Новини - Бобринецька районна державна адміністрація

Погода Бобринець
Перейти к контенту

Главное меню:

Новини

інше


ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


8 липня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації Олегом Тертичним порушено декілька тем порядку денного.
Так, принагідно присутнім представлено новопризначеного директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ольгу Вініченко. Обговорено особливості впровадження у медичних закладах району засобів телемедицини. Доручено тримати дане питання на контролі.
Крім того, порушено питання виплати компенсації постраждалим внаслідок стихійного лиха, яке сталося у районі на початку червня. Окремо акцентовано на механізмі надання одноразової матеріальної допомоги жителям постраждалих населених пунктів.
Наостанок наради обговорено освітні питання, а саме: підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання та аспекти освоєння субвенції у рамках програми “Нова українська школа”. Остання, зокрема, передбачає придбання на потреби закладів загальної середньої освіти району відповідної оргтехніки, дидактичного обладнання, підручників тощо.

Шановні члени, працівники та ветерани кооперативного руху району!

6 липня в Україні святкується Міжнародний день кооперативів!


Сьогодні для нашого району кооперативний рух відіграє вагому роль, так як дозволяє забезпечити зайнятість людей, задовольнити різноманітні соціально-економічні потреби населення. Він забезпечує використання наших місцевих ресурсів на найбільш оптимальному рівні.
Сподіваємося, що в майбутньому кооперативний рух, утверджуючись, виходитиме все на нові й нові горизонти та дозволить оптимізувати наявні різноманітні споживацькі сфери для населення Бобринеччини.
Зичимо Вам успіхів у професійній діяльності та нових звершень у кооперативній галузі.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК НЕГОДИ


5 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги.
За участі членів профільної комісії, голів сільських рад були деталізовані аспекти надання одноразової матеріальної допомоги жителям населених пунктів, що постраждали внаслідок стихійного лиха, яке сталося у районі на початку червня.
Як відомо, на минулому пленарному засіданні обласної ради депутати підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо виділення коштів Бобринецькому району на ліквідацію наслідків стихії у сумі 500 тис. грн.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 1 липня 2019 року № 155-р затверджено відповідний Порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха.
Сьогодні ж профільна комісія розглянула подані від сільських рад заяви про надання матеріальної допомоги від жителів постраждалих громад та обговорила механізм виплати компенсації. Сама матеріальна допомога надається громадянам у яких знищенні плодово-ягідні насадження, посіви, велика рогата худоба, пошкоджене житло тощо.
За підсумками роботи районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги вирішено на наступному засіданні затвердити суму та громадян, яким буде компенсовано збитки внаслідок негоди.

Шановні працівники Національної поліції України, ветерани правоохоронних органів!

4 липня відзначається День Національної поліції України!


Сьогодні завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та всебічній підтримці з боку суспільства, працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.
На Ваші плечі покладено виключно відповідальне і благородне завдання – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки.
Переконані, що Ваша відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, уміння долати труднощі і перешкоди й надалі будуть надійними оберегами українського народу.
З нагоди професійного свята, прийміть наші щирі вітання й побажання успіху в роботі та особистому житті.
Хай доброю буде до Вас доля і все вдається у Ваших службових справах!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


ПРЕДСТАВЛЕНО ДИРЕКТОРА КНП “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОБРИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ”


2 липня трудовому колективу комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” було представлено нового директора установи Ольгу Вініченко.
Приємну місію здійснили керівники району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська. Принагідно привітали із призначенням, побажали гідних трудових успіхів та всебічних звершень у медичній сфері на благо всієї Бобринеччини.
Нагадаємо, що Ольгу Вініченко призначено на посаду директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” рішенням чергової двадцять третьої сесії районної ради терміном на 3 роки. До цього вона пройшла конкурс на зайняття вакантної посади і наразі із нею вже укладено відповідний контракт.

Дорогі друзі, молодь!

Останньої неділі червня ми відзначаємо День молоді. Тож, щиро вітаємо зі святом молодь нашого району!


Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.
Це прекрасний період у житті, який є своєрідним фундаментом майбутнього. Саме тому, шановне молоде покоління, важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, домагайтеся перемоги у всьому!
Молодь Бобринеччини – сьогодення і майбутнє нашого краю. Друзі, бажаємо Вам енергії, наполегливості, оптимізму, реалізації у вибраних Вами сферах. Пам’ятайте, сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, віра в майбутнє і прагнення до кращого.
Будьте здоровими та щасливими! Нехай здійснюються Ваші мрії та бажання! Миру, добра, веселощів та благополуччя Вам, шановні!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

Шановні бобринчани, жителі району та міста!

Щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!


28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини і громадянина.
Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру і стабільності.
Усі ми прагнемо жити у квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати та відпочивати, але ніхто, крім нас самих, не зробить Україну суверенною, міцною, вільною державою. Саме тому, сьогодні, свідомі небайдужі українці долучаються до обговорення змін, які запропоновано внести в Конституцію України, приймають активну роль у формуванні майбутнього своєї держави.
У день свята щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і достатку, успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України. Миру всім та благополуччя!
Нехай в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська


МАЙБУТНЄ КІРОВОГРАДЩИНИ – ТАЛАНОВИТІ ДІТИ


26 червня у Кропивницькому в приміщенні обласної філармонії відбулася презентація книги «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти», яка видана видавничим центром «Перлина».
До книги потрапили й діти Бобринеччини, зокрема вихованці районного Будинку дитячої творчості.
Презентація супроводжувалась цікавим концертом та урочистою церемонією нагородження талановитих дітей області.
До книги увійшли досягнення і перемоги, найяскравіші миті дитинства та юності підростаючої молоді, представлені численні здобутки колоритного краю. Вона відкрила нові імена дітей та їх наставників з усієї області.
У номінації «Педагогічна еліта Кіровоградщини» були відзначені: керівник закладу Тетяна Шишко та керівники гуртків КЗ «Бобринецький районний Будинок дитячої творчості»: Юлія Шишко, Зоя Секрет, Людмила Твердоступ, Олена Шкробіт.
У номінації «Майбутнє України – талановиті діти» відзначені вихованці закладу: Тетяна Вагнер, Катерина Сорочан, Крістіна Ковальчук, Нікіта Секрет, Аврора Асатрян, Анастасія Кравчна, Давіт Алеян та Ольга Кареліна.

Районний БДТ


ДЕПУТАТИ ПРАЦЮВАЛИ НА ЧЕРГОВІЙ 23-тій СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ


26 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько взяв участь в роботі чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.
На засіданні також були присутні: голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі, доповідачі з питань порядку денного сесії.
Під керівництвом голови районної ради Олени Гадемської обговорено низку актуальних питань із життя району.
Зокрема, депутатами було призначено Ольгу Вініченко на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради терміном на 3 роки.
Крім того, депутати реорганізували Бобринецьку центральну районну лікарню шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство “Бобринецька центральна районна лікарня Бобринецької районної ради”. Реорганізація здійснена з метою запровадження нової моделі фінансування медзакладу, що передбачає кращий бюджетний захист громадян у випадку хвороби, ефективний та справедливий розподіл публічних коштів тощо.
Також депутати внесли зміни до ряду рішень районної ради та заслухали звіт Олени Гадемської за період повноважень 2018 року. Окремо під час сесії районними обранцями обговорено й хід ліквідації наслідків негоди, що пройшла територією району на початку червня 2019 року.
За підсумками роботи депутатів та порушених тем у рамках чергової двадцять третьої сесії районної ради було прийнято ряд відповідних рішень.


ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ПРИЙДЕШНІМ ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ


25 червня у приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня державної служби та прийдешнього Дня Конституції України.
Принагідно привітали присутніх із святами представники від органів влади та місцевого самоврядування: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько та заступник голови районної ради Наталія Сабліна.
У ході урочистостей за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені: начальник відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення РДА Олена Баклан, викладач Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ Григорій Дромашко, бухгалтер Бобринецького управління по експлуатації газового господарства Надія Гавриленко, реєстратор медичний КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Світлана Екштейн, завідуюча виробництвом хлібокомбінату Бобринецького райспоживтовариства Ольга Куркула, сестра медична старша терапевтичного відділення ЦРЛ Наталія Ніколенко, начальник служби захисту інформації районного військового комісаріату Олександр Тосік.
Крім того, оголошено Подяки райдержадміністрації та районної ради: художньому керівнику КЗ “Бобринецький районний Будинок культури” Марії Вознюк, приватному підприємцю Олександру Вороному, начальнику Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Валерію Григорчуку, колективу Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, провідному фахівцю з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Світлані Сендзюк, завідувачу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району Сергію Хоружому, фольклорному колективу “Степівчанка” Грузького сільського клубу та фольклорному колективу “Горлиця” Благодатненського сільського Будинку культури.
Також вручено Подяку особового складу військової частини А3283 за надану допомогу та співпрацю на благо Батьківщини України Сергію Телятникову.
У свою чергу, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації за сумлінну довгорічну працю, вагомий внесок у формування системи державного управління та з нагоди професійного свята Дня державної служби Подякою Кіровоградської облдержадміністрації відзначено начальника відділу культури та туризму РДА Ларису Гребень.
За сумлінну працю, вагомий внесок у формування системи державного управління та з нагоди професійного свята Дня державної служби спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: головного спеціаліста Бобринецького районного відділу державного реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Наталію Ащепу, головного державного ревізора-інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Новоукраїнського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області Ірину Дяченко, головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Віту Мельник, судового розпорядника Бобринецького районного суду Дмитра Муляву, провідного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення РДА Олену Рибачук.
Після завершення урочистої частини з тематичними номерами перед присутніми виступили аматори сцени. Прекрасні, змістовні творчі номери: пісні й танці, подарували глядачам чудовий святковий настрій. Присутні ж не шкодували оплесків талановитим виконавцям.

