволителям України” від Олексіївської сільради буде Сугокліївська громада. Сама ж естафета триватиме в районі до кінця поточного року.

 


РОБОЧА ГРУПА РОЗГЛЯНУЛА ЗМІНИ ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ОТГ ОБЛАСТІ ВІД РАЙОНУ


10 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Тертичного відбулося засідання районної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територіальних громад району.
Зміни від району до обласного Перспективного плану обговорювали: голова районної ради Олена Гадемська, депутати райради, голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
На порядок денний засідання районної робочої групи було винесено два питання: Про хід проведення децентралізації на території Бобринецького району – інформація головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Євгенія Алєксєєнка; Про розгляд протокольного доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 вересня 2018 року № 1 щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Бобринецького району – інформація голови райдержадміністрації Олега Тертичного.
Під час засідання районної робочої групи Олег Тертичний нагадав присутнім, що згідно Перспективного плану формування територіальних громад Кіровоградської області на території Бобринецького району пропонується сформувати три об’єднані територіальні громади: Бобринецьку, Кетрисанівську та Витязівську. Перша із названих вже почала формуватися у 2015 році шляхом приєднання Червонодолинської громади до Бобринецької міської ради. Голова райдержадміністрації наголосив на відкритості діалогу та запропонував виступити всім бажаючим з даного питання.
На думку присутніх депутатів районної ради та голів сільських рад наразі об’єднавчі процеси в районі є не на часі. Останнє обґрунтували відсутністю чіткої законодавчої бази та розвиненої інфраструктури громад, а також належного сполучення між селами району. Було зауважено, що на території сільських рад проходили численні сходи жителів громад. На них неодноразового піднімалися питання створення нових об’єднаних територіальних громад або приєднання до діючої Бобринецької міської ОТГ, однак жодна з територій району не підтримала такої ініціативи.
За підсумками засідання районної робочої групи було вирішено внести наступну пропозицію до проекту змін обласного Перспективного плану від Бобринецького району: не підтримуючи об’єднання виключити Бобринецький район з Перспективного плану формування територіальних громад Кіровоградської області. За таке рішення одноголосно проголосували більшість присутніх голів сільських рад та депутатів районної ради.


Святкуємо День захисника України, День покрови та козацтва!


12 ЖОВТНЯ
СК “ОЛІМПІЄЦЬ”
:

10:00 – Урочистості та нагородження;
11:00 – Огляд козацьких куренів сільських та міської ради;
11:45 – Підведення підсумків за результатами огляду козацьких куренів
12:00 – ГО “Міський спортивний клуб ТСО України“ м. Кропивницький (кінологи) проведе показовий виступ службових та декоративних собак.
Організатори запрошують всіх любителів чотирилапих прийняти участь у конкурсі – виставці собак “Мій захисник – 2018”, яких оцінюватимуть професійні експерти – кінологи. Заявки на участь приймаються за номером: 098 98 97341
13:00 – ГО “Центр оперативно-тактичної підготовки “Цитадель” (федерація “Хортинг”) проведе навчальні виступи з надання першої медичної допомоги;
- ГО “Козаки Інгулу”, наказний отаман Зобенко Олександр Леонідович, представить виставку раритетної козацької зброї;
- Знам’янський міський спортивний технічний клуб, керівник Колебіденко Володимир Олександрович, презентує виставку сучасної зброї.
У рамках святкування гостей пригощатимуть козацьким кулішем, гарячим чаєм та запашними смаколиками.

14 ЖОВТНЯ

12:00 – Молебень в Свято-Миколаївському храмі;
12:15 – Урочиста хода з покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, які знаходяться на території міста.

Райдержадміністрація запрошує на святкування жителів міста та району!

 


ОБГОВОРЕНО СПЕЦИФІКУ ЗДІЙСНЕННЯ В РАЙОНІ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ


10 жовтня голова райдержадміністрації Олег Тертичний провів робочу зустріч із заступником начальника відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Кіровоградській області Станіславом Сітніком.
На зустрічі також були присутні: голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марина Кузьмічова, головний спеціаліст з питань охорони праці відділу з питань цивільного захисту, охорони праці, інфраструктури та промисловості управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Раїса Запорожець.
У ході зустрічі Станіслав Сітнік проінформував присутніх про проведення аналізу, що здійснюють районні державні адміністрації, причин нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції, виявлення завезення на ринок району небезпечної нехарчової продукції, віднесеної до сфери відповідальності Держпраці.
Наостанок робочої зустрічі також порушено питання поширення через засоби масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації роз’яснення про мету та цілі державного ринкового нагляду, ознайомлення суб’єктів господарювання району з положеннями законів України “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції”, “Про загальну безпечність нехарчової продукції” тощо.

 


ЩОТИЖНЕВА НАРАДА В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


9 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щотижневу оперативну нараду.
Участь в засіданні наради взяли: голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники й працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щотижневої оперативної наради про стан оформлення декларацій з надання медичних послуг із лікарями первинної ланки району інформувала присутніх представник КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Наталія Кубенко. За словами останньої наразі жителями Бобринеччини оформлено вже майже 10 тис. названих декларацій. Заслухавши озвучену цифру голова райдержадміністрації закликав присутніх керівників організацій та установ активно долучитися до оформлення декларацій, адже мова йде про надання якісних медичних послуг бобринчанам. Окремо в даному контексті обговорено й наявний хід реорганізації КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” в комунальне некомерційне підприємство.
У ході наради Олегом Тертичним була виголошена подяка військовому комісару Миколі Капітоненку за належну організацію та проведення в районі навчань з особовим складом стрілецької роти батальйону територіальної оборони. До того ж, військовий комісар поінформував присутніх стосовно продовження терміну осіннього призову у зв’язку із збільшенням плану відбору осіб на строкову військову службу. Відповідно цього року осінній призов відбудеться з 1 жовтня по 31 грудня.
Окрім зазначеного, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун ознайомив присутніх із станом підготовки до участі району в обласному етапі змагань “Захисник Кіровоградщини”. Також в цілому Олексій Леонідович охарактеризував стан національно-патріотичного виховання молоді району.
Наостанок засідання були порушені й інші теми. Зокрема, наголошено на підготовці до прийдешньої перевірки місцевих державних адміністрацій області Кабінетом Міністрів України, акцентовано на участі у благодійній акції “Милосердя”, а також у районних заходах з нагоди Дня захисника України, тощо.

 


УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ЮВІЛЕЮ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО


5 жовтня, як переможці обласного конкурсу з флористики та фітодизайну “100 славних років Позашкіллю”, КЗ “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” був запрошений та прийняв участь у виставці квітів та килимових композицій до 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, науковця, письменника В.О. Сухомлинського, яка відбулася в НВК “Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені Василя Сухомлинського”.
Квіткова композиція вихованців районного БДТ під назвою “Вінок В.О. Сухомлинському” користувалася особливою увагою серед гостей та учасників виставки.

Районний БДТ

 


УРОК ДОБРОТИ: “НА СВІТІ НЕ ХВАТАЄ ДОБРОТИ, КОЛИ Є БЕЗПРИТУЛЬНІ СОБАКИ І КОТИ”


4 жовтня на базі КЗ “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” вихованці закладу керівником гуртка школи лідерів Олени Гончар “Квиток у майбутнє” було проведено заходи до Дня доброти та гуманного ставлення до безпритульних тварин.
А саме: година спілкування “На світі не хватає доброти, коли є безпритульні собаки і коти” та конкурс малюнку “Мій чотириногий друг”.
Дані заходи дали змогу дітям більш гуманно ставитися до безпритульних тварин та отримати навики поведінки при зустрічі з ними.
Насамкінець заходів учасники мали змогу зробити боді арт улюблених тварин на своїх обличчях.

Районний БДТ

 

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня пошти!


Сьогодні важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти, але все ж, традиційний поштовий зв’язок продовжує життя. Багато до цього докладено Ваших старань, шановні працівники поштових відділень.
Ваша професія цікава та неординарна. Ви, спільно з усіма поштовиками світу, єднаєте людей у різних куточках області, держави, ближніх та далеких країнах. З далеких часів Ваше головне завдання забезпечувати найважливіше благо цивілізації – можливість спілкування. Й до нині Ваша праця забезпечує створення мостів дружби, взаємовідносин між людьми.
Щиросердечно дякуємо Вам, шановні працівники Бобринецького поштового відділення, за Вашу наполегливу працю, за те, що Ви щодня робите надзвичайно багато для того, щоб поштове відділення району працювало на високому рівні.
Дякуємо за сумлінну роботу, відданість професії. Бажаємо міцного здоров’я, миру, достатку, наснаги та добробуту!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні юристи, служителі закону!

Щорічно 8 жовтня в Україні відзначається професійне свято – День юриста!


Професія юриста почесна й відповідальна. Служителі Феміди на варті законності, втілення та верховенства права повсякчас утверджують принципи чесності, неупередженості, справедливості, об’єктивності.
Своєю багатогранною діяльністю Ви, шановні юристи, щодня сприяєте удосконаленню правової галузі. Разом з тим відстоюєте законні інтереси громадян, захищаєте їх права в судах, що забезпечує відновлення справедливості.
Діючи в правовому полі, розвиваєте рух України на шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.
У день Вашого професійного свята віддаємо Вам свої шану, повагу за проявлені у роботі професіоналізм, натхнення та енергію.
Щиро бажаємо Вам плідної роботи, подальших професійних й особистих успіхів, міцного здоров’я, родинного добробуту, миру та примноження традицій на шляху до встановлення законності й справедливості!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


НА БОБРИНЕЧЧИНІ ПРОХОДИТЬ ЕСТАФЕТА ПАМ’ЯТІ “СЛАВА ВИЗВОЛИТЕЛЯМ УКРАЇНИ”


8 жовтня в приміщенні КЗ “Златопільська загальноосвітня школа I-II ступенів” відбулася церемонія передачі естафети пам’яті “Слава визволителям України” жителям Златопільської сільської ради.
Передати символічний альбом, в який кожна громада району вміщуватиме історичні матеріали про хід визволення їх сільського краю, до Златопілля завітали голова райдержадміністрації Олег Тертичний та голова районної організації ветеранів України Інна Гребенюк.
Звертаючись до присутніх жителів Златопілля, педагогічних працівників та учнів сільської школи Олег
Тертичний наголосив на значущості проведення естафети пам’яті. Відзначив, що вона є важливою подією, яка започатковує у нашому районі святкування 75-ї річниці звільнення області від нацистських окупантів в роки Другої світової війни.
Також у рамках заходу було зауважено, що під час Другої світової війни 206 жителів Златопілля захищали Батьківщину, 103 з них нагороджені орденами і медалями. На честь визволителів у селі споруджено Обеліск Слави, на плиті якого викарбувано 115 імен загиблих воїнів-односельців та встановлено пам’ятник 15 воїнам-визволителям Златопілля.
Насамкінець перед присутніми з тематичними номерами виступили народний фольклорний автентичний колектив “Свердлівчанка” та учні Златопільської сільської школи. Символічний альбом від імені жителів громади прийняв сільський голова Віктор Поліщук. Наступною територією, якій буде передано естафету пам’яті “Слава визволителям України”, стане Олексіївська сільрада.

 


У ЗЛАТОПІЛЛІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО СІЛЬСЬКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ


8 жовтня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний з робочим візитом побував у Златопільській сільській раді.
Спільно із Златопільським сільським головою Віктором Поліщуком голова райдержадміністрації ознайомився з поточним ходом будівництва сільської лікарської амбулаторії. Наразі завершено земельні роботи з влаштування фундаменту і розпочато зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій, а саме стін.
Нагадаємо, що Бобринецький район – один із перших в області, який долучився до реалізації президентської ініціативи з розвитку якісної сільської медицини. Так, будівництво сільської лікарської амбулаторії в Златопіллі планують закінчити до кінця поточного року. Відповідальною за виконання будівельних робіт є ТОВ “Аркобудмонтаж”, а загальна вартість об’єкту складає понад 5,7 млн. грн.