Шановні колеги!

23 червня – День державної служби!


Щиро вітаємо усі енергійні, цілеспрямовані, кваліфіковані колективи району з Днем державної служби!


Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.
Ви, кожен на своєму місці, виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.
Закликаємо діяти з не меншою енергійністю, самовіддачею, результативністю. Адже нині в державі особливо відповідальний період змін. Усі зусилля держслужбовців мають бути спрямовані на забезпечення стабільності життя, надійного соціального захисту громадян, вирішення найважливіших народногосподарських завдань.
Шановні колеги! Дякуємо за Вашу щоденну наполегливу працю! Бажаємо усім благополуччя, витримки, гідного шанування Ваших зусиль і праці, міцного здоров’я, родинного затишку, миру та впевненості у майбутньому.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!


У цей день 1941 року гітлерівські війська віроломно вторглися на територію нашої країни, таким чином розпочавши новий, кровопролитний, етап Другої світової війни.
Сто дев’яносто дивізій Німеччини та її союзників розгорнули бойові дії. О четвертій годині ранку німецька авіація розпочала скидати бомби на Київ та інші міста України… Наші війська чинили героїчний опір. Захисники мужньо тримали оборону.
Страшне слово “війна” увірвалося в життя людей.
Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді Батьківщину. З кожним роком, на жаль, їх невблаганно стає все менше і менше…
Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
Доземний уклін безсмертному подвигу, звитягі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників. Дяка усім тим, хто піднявся на священний бій з нацистами, хто кував перемогу в тилу!
На жаль, сьогодні ми знову говоримо про війну… Війну, яку розпочав наш східний сусід.
Ми є свідками ворожості, агресії та жорстокості. Впевнені, що в пам’ять про героїв Другої світової війни, задля світлого й мирного майбутнього української нації, ми дамо гідну відсіч нашим ворогам й в Україні запанують мир, злагода та добробут.
В цей день, згадаймо усіх, хто поліг за наші з Вами мир і свободу. Пам’ятаймо надвисоку ціну перемоги у Другій світовій війні.
Шановні бобринчани! Бажаємо усім добробуту, міцного здоров’я, і самого головного – встановлення миру на всій території України.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ


22 червня 1941 року гітлерівські війська віроломно, без оголошення війни та, порушивши договір про ненапад, вторглися на територію сучасної України.
Наш народ в тій війні поніс одні із найбільших втрат та разом із іншими націями Європи здобув у ній довгоочікувану перемогу 9 травня 1945 року.
Пройшли десятиріччя і ми, нащадки, продовжуємо пам’ятати та шанувати ціну, яку принесли наші співвітчизники на жертовник спільної перемоги.
21 червня представники від органів влади та місцевого самоврядування району долучилися до заходів в рамках пам’ятної дати – Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих у Другій світовій війні та здійснено покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдатові, що знаходиться на території міста Бобринець.
З кожним роком стає все менше свідків тієї страшної війни, однак ми, наше покоління, повинні завжди пам’ятати та віддавати шану її учасникам, полеглим у ній. Страшна дата 22 червня назавжди залишиться в пам’яті українського народу!
Герої не забуті!

 


УЧАСТЬ В РОБОТІ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ


18 червня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний взяв участь у роботі засідання Президії районної ради.
Під головуванням голови райради Олени Гадемської члени Президії затвердили порядок денний чергової сесії районної ради, час та місце її проведення.
Так, засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 26 червня о
9 годині у малій залі адміністративного приміщення. На розгляд депутатів буде винесено 22 питання.
Наостанок члени Президії визначилися із датами та часом проведення засідань постійних комісій районної ради. Під час роботи останніх депутати комісійно вивчатимуть подані виконавцями-розробниками проекти рішень.

 


ПРИВІТАЛИ З СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ


Хай Дух Святий наповнить Вас сьогодні,
Дасть сили і наснаги Вам добро творити.
А гілочка зелена, що є символом життя,
Святковий настрій допоможе Вам створити!


Напередодні одного з найвеличніших християнських православних днів – свята Святої Трійці, ієрей Свято-Миколаївського храму отець Микола Онисько разом з вихованцями районного Будинку дитячої творчості завітали та привітали із світлим прийдешнім святом мешканців стаціонарного відділення для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району.
Отець Микола святою молитвою благословив усіх присутніх на мир, здоров’я, добробут, процвітання народу України, подарував присутнім іконки, а закладу ікону Святої Трійці, щоб всі завжди мали можливість із молитвою звернутися до Бога.
У свою чергу вихованці районного БДТ піснями та віршами привітали мешканців із Святою Трійцею та подарували їм “зелені обереги”.


Районний БДТ


Шановні виборці Бобринецького району!


Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року на сьогоднішній день виборчий процес вже розпочався. Бобринецький район відноситься до одномандатного виборчого округу №100, центр якого знаходиться за адресою м.Бобринець, вул.Незалежності,80.
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бобринецької районної державної адміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.
З метою покращення якості списків виборців, які будуть використовуватись в день проведення позачергових виборів народних депутатів України, просимо громадян, які мали проблеми голосування пов’язані з неправильностями у списках виборців під час попередніх виборчих кампаній, звернутися до відповідних органів ведення Державного реєстру виборців (адреси та контактні телефони розміщені на сайті Центральної виборчої комісії у розділі «Державний реєстр виборців»).
Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця».
Звертаємо увагу, що відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.
Для виборців, які проживають або тимчасово перебувають за межами України, Службою розпорядника Державного реєстру виборців підготовлено загальну роз’яснювальну інформацію з найбільш актуальних питань, що стосується включення їх до списку виборців під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
Зазначена інформація розміщена у відповідному розділі сайту.
Одночасно звертаємо Вашу увагу:
-  на дотримання правил реєстрації у он-лайн сервісі «Особистий кабінет виборця», зокрема на те, що поля Прізвище, Ім’я, По батькові заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті;
- мотивоване звернення виборця, який має право голосу на відповідних виборах про зміну місця голосування без зміни його виборчої адреси подається до органу ведення Реєстру за місцем знаходження зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою з 24 травня та не пізніше 15 липня 2019 року.
Уточнити свої персональні дані виборці Бобринецького району можуть щодня з 8-00 до 17-15 години у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за адресою м.
Бобринець, вул. Незалежності, 80, кабінет 308.
Перелік необхідних документів:

-
паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України;
-
доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу);
-
свідоцтво про смерть (для виключення виборця, який помер).
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном відділу: (0257) 3 40 73

 


У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КУЩОВА НАРАДА-СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ З ЧОТИРЬОХ РАЙОНІВ ОБЛАСТІ


18 червня на базі Бобринецької райдержадміністрації відбулася кущова нарада-семінар з питань державної підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році.
Участь в заході взяли: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, сільські голови, представники від фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, банківських установ та страхових компаній з Бобринецького, Долинського, Устинівського та Компаніївського районів.
Під час наради-семінару проаналізовано особливості державної підтримки сільськогосподарських виробників у 2019 році та ліцензування права зберігання пального на сільськогосподарських підприємствах.
Крім того, охарактеризовано бюджетні субсидії для фермерських господарств та програму державної підтримки агробізнесу у 2019 році через банківські установи.
Наостанок учасники кущової наради-семінару обговорили організацію страхового захисту в аграрному підприємстві та порушили питання специфіки роботи з аграрними розписками.


СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО ДОРУЧИВ ОПЕРАТИВНО ВИКОРИСТАТИ КОШТИ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ НА ЛІКВІДАЦІЮ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ


Минулого тижня на пленарному засіданні обласної ради депутати підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо виділення коштів Бобринецькому, Гайворонському та Благовіщенському районам на ліквідацію наслідків стихії і ухвалили рішення про внесення відповідних змін до обласного бюджету. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко під час щотижневої апаратної наради.
Благовіщенський район отримає 700 тис. грн. для проведення робіт з відновлення адміністративної будівлі районної ради. Розпорядник коштів – управління капітального будівництва ОДА. Сергій Коваленко доручив начальнику управління провести відповідну організаційну роботу щодо виготовлення ПКД та подальшого виконання робіт.
Допомога постраждалим від негоди мешканцям Бобринецького та Гайворонського районів виділена у сумі 500 тис. грн. і 400 тис. грн. відповідно. Перший заступник голови ОДА наголосив керівникам зазначених територій на необхідності оперативно прийняти ці кошти і забезпечити їх видачу у співфінансуванні з районного та місцевих бюджетів. Головний розпорядник коштів – департамент соцзахисту населення ОДА.
Сергій Коваленко повідомив, що відбувся також перерозподіл коштів по департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. 2 млн. 800 тис. грн. буде направлено на співфінансування придбання діагностичного і лікувального обладнання для обласного онкологічного центру за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА

 

Шановні жителі Бобринеччини!

16 червня – День Святої Трійці!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!
У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.
Різні народні обряди супроводжують свято Трійці зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Тож нехай це свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні медичні працівники Бобринеччини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани галузі охорони здоров’я!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника, яке цього року відзначається 16 червня!


Традиційно третьої неділі червня відзначають своє професійне свято не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.
Шановні, професія, яку Ви обрали, якій присвятили життя, заслуговує найвищої похвали. Ваша щоденна праця на благо людей в усі часи користується надвисокими повагою й шаною.
Усі медичні ланки, як одна нерозривна система націлена на збереження, порятунок найціннішого – здоров’я та життя.
Ви милосердні, Ви професіонали своєї справи. Недарма її вважають самовідданою, наймилосерднішою. Ви власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Впевнені, у кожного з бобринчан знайдеться немало теплих слів подяки Вам, шановні медики району, за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.
Щиро вітаючи Вас зі святом, бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, благополуччя, миру і сімейного затишку. І нехай доброта, небайдужість і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна і нелегка праця повернуться до Вас сторицею.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани!