 

Шановні вчителі, трудівники освітянської ниви Бобринецького району!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти або Днем вчителя!


Освітянська галузь Бобринеччини численна та славиться досвідченими професіоналами, які щодня докладають максимум зусиль у вихованні та навчанні підростаючого покоління.
Шана, повага та щира вдячність Вам за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання.
Бажаємо Вам, дорогі вчителі, працівники освіти, натхнення, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпної творчої наснаги, щастя й людської шани, нових педагогічних звершень заради рідного краю та Незалежної України!
Нехай у всіх Ваших починаннях буде супутником успіх!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІТАЛИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ


4 жовтня у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості, присвячені прийдешньому Дню працівників освіти.
Напередодні професійного свята із щирими словами-вітаннями до присутніх освітян Бобринеччини звернулися керівники району: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська. Побажали миру, злагоди, нових професійних успіхів на тяжкій педагогічній ниві.
У ході урочистостей за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток освіти району, високі творчі здобутки у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагородженні: методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Остапенко, вчитель української мови та літератури КЗ “Благодатненська ЗШ І-ІІІ ступенів” Світлана Михайлова, педагогічні колективи Кетрисанівської ЗШ І-III ступенів та КЗ “Златопільська ЗШ I-II ступенів”.
Також принагідно привітали та відзначили присутніх педагогів, ветеранів галузі депутати районної ради Сергій Бергер та Сергій Німенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун, Бобринецьке райспоживтовариство та районна організація профспілки працівників освіти і науки України.
Після завершення урочистих заходів перед присутніми із сцени районного Будинку культури виступили аматори, викладачі та вихованці районного Будинку дитячої творчості. Прекрасні, змістовні творчі номери: пісні й танці, подарували глядачам гарний настрій напередодні професійного свята. Глядачі ж не шкодували оплесків талановитим виконавцям.


ПРЕЗИДЕНТ ВІТАЄ УХВАЛЕННЯ В ПЕРШОМУ ЧИТАННІ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ»


ЦЕ НАЛЕЖНА РЕАКЦІЯ НА ГЕНОЦИД, ЗДІЙСНЕНИЙ РАДЯНСЬКИМ РЕЖИМОМ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ – ПРЕЗИДЕНТ ПОДЯКУВАВ СЕНАТУ США ЗА РЕЗОЛЮЦІЮ ЩОДО ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ

 


КОРИГУЄМО ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


3 жовтня в райдержадміністрації відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня захисника України.
Наявний план заходів обговорювали та доповнювали: заступники голови районної державної адміністрації Юрій Когадько і Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, директор ПТУ № 32 Андрій Запорожець, заступник директора з навчально-виховної роботи Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Василь Андрєєв, голова громадської ради при РДА Наталія Яворська, голова районної організації Товариства сприяння обороні України Володимир Волкотруб, керівники та працівники структурних підрозділ райдержадміністрації.
У ході роботи оргкомітету було уточнено ряд практичних моментів святкування на СК “Олімпієць” прийдешнього Дня захисника України.
Так, наразі 11 сільських рад виявили бажання прийняти участь в репрезентації культурних особливостей громад району у куренях. Представлення останніх відбудеться паралельно з проведенням заходів національно-патріотичного спрямування. Зокрема, це демонстрація надання першої медичної допомоги та прийомів рукопашного бою, в тому числі хортингу, показ козацької зброї, виконання кінологами вправ зі службовими собаками, організація польової кухні тощо.
Окрім цього, під час святкування відбудеться виступ керівництва району і міста, нагородження Грамотами та Подяками, а також буде здійснене покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста.
Підсумовуючи засідання оргкомітету керівники району закликали виважено підійти до проведення названих заходів в рамках відзначення Дня захисника України та наголосили на значущості даного державного свята.

 


УЧАСТЬ РАЙОННОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ В ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ


2 жовтня відбувся обласний Форум бібліотекарів Кіровоградщини.
Головними організаторами заходу виступили: департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського, обласна бібліотека для юнацтва ім. Є.Ф. Маланюка та обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка.
Вітали зі Всеукраїнським днем бібліотек і нагороджували бібліотекарів почесними відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради: перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська, голова обласного комітету профспілки працівників культури Зоя Кадук. Нагороди і Подяки отримали переможці творчих конкурсів, які у 2018 році проводилися обласними бібліотеками.
Від Бобринецького району участь в Форумі взяли: начальник відділу культури та туризму РДА Лариса Гребень, завідувач районної бібліотеки для дорослих Любов Павелко, завідувач районної дитячої бібліотеки Тетяна Ткаченко.
Бобринецьку районну бібліотеку для дорослих нагороджено Грамотою Кіровоградського обкому профспілки працівників культури за багаторічну просвітницьку, соціокультурну діяльність, популяризацію творчості класика української літератури М. Кропивницького та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Нові видання сучасної української літератури, які були визнані кращими в номінаціях міжнародної літературної премії “Крилатий Лев”, представив письменник, член Національної спілки письменників України, заслужений діяч мистецтв України Олесь Дяк і свою нещодавно видану книгу “Прокатай мене на мотоциклі” – письменниця, дипломант багатьох літературних премій Елеонора Бельська.
Під час Форуму відбулася міні-презентація новоствореного відділу ОУНБ ім. Д.І. Чижевського – відділу документів з питань медицини та охорони здоров’я.
Подарунком учасникам Форуму стала чудова концертна програма музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза, Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.