У третю неділю червня в Україні на державному рівні відзначається День батька. Це свято народилося з безмежної любові та вдячності до батьків.
Тато – це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама. Батько – найрідніша людина, яка разом з матір’ю кожному з нас дарують життя.
Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави, патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Бути справжнім батьком – не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.
Тож вітаємо зі святом всіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком.
Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Бажаємо Вам чистого неба, яскравого сонця і великих успіхів у всьому!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


МЕДИКІВ БОБРИНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


14 червня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який відзначатиметься у неділю.
Напередодні професійного свята в стінах РБК зібралися лікарі, фельдшери, медсестри та ветерани галузі охорони здоров’я із всієї Бобринеччини. Вітали медиків представники від органів влади та місцевого самоврядування.
Так, із щирими слова-вітаннями до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступники міського голови Валентин Висоцький та Людмила Кривошея.
У ході урочистостей за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, особисту професійну майстерність та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені: сестра медична старша поліклініки ЦРЛ Валентина Годованик та головна медична сестра ЦРЛ Алла Деморацька.
Крім того, спільні Грамоти райдержадміністрації та районної ради отримали: лікар загальної практики-сімейний лікар Бобринецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ірина Антонінко, заступник головного лікаря з медичної частини ЦРЛ Ірина Миргородська, фельдшер Новоградівського фельдшерсько-акушерського пункту КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Інна Нечай, сестра медична загальної практики сімейної медицини Бобринецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Валентина Пижова, сестра медична загальної практики сімейної медицини Витязівської сільської лікарської амбулаторії КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Світлана Погосян, сестра медична палатна інфекційного відділення ЦРЛ Любов Стоян та сестра медична старша об’єднаного відділення хірургічного профілю ЦРЛ Світлана Торіна.
Під час урочистих заходів слово тримали й представники від медзакладів району: головний лікар центральної районної лікарні Лариса Семенюк, голова трудового колективу КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Василь Щербанюк та головна медична сестра ЦРЛ, голова районної профспілкової організації профспілки працівників охорони здоров’я України Алла Деморацька. Принагідно привітали колег з професійним святом, а також відзначили сумлінний працівників та ветеранів галузі медицини Бобринеччини.
Наостанок перед присутніми із тематичними номерами виступили аматори, які подарували медикам району чудовий настрій та неповторні емоції напередодні професійного свята.

 


У МАР’ЯНІВЦІ ГІДНО ПРОЙШОВ XIV РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФОЛЬКЛОРУ “СКАРБНИЦЯ СТЕПОВОГО КРАЮ”


13 червня на території Мар’янівської сільської ради відбувся черговий XIV районний фестиваль фольклору “Скарбниця степового краю”.
Цього року до Мар’янівки з’їхалися аматори та поціновувачі української споконвічної культури з усієї Бобринеччини.
Завітали на урочистий фольклорний захід також представники від органів влади та місцевого самоврядування району: голова райдержадміністрації Олег Тертичний та заступник голови районної ради Наталія Сабліна. Побажали успіхів учасникам фестивалю, відзначили вагому роль свята, яка, безсумнівно, сприяє популяризації культурної та історичної спадщини нашого рідного краю.
Традиційно в рамках заходу відбувся міні-фестиваль “Наша смакота!”. Крім того, колориту свята надавала надзвичайна багата, різноманітна, творча, талановита виставка робіт майстрів ужитково-прикладного мистецтва.
За підсумками міні-фестивалю “Наша смакота!” керівництво району відзначило спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради всіх представників від сільських територій, які взяли участь в цьогорічному фольклорному святі. Окремо Мар’янівським сільським головою Анатолієм Цидуляком були також вручені символічні сувеніри учасникам заходу.
Ну і звісно, головним атрибутом фестивалю стали виступи-презентації творчих колективів. Зокрема, тематичні номери представили викладачі й вихованці районної дитячої школи мистецтв, аматори районного та сільських Будинків культури.
Усна художня, прикладна фольклорна тематика заполонила сцену фестивалю, а гості отримали неймовірні відчуття веселощів, радості від танців та співів учасників свята.
Наступного року естафету проведення районного заходу від Мар’янівської громади отримали жителі Миколо-Бабанки, де відповідно й відбудеться чергове XV свято фольклору.

Більше фото у розділі “Фотогалерея”

 


ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ: ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПЛАНОМ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ


12 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька відбулося засідання організаційного комітету з напрацювання плану заходів із відзначення на території району прийдешніх свят: Дня державної служби та Дня Конституції України.
У засіданні оргкомітету взяли участь: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова громадської ради при райдержадміністрації Наталія Яворська, керівники та працівники структурних підрозділів РДА.
Під час роботи оргкомітету було обговорено і деталізовано проведення районних заходів до Дня державної служби та Дня Конституції України.
Так, 25 червня у районному Будинку культуру відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди названих свят. Перед присутніми виступлять керівники району, які також відзначать Грамотами та Подяками сумлінних працівників різночинних галузей. Початок заходів о 14 годині.
У рамках роботи оргкомітету працювала й комісія по нагородженню Бобринецької райдержадміністрації. Під час засідання профільної комісії були обговорені кандидати до нагородження з нагоди прийдешніх свят.
За підсумками засідання комісії по нагородженню Бобринецької РДА були прийняті відповідні рішення.


Шановні працівники сфери державної служби, жителі району та міста!


25 червня 2019 року о 14 годині в приміщенні районного Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України. Запрошуємо всіх до участі у заходах.

 


РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАТО З ОПЕРАТИВНОЇ НАРАДИ


10 червня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щопонеділкової оперативної наради обговорено криміногенні та надзвичайні ситуації в районі за попередній тиждень. Головою райдержадміністрації дано доручення здійснювати відповідні заходи з протидії незаконної продажі на території району рибної продукції.
Крім того, порушені освітянські питання, зокрема стан функціонування літніх таборів. Так, наразі діти проводять своє дозвілля у 23 літніх таборах, що функціонують при закладах загальної середньої та позашкільної освіти району. Випускники тим часом вже закінчують здачу цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.
Наостанок наради також обговорено хід посівної кампанії, наявну середню заробітну плату в аграрному секторі району та особливості відновлення зруйнованої внаслідок негоди греблі на території Тарасівської громади.


ЗУПИНИТИ ЗАРАЗ РЕФОРМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ – ЯК ЗУПИНИТИ ПОТЯГ НА ПОВНОМУ ХОДУ, – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

До уваги жителів району та міста!


З 01 червня 2019 року у зв'язку з підвищенням температури повітря заплановано введення обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування з 10 години ранку до 22 години включно.
Відстій великовагового автотранспорту на період різкого підвищення температури атмосферного повітря від 28° С і вище здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об'єктів сервісу. Ознайомитися з місцями вiдстою можна
за посиланням.


ТЕРИТОРІЇ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НЕГОДИ, ОТРИМАЮТЬ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ


Минулими вихідними територією України пройшов потужний циклон, внаслідок якого постраждали декілька областей, у тому числі і Кіровоградська. Стан справ у регіонах розглядався 8 червня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій комісії під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. 10 червня про це на апаратній нараді повідомив голова облдержадміністрації.
«Негода лютувала традиційно на західній Україні, на півдні були проблеми. Кіровоградщина, нажаль, також має негативні наслідки від тропічних опадів», - зазначив Сергій Кузьменко. Найбільше від стихії постраждали Бобринецький район та Гайворон. За дорученням голови ОДА в цих районах побували відповідні фахівці для визначення стану справ та масштабів збитків.
«Будемо просити депутатів обласної ради невідкладно зібратися на сесію, щоб прийняти рішення про надання фінансової допомоги районам, постраждалим від негоди. Кожна родина має отримати відшкодування за втрачену городину чи худобу», - наголосив керівник області.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА

 


У ТАРАСІВЦІ РОЗПОЧИНАЮТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ ЗРУЙНОВАНУ ГРЕБЛЮ


Днями на території Тарасівської громади розпочалися попередні роботи з відновлення зруйнованої внаслідок негоди греблі.
Наразі вони перебувають на початковому етапі.
Так, за сприяння голови райдержадміністрації Олега Тертичного підрядником вже здійснюється відповідне обстеження зруйнованої греблі.
Зокрема, вже обстежено отвір труби, яка проходила під греблею та незабаром буде здійснено оцінку вартості проектно-кошторисної документації для повноцінного відновлення греблі.
Крім того, підрядником також проаналізовано наявний стан мостів та інших об’єктів пов’язаних із водопостачанням на території міста. Аналіз здійснений з метою убезпечення життя громадян у випадку погіршення погодних умов.
Нагадаємо, що 1 червня територією району пройшов потужний циклон з інтенсивними опадами, градом та шквальним вітром. Внаслідок негоди було пошкоджено, а місцями й повністю знищено посіви сільгоспкультур, понівечено городину мешканців, загинула худоба та зруйновано греблю на території Тарасівської громади.

 

Шановні журналісти, працівники засобів масової інформації, ветерани сфери, колектив ТОВ “Бобринецьке РВО “Новий день”!


Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем журналіста.
Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення. Адже сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж.
У день професійного свята бажаємо Вам творчого натхнення у досягненні вищих висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів, тиражів.
Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а повсякденне застосування світових професійних стандартів стане шляхом до нових звершень.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ВІДЗНАЧИЛИ СУМЛІННИХ ПРАЦІВНИКІВ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРАЦІ РАЙОНУ


Днями представниками від органів влади та місцевого самоврядування були відзначені сумлінні працівники у сфері охорони праці району.
Так, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська, головний спеціаліст з питань охорони праці відділу з питань цивільного захисту, охорони праці, промисловості та інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Раїса Запорожець завітали з приємною місією до низки трудових колективів району.
За сумлінну працю, забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці на підприємстві та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради було відзначено: голову СФГ “Мамине озеро” Володимира Дутчака, інженера з охорони праці СФГ “Рижкова В.П.” Ольгу Лебу, директора об’єднання підприємств громадського харчування Альону Осадчу, директора СТОВ “Червонопілля” Миколу Пелеша, директора ПрАТ ВДО “Асоціація Південна” Василя Стефанюка, керівника ТОВ “Богданівка” Анатолія Шапошника, енергетика СФГ “Галина” Миколу
Теплюка, колективи ФОП Бобуха В.Г. (керівник Віктор Бобух) та магазину “Маркет” Бобринецького райспоживтовариства.
Крім того, Грамотами Управління Держрпраці у Кіровоградській області також нагороджено Галину Німенко, голову СФГ “Галина” та Миколу Пелеша, директора СТОВ “Червонопілля”.
Вітаючи активних працівників у галузі охорони праці, керівництво району відзначило їх вагому роль в забезпеченні належних умов запобігання нещасним випадкам на виробництві та убезпеченні від професійних захворювань свої колег. Подякували за сумлінну працю та побажали нових трудових звершень на благо Бобринецького району.

 


ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СФЕРИ ТОРГІВЛІ ТА ПОСЛУГ


4 червня в рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели виїзний навчальний семінар для суб’єктів господарювання сфери торгівлі та послуг.
Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала підприємців про їх права і обов’язки при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) та ознайомила з основними вимогами статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів», які визначають права споживача у разі придбання товару належної чи неналежної якості.
Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт звернув увагу суб’єктів господарювання на дотримання законодавства в сфері безпечності харчових продуктів та вимоги до оформлення супровідних документів на продукцію.
Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Сергій Горовой зосередив увагу на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимоги щодо оформлення маркування до товару, супровідних документів тощо.
Зібрання пройшли в інтерактивній формі, присутні мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання. Активну участь в організації семінару взяли працівники управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації та Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

 


СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО: ОБЛАСНА ВЛАДА НЕ ЗАЛИШАЄ САМ НА САМ ТЕРИТОРІЇ, ДЕ СТАЮТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ


3 червня перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів у Бобринецькій райдержадміністрації виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним питанням, що розглядали під час засідання, стало подолання наслідків негоди у Бобринецькому районі.
Як повідомлялось, 1 червня частиною території області пройшов потужний циклон з інтенсивними опадами, градом та шквальним вітром. Найбільше у районі постраждали Тарасівська, Кетрисанівська, Чарівненська сільські ради та частково Бобринецька міська ОТГ.
Про наслідки стихії у населених пунктах доповіли представники Бобринецької міськради та постраждалих сільрад: було пошкоджено, а місцями й повністю знищено посіви сільгоспкультур, понівечено городину мешканців, загинула худоба та птиця, не виключено можливість потрапляння мулу з полів до колодязів з питною водою, зруйновано кілька гребель, що призвело до пошкодження доріг та порушення транспортного сполучення між населеними пунктами. Особливо гострим стало руйнування греблі у селі Тарасівці, адже тут прокладено дорогу, що з’єднує райцентр одразу з кількома населеними пунктами.
Заслухавши представників постраждалих населених пунктів, Сергій Коваленко наголосив, що першочерговим завданням місцевої влади є документування збитків, що завдала стихія.
– Вже завтра обласний лабораторний центр розпочне перевіряти якість води у колодязях, відсьогодні фахівці вивчають ступінь пошкодження гребель та дорожнього покриття, керівники сільрад та ОТГ повинні задокументувати збитки населення та надати відповідну документацію до райдержадміністрації, – зазначив він.
Сергій Коваленко нагадав місцевій владі, що в області вже вироблено механізм компенсування населенню збитків у видку надзвичайних ситуацій – фінансування здійснюється з кількох джерел: обласного, районного та місцевого бюджетів та закликав керівників територій підійти до оцінки збитків максимально об’єктивно та виважено.
По завершенні засідання, Сергій Коваленко разом із заступником голови облдержадміністрації Сергієм Осінським та головою РДА Олегом Тертичним, побував у с. Тарасівка. На понівеченій греблі вже працюють фахівці та експерти, які мають оцінити масштаб руйнацій, розробити проектно-кошторисну документацію для відновлення греблі та дорожнього покриття, що сполучає кілька населених пунктів. Посадовець також оглянув поля, городину та замулені вулиці села.
– Про ситуацію, яка склалася у Бобринецькому районі буде поінформовано голову облдержадміністрації та вже ближчим часом прийматиметься рішення про надання допомоги району з обласного бюджету. Обласна влада не залишає сам на сам території, де стаються надзвичайні ситуації, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За матеріалами офіційного веб-сайту Кіровоградської ОДА


ПЕРЕВАГАМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ МАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ 100% УКРАЇНЦІВ, – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

 


У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА


3 червня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Основною темою обговорення під час щопонеділкової оперативної наради стало обговорення наслідків негоди, яка пройшла територією району минулими вихідними. Детально інформував з даного питання начальник районного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області Руслан Алексєєнко.
За словами доповідача найбільше від негоди постраждали Тарасівська та Кетрисанівська громади. Саме у Тарасівці стався обвал греблі, внаслідок чого вода заповнила прилеглі приватні земельні ділянки, деякі домоволодіння та зруйнувала сполучення громади із селами Мирне та Новоградівка.
Наразі за дорученням голови райдержадміністрації на місце виїхала профільна комісія, яка проаналізує завдані збитки та уточнить обсяги необхідної допомоги людям.
Наостанок наради Галиною Карповою також поінформовано присутніх відносно проведення 4 червня у райдержадміністрації вебінару щодо роз’яснення внесених змін до Інструкції з діловодства. Закликала керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації долучитися до проведення відповідного вебінару.

 


ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ ОБГОВОРИЛА ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ


3 червня перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько провів засідання районної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Членами профільної комісії обговорено першочергові завдання подолання наслідків негоди, яка 1 червня пройшла деякими громадами району.
Зокрема, обговорено специфіку відновлення сполучення на відрізку автошляху Новоградівка-Мирне-Іванівка-вихід на а/д Н-14, де було зруйновано греблю. Окремо порушено питання проведення оцінки завданих збитків, їх відшкодування тощо.
За підсумками засідання районної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято ряд відповідних рішень.


ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ


Бобринецький районний військовий комісаріат ПРОВОДИТЬ набір кандидатів на військову службу за контрактом
Переваги:
- достойне грошове та матеріальне забезпечення
- соціальний пакет
- кар’єрний зріст (включно з можливістю навчання у вищих військових навчальних закладах)
Військовослужбовцям щорічно виплачується:
- матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових проблем у розмірі грошового забезпечення без урахування премії;
- кошти на оздоровлення у розмірі грошового забезпечення без урахування премії;
При заключені першого контракту військовослужбовці мають можливість безкоштовно навчатись у вищих військових навчальних закладах.
При заключені другого контракту військовослужбовці мають можливість безкоштовно навчатись у вищих цивільних навчальних закладах.
- Час проходження військової служби зараховується до загального і безперервного трудового стажу та стажу державної служби.
Надаємо можливість вибору бригади й військової спеціальності .
Для громадян які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби: 6 місяців, 3 роки та до закінчення особливого періоду, грошове забезпечення становить від 10200 тис. грн.
Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом можуть звертатись до районного військового комісаріату за адресою м. Бобринець вул. Незалежності 89, тел. 3-44-72.

 


У ТАРАСІВЦІ ВНАСЛІДОК НЕГОДИ ПРОРВАЛО ГРЕБЛЮ


1 червня територією району пройшов потужний циклон з інтенсивними опадами, градом та шквальним вітром.
Внаслідок негоди було пошкоджено, а місцями й повністю знищено посіви сільгоспкультур, понівечено городину мешканців, загинула худоба та зруйновано греблю на території Тарасівської громади.
2 червня перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько спільно з профільними спеціалістами РДА виїхав на обстеження до пошкодженої греблі. Проаналізовано поточну ситуацію та здійснено першочергові дії із убезпечення життя жителів прилеглих сіл.

 

Дорогі юні друзі!


Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитини.
Щиросердно бажаємо Вам, дорогі юні друзі, Вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку.
Нехай здійсняться всі Ваші мрії та задуми!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ЖИТЕЛЬЦІ РАЙОНУ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”


31 травня під час робочої поїздки до Витязівської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Когадьком було здійснено приємну місію.
Так, відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2019 року № 190/2019 почесне звання “Мати-героїня” присвоєно жительці Витязівської громади Марії Черепко.
Відповідне посвідчення разом із нагрудним знаком Марія Юріївна отримала від Юрія Когадька у колі своєї родини та близьких їй людей, що принагідно привітали матір-героїню із заслуженою відзнакою.
Зауважимо, що даним почесним званням відзначаються багатодітні матері України, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку. Зокрема, у цьому році з нагоди Дня матері Глава держави своїм Указом присвоїв 616 українським жінкам почесне звання “Мати-героїня”. Однією із них саме і стала багатодітна матір Марія Черепко з Витязівської громади Бобринецького району.