 


ШОСТИЙ РІК ПОСПІЛЬ БОБРИНЕЧЧИНА ПРИЙМАЛА АКТИВНУ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ “АГРОЕКСПО”


Із 26 по 29 вересня у Кропивницькому проходила Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо”. Традиційно в її рамках працював й Покровський ярмарок, у якому вже шостий рік поспіль приймав активну участь Бобринецький район.
За організації, допомоги та задіянні голови районної державної адміністрації Олега Тертичного, голови районної ради Олени Гадемської, начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Кузьмічової, начальника управління агропромислового розвитку РДА Петра Панібратця, начальника відділу організації виробництва продукції тваринництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку РДА Юрія Пальоного було представлено широкий асортимент товарів кращих виробників сільськогосподарської та харчової продукції району. Були в продажі й сувеніри виготовлені майстром гончарства з Благодатного Олександром Гавриленком. Звичайно ж все це супроводжувалося в найкращих українських традиціях з частуваннями і піснями.
Так, цього року на Покровському ярмарку щедру на врожаї Бобринецьку землю представляли: ФГ “Івашини В.О.”, СТОВ “Червонопілля”, ПП “Агрофірма “Славутич”, СФГ “Жовтенка Ю.Д.”, ФОП “Ломакін О.Г.”, ФОП “Кізіль Ю.М.”, ФОП “Дирина С.П.” та хлібокомбінат Бобринецького райспоживтовариства. Окремо були представленні й сільські ради району: Благодатненська, Златопільська та Костомарівська, а також Бобринецький коледж імені В. Порика БНАУ та ПТУ № 32.
Окрім цього, свою допомогу для організації участі в ярмарку надали: голова правління Бобринецького райспоживтовариства Валентина Татарова, начальник Бобринецького УЕГГ Руслан Охремов, ПАТ “Бобринецька сільгосптехніка”, ПрАТ ВДО “Асоціація Південна”, ФОП “Молокоєдова А.М.”, Костомарівський сільський голова Галина Ільчишина, Мар’янівський сільський голова Анатолій Цидуляк, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун.
Районна державна адміністрація висловлює щирі слова подяки всім задіяним учасникам у цьогорічній виставці-ярмарку та всім тим, хто допоміг у представленні Бобринеччини. У тому числі це і працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які були задіяні у підготовці до “АгроЕкспо-2018”: Олександр Іваниця, Володимир Тесля, Євгеній Алєксєєнко, Наталія Мусієнко, Наталя Плахотнік, Раїса Запорожець, Олександр Когут, Надія Зоріло, Єлизавета Твердоступ.
Окремо відзначимо роботу майстринь хлібокомбінату райспоживтовариства (директор Любов Підкопайло), що виготовили пишний коровай для участі в конкурсі “Сонце в тісті”. У креативному оформленні короваю також допомогли Сергій та Ольга Яновські.
Наостанок слід згадати аматорів Бобринеччини: інструментальний ансамбль “Хміль”, зразковий аматорський хореографічний ансамбль “Світлячок” РДШМ (керівник Олена Чича), вокальний квартет “Лілея” та дует “Солодка ягода” РБК, вокалістів Юстіну Гіцу, Анастасію Кузьмічову та Марію Вознюк, які забезпечили гарне дозвілля учасникам та відвідувачам Покровського ярмарку, а також відділ культури та туризму райдержадміністрації, який на “АгроЕкспо-2018” представив туристичний маршрут “М.Л. Кропивницький на Бобринеччині” та краєзнавчий проект “Мандруємо земним раєм, степовим Бобринецький краєм!”.

 


ОБГОВОРЕНО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ


2 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня захисника України.
Орієнтовний план заходів обговорювали: заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, голова районної організації Товариства сприяння обороні України Володимир Волкотруб, керівники та працівники структурних підрозділ райдержадміністрації.
Під час засідання було зазначено, що 12 жовтня о 10 годині на базі СК “Олімпієць” планується урочиста та святкова частина з нагоди прийдешнього Дня захисника України.
У ході урочистостей із словами-вітаннями виступлять керівники району та міста, відбудеться нагородження Грамотами та Подяками. Після завершення урочистої частини буде здійснене покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста.
Окрім вищезазначеного, цього дня на СК “Олімпієць” заплановані до проведення ряд заходів національно-патріотичного спрямування. Зокрема, це представлення військової зброї, як сучасної, так й історичної, демонстрація надання медичної допомоги та прийомів рукопашного бою, виконання кінологами вправ зі службовими собаками тощо. Також планується організація польової кухні, представлення культурних особливостей громад району у куренях та виступи аматорів і спортсменів.
Насамкінець було наголошено, що найближчим часом відбудеться засідання розширеного оргкомітету, де буде остаточно скориговано наявних план заходів до Дня захисника України.

 


ЖИТЕЛІВ СТАЦІОНАРНОГО ВІДДІЛЕННЯ РАЙОННОГО ТЕРЦЕНТРУ ВІТАЛИ З СВЯТАМИ


Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
З нагоди подвійного свята керівництво району: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська завітали до мешканців стаціонарного відділення для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району.
Керівники району спільно з директором територіального центру Людмилою Олексієнко принагідно привітали жителів стаціонарного відділення із святами. Висловили слова підтримки, вручили солодкі подарунки та побажали миру, здоров’я, благополуччя.
Наостанок зауважимо, що нещодавно на території стаціонарного відділення районного терцентру було збудовано альтанку. Остання віднині слугує гарним місцем для відпочинку та дозвілля для мешканців стаціонарного відділення.


ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ УКАЗ «ПРО РІЧНІ НАЦІОНАЛЬНІ ПРОГРАМИ ПІД ЕГІДОЮ КОМІСІЇ УКРАЇНА – НАТО»

 

Шановні ветерани, люди похилого віку!


Щороку, тепла золота осінь приносить нам свято – День людей похилого віку та День ветерана. Відзначення цього дня засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників району.
День людей похилого віку – це гарна нагода ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Шановні ветерани, бобринчани похилого віку!