 


ПРОЛУНАЛИ ОСТАННІ ДЗВОНИКИ ДЛЯ УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ


31 травня на території району відбулися урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвінка у цьому навчальному році, який пролунав для учнів шкіл Бобринеччини.
Традиційно, в загальноосвітніх закладах району вітали майбутніх випускників, яким сьогоднішній дзвінок став і, справді, останнім у повноцінному шкільному житті.
Привітали випускників шкіл Бобринеччини й представники від органів влади та місцевого самоврядування району.
Так, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько з робочим візитом та із теплими словами привітаннями завітав до учнів Витязівської ЗШ I-III ступенів. Щиро побажав старшокласникам всебічних успіхів, а школярам позитивного відпочинку під час літніх канікул.
Принагідно привітали школярів із закінченням навчального року також Витязівський сільський голова Аветік Погосян та директор загальноосвітнього навчального закладу Галина Подопригора. Відзначили активних учнів сільської школи та побажали нових звершень у майбутньому.
Приєднуємося до привітань цьогорічних випускників та бажаємо їм знайти своє призначення у дорослому житті, успіхів під час навчання в якості студентів закладів вищої освіти та намагатися не забувати рідну школу, що дала їм базові знання.
Із святом, дорогі випускники! Щасливої Вам дороги у дорослому житті!

 

Шановні вчителі, батьки, діти, жителі району та міста!


Останній дзвоник завжди приємна мить. Для учнів, лунає останній дзвоник, який символізує перші кроки у доросле життя. Нинішніх випускників чекає вступ до навчальних закладів. Учням, які продовжують навчання – початок літнього відпочинку. Батьки ж та вчителі із задоволенням підсумовують та аналізують  досягнення та здобутки дітей, вихованців за минулий навчальний рік.

У цей день хочеться побажати усім мирного неба, міцного здоров’я, успіхів та наснаги. Доброго та змістовного відпочинку учням. Випускникам вдалого вступу до навчальних закладів. Щоб останній дзвоник для кожного вжитті був лише початком нового незвіданого світлого майбутнього.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


«РОДИНА ЄДНАЄ КОРІННЯ СВЯТІ!»


«Родина єднає коріння святі!» – під такою назвою пройшов творчий звіт вихованців районного Будинку дитячої творчості.
Упродовж двох годин близько вісімдесяти гуртківців яскравим пісенним, віршованим і танцювальним букетом складали шану і свою любов до родини, стверджуючи, що від неї йде життя людини і без неї немає щастя на землі.

З словами привітання зі святом та подяки до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, який у своєму виступі наголосив, що результативна участь вихованців закладу у всіх районних масових заходах, обласних фестивалях та конкурсах, широке визнання вагомих дитячих досягнень, чим по праву – гордиться район, – є ствердженням міцної співпраці батьківського та педагогічного колективів.
«Від міцності сім’ї залежить і міцність Держави Україна», – сказав Олег Васильович. Також побажав закладу і далі тримати такий темп життя, пообіцявши, в свою чергу, допомогу у придбанні нових сценічних костюмів та апаратури.
Насамкінець діти отримали солодощі від постійного мецената – голови Бобринецького райспоживтовариства Татарової В.І., які від її імені вручила Бойко Г.А.

Районний БДТ

 


СПІЛКУВАЛИСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ КРИВОНОСІВСЬКОЇ ГРОМАДИ


29 травня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів робочу зустріч із жителями Кривоносівської громади.
За участі Кривоносівського сільського голови Людмили Копотій, депутатів сільської ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників від Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області в конструктивній формі обговорено ряд питань, що турбують жителів громади.
Зокрема, порушені питання надходжень коштів до бюджету сільської ради за 2018 рік, нарахувань заробітної плати працівникам сільради, оренди землі, поточного функціонування на території громади закладів освіти та культури тощо.
За підсумками зустрічі головою райдержадміністрації Олегом Тертичним дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів РДА.

 


ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


27 травня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
У ході щопонеділкової оперативної наради обговорено стан підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Інформували з даного питання начальник управління соціального захисту населення РДА Катерина Матягіна та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун.
Зокрема, Олексієм Різуном поінформовано, що 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на території району заплановано відкриття 24 літніх таборів. Крім того, цього ж дня у Кропивницькому відбудуться обласні заходи до Міжнародного дня захисту дітей, участь в яких також візьмуть члени малозабезпечених сімей від району.
Наостанок наради обговорено криміногенну ситуацію за попередній тиждень, хід проведення зовнішнього незалежного оцінювання та рівень забезпеченості аптеками району медикаментами.
За підсумками порушених тем під час щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації Олегом Тертичним дано ряд відповідних доручень.

 


РАЙОННЕ СВЯТО “ЮНА ЕЛІТА БОБРИНЕЧЧИНИ – 2019”


У 2018/2019 навчальному році учні закладів загальної середньої освіти Бобринецького району вибороли 3 призових місць на рівні області з них: 1 місце за перемогу в обласних олімпіадах та 2 місця за перемогу в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах з навчальних предметів.
У районних олімпіадах та конкурсах школярі мають також вагомі здобутки – 141 перемогу, з них: перших місць – 32, других – 39, третіх – 70.
24 травня у великій залі адміністративного приміщення відбулося районне свято “Юна еліта Бобринеччини – 2019”.
У ході заходу голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун привітали обдарованих і талановитих дітей та учнівську молодь району із значними досягненнями, побажали подальших успіхів та звершень.
Окремо були вручені дипломи та грошові винагороди учням-переможцям:
за перемогу в обласних учнівських олімпіадах та конкурсах з навчальних предметів: Сушко Руслані, учениці 8 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ізбаш Валентині, учениці 9 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
за перемогу в районних учнівських олімпіадах та конкурсах з навчальних предметів: Гречаній Аліні, учениці 11 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ільчишиній Еліні, учениці 8 класу Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Попович Альоні, учениці 11 класу Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Теплюк Дарині, учениці 8 класу КЗ «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Аркуші Вікторії, учениці 8 класу КЗ «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Біденко Анні, учениці 7 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Вакуленко Марії, учениці 9 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Думлер Ярославі, учениці 9 класу Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Жучені Олександру, учню 9 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Жучені Ользі, учениці 7 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ; Зачепі Олександру, учню 11 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Куган Юлії, учениці 8 класу КЗ «Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Лук’яненку Антону, учню 8 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Пляченко Олені, учениці 11 класу Федіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Погор Дарії, учениці 8 класу Сугокліївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; Пустовому Костянтину, учню 10 класу Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Розсаханову Богдану, учню 6 класу Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ряжку Олексію, учню 8 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Совичу Максиму, учню 11 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ємельяновій Анастасії учениці 4 класу Миколо-Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; Тернавській Анні, учениці 4 класу Миколо-Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; Титаренку Андрію, учню 9 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Халіловій Діані, учениці 11 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Хильку Максиму, учню 9 класу КЗ «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Хмелик Тетяні, учениці 8 класу КЗ «Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Цветік Марині, учениці 8 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Стеценко Анастасії, учениці 6 класу КЗ «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Туменку Ярославу, учню 11 класу Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Смуку Богдану, учню 9 класу Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Також Олег Тертичний, Олена Гадемська, Олексій Різун вручили грамоти вчителям, які підготували учнів-переможців Міжнародних і Всеукраїнських предметних конкурсів, обласних та районних учнівських олімпіад з навчальних предметів:
Качан Наталії Павлівні, вчителю української мови та літератури Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Гурі Ірині Сергіївні, вчителю історії Олексіївської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів; Алєщенку Віталію Сергійовичу, вчителю трудового навчання Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Аркуші Світлані Петрівні, вчителю історії комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Боженко Юлії Володимирівні, вчителю хімії та біології комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Волощук Ганні Климівні, вчителю початкових класів Миколо-Бабанської загальнооосвітньої школи І-ІІ ступенів; Дубей Тетяні Вікторівні, вчителю історії Сугокліївської загальнооосвітньої школи І-ІІ ступенів; Жучені Олені Анатоліївні, вчителю хімії та біології Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Зленко Юлії Вікторівні, вчителю економіки Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ковальчук Тетяні Григорівні, вчителю української мови та літератури Костомарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Луценку Володимиру Андрійовичу, вчителю фізичної культури Тарасівської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів; Ляховецькій Валентині Яківні, вчителю української мови та літератури Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Павленко Оксані Анатоліївні, вчителю географії Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Пилипенко Тетяні Борисівні, вчителю української мови та літератури Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Раїні Сергію Вікторовичу, вчителю історії Витязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ракуленку Андрію Георгійовичу, вчителю фізичної культури Костомарівської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів; Рєпіній Олені Анатоліївні, вчителю біології Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Твердоступ Людмилі Василівні, вчителю історії Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ткаченку Миколі Григоровичу, вчителю фізичної культури Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Цветік Ользі Іванівні, вчителю інформатики Олексіївської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів; Шевченко Наталії Василівні, вчителю географії та біології комунального закладу «Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Шитель Аліні Володимирівні, вчителю української мови та літератури комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Шкробіт Олені Олексіївні, вчителю німецької мови Тарасівської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів; Штанько Оксані Анатоліївні, вчителю української мови та літератури Буховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Щербатій Тетяні Олександрівні, вчителю німецької мови Федіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
У ході проведення свята ми ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству. Адже саме такі з таких дітей виростають майбутні лідери в різних галузях, які принесуть користь суспільству та стануть гордістю держави.

 


«МІСЯЦЬ ТИШІ – ЦЕ ЛЮДСЬКА ДАНИНА ПРИРОДІ»


23 травня членами Бобринецького районного парламенту дітей, під керівництвом куратора Гончар О.М. КЗ «Бобринецький районний Будинок дитячої творчості», було проведено акцію «В лісах України «сезон тиші».
Ця акція спрямована на те, що відвідуючи ліси чи інші екосистеми, варто пам’ятати, що людина відповідальна за своїх «братів менших».
Учасники заходу виготовили й роздали буклети та сподіваються на те, що кожний, хто відпочиватиме на природі, візьме до уваги: усе живе і прекрасне потребує уваги, піклування і охорони.

Переглянути тематичний буклет

Районний БДТ

 


НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА “КАЛИНОВИЙ СПІВ” БОБРИНЕЧЧИНА ОДНА З НАЙКРАЩИХ


18-19 травня у Кропивницькому відбувся ХХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва “Калиновий спів”.
У цьогорічній конкурсній програмі своє мистецтво представлять 76 колективів, а саме: солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі з Вінницької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської та Чернігівської областей.
Взяли участь у заході й творчі виконавці від нашого району, які за підсумками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ще раз підтвердили, що Бобринеччина є багатою на обдарованих особистостей.
Так, Дипломом I ступеню у номінації “обдаровані діти” нагороджено соліста районного Будинку культури Олексія Ряжка. Також Диплом I ступеню у номінації “солісти-вокалісти” виборола солістка РБК Марія Вознюк, а у номінації “вокальні-ансамблі” подібним Дипломом відзначено народний аматорський вокальний ансамбль “Росинка” РБК (керівник Наталія Якубська).
Крім того, Дипломом II ступеню у номінації “вокальні квартети” нагороджено вокальний квартет “Магія” районного Будинку культури (керівник Ніна Матюхіна) і таким же Дипломом у номінації “обдаровані діти” відзначено солістку РБК Анастасію Кузьмічову.
Районна державна адміністрація вітає лауреатів ХХVІIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва “Калиновий спів” із здобутою заслуженою перемогою та бажає нових творчих звершень. Переконані, що галузь культури Бобринеччини, її працівники завжди з честю та гідністю представлятимуть наш район й надалі. Саме тому цього разу вони вкотре гідно відзначені й на черговому фестивалі-конкурсі “Калиновий спів”.

 


У ЧАРІВНОМУ УЧНІ ШКІЛ РАЙОНУ ВИБОРЮВАЛИ КУБОК ПІНЬКОВСЬКОГО


17 травня на спортивних майданчиках КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти” відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, присвячений Герою Соціалістичної Праці Олександру Степановичу Піньковському.
У цьогорічних змаганнях призові місця у двох вікових категоріях виборювали представники 11 територій. Зокрема, це спортсмени з Буховецького, Василівки, Костомарівки, Тарасівки, Златопілля, Рощахівки, Кривоносового, Кетрисанівки, Олексіївки, Чарівного та Миколо-Бабанки.
За підсумками змагань призові місця у старшій віковій групі здобули:
1 місце – збірна команди Кетрисанівської ЗШ I-III ступенів та Костомарівської ЗШ I-III ступенів; 2 місце – Рощахівська ЗШ I-III ступенів та Миколо-Бабанська ЗШ I-II ступенів; 3 місце – КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”.
У молодшій віковій групі маємо наступні результати:
1 місце – збірна команди Тарасівської ЗШ I-III ступенів та Олексіївської ЗШ I-III ступенів; 2 місце – КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”; 3 місце – КЗ “Кривоносівська ЗШ I-II ступенів”.


ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФІЗКУЛЬТУРНО-ПАТРІОТИЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ “КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ”


18 травня у м. Мала Виска відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль учнів України “Козацький гарт”.
Загалом участь у спортивному заході взяло 23 команди (280 учасників) із усієї області. Команду від Бобринецького району представляли учні з Кетрисанівської та Василівської сільських шкіл.
До програми фестивалю входили такі види змагань: “Човниковий” біг, стрибки у довжину з місця, перетягування канату та стрибки через скакалку протягом 30 сек.
За загальнокомандними результатами команда від району посіла 14 місце.

 

Шановні жителі Бобринеччини!


Цього року 19 травня ми вшановуємо пам’ять жертв політичних репресій. У цей день ми згадуємо співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного комуністичного режиму.
День пам’яті жертв політичних репресій не лише данина пам’яті минулому, але пересторога майбутньому – наочна ілюстрація того, до яких страшних наслідків приводить втрата незалежності України, демократичних набутків, свободи слова, дотримання громадянських прав. Наше спільне усвідомлення масштабів трагедії має стати запорукою гуманізму, взаєморозуміння і миру.
Тож давайте разом вшануємо всіх тих, хто став безвинною жертвою політичних репресій лише за те, що мав власну думку і прагнув жити у вільній та щасливій Україні.
Хай наша спільна пам’ять стане запорукою того, щоб подібні трагедії ніколи не повторилися.
Не будьмо байдужими до минулого, не залишаймося осторонь сьогодення і майбутнього нашого народу!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні бобринчани!


Щиро вітаємо Вас з Днем Європи – святом, яке Україна з 2003 року вже традиційно відзначає третьої суботи травня.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана. Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. Цього дня жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
День Європи вважається святом миру і єднання європейських країн, солідарності всіх демократичних сил, що є актуальним для всіх держав об’єднаної Європи.
Тож, підтримуючи свято, ми спільно сприятимемо формуванню позитивної громадської думки щодо європейських цінностей та традицій, популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді та поетапної інтеграції України до ЄС.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


ПЛЕНУМ ОСВІТЯН РОЗГЛЯНУВ СПЕЦИФІКУ ЗМІЦНЕННЯ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ


17 травня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний взяв участь у роботі IX пленуму Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України.
На пленумі розглядалося питання “Про роботу організаційних ланок районної організації профспілки працівників освіти і науки України щодо зміцнення первинних профспілкових організацій закладів освіти, як основи діяльності профспілки”.
У ході роботи пленуму з доповіддю виступила голова райкому профспілки Лариса Цесарська.
В обговоренні взяли участь: Н.С. Могиленко, Т.П. Стрельцова, А.Л. Жигалюк, С.В. Чорний, І.А. Синенька, С.Г. Потьомка, голова райдержадміністрації О.В. Тертичний та міський голова В.В. Сніжко.
До 80-річчя освітянської профспілки Кіровоградщини профактиву були вручені Подяки та подарунки.
Також головою райкому профспілки Ларисою Цесарською за значний внесок у розвиток соціального партнерства вручено Подяку Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України голові районної державної адміністрації Олегу Тертичному.
За підсумками роботи IX пленуму Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України було прийнято ряд відповідних рішень.

 


БОБРИНЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ


16 травня біля приміщення районного Будинку культури відбулося районне свято “Парад чарівних вишиванок” з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.
Із вітальним словом до учасників урочистого заходу звернулися голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська, які принагідно привітали присутніх із Всесвітнім днем вишиванки. Керівництво району наголосило на значущості даного свята, оскільки воно дозволяє популяризувати культуру, споконвічні українські традиції та нашу багатовікову історію.
Під час заходу із тематичними номерами виступили районні аматори, які подарували присутнім приємні хвилини відпочинку.
Крім того, для гостей районного свята у фойє районного Будинку культури було облаштовано містечко майстрів народної творчості. На території містечка, зокрема, майстри не тільки демонстрували власні вироби декоративно-ужиткового мистецтва, а й проводили відповідні майстер-класи.
Після завершення заходу його учасники та всі бажаючі змогли взяти участь у XXII районному фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва “Співуча моя Україна”.

 


НАЙКРАЩІ КОЛЕКТИВИ БОБРИНЕЧЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В XXII РАЙОННОМУ ФЕСТИВАЛІ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА “СПІВУЧА МОЯ УКРАЇНА”


16 травня в рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки у приміщенні районного Будинку культури відбувся XXII районний фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва “Співуча моя Україна”, у якому взяла участь велика кількість аматорів із всієї Бобринеччини.
Так, із тематичними вокальними та хореографічними номерами виступили працівники районного Будинку культури, викладачі та вихованці районної дитячої школи мистецтв, районного Будинку дитячої творчості та аматори від сільських Будинків культури.
Щирі оплески, схвальні відгуки – все це слідувало по закінченню кожного виступу в стінах РБК, що є найкращим доказом професіоналізму та повної віддачі у виступах аматорів району.

 


РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ МИКОЛИ СМОЛЕНЧУКА ДОЛУЧИВСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ “НІЧ МУЗЕЇВ”


15 травня в районному краєзнавчому музеї імені М. Смоленчука в рамках Міжнародної акції “Ніч музеїв” відбувся тематичний захід, присвячений життю та творчості М.Л. Кропивницького.
Зокрема, працівники краєзнавчого музею розповіли студентам та викладачам Бобринецького коледжу імені В. Порика БНАУ про життєвий шлях та творче надбання М
арка Кропивницького. Окремо також охарактеризували його театральну діяльність на сучасній Бобринеччині, де юний корифей починав свій творчий шлях.
Відвідали захід й начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень та організатор музейної справи в районі, лауреат обласної краєзнавчої премії імені В. Ястребова Георгій Лашкул. Принагідно привітали відвідувачів музею із долученням до Міжнародної акції та подякували організаторам за сьогоднішній теплий прийом гостей.
Зауважимо, що проведення такого роду заходів дозволяє не лише поринути в пізнання цікавих фактів про наший рідний край, а й допомагає популяризувати серед населення та молоді музейну справу як таку.