Ваша праця, Ваше ставлення до людей та надбання духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи Ваше життя, вона будує своє.
Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок кожного у розбудову нашої держави та Бобринеччини.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і, звісно, миру.
Хай виповнюються Ваші бажання, хай Вас люблять, цінують і піклуються про Вас – Ви того варті!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗАВЕРШЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЗБОРІВ З ПІДРОЗДІЛОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ


Протягом п’яти днів у Бобринецькому районі проводились навчання з особовим складом стрілецької роти батальйону територіальної оборони.
25 вересня поточного року на базі Бобринецької зразкової автомобільної школи Товариства сприяння обороні України було прийнято близько сотні осіб особового складу стрілецької роти, проведено їх екіпірування у військову форму одягу, приведено до присяги на вірність Українському народові 28 осіб із числа тих, хто раніше її не приймав.
Наступним і основним етапом зборових заходів був етап підготовки особового складу стрілецької роти до практичного його використання за призначенням для виконання основних завдань територіальної оборони.
Зокрема, протягом зборів військовозобов’язані вдосконалювали рівень військової підготовки з тактики ведення бою, патрулювання місцевості як в польових умовах так в межах міста, відпрацювання дій під час несення служби на блок постах, а також покращували навики надання невідкладної медичної і психологічної допомоги та вогневої підготовки.
Окрім зазначеного, за невелекий період часу чоловіки мали змогу отримати нові враження, поспілкуватися з цікавими людьми та набути необхідних кожному чоловікові навиків – вміння захистити себе і свій дім.

Сьогодні, 29 вересня, відбулося урочисте завершення зборів під час якого учасників привітало керівництво району і міста Бобринця, а військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату полковник Ярослав Кучер подякував усім за участь і нагородив учасників Грамотами.
Військове керівництво області висловлює слова щирої подяки усім, хто долучився до організації, проведення та участі у навчаннях з територіальної оборони.

Розміщено 29 вересня 2018 року

 


“ВЧИТЕЛЬ ДОБРА І КРАСИ”


Уроком “Вчитель добра і краси” в комунальному закладі “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради відзначено 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського.
Великий письменник, педагог своїми оповіданнями, казками давав повчальні, мудрі поради батькам і дітям у формуванні національного світобачення.
Він писав, що у душі дітей, як майбутнього держави Україна, повинні увійти кращі народні традиції і стати святим законом знання історії рідного народу, свого роду і родини.
Людина починається з добра. Це твердження стало постулатом його життя і є вказівником для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь.

Районний БДТ

 


МИР В ТВОЇХ РУКАХ


Долучилися до відзначення 25-річчя Міжнародного Дня Миру, як дня загального припинення вогню і відмов від насильства гуртківці комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради.
Вихованці декламували вірші, співали пісні. Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих на Сході України бобринчан.
На урок був запрошений та виступив учасник АТО Кутровський Едуард Павлович, який у своєму виступі наголосив, що мир потрібний усім, як дорослим так і дітям.
Миру в Україні – бути!

Районний БДТ

 


АНГЛІЙСЬКА МОВА В ЗАДОВОЛЕННЯ


Серед гурткової роботи комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради особливою увагою наділений гурток англійської мови, керівник гуртка Шишко Юлія Станіславівна.
Гурток відвідують не тільки місцеві діти, а й з сіл Бобринецького та Компаніївського районів: Веселівки, Макарівки, Сугокліївки, Олексіївки, Полтавки.
Для кращого засвоєння англійської мови Юлія Станіславівна активно використовує рухову, слухову та зорову пам’ять дітей. Вихованці гуртка не тільки навчаються, а й виховуються, адже керівник гуртка, дуже творча людина, захоплена своєю справою.
Всі заняття з гуртківцями проводяться в ігровій формі з використанням сучасних методик з метою оволодіння базовим словниковим запасом та опанування навичками розмовної мови.
Головне пам’ятати, що Ваша дитина унікальна та неповторна, зі закладеними здібностями та талантами, які необхідно розвивати.

Районний БДТ

 

Дорогі бобринчани!
Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня міста!


Сьогоднішнє свято завжди хвилююча подія для його мешканців. Воно є улюбленим і шанованим всіма бобринчанами. Його святкує кожен, хто вважає Бобринець своєю рідною домівкою: хто народився і виріс, хто приїхав і залишився тут жити.
В історії нашого міста є багато яскравих сторінок. Воно славиться великими культурними, історичними надбаннями, але головний його скарб – це люди, адже саме Ви створюєте його матеріальні й духовні багатства. Саме завдяки Вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці воно розвивається та існує.
Тож вітаємо Вас із 251-ю річницею заснування міста! Нехай мир, щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі та в кожній родині нашого всіма любимого Бобринця.
Благополуччя Вам, здоров’я та нових здобутків!
Із святом Вас бобринчани, з Днем міста!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бібліотекарі Бобринеччини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!


Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє у державі така поважна інституція, як бібліотека.
Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.
Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.
У день Вашого професійного свята щиро вітаємо Вас і висловлюємо подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі. Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній Вашій сім’ї.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ РАЙОНУ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ


28 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Тертичного відбулося засідання колегії РДА.
У роботі колегії райдержадміністрації прийняли участь її члени: голова районної ради Олена Гадемська, заступники голови районної державної адміністрації Юрій Когадько і Людмила Сопільняк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, начальник фінансового управління РДА Людмила Нестеренко, начальник загального відділу апарату РДА Любов Хоружа, начальник управління соціального захисту населення РДА Катерина Матягіна, голова Златопільської сільської ради Віктор Поліщук, головний лікар
Бобринецької ЦРЛ Лариса Семенюк та голова громадської ради при райдержадміністрації Наталія Яворська.
Також на засіданні колегії РДА були присутні: керівники й працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та секретарі сільських рад району.
На розгляд членів колегії райдержадміністрації були винесені питання: Про стан готовності закладів загальної середньої освіти до 2018/2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період – інформація начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексія Різуна; Про стан підготовки господарського комплексу району до опалювального періоду 2018/2019 років – інформація головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Євгенія Алєксєєнка; Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Солонцюватської сільської ради відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” – інформація Солонцюватського сільського голови Ольги Рябоконь.
За підсумками засідання членами колегії райдержадміністрації було прийнято відповідні рішення.
Окрім цього, після завершення засідання колегії райдержадміністрації з головами сільських рад були обговорені питання особливості будівництва сільської амбулаторії у Златопіллі, утримання доріг загального користування місцевого значення на території району та порушено аспекти організації на Бобринеччині естафети пам’яті “Слава визволителям України”.
Насамкінець Олег Тертичний подякував задіяним головам сільських рад та особам, які прийняли активну участь у Покровському ярмарку шостої Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2018” та виголосив слова надії на тісну співпрацю у майбутньому.

 


ПРАЦЮВАЛА ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


28 вересня під керівництвом голови громадської ради при РДА Наталії Яворської відбулося чергове засідання громадської ради при Бобринецькій районній державній адміністрації.
За участі керівника апарату райдержадміністрації Галини Карпової та 7 із 8 членів консультативно-дорадчого органу були заслухані наступні питання: Про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року (Інформація головного спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту РДА Катерини Охріменко); Соціальна адаптація демобілізованих учасників АТО (Інформація начальника управління соціального захисту населення РДА Катерини Матягіної); Про підсумки виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року (Інформація начальника фінансового управління РДА Людмили Нестеренко).
За підсумками роботи засідання було прийнято ряд відповідних рішень. Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації відбудеться протягом четвертого кварталу 2018 року. Про конкретну дату, час та місце чергового засідання буде повідомлено згодом.

 


ТЕМАТИЧНІ КОНЦЕРТІ ПРОГРАМИ В РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ


26 вересня в приміщені районного Будинку культури відбувся виступ аматорів районної дитячої школи мистецтв для учасників навчальних зборів військовозобов’язаних роти територіальної оборони Бобринецького району.
Аматорський колектив “Хміль” РДШМ (керівник Андрій Куцюрюба) подарував захисникам змістовну концертну програму. Доповнив програму дитячий колектив “Дзвіночок” РДШМ (керівник Олена Куцюрюба).
27 вересня відбулася зустріч аматорів сцени Тарасівського СБК з військовозобов’язаними Бобринецького району. Свою концертну програму вони назвали “Хоробрі серця”.
Репертуар та сценарій концертної програми пронизаний словами подяки, підтримки та вдячності українським захисникам.
Аматорський фольклорний колектив “Любисток” (керівник Валентина Луценко) подарував свої патріотичні пісні воїнам. Аматор Анатолій Кочерга надав позитивні емоції глядачам, виконуючи вдалий та дотепний гумор.

 


НА КІРОВОГРАДЩИНІ РОЗПОЧАЛАСЬ АКТИВНА ФАЗА ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ СТРІЛЕЦЬКОЇ РОТИ


Другий день у Бобринецькому районі тривають збори з особовим складом стрілецької роти батальйону територіальної оборони.
Після проведення усіх підготовчих і зборових заходів сьогодні розпочато основний етап зборів – проведення занять з різних видів військової підготовки.
Протягом дня з особовим складом підрозділів було проведено заняття з вогневої, тактичної та інженерно-саперної підготовки. В ході занять учасники ознайомились із зразками сучасного озброєння та їхніми характеристиками, набули або покращили свої навички володіння зброєю під час практичного виконання вправ зі стрілецької зброї.
Проводили заняття досвідчені інструктори, які неодноразово приймали участь у проведенні антитерористичної операції (ООС) на сході нашої країни.
Отримані сьогодні знання та навички військовозобов’язані будуть удосконалювати протягом всього періоду зборів, а також набувати інших знань та вмінь необхідних для захисту своєї місцевості.
По закінченню занять сьогодні учасникам зборів будуть представлені творчі виступи артистів місцевого
Будинку культури.

Розміщено 26 вересня 2018 року

 


“БОБРИНКА – СЕЛО БІЛЯ ЧИСТОЇ ВОДИ”: ПРЕЗЕНТОВАНО ЧЕРГОВИЙ КУЛЬТУРНО-ТУРИСТИЧНИЙ БУКЛЕТ


26 вересня у районній дитячій бібліотеці відбулася презентація чергового культурно-туристичного буклету в рамках проекту “Мандруємо земним раєм, степовим Бобринецький краєм!”.
Зокрема, для запрошених бібліотекарів, працівників районного територіального центру соціального обслуговування та жителів Бобринківської громади було представлено тематичні буклети “Бобринка – село біля чистої води”. Останні увібрали в себе цікаві історичні факти, географічні та природні особливості Бобринківської сільської ради.
Відвідали тематичний краєзнавчий захід й представники від органів влади та місцевого самоврядування району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, начальник відділу культури та туризму РДА Лариса Гребень, Бобринківський сільський голова Марина Утулова.
Відкриваючи тематичне краєзнавче свято Олег Тертичний відзначив значущість проекту “Мандруємо земним раєм, степовим Бобринецький краєм!” для туристичної популяризації та інвестиційної привабливості нашого району. Користуючись нагодою голова райдержадміністрації також принагідно привітав присутніх бібліотекарів з прийдешнім професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Висловив подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію у нелегкій просвітницькій справі.
У ході презентації перед присутніми з тематичним календарно-обрядовим дійством виступив аматорський фольклорний колектив “Ми звідси родом”. Керівник колективу Валентина Ревва, до слова, є краєзнавцем, педагогом, правнучкою нашого письменника-земляка, політичного діяча Володимира Винниченка.
Після завершення заходу всі задіянні в ньому учасники отримали відповідні примірники буклетів. Солодкими подарунками з нагоди прийдешнього професійного свята бібліотекарів привітало також Бобринецьке райспоживтовариство.
Нагадаємо, що із початку року це вже четверта презентація культурно-туристичних буклетів в рамках проекту “Мандруємо земним раєм, степовим Бобринецьким краєм!”. До цього подібні буклети представляли Мар’янівська, Златопільська та Веселівська громади. Найближчим часом відбудеться презентація нових краєзнавчих буклетів про особливості двох наступних сільських рад району. Розроблення названих буклетів вже завершується і йде підготовка до їх друку. Останнім та реалізацією краєзнавчого проекту в цілому займаються: відділ культури та туризму райдержадміністрації й районна громадська організація “Мистецька Бобринеччина”.