 


БОБРИНЕЧЧИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТУ “ЗАХИСНИК КІРОВОГРАДЩИНИ”


14 травня на спортивному комплексі “Олімпієць” відбувся районний етап обласного проекту “Захисник Кіровоградщини”.
У змаганнях взяли участь чотири збірні команди із восьми закладів загальної середньої освіти району: “Вільні люди”, “Сапсани”, “Низові козаки”, “Козацька сила” (Веселівської, Костомарівської, Кетрисанівської, Витязівської, Олексіївської, Новоградівської, Федіївської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та КЗ “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”). Всього ж у районному етапі було задіяно 26 учнів.
Принагідно привітали учасників змагань: голова райдержадміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун, працівники районного військового комісаріату.
Юнаки продемонстрували свої знання та вміння у таких видах змагань: стрільба з пневматичної гвинтівки, розбір та збір АК-74, силові вправи на поперечині, перетягування канату, смуга перешкод та естафета перекидання (кантування) колеса.
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: І місце – “Козацька сила” (Кетрисанівська, Федіївська та Олексіївська ЗШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – “Низові козаки” (Витязівська ЗШ І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – “Сапсани” (Новоградівська та Костомарівська ЗШ І-ІІІ ступенів).
Команди-переможці були нагороджені Грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та грошовим заохоченням.
Грамотами також нагороджені: Роман Остафієв – учень Веселівської ЗШ І-ІІІ ступенів за найкращі результати у змаганні “Стрільба з пневматичної гвинтівки”; Олександр Жученя – учень Веселівської ЗШ І-ІІІ ступенів за найкращі результати у змаганні “Розбір та збір АК-74”; Дмитро Ковальчук – учень Костомарівської ЗШ І-ІІІ ступенів за найкращі результати у змаганні “Силові вправи на поперечині”.
За сприяння в організації проведення районного етапу обласного проекту “Захисник Кіровоградщини” виносимо слова подяки спонсорам та задіяним особам: Сергію Бергеру, Валентині Татаровій, Олексію Рижкову, Віктору Романюку, Володимиру Панасюку, Сергію Німенку, Миколі Капітоненку, Андрію Запорожцю, Олегу Чорному, Володимиру Остапенку та Володимиру Волкотрубу.

 


ПРОВЕДЕНО РАЙОННІ ДИТЯЧІ СПОРТИВНІ ІГРИ “СТАРТИ НАДІЙ”


10 травня на базі ПТУ № 32 було проведено районні дитячі спортивні ігри “Старти надій” серед учнів закладів загальної середньої освіти району.
Участь в районних спортивних іграх взяли 8 команд (64 учасника).
За підсумками змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – Витязівська ЗШ; 2 місце – Кетрисанівська ЗШ; 3 місце – Василівська ЗШ та Олексіївська ЗШ.


До уваги населення!


22 травня 2019 року на території району будуть проводитись командно-штабні навчання з питань цивільного захисту до яких залучаються всі екстрені служби району, а також буде проведено комплексну планову перевірку системи оповіщення населення (електросирени) у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Включення електросирен відбудеться 22 травня 2019 року о 10 годині.
Просимо жителів міста повідомляти про прийом сигналу державній службі з надзвичайних ситуацій за телефоном 3-46-03 або 101.

Опубліковано 13 травня 2019 року

 


“МУЗИКА В ТАНЦЮВАЛЬНИХ РИТМАХ” ЗВУЧАЛА В СТІНАХ РАЙОННОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ


10 травня в актовій залі районної дитячої школи мистецтв було представлено тематичний концерт “Музика в танцювальних ритмах”.
Так, з метою популяризації музичного та хореографічного мистецтва працівниками районного Будинку культури, викладачами та вихованцями РДШМ було підготовлено та презентовано відповідну тематичну програму.
Гості районної дитячої школи мистецтв отримали позитивні емоції від святкового дійства. Свідченням цього були щирі оплески та схвальні відгуки глядачів під час заходу.

 

Дорогі матері Бобринеччини!


Від щирого серця вітаємо Вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!
Кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.
Не існує слів, аби подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за тепло Вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти. Дякуємо Вам за ніжність і невичерпну ласку.
У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть наші слова вдячності, любові і пошани! Хай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Із сьогоднішнім святом Вас – з Днем матері!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 


«НІКОЛИ ЗНОВУ..»


8 травня в районному БДТ широко пройшло відзначення Дня пам’яті та примирення.
Зокрема, керівником гуртка Юлією Шишко було проведено годину спілкування «Ніколи знову», оформлено фотозону до цієї дати, покладено квіти до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни.
Крім того, море оплесків отримали вихованці хореографічного гуртка «Імпульс» (керівник Квашенко Ю.В.), солісти Тетяна Вагнер, Давіт Алеян (керівники Маліновський В. та Джаббарова Л.), які прийняли участь у святковому концерті, що відбувся в районному Будинку культури.

Районний БДТ

 


БОБРИНЕЧЧИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ


9 травня в громадах району відбулися урочистості з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни.
Зокрема, на територіях сільських рад району відбулися тематичні заходи, присвячені цьому великому святу. Мета яких – прославляння великого внеску ветеранів у довгоочікувану перемогу над нацистськими окупантами.
Відбулися урочистості й в місті Бобринець.
Так, вулицею Миколаївською пройшла святкова хода, яка розпочалася з території Свято-Миколаївського храму покладанням квітів до пам’ятного хреста “Арки пам’яті”. Від стін храму під звуки духового оркестру хода рушила до пам’ятника Невідомому солдату.
Крокували під державними стягами та із квітами: очільники району та міста, учасники антитерористичної операції на сході України, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів та організацій, громадські діячі, учнівська та студентська молодь.
Учасниками мітингу було здійснено покладання квітів до пам’ятників загиблим вчителям та учням, воїнам-афганцям та чорнобильцям, а також до пам’ятних дошок на честь загиблих воїнів, захисників територіальної цілісності України та героя Небесної Сотні Віктора Чміленка. З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля вічного вогню відбулася урочиста частина.
Із щирими словами-вітаннями привітали присутніх: голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар Микола Капітоненко та учасник антитерористичної операції Едуард Кутровський.
Також під час мітингу військовим комісаром Миколою Капітоненком було здійснено вручення державних нагород учасникам бойових дій та військовослужбовцям.
Після завершення нагороджень, учнями міських шкіл з нагоди свята було представлено тематичну програму. Хвилиною мовчання, салютом присутні вшановували всіх полеглих воїнів тієї кривавої, найжорстокішої війни в історії людства. До пам’ятника Невідомому солдату бобринчани поклали квіти.
Нагадаємо, що 9 травня в Україні відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам’ятна дата була встановлена Верховною Радою 9 квітня 2015 року Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років” та прийшла на заміну радянському святу “День Перемоги”, яке відзначали у СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно.

 


ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ


8 травня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Із словами-вітаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної ради Олена Гадемська та військовий комісар Микола Капітоненко.
Звертаючись до учасників заходу, голова райдержадміністрації Олег Тертичний відзначив, що сьогоднішнє свято разом із Днем перемоги покликане гідно вшановувати подвиг українського народу та прославляти його внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні.
Користуючись нагодою, керівництво району відзначило Подякою військової частини А3283 за плідну волонтерську діяльність депутата районної ради Сергія Німенка. Окремо подякували за активну позицію в плані надання допомоги військовій частині А3283 та зокрема 17-тій окремій танковій Криворізькій бригаді.
Після завершення урочистостей районними аматорами було представлено святкову концертну програму.
Нагадаємо, що 8 травня в світі відзначається День пам’яті та примирення. Свого часу цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни у Європі. В Україні ж День пам’яті та примирення офіційно відзначається на державному рівні з 2015 року.

 


ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ПРИЙДЕШНІМ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ


8 травня з нагоди пам’ятних дат, пов’язаних з перемогою над нацизмом в роки Другої світової війни, представники від органів влади та місцевого самоврядування відвідали ветеранів, що проживають на території району та вручили їм продовольчі пакунки.
Зокрема, голова райдержадміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська спільно з директором районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), депутатом райради Людмилою Олексієнко завітали до ветерана Другої світової війни Павла Крамаренка, що проживає у Златопільській громаді. Разом із Златопільським сільським головою Віктором Поліщуком, учнями сільської школи принагідно привітали Павла Івановича та його родину з прийдешнім Днем перемоги, побажали миру та довголіття.
Цього ж дня керівництво району та голова громадської організації “Бобринецька районна рада сільгоспвиробників”, депутат районної ради Сергій Німенко побували у Чарівненській сільраді. Спільно із Чарівненським сільським головою Миколою Крамаренком поспілкувалися з жителем громади, ветераном Іваном Кондратьєвим, який розповів про свій бойовий шлях. З нагоди свят Івану Захаровичу було вручено продовольчий пакунок та матеріальну допомогу.
Крім того, Олег Тертичний та Олена Гадемська відвідали ветеранів, що проживають на території міста Бобринець. Так, із подарунками завітали до Дем’ян Дем’яновича Неклеси, Любові Григорівни Войнаровської, Івана Васильовича Хмарина та Віри Яківни Коваль. Щиро поспілкувалися з ветеранами Другої світової війни та висловили сердечні слова вдячності за здобуту перемогу над ворогом весною 1945-го.
Наш вічний обов’язок завжди пам’ятати про їх подвиг.

 


МОЛОДЬ І СПОРТ – КРОКУЮТЬ РАЗОМ!


З 6 по 11 травня в КЗ «Бобринецький районний Будинок дитячої творчості» керівником хореографічного гуртка Ковальчук О.Л. був проведений спортивний тиждень «Молодь і спорт – крокують разом!».
Мета заходу: пропагувати здоровий спосіб життя.
Здоровий спосіб життя – сукупність певних правил, дотримуючись яких, людина довше може залишатись бадьорою та здоровою, а також енергійною та все ж таки щасливою.
Головним завданням керівника гуртка є вірно донести дітям матеріал, що здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання, що здоровий спосіб життя є запорукою здоров’я і активності, як у дорослих так і у дітей.
На конкретних прикладах показати, як вже сьогодні діти повинні наполегливо займатися спортом, щоб підтримувати свою форму і бути здоровими, допомогти їм в реалізації їхніх бажань. Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, не їдять шкідливих продуктів. Їх головна мета – зберегти здоров’я, щоб бути активними та довше жити.