 


ОСОБОВИЙ СКЛАД РОТИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ПРИСЯГНУВ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНИ


25 вересня в пункті дислокації командно-штабних навчань з територіальної оборони відбулася церемонія прийняття військової присяги.
Так, в рамках проведення стратегічних командно-штабних навчань “Козацька воля-2018”
, 28 осіб присягнули на вірність українському народові. Серед них військовозобов’язані та резервісти від району, які раніше не складали військової присяги.
Привітали з початком навчальних зборів особовий склад стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони представники від органів влади та місцевого самоврядування: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та міський голова Валерій Сніжко.
Вітаючи особовий склад роти тероборони голова райдержадміністрації відзначив значущість навчальних зборів для розвитку обороноздатності району та області. Виголосив сподівання, що наступні дні стануть продуктивними для учасників командно-штабних навчань.
Разом з тим керівництвом району і міста були оглянуті казарми, канцелярія та спеціально відвідане місце для зберігання зброї на території пункту дислокації навчань. Окремо також поспілкувалися з представниками від обласного військового комісаріату та військовослужбовцями.
Зауважимо, що в районі навчання з територіальної оборони відбудуться із 25 по 29 вересня 2018 року. Для належного проведення навчань облаштовано пункт дислокації та здійснено відповідні роботи на спеціально відведеному полігоні для стрільб. Загалом, програмою зборів передбачено заняття з тактико-спеціальної, вогневої, інженерної, розвідувальної, військово-медичної, психологічної підготовки тощо.

 


НА БОБРИНЕЧЧИНІ СТАРТУВАЛИ ЗБОРИ З РЕЗЕРВІСТАМИ


Протягом останніх років у відповідь на події, що відбуваються на сході нашої країни питання територіальної оборони стали одними із провідних в системі оборони, а підготовка особового складу до виконання цих завдань набула значної актуальності.
Зважаючи на зазначене та в рамках проведення стратегічних командно-штабних навчань “Козацька воля 2018” сьогодні у Бобринецькому районі розпочалися навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних та резервістів призначених до стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони.
Протягом 5 діб близько сотні осіб під керівництвом досвідчених інструкторів будуть вдосконалювати свої навики володіння зброєю, а також покращувати військові знання та вміння. Зокрема програмою зборів передбачено заняття з тактико-спеціальної, вогневої, інженерної, розвідувальної, військово-медичної, психологічної підготовки та заняття зі зв’язку і військової топографії.
Подібні заходи є вагомим мотиваційним чинником, який сприяє професійному та самовідданому захисту рідної землі.

Розміщено 25 вересня 2018 року

 


НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СВЯТІ “ВЕРЕСНЕВІ САМОЦВІТИ” БОБРИНЧАН ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ


22 вересня на території музею-заповідника І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) “Хутір Надія” відбулися урочисті заходи XLVIII Всеукраїнського свята театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” та церемонія нагородження переможців 59-го обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів “Театральна весна Кіровоградщини”.
На заході були присутні: голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, народний депутат України Костянтин Яриніч. Зірковою гостею цьогорічного свята стала відома українська актриса Римма Зюбіна.
У ході заходів було здійснено покладання квітів до пам’ятника Івану Тобілевичу та відбувся перегляд концертної програми та вистав у виконанні колективів Кіровоградського й Донецького драмтеатрів.
За підсумками урочистих заходів новостворений народний аматорський музично-драматичний театр “Спадкоємці” районного Будинку культури (керівник Раїса Лавренюк) був відзначений Дипломом Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, як учасник 59-го обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів “Театральна весна Кіровоградщини”.

 


У КЕТРИСАНІВЦІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ ІМЕНІ МИКОЛИ СМОЛЕНЧУКА


21 вересня на території Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів відбувся відкритий турніру з футболу імені М.К. Смоленчука серед учнів загальноосвітніх шкіл району.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів з 15 територій району.
Зокрема, це спортсмени з Буховецького, Благодатного, Веселівки, Витязівки, Верхньо-Інгульського, Костомарівки, Тарасівки, Златопілля, Рощахівки, Кривоносового, Кетрисанівки, Олексіївки, Чарівного, Червонопілля, Миколо-Бабанки.
За підсумками змагань призові місця у старшій віковій категорії здобули: I місце – Кетрисанівська ЗШ I-III ступенів, II місце – Витязівська ЗШ I-III ступенів, III місце – збірна команди Рощахівська ЗШ I-III ступенів та Миколо-Бабанська ЗШ I-II ступенів.
У молодшій віковій категорії призові місця вибороли: I місце – КОЗ “Чарівненський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів”, II місце – Олексіївська ЗШ I-III ступенів, III місце – Тарасівська ЗШ I-III ступенів.
В організації та проведені турніру висловлюємо вдячність голові Кетрисанівської сільської ради – Червоняку О.В., директору Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів – Качан Н.П., вчителю фізичного виховання Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів – Ткаченку М.Г. За фінансову підтримку та допомогу дякуємо депутату районної ради Бергеру С.В.

 

Шановні ветерани, учасники партизансько-підпільного руху!

Щиро вітаємо Вас з Днем партизанської слави!


Щороку, 22 вересня, ми відзначаємо, як День партизанської слави – свято, яке є визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВШАНУВАЛИ ВИЗВОЛИТЕЛІВ


21 вересня до Дня партизанської слави представниками від органів влади та місцевого самоврядування району здійснено покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату.
У складі делегації були присутні: заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, працівники структурних підрозділів РДА.
Присутні хвилиною мовчання вшанувала світлу пам’ять полеглих в роки Другої світової війни партизан, що діяли в умовах підпілля та внесли вклад у здобуття довгоочікуваної перемоги над агресором.
Зазначимо, що на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни, Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 встановлено пам’ятне свято – День партизанської слави, яке відзначається щорічно 22 вересня.

 


ГОТУЄМОСЯ ДО ОБЛАСНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕВІРКИ


21 вересня керівник апарату районної державної адміністрації Галина Карпова провела планову апаратну нараду.
У її засіданні взяли участь: керівники й працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Головною метою наради стало обговорення підготовки до комплексної перевірки стану виконання районною державною адміністрацією повноважень, передбачених Законом України “Про місцеві державні адміністрації”.
Керівником апарату райдержадміністрації надано роз’яснення та дано ряд доручень щодо належного представлення райдержадміністрації.