Ми теж підтримуємо здоровий спосіб життя.

Районний БДТ

 

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни, шановні жителі Бобринецького району!


Ми зустріли 74-ту річницю Великої Перемоги!
Цей дійсно святий день завжди викликає у нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та, водночас, гіркий сум за тими, хто не повернувся з поля бою.
День Перемоги уособлює героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.
Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі, довічна синівська шана і повага. Ми у вічному боргу перед Вами! Нелегкою ціною дісталась нам Перемога. За неї віддали життя мільйони…
Ваші досвід, вчення переймало не одне покоління. Ваш бойовий дух, патріотизм, шановні ветерани, та відданість Батьківщині – неоцінений приклад для прийдешніх поколінь. Особливо в час, коли наша країна знов у війні…
Щиро завдячуємо Вам за все, що Ви для нас зробили, і за те, що продовжуєте виховувати молоде покоління. Турботу про Вас, дорогі ветерани, ми завжди вважали своїм головним обов’язком і справою честі.
Сердечно вітаємо усіх з величним святом, Днем Перемоги!
Міцного здоров’я Вам. Хай не болять Ваші рани, дорогі ветерани! Хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях.
Усім бажаємо миру та добробуту, порозуміння та єдності!
Хай квітує Україна! Хай живе український народ!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

Шановні ветерани, воїни-захисники усіх часів, бобринчани!

8 травня – День пам’яті та примирення!


Вже четвертий рік, як Україна долучилася до європейських традицій відзначення пам’ятних дат завершення Другої світової війни. Так, 8 травня проголошено Днем пам’яті та примирення, 9 травня – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У ці дні ми відзначаємо мужність та героїзм переможців нацизму у Другій світовій війні, видатний внесок Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції.
Наш святий обов’язок вшановувати пам’ять жертв Другої світової війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань.
Низький уклін Вам, захисники Вітчизни, за Ваш приклад мужності та відваги. Ми безмежно вдячні кожному солдатові, кожному учаснику визвольної боротьби, кожному герою, який пожертвував своїм життям заради нашої свободи, благополуччя та миру.
Здоров’я всім, шановні, достатку, процвітання та миру!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний
Голова районної ради Олена Гадемська

 

ДВА РОКИ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ
САВЛУК ПАВЛО ВАЛЕНТИНОВИЧ

Біль втрати не згасне ніколи,
в наших спогадах житимеш ти,
твою посмішку, погляд і голос
будем ми пам’ятати завжди.
Хай Господь прихистить твою душу,
людська пам’ять довгою буде
про життєві дороги твої.

Зі скорботою,
Бобринецька районна державна адміністрація
Бобринецька районна рада

 


ГОТУЄМОСЯ ДО КОМАНДНО-ШТАБНИХ НАВЧАНЬ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


7 травня відбулися групові заняття з підготовки керівників спеціалізованих служб галузі цивільного захисту, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, представників від підприємств, організацій та установ району до командно-штабних навчань, які відбудуться 22 травня з метою визначення стану готовності до вирішення завдань цивільно захисту у мирний час та в особливий період.
Провів відповідні групові заняття майстер виробничого навчання обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Дмитро Чижевський.
За підсумками групових занять було визначено порядок підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, вивчено методичні рекомендації щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань, обговорено інші практичні аспекти, які пов’язані із сферою цивільного захисту на території району тощо.

 


ЩОПОНЕДІЛКОВА НАРАДА У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


6 травня голова районної державної адміністрації Олег Тертичний провів щопонеділкову оперативну нараду.
Участь в засіданні взяли: голова районної ради Олена Гадемська, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час щопонеділкової оперативної наради обговорено стан підготовки до проведення у загальноосвітніх школах району зовнішнього незалежного оцінювання – інформація методиста районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірини Остапенко.
Крім того, обговорено хід проведення на території району призовної кампанії до лав Збройних Сил України протягом квітня-червня 2019 року та особливості виплати одноразової допомоги учасникам бойових дій та ветеранам Другої світової війни.
Також у ході наради Олена Гадемська повідомила присутнім, що протягом червня 2019 року до проведення планується чергова двадцять третя сесія районної ради сьомого скликання. Закликала всіх задіяних осіб проконтролювати за своєчасним поданням до розгляду під час чергової сесії відповідних матеріалів.
Наостанок наради Галина Карпова поінформувала відносно проведення районного заходу з нагоди Дня пам’яті та примирення та запросила присутніх взяти участь в ньому. Останній відбудеться 8 травня о 14 годині в приміщенні районного Будинку культури.


Шановні жителі району та міста!


Запрошуємо Вас взяти участь у районному заході з нагоди Дня пам’яті та примирення, який відбудеться 8 травня о 14 годині в приміщенні районного Будинку культури.

 


У ТАРАСІВЦІ НА ГІДНОМУ РІВНІ ПРОЙШОВ РАЙОННИЙ ЕТАП ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)


3 травня на базі Тарасівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
У рамках національно-патріотичного виховання молоді участь в грі взяли рої Буховецької, Василівської, Верхньоінгульської, Веселівської, Витязівської, Кетрисанівської, Костомарівської, Новоградівської, Олексіївської, Тарасівської, Федіївської, Миколо-Бабанської навчальних закладів району та КЗ “Благодатненська ЗШ І-ІІІ ступенів”, “Кривоносівська школа І-ІІ ступенів”, КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”.
На початку змагань із вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун, Тарасівський сільський голова В’ячеслав Шворінь. Принагідно привітали учасників заходу з його відкриттям та побажали успіхів у боротьбі в рамках військово-патріотичної гри.
Під час змагань учасники роїв показали свої вміння в таких видах та конкурсах: “Впоряд”, “Фізична підготовка”, “Смуга перешкод”, “Стрільба”, “Метання гранати”, “Рятівник”, “Інтелектуальна гра-вікторина “Відун”, змагання “Пластун”, “Таборування”, конкурс звітів “Добре діло”. Також для них було проведено майстер-класи із збору АК-74 та користування туристичним спорядженням.
Підсумком гри стало нагородження роїв Грамотами та Подяками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з грошовим заохоченням.
Так, задіяні команди учнів досягли наступних результатів:
Молодша вікова категорія:
1 місце – рій “Характерники” (Олексіївська ЗШ І-ІІІ ступенів); 2 місце – рій “Вільні люди” (Веселівська ЗШ І-ІІІ ступенів); 3 місце – рій “Хоробрі серцем” (Тарасівська ЗШ І-ІІІ ступенів).
Старша вікова категорія:
1 місце – рій “Низові козаки” (Витязівська ЗШ І-ІІІ ступенів); 2 місце – рій “Козацька сила” (Кетрисанівська ЗШ І-ІІІ ступенів); 3 місце – рій “Сапсан” (Костомарівська ЗШ І-ІІІ ступенів).
Районна державна адміністрація висловлює щирі слова подяки задіяним особам та спонсорам, які допомогли в організації та проведенні районного етапу військово-патріотичної гри.

 


СПОРТИВНІ НОВИНИ: ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТУ ПЕРШІСТЬ З ФУТБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ РАЙОНУ


26 квітня на базі ПТУ № 32 проведено відкриту першість з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти району та вихованців ДЮСШ “Чемпіон”.
У змаганнях взяли участь 6 команд (66 учасників).
За підсумками проведених змагань команди досягли наступних результатів: 1 місце – КОЗ “Чарівнянський заклад середньої освіти”; 2 місце – Кетрисанівська ЗШ; 3 місце – збірна команда з Рощахівської ЗШ та Миколо-Бабанської ЗШ.


ОТГ КІРОВОГРАДЩИНИ ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ 40 МЛН. ГРН. ІНФРАСТРУКТУРНОЇ СУБВЕНЦІЇ НА 2019 РІК

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З БАСКЕТБОЛУ


27 квітня в м. Долинська відбулася обласна Спартакіада з баскетболу (хлопці) серед учнів закладів загальної середньої освіти.
У зональному етапі взяли участь 4 команди (Долинський, Устинівський, Компаніївський та Бобринецький райони).
Бобринеччину на Спартакіаді представляли учні з Витязівської ЗШ I-III ступенів.
За підсумками спортивних змагань команда від району посіла 3 місце у зональному етапі.

 
 
Новини | Керівництво району | Історія району | Герої не вмирають | Фотогалерея | Економіка | Інвестиційна діяльність | Соціально-гуманітарна сфера | Регуляторна політика | Внутрішня політика | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян | Інтернет-приймальня | Мобілізація | Актуальні питання громадян | Про добровільне об’єднання територіальних громад | Центр надання адміністративних послуг | Координаційний центр | Учасникам АТО та членам їх сімей | Запобігання проявам корупції | Молодь та спорт | Агропромисловий розвиток | ЖКГ | Архітектура та будівництво | Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів району | УДКСУ у Бобринецькому районі | Фінансове управління | Нормативно-правові акти | Внутрішній Аудит | Програмно-цільовий метод | Управління персоналом | Держгеокадастр | Управління юстиції | Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ | Новини пенсійного фонду | Виконавча служба | Державна фінансова інспекція | Новини ДСНС | Місцеве самоврядування | Бобринецьке відділення Новоукраїнської ОДПІ | Архівний відділ | Благодійна допомога | Протидія домашньому насильству | Толерантне ставлення до людей з інвалідністю | Статистика | Бюро правової допомоги | Вакансії | Главная Карта Сайта
Назад к содержимому | Назад к главному меню