 


“ВЕРЕСНЕВІ САМОЦВІТИ” ЗІБРАЛИ ТЕАТРАЛІВ ІЗ ВСЬОГО РАЙОНУ


21 вересня в приміщенні районного Будинку культури відбулася тематична театральна програма з нагоди XLVIII районного свята театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”.
Відкривали захід представники від органів влади та місцевого самоврядування: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько та заступник голови районної ради Наталія Сабліна, які принагідно привітали театралів та глядачів із районним святом.
Окрім цього, керівництвом району була вручена спільна Подяка райдержадміністрації та районної ради керівнику вокального квартету “Магія” районної дитячої школи мистецтв Ніні Матюхіній. Нещодавно вокальний квартет здобув перше місце в обласному вибірковому конкурсі ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута – 2019”. У вересні наступного року в Чернівцях “Магія” буде представляти наш район і область у фінальних змаганнях фестивалю “Червона рута”. Солодкими подарунками фіналістів з перемогою також привітало Бобринецьке райспоживтовариство.
У ході заходу із тематичними номерами виступили театральні колективи від районного Будинку культури та громад району. Щирі оплески, що слідували по закінченню кожного із театральних виступів у стінах районного Будинку культури, є найкращим доказом професіоналізму й повної віддачі у виступах аматорів Бобринеччини перед публікою.

 


“РІДНИЙ КРАЙ ПІД ПРИЗМОЮ ОБ’ЄКТИВА”: ФОТОВИСТАВКА, ЯКА ПОКАЗУЄ ВСЮ КРАСУ БОБРИНЕЧЧИНИ


21 вересня у фойє районного Будинку культури жителям Бобринеччини була представлена персональна фотовиставка нашого земляка Миколи Шеврякова “Рідний край під призмою об’єктива”.
Микола Вікторович за професією науковець, кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії та фармації Херсонського державного університету. Проте він також є гарним фотолюбителем, поетом та годинниковим майстром.
Персональна фотовиставка містила в собі 65 робіт, що виконані як і у пейзажному жанрі, так і у форматі макрозйомки – в одному з найскладніших, але дуже цікавих жанрів фотографії, що здатний у повній мірі відобразити багатогранність природи.
Окрім цього, під час презентації фотовиставки було здійснено вручення Грамоти відділу культури та туризму райдержадміністрації учениці Новоградівської ЗШ I-III ступенів Алісі Тарасовій. Остання виборола II місце в районному фотоконкурсі КЗ “Бобринецька районна дитяча бібліотека” “Сфотографуйся з книгою в найдивовижнішому місці”.
Загалом же відповідна фотовиставка була розгорнута у рамках відзначення XLVIII районного свята театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”.

 


ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ


20 вересня у великій залі адміністративного приміщення відбулася інформаційна нарада з питань захисту прав найманих працівників з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку.
Участь в нараді взяли: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська, заступники голови райдержадміністрації Юрій Когадько і Людмила Сопільняк, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад, представники від підприємств, організацій та установ району.
У форматі відкритого діалогу присутні могли поспілкуватися з
делегованими представниками від Управління Держпраці у Кіровоградській області: заступником начальника Управління Оксаною Харченко, начальником відділу з питань експертизи умов праці Оленою Хіміч та головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталією Пуриш.
Підсумком інформаційної наради стало взяття до відому та обговорення її учасниками питань пов’язаних із захистом прав найманих працівників з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку.


ПРЕЗИДЕНТ: РОСІЯ МАЄ ПОВЕРНУТИ КРИМ, ВІДШКОДУВАТИ УКРАЇНІ ЗАВДАНІ ЗБИТКИ ТА ГАРАНТУВАТИ НЕ ПОВТОРЕННЯ АГРЕСІЇ

ПРЕЗИДЕНТ ГАРАНТУЄ ВІЛЬНІ, ЧЕСНІ І ДЕМОКРАТИЧНІ ВИБОРИ У 2019 РОЦІ

ГЛАВА ДЕРЖАВИ: ТОМОС – ЦЕ ФАКТИЧНО ЩЕ ОДИН АКТ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

МИ БУДЕМО ПОСЛІДОВНО ПРОТИДІЯТИ СПРОБАМ ПОСЛАБИТИ САНКЦІЙНИЙ ТИСК НА РОСІЮ – ПРЕЗИДЕНТ


ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ «ПРО ВНУТРІШНЄ ТА ЗОВНІШНЄ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНИ В 2018 РОЦІ»


Матеріали з офіційного інтернет-представництва
Президента України розміщено 20 вересня 2018 року

 


СПІВПРАЦЮЄМО З ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД РАЙОНУ


20 вересня у великій залі адміністративного приміщення відбулася планова інформаційна нарада з голова сільських рад району.
Зокрема, з головами сільських рад обговорено особливості проведення на території району прийдешніх командно-штабних навчань з територіальної оборони, які розпочинаються вже 25 вересня. Інформував з даного питання військовий комісар Микола Капітоненко. Останній також довів до відому, що термін осіннього призову продовжений у зв’язку із збільшенням плану відбору осіб на строкову військову службу. Відповідно цього року осінній призов відбудеться з 1 жовтня по 31 грудня.
Окрім цього, заступником голови райдержадміністрації Людмилою Сопільняк порушено питання організації в районі естафети пам’яті “Слава визволителям України”. В рамках естафети передбачено проведення ряду меморіальних заходів на території громад району присвячених увічненню перемоги над нацизмом та вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни.
Наостанок планової інформаційної наради першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Когадьком було поінформовано присутніх про особливості взаємодії з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також детально обговорено питання сплати податків одноосібниками на територі
ях сільських рад району та подання ними відповідних декларацій про майновий стан і доходи. Останнє здійснюється з метою ефективного наповнення місцевих бюджетів на потреби сільських рад і району в цілому.

 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Система управління якістю | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню